Çiğköftem

Yiyecek - İçecek > Fast Food

Çiğköftem Türkiye de 1993 yılında bu işe başlayan ve ilk satış şubesi açan köklü firmadır. Çiğköftem Türkiye’nin Gıda ve çiğköfte alanında yurtdışında 100 şube ile en fazla şubeye sahip markasıdır.
Yatırım Aralığı
9.500 TL - 40.000 TL

Faaliyet Alanı
Çiğköftem “Avrupa Vejetaryenler Birliği” üyesi olarak vejetaryen fast food vizyonu ile faaliyet göstermektedir. Ürünlerimizde et suyu ve bulyon kullanılmaz.
Çiğköftem “günlük-taze” çiğköfte sunan tek markadır. Çiğköftem günlük taze çiğköfteyi üretici şube modeliyle tüketiciye sunmaktadır. ?ube karlılığı diğer markalara göre daha yüksektir.
Çiğköftem, Türkiye’de ve yurt dışında var olan geniş şube ağı ve çok sayıda satış noktası ile kaliteli hizmeti dünyanın her noktasına ulaştırmaya devam etmektedir.
Dünya genelindeki hizmetini AVM’lerde stant konsepti, caddelerde butik dükkan konseptiyle sürdürmektedir. AVM’lerde stant konseptli çiğköfte satışını ilk yapan firma olan çiğköftem gerek AVM referansları, gerek AVM standartlarında, iş disiplini konusunda yaşanacak sıkıntıların önüne geçmektedir.

Çiğköftem Türkiye’de ; 36 ilde 260 noktası
Çiğköftem yurtdışında ; Almanya, Hollanda, İsviçre, Belçika, Macaristan, Avusturya, Fransa ve İngiltere’de hizmet vermektedir.
Çiğköftem çok yakında; Rusya, Fas, Suudi Arabistan, İsveç, Kuveyt, Danimarka’da toplam 300 şube ile tüm dünyada müşterileriyle buluşmayı hedefliyor!
65AVM’de ; stand konseptli çiğköfte satışını ilk uygulayan Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki avm referansları ve standartları konusunda gerekli tüm birikime sahiptir.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Dükkan yeri beğenilip uygun görüldükten sonra Çİ?KÖFTEM İstanbul merkezimizde sözleşme girişimci ile karşılıklı olarak, imzalanır. Sözleşmenin bir nüshası, incelenmesi için önceden girişimciye gönderilebilir. Sözleşme imzalandıktan sonra süreç başlar. Yeni şube personeline İstanbul’daki şubelerimizde eğitim verilir. Konaklama ve yemek masrafları Çİ?KÖFTEM tarafından karşılanır. ?ube açılışında eğitim uzmanımız 5-10 gün arasında eğitim verir. Ücretsiz olarak projelerini yaptığımız şubelerimizin dükkan tadilatlarını kendileri yaptırmaktadır. Badana, fayans, su ve elektrik tesisatı gibi genel inşaat işleri verilen projeye göre hazırlanır. Projeye göre şubede kullanılacak tabela, tezgah dolabı, dekorasyon ürünleri, masa, sandalyeleri şube kurulum paketi olarak gönderiyoruz. Çiğköftem franchise katılım ücreti, tabela katılım ücreti, reklam katılım ücreti, cirodan pay gibi isimler altında hiçbir ücret talep etmemektedir. Yurtiçinde açılışta üretici şubelere 750 kg çiğköfte yapabileceği çeşni ürünü, bunun satılabileceği ambalaj malzemeleri, satış şubelerine 400 kg çiğköfte ürün desteği ve ambalaj malzemeleriveriyoruz. Yurtdışında açılışta üretici şubelere 1.500 kg çiğköfte yapabileceği çeşni ürünü, bunun satılabileceği ambalaj malzemeleri, satış şubelerine 500 kg çiğköfte ürün desteği ve ambalaj malzemeleri veriyoruz.


Aranan yer ve bölge tanımı
?ubelerimiz insan yoğunluğunun fazla olduğu caddelerde en az 25 m² butik dükkanlar (dükkan büyükse 30 m2 den az olmamak üzere bölünebilir) AVM’lerde ise özellikle market katında konumlanan minimum 7-9 m² konseptinde hizmet vermektedir.


Aranan işletmeci özellikleri
Franchise olmadan önce 1 hafta süre ile eğitim alabilecek İşinin başında durabilecek ya da yeterli ve verimli süreyi işe ayırabilecek Enerjisi yüksek ve ekibini geliştirebilecek ve motive edebilecek İşletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilecek Müşteri odaklı olmalı Franchisee adayıinsan yönetimi ve finansal yönetim gibi konularda bilgi birikimine sahip

661 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı0
Franchise Olan Şube Sayısı300
Franchise Kullanım BedeliYok
Reklam Fonu KatılımıYok
Sabit Yatırım Tutarı9.500 TL - 40.000 TL

Çiğköftem
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Çiğköftem franchise, Çiğköftem bayilik, Çiğköftem bayiliği, Çiğköftem franchise fırsatı, Çiğköftem bayi fırsatı, Çiğköftem mağazası, Çiğköftem telefonu, Çiğköftem email, Çiğköftem e-postası, Çiğköftem iletişim, Çiğköftem franchise formu