Muzipo Kids

Giyim > Çocuk Giyim

Çocuklara Özel Spor Merkezi
Yatırım Aralığı
- - -

Faaliyet Alanı
Türkiye’de eğlenceli hareketin adresi Muzipo! Amacımız “18 ay-12 yaş aralığındaki çocukları gerçek potansiyellerini keşfedebilecekleri, değişim sağlayabilecekleri, eğlenceli, yaratıcı, güvenli, haklarını gözeten bir ortamda, bilimsel yöntemlerle sağlıklı bir hayata hazırlamak ve anı dolu dolu yaşamaları icin hareketlendirmek.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Muzipo’nun gücü, profesyonel kurucu ekibinin yanı sıra; 49 ilde 200’ü aşkın merkezi olan “b-fit Kadınların Yaşam Merkezi” deneyiminden gelmektedir. Bir Muzipo Kids merkezi açmaya karar verdiğinizde, ekibimiz mobilyalarınızdan; dekorasyonunuza, eğitim malzemelerinizden oyuncaklarınıza, bilgisayar programınızdan işletme malzemelerinize kadar her şeyi hazırlar. Çocuklarla ilgili bir işletme konusunda hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile Muzipo, çalışma arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olur, sizin ve ekibinizin alacağı eğitimlerle işletmenizi yönetmeye hazır hale getirir. Muzipo, ulusal / yerel pazarlama desteği ve kurumsal anlaşmalarla tanıtımınızı yaparak üye portföyünüzü hazırlamanıza ve büyütmenize yardımcı olur. Sürekli olarak yaptığı Araştırma / Geliştirme çalışmalarıyla yaşayan ve gelişen bir işletme olmanızı sağlar. Muzipo’nun üye takip ve kontrol sağlayan bilgisayar programına sahip olursunuz ve bu konuda teknik destek alırsınız. Böylece, hem iş süreçlerinizi, hem üyelerinizi yakından takip eder, yüksek verimlilikle çalışırsınız. Uzman kadromuz tüm sorunlarınızda düzenli operasyon desteği ile hep sizinledir. Muzipo standartlarına ve kalitesine kuruluş aşamasından itibaren sahip olursunuz.


Aranan yer ve bölge tanımı
İstanbul’da Altıntepe, Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Çekmeköy, Taşdelen, Florya, Göktürk, Koşuyolu, Kozyatağı, Ziverbey, İzmir’de Balçova, Bornova, Mavişehir, Buca, Gaziemir, Göztepe, Karşıyaka, Ankara Ümitköy, Eskişehir Tepebaşı, Muğla Bodrum ve yeni açılacak İzmit merkezimizle birlikte toplam 22 merkezimiz bulunuyor.En az 170 metrekarelik bir alanda açılmasını istiyoruz.


Aranan işletmeci özellikleri
Bir Muzipo Kids merkezi açmak için sporcu, pedagog veya benzeri bir dalda öğrenim görmüş ve tecrübeli olmanız gerekmiyor. Aradığımız mutlak özellikler ise koşulsuz güler yüz, soruna değil çözüme odaklı ve pozitif yaklaşım. Çocuklarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın içinde yer almayı seçmiş ve öğrenmeye açık girişimciler olmanız da vazgeçemeyeceğimiz özellikler arasında.

282 kişi bu markayı beğendi.
Franchise Olan Şube Sayısı22

Muzipo Kids
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Muzipo Kids franchise, Muzipo Kids bayilik, Muzipo Kids bayiliği, Muzipo Kids franchise fırsatı, Muzipo Kids bayi fırsatı, Muzipo Kids mağazası, Muzipo Kids telefonu, Muzipo Kids email, Muzipo Kids e-postası, Muzipo Kids iletişim, Muzipo Kids franchise formu