Barista Bus

Yiyecek - İçecek > Cafe - Tatlı Pasta

BaristaBus, özellikle Türkiye için yeni bir franchise seçeneği olarak doğdu. 20 yıllık emeğin ve tecrübenin ürünü olan BaristaBus araba konseptiyle sevenlerinin ilgi odağı olmayı başardı. Sizi de aramıza bekliyoruz.
Yatırım Aralığı
250.000 TL - 350.000 TL

Broşürümüz - Tıklayın ve İndirin

Faaliyet Alanı
Kahve konseptiyle öne çıkan BaristaBus, anlaşmalı olduğu kurumlar sayesinde kaliteyi, uygun fiyatla müşterilerine sunuyor. Hepimizin vazgeçilmezi Kahve, BaristaBus'ın özel ve özenle çekilmiş kahveleriyle lezzetinden bahsettiriyor.


Franchise Sisteminin İşleyişi
BaristaBus, klasik franchise anlayışının tersine, kazandır-kazan modeliyle ilerliyor. Düşük yatırım maliyeti, hızlı geri dönüşü ile sizlere kazandırıyor.


Aranan yer ve bölge tanımı
Ana arterlerde, sahil ve yürüyüş yollarında, AVM, Hastane, Belediye gibi kalabalık oluşturan mekanlarda BaristaBus açabilirsiniz.


Aranan işletmeci özellikleri
BaristaBus'ın en önemli özelliklerinden bir tanesi de Eğitim sonrası bu işi kolaylıkla yapabilecek olmanız. Bu yüzden işletmeci ayrımı yapmıyoruz. Kapımız herkese açık.

748 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı4
Franchise Olan Şube Sayısı4
Franchise Kullanım Bedeli250 USD
Reklam Fonu Katılımı0 USD
Sabit Yatırım Tutarı250.000 TL - 350.000 TL
İşletme Sermayesi350.000 TL

Barista Bus
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Barista Bus franchise, Barista Bus bayilik, Barista Bus bayiliği, Barista Bus franchise fırsatı, Barista Bus bayi fırsatı, Barista Bus mağazası, Barista Bus telefonu, Barista Bus email, Barista Bus e-postası, Barista Bus iletişim, Barista Bus franchise formu