www.aktifbebek.com

Giyim > Çocuk Giyim

Kuruluş yılı: 2005 Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
İLLERE GÖRE BELİRLENMİŞTİR - İLLERE GÖRE BELİRLENMİŞTİR

Faaliyet Alanı
Anne , bebek ve cocuk için herşey

AKTİF BEBEK HAKKINDA

4 senedir anne ve bebek ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satış ve pazarlanması faaliyetlinde uzmanlaştık.
Anne ve Bebeklerin gerçek ihtiyaçları için kaliteli, sağlıklı ve her bütçeye uygun ürünleri sunarken, değerlerimizin de korunması gerektiğinin farkındayız. Bu doğrultuda müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunuyoruz. Alanında uzman personel ve markalarla çalışıyoruz.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti amacımıza ulaşmak adına, ürünlerimizin hepsini doğrudan üretici firmalar yada ihtalatçılatlardan temin etmekteyiz. Bu sayede tüm ürün ve hizmetlerimiz eksiksiz bir garanti sürecinde sunulmaktadır. Faaliyetlerimizi Türkiye genelinde internet aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.
Bebek ihtiyaçlarını en ekonomik fiyatlarla ve Türkiye´nin en hızlı sevkiyat ağıyla biz karşılıyoruz.
Bir vizyonumuz var...: TÜRKİYE´DEKİ HER BEBEĞE ÜRÜNLERİMİZLE "24 SAAT İÇİNDE" ULAŞABİLMEK.
Çünkü bebekleri çok seviyoruz.

www.aktifbebek.com üzerinden alınan siparişler ilgili bölgedeki Franchisee mağazaya yönlendirilir. Saat 16:00 ya kadar alınan siparişler aynı gün kargo firmasına ya da müşteri adresine teslim edilmelidir. Siparişin mağaza tarafından karşılanamaması, eksik ürünler bulunması durumunda, ürünler merkez depo tarafından müşteriye ulaştırılır.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Franchısıng Olma Süreci 1-Bilgi Alma : Franchısıng Talepleri ;Wep Sitesinden Başvuru , Telefonla Bilgi Alma Veya Referans Yöntemi İle Gerçekleştirilir. 2-Başvuru :Başvuran Kişi Öz Geçmişi , İş Tecrubeleri Ve Referans Bilgilerinin Yer Aldıgı Basvuru Formunu Doldurur. 3-Ön Görüşme :Başvuru Yapan Franchısıng Adaylarından Profılı Uygun Görülenler Daha Detaylı Görüşme Yapmak İçin Şirketimize Davet Edilir. 4-İş Planı Sunumu :Ön Görüşmesi Olumlu Gecen Franchısıng Adaylarımızdan Yönetim Kuruluna Sunulmak Üzere Bölge Pazar Araştırmasıda İçeren Bir İş Planı İstenir. 5-Seçim :Adayın , İşin Basında Birebir Bulunacagı Ve Planda Yer Alanların İşi Başarap Başaramıcana Yönetim Kadrosu Tarafından Karar Verilir. 6-Protokol :Aday Bir Ön Protokol İmzalar Ve İsim Hakkı Bedelinin Yarısını Ön Ödeme Olarak Verir. 7-Oryantasyon Ve Hazırlık :Adayın Ve Personelin 1 Haftalık Eğitim Süreci Baslar , Bu Eğitimlere Tam Anlamı İle Katılmak Zorunludur.Aynı Dönemde Dükkan Bulunması , Yönetimin Onayına Sunulması , Kiralama , Dekorasyon Faaliyetleri Baslar. 8-Uygulama :Magazalarda Pratik Ve Teorik Eğitimler Verilir. 9-Kontrat Ve Açılış :Eğitim Süresinde Herhangibir Problemle Karşılaşılmamış İse Franchısıng Dükkan Kiralama İşlemleri Tamamlanır Ve Kira Kontrat İmzalanır.Dükkan Faaliyete Geçtikten Sonra Franchısıng Sözleşmesi Yapılır.


Aranan yer ve bölge tanımı
TÜRKİYE GENELİ SINIRLI ZAMAN SÜRECİNDE


345 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı4
Franchise Kullanım BedeliİLLERE GÖRE BELİRLENMİŞTİR
Reklam Fonu KatılımıİLLERE GÖRE BELİRLENMİŞTİR

www.aktifbebek.com
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

www.aktifbebek.com franchise, www.aktifbebek.com bayilik, www.aktifbebek.com bayiliği, www.aktifbebek.com franchise fırsatı, www.aktifbebek.com bayi fırsatı, www.aktifbebek.com mağazası, www.aktifbebek.com telefonu, www.aktifbebek.com email, www.aktifbebek.com e-postası, www.aktifbebek.com iletişim, www.aktifbebek.com franchise formu