Full English

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 2005
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
- - -

Faaliyet Alanı
İngilizce egitim

NEDEN FULLENGLISH FRANCHISE

Araştırma geliştirme dönemi tamamlanmış ve markalaşmış, Kursiyerleri sayesinde eğitim kalitesini kanıtlamış, konuşma garantisi ile "İngilizce kursu" alanında ciddi farklılıklarıyla Fullenglish markası sayesinde, siz de hızla büyüyen bir markanın temsilcisi olacaksınız.
Satışlara başlamanız için ihtiyacınız olacak web sitesi, bilgi birikimi, eğitim materyalleri, marka bilinirliği, hizmet yönetimi, teknolojik alt yapıyı hiçbir yatırım yapmaksızın kolayca kullanmanızı sağlıyoruz.
Arg-e araştırmalarımız sayesinde kursiyer memnuniyeti ve reklam maliyetleri,…. tek başınıza yapacaklarınıza göre çok daha avantajlı olacak, böylece optimize maliyetler sayesinde sadece kazanacaksınız.
Üstelik öğrencilerinizin başarısız olabilme ihtimalini de siz dert etmiyorsunuz. Fullenglish´in üst düzey yetişmiş kalifiye çalışanları ve öğretmenleri sayesinde tüm öğrencilerinizin başarı garantileriyle tavsiye edecekleri yeni öğrenci kitlesi kayıtları size kazandıracaktır.
Fullenglish şubesi açmak istiyorsunuz, sermaye desteğine mi ihtiyacınız var? Kredi almak istiyorsunuz ama bankaya gösterecek teminatınız mı yok? Fullenglish şubesi olmak için nakde mi ihtiyacınız var?

Bu sorulara verdiğiniz cevap evet ise Fullenglish şubesi açmak isteyen girişimcilere müjdemiz var!

Yapı Kredi ile beraber hazırladığımız Franchise Kredi Paketi sayesindeTeminat Destekli Kredi kullanarak başlangıç yatırımınızın %70’ine kadarı için finansman sağlayabilirsiniz.
Üstelik 60 aya kadar esnek vade koşulları ve uygun faiz oranları ile... Tek yapmanız gereken Fullenglish´ten bilgi alıp Yapı Kredi Bankası’na ulaşmak.
Profesyonel usta kadromuz ve konusunda uzman iş birimi yöneticilerimiz ile hem teorik hem de iş başında pratik 4 haftalık eğitim planı dahilinde hızlı bir şekilde öğrenerek şubenizi faaliyete geçirebilirsiniz.
Siz bir yandan eğitime devam ederken diğer yandan şube açılımı için gerekli tüm eğitim dokümanları, eğitim kadrosu, dokümanlar, reklam çalışmaları vb. tedariki yapılmakta ve eğitimin bitimiyle birlikte şube açılışı gerçekleştirilmektedir.
Anahtar teslim kurulum süreci franchising anlaşması yapıldıktan sonra yaklaşık 1 aydır.
Ortalama 3 ila 4 ayın sonunda, şubelerin aylık genel giderleri, aylık satış getirisi ile karşılanabilir hale gelmektedir. Bunda en önemli etken, yaklaşık 5 yıldır internet üzerinden tüm Türkiye genelinde yaptığımız reklam/pazarlama faaliyetleri ile; açılacak şube sayesinde farklı ve yaratıcı Fullenglish eğitim kalitesiyle tanışan şehirlerde hızlıca yarattığımız "kulaktan kulağa yayılım" etkisidir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Tüm türkiye


Aranan işletmeci özellikleri
Girişken, dinamik

888 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı2
İşletme Sermayesi-

Full English
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Full English franchise, Full English bayilik, Full English bayiliği, Full English franchise fırsatı, Full English bayi fırsatı, Full English mağazası, Full English telefonu, Full English email, Full English e-postası, Full English iletişim, Full English franchise formu