İkarus Mental Aritmetik

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 2010
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
- - -

Faaliyet Alanı
Abaküs Temelli Mental Aritmetik

-- Kurumsallık, şeffaflık ve güvenilir eğitim politikaları bizim için en önemli kriterlerdir. Sistemiz dahilinde Marmara Bölgesi içinde yer alan tüm il ve bu illere bağlı ilçelerde franchise verilmektedir.
Sınıflarımız 8 kişi olmak üzere Tüm şubelerimiz aynı mobilyaları, eğitim gereçleri ve eğitim kaynakları ile aynı tasarımdadır.
-- Franchise almak isteyen kuruluşlar ile ön görüşme yapılmakta ve binaları incelenmektedir. bu inceleme sonrasında en eğitmenlerini İkarus Mental İzmit Şubesine eğitim aldırmak için göndereceklerdir.
-- Eğitim alan eğitmenler 7 günlük yoğun eğitim programlarında öğrenciler ile uygulamalı eğitim yaparlar ve uygulama sınavı sonucunda eğitmen sertifakası almaya hak kazanmaktadırlar.
-- Marmara bölge müdürlüğü her yıl 1 kere yetki verdiği kurumları teftiş etmektedir ve yetkilendirdiği kuruluşların eğitim kalitesi standartlarını kurumsal standartlar ile değerlendirmektedir.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Franchise katılım şartları ve dosyaları www.ikarusmental.com sitesinde verilmiştir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Marmara Bölgesindeki tüm il ve ilçeler.


654 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı12
İşletme Sermayesi-

İkarus Mental Aritmetik
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

İkarus Mental Aritmetik franchise, İkarus Mental Aritmetik bayilik, İkarus Mental Aritmetik bayiliği, İkarus Mental Aritmetik franchise fırsatı, İkarus Mental Aritmetik bayi fırsatı, İkarus Mental Aritmetik mağazası, İkarus Mental Aritmetik telefonu, İkarus Mental Aritmetik email, İkarus Mental Aritmetik e-postası, İkarus Mental Aritmetik iletişim, İkarus Mental Aritmetik franchise formu