Wall Street Institute

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 2001
Orijin ülkesi: A.B.D
Yatırım Aralığı
50.000 USD - 150.000 USD - -

Faaliyet Alanı
İngilizce Dil Eğitimi

Sürekli geliştirdiği eğitim tekniklerini, interaktif multimedya sistemi ile destekleyerek, dünyanın 25 ülkesinde öğrencilerinin hizmetine sunan Wall Street Institute, 30 yılı aşkın birikimi ve 1,5 milyonu aşan öğrenci sayısı ile dünyanın en büyük okul zinciri olup, dünyada "İş İngilizcesi" de dahil, TOEFL´dan sonra 5 seviye daha ileri derecede İngilizce öğretimi veren tek kuruluştur. Öğrencilerine sunduğu esnek ders saatleri, 1-4 kişilik sınıflarda öğretim yapılması , kişiye özel bir program sunması, sektöründe ilk ve tek garanti belgesi veren kurum olması, anadili İngilizce olan öğretmenlerle öğretim yapılması ve öğrencilerin kendi tempolarında ilerlemeleri yalnızca Wall Street Institute e özgü ayrıcalıklardan birkaçıdır.


Aranan yer ve bölge tanımı
Düzayak giriş veya azami 1. kat, çok iyi bilinen ve insan trafiği bulunan ana arter veya prestijli bulvardaki işyerleri ya da kapalı alışveriş merkezleri. İşyeri asgari net kullanım alanı 350 m2 olmalıdır.


Aranan işletmeci özellikleri
Pazarlama, satış, finans ve ticaret deneyimi olan güvenilir, dinamik, finansal yeterliliği olan ve kurumsal kimlik değerlerine saygılı yatırımcılar.

363 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı8
Franchise Olan Şube Sayısı1
Franchise Kullanım Bedeli%7 (aylık ciro üstünden)
Reklam Fonu Katılımı%7 (aylık ciro üstünden)

Wall Street Institute
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Wall Street Institute franchise, Wall Street Institute bayilik, Wall Street Institute bayiliği, Wall Street Institute franchise fırsatı, Wall Street Institute bayi fırsatı, Wall Street Institute mağazası, Wall Street Institute telefonu, Wall Street Institute email, Wall Street Institute e-postası, Wall Street Institute iletişim, Wall Street Institute franchise formu