Yaşam Pisti

Giyim > Çocuk Giyim

Kuruluş yılı: 2011 Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
40.000 TL - 40.000 TL

Faaliyet Alanı
AKÜLÜ ARABALARIN İŞLETMESİ VE SATIŞI

YAŞAM PİSTİ , 2010 yılında çocukların eğlence isteklerine farklı bir bakış kazandırmak ailelerin çocuklarını sanal dünyadan çekmek istemelerine karşı duyulan ihtiyacı karşılamak amacıyla kurulmuştur.Yaşam Pistinde çocuklar akülü arabalarını onlar için oluşturulmuş muhteşem bir pistte kullanıyorlar.
Yaşam Pistinde çocuklar bir bilgisayar oyununda değil gerçek hayatta gerçek arabaları kullanarak hem ileriye dönük becerilerini geliştiriyorlar hem de doyasıya eğleniyorlar. Aileler de çocuklarının bu tarz eğlence alanlarında vakit geçirmelerini istiyor , çocuklarını Yaşam Pistinde araba kullanırken izlemekten büyük keyif alıyorlar.


Aranan yer ve bölge tanımı
Alış veriş merkezleri min 50 m2 max 300m alan .


Aranan işletmeci özellikleri
Çocukları seven onlara müşteri gözüyle bakmaktan çok birlikte vakit geçirmekten hoşlanan kişiler. Çocuklarla çalışmaktan hoşlanmayan kişilerin bu işte başarılı olması mümkün değildir.

356 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı1
Franchise Olan Şube Sayısı1
Franchise Kullanım Bedeli500 TL
Reklam Fonu KatılımıYok
İşletme Sermayesi-

Yaşam Pisti
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Yaşam Pisti franchise, Yaşam Pisti bayilik, Yaşam Pisti bayiliği, Yaşam Pisti franchise fırsatı, Yaşam Pisti bayi fırsatı, Yaşam Pisti mağazası, Yaşam Pisti telefonu, Yaşam Pisti email, Yaşam Pisti e-postası, Yaşam Pisti iletişim, Yaşam Pisti franchise formu