MBE (Mail Boxes etc.)

Hizmet > İş Hizmetleri

Kuruluş yılı: 1994 Orijin ülkesi: ABD
Yatırım Aralığı
15.000 USD - 15.000 USD

Faaliyet Alanı
İş, İletişim ve Kargo hizmetleri

Müşterilerine iş, iletişim ve postalama hizmetlerini en üst düzey
teknoloji ve standartlarla sunmayı amaçlayan bir mağazalar zinciri olan Mail Boxes Etc. gıda harici sektörde dünyanın en büyük ve başarılı franchising adına sahiptir.


Aranan yer ve bölge tanımı
İstanbul-İzmir- Ankara- Bursa- Antalya – Denizli -Adana. En az 80 m2’lik bir dükkan yeterli ancak Mail Boxes Etc sistemindeki bütün hizmetleri verebilmek için 120 m2’lik bir dükkan idealdir diyoruz. Mağazanın mutlaka ana cadde üzerinde olması gerekmiyor ancak iş ve üretimin olduğu merkezlerden uzak olmaması önemli. Ayrıca park sorunu olmayan ve önüne araç yanaşabilecek mekanları tercih ediyoruz.


Aranan işletmeci özellikleri
Halkla ilişkiler yönü kuvvetli, hizmet sektörüne aşina, pazarlama ve satış yapabilen, yöneticilik kabiliyetleri olan franchiseeler başarılı olabilmektedirler.

833 kişi bu markayı beğendi.
Franchise Olan Şube Sayısı9
Franchise Kullanım Bedeli%5
Reklam Fonu Katılımı%1
İşletme Sermayesi-

MBE (Mail Boxes etc.)
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

MBE (Mail Boxes etc.) franchise, MBE (Mail Boxes etc.) bayilik, MBE (Mail Boxes etc.) bayiliği, MBE (Mail Boxes etc.) franchise fırsatı, MBE (Mail Boxes etc.) bayi fırsatı, MBE (Mail Boxes etc.) mağazası, MBE (Mail Boxes etc.) telefonu, MBE (Mail Boxes etc.) email, MBE (Mail Boxes etc.) e-postası, MBE (Mail Boxes etc.) iletişim, MBE (Mail Boxes etc.) franchise formu