Binşan Şekerleri

Yiyecek - İçecek > Cafe - Tatlı Pasta

Kuruluş yılı: 2006
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
15000 USD - 15000 USD

Faaliyet Alanı
Firma, 2000 yıllında Ankara da faliyetlerine başlamış olup yıllar içerisinde göstermiş olduğu başarı ile sektörde hızla büyüyerek bugün şekerli mamüller kategorisinde üst sıralarda yerini almıştır. Alışveriş merkezlerinde satışa sunulan elma şeker, pamuk şeker ve macun şekeri ürün gamıyla hizmet vermektedir.

Günümüzün eğlence ve yaşam alanı olarak adlandırdığı Alışveriş Merkezleri şimdi biz büyüklerin ve çocukların tüm günleri geçirdikleri alanlar haline döünüştü. Bu alanlarda satışa sunulan ürünler sağlık ve hijyen yönünden tüm aileleri ve çocukları güvenle davet etmekte. Çocukluğumuzun vazgeçilmezi olan Pamuk şeker, Macun Şeker ve Elma Şeker şimdi yenilerek farklı bir konseptle Binşan Şekerleri sayesinde hayatımıza tekrar girdi. Çeşitli Avm´lerde göreceğiniz Binşan Şekerleri yeni açılacak avm´leride listesine ekleyerek güvenle yoluna devam edecektir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Tüm Türkiye


185 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı2
Franchise Olan Şube Sayısı4
Franchise Kullanım Bedeli750 USD

Binşan Şekerleri
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Binşan Şekerleri franchise, Binşan Şekerleri bayilik, Binşan Şekerleri bayiliği, Binşan Şekerleri franchise fırsatı, Binşan Şekerleri bayi fırsatı, Binşan Şekerleri mağazası, Binşan Şekerleri telefonu, Binşan Şekerleri email, Binşan Şekerleri e-postası, Binşan Şekerleri iletişim, Binşan Şekerleri franchise formu