Advance Yurtdışı Eğitim

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 2003
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
- - -

Faaliyet Alanı
Yurtdışı Eğitim

Anasayfa / Yurtdışı Eğitim

--------------------------------------------------------------------------------

YURTDIŞI EĞİTİM


Bu bölümde:
YURTDIŞI EĞİTİM
--------------------------------------------------------------------------------


YURTDIŞI EĞİTİM

Advance Yurtdışı Eğitim 2003 yılında Malta merkezli olarak kurulmuştur. 2005 Ekim ayına kadar Genel Müdürlüğü Malta’da bulunan Advance Yurtdışı Eğitim, 2005 Ekim ayında merkezini İstanbul ofisine taşımıştır.

Kasım 2006 tarihinden itibaren de Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İnegöl, Çanakkale, Adana ve Mersin illerinde faaliyet göstermektedir.

Malta merkezli kurulmasından dolayı, Malta ve Malta’da eğitim konusunda uzman kadro ile faaliyetlerine başlayan Advance Yurtdışı Eğitim, 01.Ocak.2006 tarihinden itibaren portföyüne İngiltere, Amerika, Kanada başta olmak üzere 200 den fazla dil okullarını da bünyesine eklemiştir.

Advance olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli , hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile 2003 yılından bu yana yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

Advance Yurtdışı Eğitim, uzman ve deneyimli personeli ile, ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Advance Yurtdışı Eğitim, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Advance Yurtdışı Eğitim, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Belirtilmedi


Aranan yer ve bölge tanımı
Tüm İller


Aranan işletmeci özellikleri
Belirtilmedi

566 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı9
Franchise Olan Şube Sayısı9

Advance Yurtdışı Eğitim
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Advance Yurtdışı Eğitim franchise, Advance Yurtdışı Eğitim bayilik, Advance Yurtdışı Eğitim bayiliği, Advance Yurtdışı Eğitim franchise fırsatı, Advance Yurtdışı Eğitim bayi fırsatı, Advance Yurtdışı Eğitim mağazası, Advance Yurtdışı Eğitim telefonu, Advance Yurtdışı Eğitim email, Advance Yurtdışı Eğitim e-postası, Advance Yurtdışı Eğitim iletişim, Advance Yurtdışı Eğitim franchise formu