Armodies Termal&Spa Park

Hizmet > Turizm - Eğlence

Kuruluş yılı: 2007
Yatırım Aralığı
3.000 TL - 3.000 TL

Faaliyet Alanı
İnşaat, Turizm, Sağlık ( Thermal Spa )

Sahip olduğumuz manevi değerleri sabit tutarak ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle; tempomuzu, kalitemizi, başarılarımızı ve hedeflerimizi yurt içinde ve yurt dışında sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.
İnsan için, yaşam için...
Alışılmışın dışında projelerimizle, yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için çalışıyoruz.
Yolumuzda ilerlerken doğal dengeyi koruyan, eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığımız alanlara değer katan, değerini arttıran ve daima tüm yatırımlarımızda standartları yükseltmeyi hedefleyen bir vizyona sahibiz.
Sahip olduğumuz bu vizyonu sektörümüzde farklı bir misyon ile birleştiriyoruz.
Kurumsal saygınlığımız ve güçlü finansal yapımızla yatırım yapacağımız her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyoruz.
Türkiye´de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyoruz.
Bu özel misyonumuzla hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde devremülk sahibi olmayı kolaylaştırıyoruz.


Aranan yer ve bölge tanımı
İstanbul - Bursa - Kocaeli


561 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı3

Armodies Termal&Spa Park
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Armodies Termal&Spa Park franchise, Armodies Termal&Spa Park bayilik, Armodies Termal&Spa Park bayiliği, Armodies Termal&Spa Park franchise fırsatı, Armodies Termal&Spa Park bayi fırsatı, Armodies Termal&Spa Park mağazası, Armodies Termal&Spa Park telefonu, Armodies Termal&Spa Park email, Armodies Termal&Spa Park e-postası, Armodies Termal&Spa Park iletişim, Armodies Termal&Spa Park franchise formu