Borusan Telekom

Hizmet > İş Hizmetleri

Kuruluş yılı: 2003 Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
Maddi yatırım gerektirmemekle birlikte istenen kriterlere sahip olmak gerekmektedir. - -

Faaliyet Alanı
Telekominikasyon Hizmetleri

Türkiye´nin en büyük 500 şirketinden 167´sine hizmet veren Avrupa´nın en hızlı büyüyen 2. teknoloji şirketi Borusan Telekom, kaliteli ve hesaplı telekom hizmetlerini KOBİlere de ulaştırmak için BT KOBİ Temsilci ağını kurmaktadır. BT KOBİ temsilcisi faaliyet göstermek istediği bölgede yetkili temsilci olarak karlı, gerçek, prestijli iş sahibi olmaktadır. Sınırlı sayıda temsilciliğin verileceği konseptte hangi bölgelerde temsilci olunabileceği, başvuru şartları ve detaylı bilgiye www.btkobi.com adresinden ulaşılabilir.


Franchise Sisteminin İşleyişi
BT KOBİ Temsilcisi faaliyet gösterdiği bölgede ki şirketlere ulaşarak Borusan Telekom´un sağladığı ses hizmetlerinin tanıtımını yapacak ve yeni müşteriler kazandıracaktır. Sistemin tüm diğer franhise ve bayilik konseptlerinden farkı BT KOBİ Temsilcisinin portföyünde bulunan tüm müşterileri sayesinde her ay düzenli gelir elde etmesidir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Tüm Türkiye´de nüfusu 50.000 üzeri olan yerleşim bölgeleridir.


Aranan işletmeci özellikleri
BT KOBİ temsilciliği çalışma hırsı ve disiplini olan herkes için uygundur. Kendine güvenen, beşeri ilişkileri güçlü, prezantabl, bakımlı ve zamanı iyi yönetebilen kişiler BT KOBİ Temsilciliği için uygun olabilir. En önemlisi, tam zamanlı çalışacak ve BT KOBİ Temsilciliğini uzun vadeli meslek olarak değerlendirecek olanlar tercih edilecektir. Detaylı bilgiye www.btkobi.com adresinden ulaşılabilir.

276 kişi bu markayı beğendi.

Borusan Telekom
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Borusan Telekom franchise, Borusan Telekom bayilik, Borusan Telekom bayiliği, Borusan Telekom franchise fırsatı, Borusan Telekom bayi fırsatı, Borusan Telekom mağazası, Borusan Telekom telefonu, Borusan Telekom email, Borusan Telekom e-postası, Borusan Telekom iletişim, Borusan Telekom franchise formu