British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 2005
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
- - -

Faaliyet Alanı
Eğitim

Kuruluşundan bu yana çalışmalarının vermiş olduğu deneyim ve Türkiye’de dilde eğitim alanında yaptığı atılımlarla sektörünün lider kuruluşu olan BRITISH CENTRE şimdi ise son yılların en önemli iş kurma metodu olan franchise sistemiyle sizlere BRITISH CENTRE Dil Okullarına ortak olma fırsatı sunuyor.

Neden BRITISH CENTRE Dil Okulları ?

Kusursuz bir sistemin parçası olacaksınız!
Bildiği işi yapmayı tercih edenler, profesyonel çalışma döneminden gelen deneyimleri ile işe girişirler. Teknik bilgileri genellikle iyi olmasına karşın, işletme bilgisi eksikliğinden ötürü pazarlama, insan kaynakları yönetimi, finans – maliyet hesabı, yönetim muhasebesi, toplam kalite, gibi kavramlara yabancı kaldıklarından kendi işlerini verimli bir şekilde idare edemezler. Ayrıca isim ve müşteri edinmek oldukça uzun zaman alır. Oysa franchise alanlar, giriştikleri işin geleceği konusunda endişe taşımazlar. İşi bilmeseler bile franchise verenin sağladığı başlangıç eğitimi ile işletmeyi yürütecek ve kendilerini başarıya götürecek temel bilgileri edinirler. Kendilerini ve çalışmalarını, marka ve sistem ile bütünleştirir, bu şekilde kurum kültürünü benimserler. Aynı zamanda, kendi işlerinin patronu olarak sadece kendileri için çalışırlar. Bunun sağladığı maddi avantajın ötesinde, getirdiği motivasyon, sistemin motorunu oluşturur.
BRITISH CENTRE Dil Okulları ile kuracağınız işbirliğinde, kârlı olduğunu bildiğiniz bir sektöre geçmenin vereceği güvenin yanı sıra, alanında lider bir takımın parçası olma duygusunu da yaşayacaksınız.

Tanınmış bir markayı temsil edeceksiniz!
Satılan ürün veya hizmetin potansiyel müşteriler tarafından derhal fark edilmesi, hatırlanması ve tercih edilmesi marka sayesinde olur. Franchise alan, kendi adına iş yapıyor olmakla birlikte, tanınan bir markayı temsil eder. Bu itibarın etkisini de her alanda hisseder.
BRITISH CENTRE Dil Okulları adı altında, eğitim kurumu sahibi olarak hem prestijli bir işe sahip olacak, hem de başarıdan başarıya koşacaksınız.


İhtiyacınız olan desteği bulacaksınız!

BRITISH CENTRE Dil Okulları ile kuracağınız işbirliğinde, BRITISH CENTRE Dil Okulları’nın işin özellikleri ve gerekleri konusunda sahip olduğu deneyimden yararlanacak, tüm bu konularda ihtiyaç duyacağınız desteği alacaksınız.

Profesyonel bir kadroya sahip olacaksınız!
Bir işletmeyi ayakta tutan en önemli öğe insan kaynağıdır. Bir kadro oluşturmak, üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur. Franchise veren, çoğunlukla çalışanlarına da eğitim vermekte olduğundan eleman temini kolaylaşmaktadır. Franchise işletmelerden birine başvuran ihtiyaç fazlası eleman, diğerine yönlendirilebilmektedir. Franchise işletmelerden birinde yoğun iş olduğunda, aynı zincirin parçası olan diğer işletmelerden anında destek alabilmektedir. Eleman arandığında, çalışanlar daha büyük bir güven ve istekle başvurmaktadırlar.
Ayrıca Türkiye genelinde verilebilen elaman ilanları ile CV veritabanlarından faydalanma şansına kavuşacaksınız. BRITISH CENTRE Dil Okulları’nın katkılarıyla eleman temini sizin için sorun olmaktan çıkacak. Personel işe alırken yapılacak mülakat ve sorulacak sorular, ihtiyaçlarınız doğrultusunda verilecek mesleki eğitim, prim verirken uygulanacak kriterler ve oranlar, fazla mesai kararı gibi konularda yararlanacağınız yönetim teknikleri BRITISH CENTRE Dil Okulları uzmanları tarafından size aktarılacak...


