Kredix Shop

Hizmet > İş Hizmetleri

Kuruluş yılı: 2005 Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
2.500 TL - 2.500 TL

Faaliyet Alanı
FİNANSAL HİZMETLER

Kredix.net, 2005 yılında, Türkiye de ilk defa internet üzerinden kredi başvurusu sistemini başlattı. ABD ve Avrupa da 1990 lı yılların 2. yarısında başlayan online kredi brokerliği sistemini Türkiye ye getiren Kredix.net, kendisine üye bankaların kredi koşullarını web sitesinde karşılaştırmalı olarak yayınlıyor, kredi başvurularını üye bankalara elektronik ortamda iletiyor ve işlemleri 1 işgünü içerisinde tamamlıyor.

2 yıllık faaliyet süresi içerisinde Kredix.net e ilgi büyük. 2 milyon kişi siteyi ziyaret etti, 200.000 kişi Kredix.net servislerinden yararlandı.
KredixShop, Kredix.net in franchising sistemi. Yine Türkiye de ilk defa üye bankalarla, sigorta ve telekom şirketleriyle anlaşmalı olarak aşağıdaki hizmetler KredixShop mağazalarında tüketicilere sunulacak.

Kredi başvurusu
Fatura tahsilatı
ATM
Sigorta
Telefon kontörü
Kontörlü telefon


Franchise Sisteminin İşleyişi
Kredix Shop anlaşmalı olan finans kurumlarının hizmetlerinin tüketiciye hızlı birşekilde ulaştırılmasını hedefliyor. Franchise bu aracılık gereği işlem başına para kazanıyor.


Aranan yer ve bölge tanımı
İlk KredixShoplar 2008 in ilk çeyreğinde açıldı. İstanbul dan başlamak üzere Türkiye nin her yerinde KredixShoplar açılacak. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde 15-50m2 dükkanlar gerekiyor


Aranan işletmeci özellikleri
KredixShop franchising başvuruları değerlendirmeye başladı. Başvurular değerlendirilip, görüşmeler yoluyla sonuçlandırılıyor. KredixShopun franchising adaylarında aradığı temel nitelikler şöyle: Mali yeterlilik (10-30 bin YTL tutarında yatırım) Ticari tecrübe ve temiz bir sicil. Yaya trafiği yoğun yerlerde KredixShop imajına uygun dükkan. Sıkı bir internet kullanıcısı olmak.

543 kişi bu markayı beğendi.
Franchise Olan Şube Sayısı5
Reklam Fonu Katılımı3.500 TL
İşletme Sermayesi-

Kredix Shop
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Kredix Shop franchise, Kredix Shop bayilik, Kredix Shop bayiliği, Kredix Shop franchise fırsatı, Kredix Shop bayi fırsatı, Kredix Shop mağazası, Kredix Shop telefonu, Kredix Shop email, Kredix Shop e-postası, Kredix Shop iletişim, Kredix Shop franchise formu