She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü

Giyim > Spor

Kuruluş yılı: 2013 Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
35.000TL+KDV - 35.000TL+KDV

Faaliyet Alanı
Spor,Sağlıklı Yaşam,Güzellik, Zayıflama

She-Life, hanımlara çok cazip ücretlerle kendi işini kurma olanağı sağlayan, spor salonu işletmeciliği sektöründe %100 yerli bir franchise (bayilik) sistemidir. Kadın girişimcileri desteklemeyi hedefleyen firmamız, aynı zamanda sporu kadınlarımız için lüks olmaktan çıkararak, her bütçeye uygun üyelik ücretleriyle ve Türkiye genelinde birçok noktada oluşturacağı bayilik (Franchise) ağı ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci kadınlara çok cazip yatırım maliyetleriyle iş kurma fırsatı sunmaktadır. Üstelik She-Life Salonu açmak için daha önce spor veya fitness eğitimi almış olmanız gerekmiyor.

Şubelerimiz, bizim yaptığımız her türlü reklam, web ve Ar-Ge çalışmalarından faydalanır. Kendisine ayrılan yerde kendi salonundan görüntüler, haberler, etkinlikler ve hatta üye yorumlarını ekleyerek tanıtımlarını yapmış olurlar ve bunun için ayrıca bir bedel ödemezler. Kuruluş aşamasından başlayarak, sözleşmemizin devam ettiği süre boyunca sürekli olarak franchisee´lerimize her konuda destek vermekteyiz. Şubenizin açılışında sizin yanınızda mutlaka en az bir arkadaşımız bulunur, bilgi, tecrübe ve varlığıyla size destek verir.

Şubeniz açılmadan önce, seçtiğiniz bölgede dağıtmak üzere bizim tarafımızdan broşürleriniz bastırılır. Ayrıca AVM, çarşı, pazar, panayır alanı gibi yerlerde stand açabilir, ücretsiz olarak vücut analizleri gerçekleştirerek ve sisteminizi anlatarak ciddi ve etkili bir şekilde tanıtımınızı yapmış olursunuz. Standlar bizim tarafımızdan ücretsiz olarak temin edilmektedir. Bastırdığımız broşürlerde de bulundukları bölgeleri belirttiğimiz şu an için sayıları 30 ´u aşan bayi ağımızı, kurumsal, ciddi bir markanın zincirinin bir halkası olarak sizi gören potansiyel üyeleriniz diğer rakipleri eleyerek öncelikle sizi tercih etmektedirler. Kurumsallığın, ciddiyetin ve güvenin faydalarına ve getirisine hiç bir şey yapmadan sadece bir She-Life bayisi olduğunuz için sahip olursunuz. Sistemin eğlenceli oluşu, kısa sürede hızlı sonuç vermesi, her keseye ve yaşa uygulanabilir olması, sizin üstün işletme beceriniz ve güler yüzünüzle pekiştiğinde, ilk günden üye kaydetmeye başlar ve daha ilk ayınızın sonunda giderlerinizi karşılayacak üye sayısına ulaşırsınız.


Franchise Sisteminin İşleyişi
İsim hakkı, 9 adet hidrolik fitness aleti (ana istasyonlar), 9 adet egzersiz platformu (ara istasyonlar), pilates topları, minderleri ve lastikleri, dumbellar, She-Life markası ve güvencesiyle kendi ürettiğimiz makinalarımıza sınırsız ve süresiz verdiğimiz garanti desteği, She-Life bayilerinin ihtiyacına göre özel olarak hazırlanan bilgisayar programı, antrenör bulma desteği, sizin ve personellerinizin eğitimi (5 günlük ücretsiz eğitimde işletmenizin kapısını açtığınız andan kapatacağınız ana kadar ihtiyaç duyacağınız bütün bilgilere sahip olarak işinizin başına geçmiş olmaktasınız), franchisee el kitabı, tanıtım broşürleri, yağ-kas-su ölçümlerini gerçekleştiren vücut analiz cihazı, kullanılacak müzikler ve "bip" sesleri, ulusal televizyon, radyo kanalları ile gazete, kadın dergileri gibi mecralarda Türkiye genelinde yaptığımız reklamlarla verdiğimiz reklam desteği, size özel fotoğrafların, bilgilerin, üye yorumlarınızın olduğu bir web sayfası, genel arama motorlarında "kadınlara özel spor salonu" şeklinde yapılan aramalarda ilk sırada çıkma garantisi, antetli üye takip formları ve her zaman kesintisiz destek...


Aranan yer ve bölge tanımı
Spor salonu için minimum 120 metrekarelik bir mekan gerekmektedir. Bunun 40-50 metrekaresi egzersiz salonu, minimum 10-12 metrekaresi soyunma odası, 2 adet duş, 1 adet tuvalet, 15 metrekaresi vitamin bar ve dinlenme bölümü, kalan alan müşteri karşılama için ayrılmalıdır. İlave kullanım alanı veya ek hizmet düşünceniz olması halinde, bizimle yapacağınız görüşme sonucunda kaç metrekarelik bir kullanım alanına sahip olmanız gerektiği ile ilgili bilgi verilecektir. Düz ayak bir işyeri, müstakil bir yapı, giriş altı yarı bodrum veya uygun özellikteki apartmanların giriş veya 1. kat daireleri de mekan olarak seçilebilir. Tavan yüksekliğinin 2.35 mt den az olmaması gerekmektedir. İşyeri seçimi yaparken, ana caddelere çıkan bağlantı yolları üzerinde olmasına dikkat ediniz. Ana cadde ve bulvar üzerinde olması yoğun ve hareketli araç ve yaya trafiği bakımından üyeleriniz tarafından çok rahat hissettikleri bir ortam olmamaktadır. Gene cadde üzerinde park sorunu yaşamaktadırlar. Kiralama maliyetini de gereksiz olarak yükseltmenize gerek kalmadan, konum itibariyle hanımların güzergahları üzerinde kalan (semt okulu, kreşler, alışveriş merkezleri, pazar yeri, büyük marketler, kuaför salonları civarında) bölgelerde olmasına özen gösterilmelisiniz. Böylece tanıtım, reklam ve duyuru için fazla bir çaba sarf etmeden hedef kitlenizin sizi kolayca fark etmesini sağlamış olursunuz. Yer seçimi ve dekorasyonun planlanması ile ilgili merkeziniz tarafından size destek verilmektedir.


Aranan işletmeci özellikleri
Amacımız, maliyet fiyatlarıyla franchise vererek, hem bütün kadınlara spor yaptırmayı, hem kadınlarımıza kendi işlerinin sahibi olma ve istihdam imkanı sağlayarak, tüm kadınlarımızın refah, sağlık ve mutluluk çıtalarını yükseltmeyi hedefledik. Bu nedenle çok kısa süre geçerli olacak avantajlı franchise ücretimizden faydalanmak ve şehrinize veya ilçenize She-Life´ı taşıyan girişimci olmak için bizimle iletişime geçiniz. Bizimle beraber çalışmak isteyen, tabi ki bunları yaparken gelir elde etmek isteyen, girişimci ruhlu kadınlarımızı aramızda görmekten büyük keyif alacağız.

313 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı1
Franchise Olan Şube Sayısı1
Franchise Kullanım Bedeli300 TL
Reklam Fonu KatılımıYok

She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü franchise, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü bayilik, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü bayiliği, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü franchise fırsatı, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü bayi fırsatı, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü mağazası, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü telefonu, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü email, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü e-postası, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü iletişim, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü franchise formu