Oxford House College

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 1974
Orijin ülkesi: İngiltere
Yatırım Aralığı
15.000 USD -20.000 USD - -

Faaliyet Alanı
Egitim

1974 yılında İngiltere’de kurulan Oxford House College; 2006 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Bir yabancı dilin ancak konuşulan bir ortamda öğrenildiği gerçeğinden yola çıkan Oxford House College, “Uluslar arası İngilizce Dil Kampüsü” olarak İstanbul’un merkezi olan Taksim-İstiklal caddesindeki 8 katlı binasında faaliyet göstermektedir.

İstanbul’un en başarılı dil okulu haline gelen Oxford House College’in eğitim metodu İngiltere ve Amerika okullarında takip edilen “Communicative” method ve “Continuous Enrollment” sistemi ile uyumludur..

Oxford House College uzun yıllardır gelen yoğun franchise talepleri sonucunda Türkiyede tüm altyapısını tamamlayıp,2012 yılından itibaren tüm Türkiye genelinde Franchising verme kararı almıştır.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Özetle başarının sürekli denetlendiği,tüm şubelerinde aynı eğitim modelinin uygulandığı,yabancı eğitmenlerle desteklenen ve yutdışındaki okullara uygun olarak eğitim sisteminin geliştirildiği bir sistem işlemektedir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Tüm Türkiye, min 250 m2 ve 6 derslik olmak üzere, anacadde veya merkezi lokasyonlara yakın MEB mevzuatına ve OHC standartlarına uygun bina veya katlar.


Aranan işletmeci özellikleri
Oxford House College kalite standartlarına göre eğitim ve işletme faaliyetlerini yürütebilecek. İşletmenin başında duracak, girişimci ruha sahip ve mali açıdan yetkin yatırımcı adayları.

872 kişi bu markayı beğendi.
Reklam Fonu KatılımıYok

Oxford House College
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Oxford House College franchise, Oxford House College bayilik, Oxford House College bayiliği, Oxford House College franchise fırsatı, Oxford House College bayi fırsatı, Oxford House College mağazası, Oxford House College telefonu, Oxford House College email, Oxford House College e-postası, Oxford House College iletişim, Oxford House College franchise formu