Teorem Yurtdışı Eğitim

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 2004
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
10.000 TL min - 20.000 TL max - -

Faaliyet Alanı
Yurtdışı eğitim programları tanıtımı ve pazarlaması

23 ülkedeki 1000 ´e yakın sayıdaki merkezin Türkiye´de program tanıtımı ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerinin verilmesi. Yurt dışında yabancı dil kursları, lise ve üniversite programları, staj, mesleki eğitim programları, kültür değişim programları gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmet gamımız bulunmaktadır.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Franchise firmalar toplam kazanç üzerinden % 70 oranında pay alırlar. Franchise firmanın kurum içi eğitimi, bilgi ve materyal desteği merkez tarafından karşılanır.


Aranan yer ve bölge tanımı
Bursa, Eskişehir, Konya, Kayseri, Adana, Mersin, Samsun, Trabzon, Muğla, Aydın, Denizli illeri başta olmak üzere çeşitli il merkezlerine verilecektir.


Aranan işletmeci özellikleri
Yurtdışı eğitim programları konusunda önceden bilgisi ve tecrübesi olan, İngilizce´ye hakim ya da bu özelliklerde eleman istihdam edecek işletmeciler başvuru yapabilirler.

354 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı1
Franchise Olan Şube Sayısı4
Franchise Kullanım Bedeli10.000 TL
Reklam Fonu Katılımı5.000 TL / yıl
İşletme Sermayesi-

Teorem Yurtdışı Eğitim
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Teorem Yurtdışı Eğitim franchise, Teorem Yurtdışı Eğitim bayilik, Teorem Yurtdışı Eğitim bayiliği, Teorem Yurtdışı Eğitim franchise fırsatı, Teorem Yurtdışı Eğitim bayi fırsatı, Teorem Yurtdışı Eğitim mağazası, Teorem Yurtdışı Eğitim telefonu, Teorem Yurtdışı Eğitim email, Teorem Yurtdışı Eğitim e-postası, Teorem Yurtdışı Eğitim iletişim, Teorem Yurtdışı Eğitim franchise formu