Türkiye çapında reklam veren olacaksınız!
Günümüzde gelişen iletişim araçlarının ürün ya da hizmetin tanınması ve devamlılığını koruyabilmesi açısından büyük bir önem taşıdığı bilinen bir gerçektir. Dolayısıyla ürün ya da hizmetin gelişmesi ya da genişletilmesinde rol oynayan en önemli etkenlerden biri reklamdır. Sunulan ürün ya da hizmetin verimliliği gerek müşteri, gerekse reklam sektörünün hem bir köprü, hem de tercih nedeni oluşturmasına bağlı olmakla birlikte, markanın hatırlanması ve seçim nedeni olması, güven ve bilinirliliğin ön planda tutulmasıyla sağlanmaktadır.
BRITISH CENTRE Dil Okulları Franchising Sistemi’ne katılma fırsatını değerlendirdiğinizde, kendi alanınızda kendi adınıza iş yapacak ve sistemi uygulamaya başladığınız anda, tanınmış ve müşterisi hazır bir marka olarak, Türkiye çapında bir reklam veren olan BRITISH CENTRE Dil Okulları markasını ve güvenini daima yanınızda hissedeceksiniz...


Eğitim Kurumu Otomasyonu kullanma hakkına sahip olacaksınız!

Proje değerleri 250.000 TL olan, SRM (Öğrenci İşleri yönetim programı) ve CRM (Müşteri ilişkileri ve pazarlama yönetim programı) yazılımları sayesinde işlerinizi tek tıkla kusursuz yönetebileceksiniz. BRITISH CENTRE Dil Okulları’nın Yazılım Grubu tarafından özel olarak geliştirilen bu yazılımlar sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız kurumunuzu yönetebileceksiniz. Bilgi yönetiminde mükemmelliği yakalayarak verimli ve hatasız bir çalışma ortamına kavuşacaksınız. BRITISH CENTRE Dil Okulları çatısı altında hep bir adım önde olacaksınız.

Profesyonel Tasarımlara ve Baskı Materyallerine sahip olacaksınız!

BRITISH CENTRE Dil Okulları tasarım ajansının hazırlamış olduğu tasarımlara zaman, emek ve para harcamadan sahip olacaksınız. Güncel tasarım çizgilerinde hazırlanmış profesyonel ve dünya standartlarındaki tasarımlar ile bölgenizde fark yaratacaksınız!

Pazarlama Projeleri ve Faaliyetlerinden faydalanacaksınız!

BRITISH CENTRE Dil Okulları’nın profesyonel olarak yapmış olduğu halkla ilişkiler çalışmalarından, pazarlama projelerinden faydalanabileceksiniz.

Eğitim Kaynaklarından Faydalanabileceksiniz!
BRITISH CENTRE Dil Okulları uzmanları tarafından geliştirilmiş içerikler, müfredatlar, uygulamalar, dokümanlar, kitaplar gibi kaynaklardan faydalanabilecek. Bu sayede sadece işinizi geliştirmeye odaklanacaksınız. Maddi kaynaklarınızı işinizin gelişimine ve kalitesine ayırabileceksiniz.

BRITISH CENTRE Franchise sistemi ile yepyeni ve karlı bir yatırım sizi bekliyor!


Aranan yer ve bölge tanımı
TÜM TÜRKİYE


751 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı7
Franchise Olan Şube Sayısı5
Franchise Kullanım Bedeli800 TL

British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı franchise, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bayilik, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bayiliği, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı franchise fırsatı, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bayi fırsatı, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı mağazası, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı telefonu, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı email, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı e-postası, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı iletişim, British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı franchise formu