Eskidji Gayrimenkul

Hizmet > Emlak - Güvenlik ve Temizlik

-
Yatırım Aralığı
Max. 35.0000 TL ( Bölge yoğunluğuna göre değişmektedir) - -

Faaliyet Alanı
Gayrimenkul Pazarlama

Gayrimenkul sektöründe , alım-satım,kiralama işlemlerini gerçekleştirmek üzere , dürüstlük ve güven üzerine kurulu Bölge Ortaklığı sistemi ile yüksek kalitede hizmet sunmak.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Bölge Ortaklığı yapısı paylaşım sistemi üzerine kuruludur. Ofisler yaptıkları işleri merkez ile; merkez organize ettiği müzayedeleri ofislerle paylaşır. Eskidji ofislerinin dış cephe görünürlüğü standart tüm ofislerinde aynı olup, her ofisin konumuna göre konsept çalışmaları reklam departmanıyla çözümlenmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi-SEM işbirliği ile 1 hafta süreli sertifikalı eğitimler düzenlenmektedir.


Aranan yer ve bölge tanımı
İstanbul, Ankara ve Bursa Başta olmak üzere tüm Türkiye ve Yurtdışı talepler


Aranan işletmeci özellikleri
Gayrimenkul sektörüne ilgili olup,dürüstlük ve güven üzerine kurulu Bölge Ortaklığı Sisteminin verdiği sorumluluk bilinci ile en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak ve müşterilerin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayabilmek hedefine sahip olmak.

725 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı74
Franchise Olan Şube Sayısı74

Eskidji Gayrimenkul
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Eskidji Gayrimenkul franchise, Eskidji Gayrimenkul bayilik, Eskidji Gayrimenkul bayiliği, Eskidji Gayrimenkul franchise fırsatı, Eskidji Gayrimenkul bayi fırsatı, Eskidji Gayrimenkul mağazası, Eskidji Gayrimenkul telefonu, Eskidji Gayrimenkul email, Eskidji Gayrimenkul e-postası, Eskidji Gayrimenkul iletişim, Eskidji Gayrimenkul franchise formu