Matematik Dünyası

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 2007
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
3.000 USD- 5.000 USD İşletme Türüne Göre - -

Faaliyet Alanı
Eğitim, Yayıncılık, Mental Aritmetik, Shop Mağazacılık

YAYINCILIK:Poşet Yaprak Testler, Deneme Paketleri, Fasikül Serileri, Konu Anlatımlı Soru Bankaları, Aylık Popüler Dergi, Özel Kitaplar vb hazırlanması ve üretilmesi. yayınlarımızın tanıtımı, reklamı, satışı ve bütün bunların organizasyonunu içermektedir.

Yayıncılık olarak Matematik Dünyası´nda, soru hazırlayan kitap yazan öğretmenlerimiz, stajyer olmayan ve her biri en az 10 yıl tecrübeye sahip profesyonel dershane öğretmenleridir.

Yayınlarımızın, alışılmışın dışında ve etkili sonuç almaya yönelik olacağı için sektörde iyi bir konuma geleceğini düşünüyoruz.

EĞİTİM KURUMLARI:Yeni trend, Butik Eğitim ve Kişiye Özel Eğitimin öncüsü Matematik Dünyası, Türkiye genelinde isim hakkı (franchising) almak suretiyle

Kitlesel Dershane, Butik Dershane (VIP), Mental Aritmetik Ofisi ve Matematik Dünyası Shop Mağazası açma imkanını tüm girişimcilere sunuyor.
Matematik branşı bir dershanenin bel kemiğidir, matematiği halleden her sorunu halleder prensibiyle matematiğe önem verdik. Matematik Dünyası, eğitim sisteminde kaliteyi ön plana çıkarıyor ve sonuç alma endeksli eğitimi sunuyor. Tüm branşlarda her biri en az 10 yıl tecrübeli öğretmenleri sistemine kabul ediyor.

SHOP MAĞAZA:Matematik Dünyası Shop Mağazaları, yerli ve yabancı yayınlarla birlikte kendi yayınlarımıza ait ilköğretim, ortaöğretim ve yükseköğretim dökümanlarının (üniversite kitapları) ayrıca kırtasiye ürünlerinin ve bilgisayar malzemelerinin satıldığı shop mağazaları olacaktır.

MENTAL ARİTMETİK:Genius Kids® Mental Aritmetik Programı: Tayvan, Çin ve Malezya gibi uzak doğu ülkelerinde 24 yıldır test edilmiş ve kanıtlanmış bir programdır.

Sol ve Sağ beyin gelişiminde bütünsel etki sağlar,
“İki el – dört parmak” abaküs sisteminin öncüsüdür ,
Geniş kapsamlı kaynaklara sahiptir,
4-14 yaş arası çocuklar için Abaküs ile Zihinsel İşlem
GÖRSEL, İŞİTSEL, DOKUNSAL (kinestetik) ZEKÂ UYARIMLARINI VE 6. HİSSİ (HAYAL GÜCÜNÜ) GÜÇLENDİRİR


Franchise Sisteminin İşleyişi
Girişimciler başvuru formunu eksiksiz doldurduktan sonra Marka Danışmanlarınca incelenir ve ön görüşmeye davet edilir. Şartlar ve prensiplerde uygunluk sağlandığında Lisans Sözleşmesi imzalanır.


Aranan yer ve bölge tanımı
Ulaşımı kolay ve merkezi yer olmalı. Bina eğitim ve öğretime uygun olmalı.


Aranan işletmeci özellikleri
Dürüst güvenilir, yeterli sermayeye sahip ve eğitim öğretim hizmetlerinde yeterli deneyimi olan tüzel kişilik.

418 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı3
Franchise Olan Şube Sayısı2
Franchise Kullanım Bedeli15.000 USD - 25.000 USD İşletme Türüne Göre 5 Yıllık
Reklam Fonu Katılımı% 10

Matematik Dünyası
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Matematik Dünyası franchise, Matematik Dünyası bayilik, Matematik Dünyası bayiliği, Matematik Dünyası franchise fırsatı, Matematik Dünyası bayi fırsatı, Matematik Dünyası mağazası, Matematik Dünyası telefonu, Matematik Dünyası email, Matematik Dünyası e-postası, Matematik Dünyası iletişim, Matematik Dünyası franchise formu