GÜÇLÜ VE ÇEKİCİ FRANKY PRO

Elektrikli süpürge kategorisinde “Yüzyılın Markası” ödülüne sahip Fakir Hausgeräte’nin modern ve şık tasarımlı yeni şarjlı süpürgesi Franky Pro, kablosuz çekim gücüyle fark yaratıyor.

Ev aletleriyle nesillerdir hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte, elektrikli süpürge kategorisinde, ihtiyaçlarınız doğrultusunda son teknolojiyle donattığı ürünleriyle dikkatleri çekiyor. Kablosuz ve toz torbasız tasarlanan yeni Franky Pro, yüksek emiş gücüyle şarjlı süpürgeler kategorisinde yeni bir segment açıyor.

Son teknoloji donanımı ve şık tasarımıyla Franky Pro, 220 W yüksek performanslı motor gücüyle uzun ömürlü kullanım sağlıyor. İki kademeli hız ayarı tüm zeminlerde yüksek emiş gücü olanağı veriyor. Kablo ve toz torbası değiştirme derdi olmadan kullanılabilen ürün, pratikliğiyle mekanların her köşesini kolayca temizliyor. Lityum-Ion bataryası sayesinde 3 saat gibi kısa sürede şarj olup 25 dakika kesintisiz kullanılabiliyor. Dual siklon filtresi ve yıkanabilir H.E.P.A 13 filtresiyle tozu, havadan arındırıyor. Kolay taşınabilir Franky Pro, mobilya etrafında manevra kolaylığı ile ulaşılması güç bölgelere rahatça erişim sağlıyor. Kenar köşe aparatları, hassas mobilya ve döşeme fırçası, evcil dostlarınızın tüylerini almak için küçük turbo mobilya aparatı çok amaçlı kullanıma olanak veriyor.

Güvenilir Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte’nin yeni şarjlı süpürgesi Franky Pro tüm Fakir mağazaları ve Fakir Shoplar’da yerini aldı.