Franchise ve Teknoloji Danışmanlığı / Kurucu

Hakan Kadir Erdemir

Istanbul doğumlu olan Hakan Kadir Erdemir, 1995 yılından beri Offline/Online yazılımlar geliştirmektedir. 2000 yılından itibaren profesyonel olarak proje yöneticiliği yapan Erdemir, 2002-2007 yılları arasında RE/MAX Türkiye teknoloji danışmanlığını yapmıştır. 2005-2007 yılları arasında RE/MAX Ingiltere'ye teknoloji danışmanlığı yapmıştır.

FranchiseTurkey için ise 2009 yılında beri franchise danışmanlığı yapmaktadır. Yıllarca illerde teknoloji eğitimleri vermiştir. Franchise ofisleri/mağazaları için teknolojinin ve internetin önemini anlatan Erdemir, 2010 yılında FranchiseTurkey.Com ile bilgi ve birikimlerini paylaşmaya başlamıştır. Franchise konularında danışmanlık veren Erdemir, Proje Yönetimi, Franchise Geliştirme, İş Geliştirme, Teknoloji Alt Yapı Uygulamaları, CRM, Intranet ve Mobil yazılımlar konularında uzmandır.

Franchise Geliştirme ve Eğitim Direktörü

Zühal Demirci

İstanbul Üniversitesi Uluslar arası ilişkiler mezunu. 1997’den beri profesyonel iş hayatında. UCB Pharma, Wyeth İlaç, Pfizer İlaç gibi önemli markalarda satış, pazarlama ve kişisel gelişim konularında uzun yıllar çalıştı ve bu konular üzerine ciddi eğitimler aldı. Saha çalışanları ve yöneticilere özellikle satış stratejileri konusunda yıllarca eğitim verdi. 2009'dan beri FrachiseTurkey bünyesinde franchise geliştirme ve franchise eğitimleri konusunda danışmanlık vermektedir.

Franchise Geliştirme ve Finans Uzmanı

Züleyha Yaman

İstanbul Aydın Üniversitesi Ekonomi ve Finans mezunudur. 2007’den beri profesyonel iş hayatında olan Yaman, Bic Türkiye, Kırtasiye City gibi önemli markalarda finans ve pazarlama konularında çalışmış ve bu konular üzerine profesyonel eğitimler almıştır. 2011'den beri FranchiseTurkey.com'da Franchise Geliştirme ve Finans Uzmanı olarak danışmanlık vermektedir.

Avukatlık ve Sözleşme Hizmetleri

Çiğdem Kurt

Çiğdem Kurt, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış, 2011 yılında International University College of Turin’de, ekonomi hukuku yüksek lisans programından mezun olmuştur (MSc CLEF). İstanbul Barosu’na kayıtlıdır.

Şirketler ​h​ukuku, ​start-up ve melek yatırım, ​​franchise sözleşmeleri, ortak girişim sözleşmeleri,​ ​lisans sözleşmeleri, tüketici hukuku, bilişim hukuku, internet ve e-ticaret hukuku​, ​yatırım öncesi hukuki risk analizi (due diligence)​ ve yabancı yatırımlar​ ​alanlarında​ hizmet vermektedir.​ İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Marka Yapılandırma ve Kurumsal İletişim

Şebnem İşgör

Şebnem İşgör Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü (2004) mezunudur. Kanal D Haber Merkezi (2002-2005) başta olmak üzere 10 yılı aşkın iletişim danışmanlığı tecrübesi bulunmaktadır. Marka ve Algı iletişimde uzmanlık alanları teknoloji, moda, magazin, life-style alanlarını kapsamaktadır.

Hizmet verdiği bazı markalar ise Halkbank, DASK, Eureko Sigorta, Vestel, Schneider Electric, Doğan Holding, Soyak, Akmerkez, Tchibo, Aydınlı (U.S. Polo Assn.), Sarar-Kadın, Roman, Ceyo, Avon, Dove, Paul, Kariyer.net, Artbosphorus Çağdaş Sanat Fuarı, Baksı Müzesi'dir.

Marka Yapılandırma ve Kurumsal İletişim

Elif Dişli

Elif Dişli Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları (2015) mezunudur. Etiler Harvard Cafe Halkla İlişkiler (2014 – 2015) hizmet vermiştir.

Hizmet verdiği bazı markalar: Cunda Fora Butik Otel, Flow Coaching International, Op. Dr. Emre İlhan, Habit, Skechers'dır.