English Time

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur. 1997 yılından itibaren Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 1.000.000’u geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan 50.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

Türkiye`nin ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören ve çeşitli alanlarda birçok ilki gerçekleştirerek ödüller alan tek Türk Dil Okulu olma özelliğine sahip olan English Time Dil Okulları 2020-2021 eğitim yılı itibariyle Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. English Time Dil Okulları’nın Türkiye’deki 54 şubesinin 18’i İstanbul`da yer almaktadır. Şubelerimiz sırasıyla; Atakent, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeşehir, Bakırköy, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Göztepe, Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy, Pendik, Sefaköy, Şirinevler ve Ümraniye şubeleridir. English Time Dil Okulları; Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kurumsal Eğitim, Yayıncılık ve Turkish Time gibi gelişimini destekleyici alanlardaki açılımlarıyla dünya standartlarını yakalamış bir eğitim kurumu ve bir dünya markası olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Londra şubesi ile uluslararası alanda faaliyet gösteren ilk ve tek Türk Dil Okulu olan English Time Dil Okulları Türkiye’de birçok saygın ödüle layık görülmüş, yurtdışında ise İngiltere’de İngiliz Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi (Accreditation Service for International Colleges – ASIC) tarafından İngiltere’de faaliyet gösteren 250 uluslararası okul arasından ilk 25’e girerek “PREMIER COLLEGE” statüsünde en saygın okullar arasında yerini almıştır.
Yatırım Aralığı
0 - 0

Faaliyet Alanı
Yabancı Dil Okulu


English Time
Franchise Bilgi Hattı


Firmaya Ait Şube Sayısı3
Franchise Olan Şube Sayısı51
Franchise Kullanım Bedeli0
Reklam Fonu Katılımı0
Sabit Yatırım Tutarı0 - 0
İşletme Sermayesi0

English Time
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

English Time franchise, English Time bayilik, English Time bayiliği, English Time franchise fırsatı, English Time bayi fırsatı, English Time mağazası, English Time telefonu, English Time email, English Time e-postası, English Time iletişim, English Time franchise formu