Franchise Turkey
>
>
Cafe - Tatlı Pasta

Cafe - Tatlı Pasta sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve

İstanbul’un tarihi meşhur semti Beyoğlu’na ve çikolatalarına olan özlemimizi kendimize özgü butik bir konseptle harmanladık. Beyoğlu’nda kırma olarak satılmaya başlanan ve baş döndüren lezzetiyle yediden yetmişe herkesi etkisi altına alan Beyoğlu çikolatamızı daha sonra mis kokulu kahvelerimizle birleştirdik.
image

Agahoğlu Ev Baklavacısı

AGAHOĞLU EV BAKLAVACISI 2018 yılında Van’ın en elit ve nezih semtinde otantik bir mekanda tamamen geleneksel tarifler ve anne öğretileri üzerine kurulmuş profesyonel bir hizmetle değerli misafirlerini ağırlamaktadır. Bu kaliteli ve lezzetli ürünlerimizin temelleri sağlam bir şekilde atılmış , hızlı bir şekilde yükselmektedir.
image

Alaçatı Muhallebicisi

2012 yılında, Ege’nin güzelliklerini kalabalık şehirlerdeki misafirlerine her mevsim ulaşılabilir kılma hayalini gerçekleştirmek amacıyla başladı hikayemiz. Doğanın güzelliklerine olan tutkumuzdan ilham alarak, tıpkı Ege’de olduğu gibi; keçi sütü, gerçek meyve, yerli salep ve çikolatadan üretilmiş dondurma ve sütlü tatlıların servis edildiği restoranlarımızda doğallığı temel değer olarak benimsedik.
image

Alanguva Kafe

İyi hizmet anlayışıyla yola çıkan Alanguva, yiyecek-içecek sektörüne yeni bir soluk olmak ve daha kaliteli bir hizmet hususunda artan talepleri karşılamak amacıyla 2015 yılında Karabük’te hizmet vermeye başlamıştır.
image

Anadolu'nun Kayıp Kahveleri

FM Kahve, sektördeki tecrübesiyle yeni markası ‘Anadolu’nun Kayıp Kahveleri’ ni kahveseverler ile buluşturuyor. Anadolu’nun Kayıp Kahveleri, kiosk ya da küçük m2’lerde dükkan projeleri ile özellikle AVM’lerde, unutulmaya yüz tutmuş bölgesel kahveleri tüketici ile buluşturmayı hedeflemektedir.
image

Art Makarna Dünyası

Cafe&Restorant 15 Yıllık sektördeki deneyim ve tecrübelerin ardından 2009 yılında kurulan Art Makarna Dünyası çizgisinden hiç sapmadan yenilikleri sürekli takip etmekle beraber ürün yelpazesine yeni tatlar ilave ederek hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. İsmimizden de anlaşıldığı gibi yemek yapmakta yimekte bir sanattır.
image

Asırlık 1453 Dibek Kahvesi

Osmanlıdan günümüze gelen bu lezzet , 1453 OSMANLI DİBEK KAHVESİ aracılığıyla siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Osmanlı Dibek Kahvesi içerişinde bulunan 8 doğal karışımı ile Salep, Öğütülmüş Türk Kahvesi, Menengiç , Keçi Boynuzu, Çikolata, Damla Sakızı, Kakule Tohumu , Peynir Altı Suyu Tozu doğal malzemeleriyle kalıcı bir damak tadı bırakıyor.
image

Ayaküstü Kahve

"Türkiye’nin Yeni Nesil Kahvecisi, kazandıran kahve markası" Ayaküstü Kahve, sektördeki 15 yılı aşkın deneyimiyle Murat Öz tarafından Yabancı markalara Türk ve Yerli muadil olarak İzmir'in Bornova ilçesinde butik kahve konseptiyle hayata geçmiştir. Farklı konsepti, ürünlerinin lezzeti ve imalattan satış anına kadar her noktasında dikkat ettiği kalite standartlarıyla şube ağını her geçen gün daha da genişletmektedir.
image

Aytanzade Lokumları

Safran Şekerleri, AYTANZADE markası ile 1937 yılında Safranbolu’da faliyete başlamıştır. Safranbolu lokumunun meşhur olmasında önemli bir yeri olan ilk kurucumuz Sayın İHSAN AYTAN, şu anda mevcut olan bir çok yeni firmanın sahiplerine ustalık etmiş ve sanatını ögretmiştir. Bütün ustalığını ve sanatını öğrettigi oğlu Sayın İRFAN AYTAN ile birlikte Safranbolu’da uzun yıllar lokum üretimine devam etmiştir.
image

Şehzade Lounge

1980’li yıllardan bu yana, babadan oğula süre gelen işletmecilik anlayışıyla gıda ve hizmet sektöründe çeşitli markalar altında hizmet vermiş olan kurucularımız, hergün gelişmekte olan, özellikle genç ve orta yaşlı kitlenin gözdesi haline gelen bir Osmanlı klasiği nargile-cafe-restaurant konseptini daha yeni,daha gelişmiş çizgi ve dokunuşlarla günümüze göre modernize ederek, 2018 yılı ortalarında ŞEHZADE LOUNGE markasını kurmuştur.
image

Şirin Bomba

İzmir lezzetlerini denemeyen kalmasın diye, tecrübeli ekibimiz ve şirin mutfağımızla huzurlarınızdayız. En özel lezzetleri sürpriz dokunuşlarımızla çeşitlendirip sunarken, her bir ürün çeşidinde mükemmeli hedefledik. Lezzet ve tat dengesinden, aroma ve dokuya kadar ürünün her bir özelliğinde kusursuzu bulana kadar, reçeteler üzerinde çalıştık. Klasik İzmir Bombası müdavimlerini, akıllarına gelmeyecek çok farklı aromalara sahip alternatiflerle şaşırttık. Yolumuza devam ederken, yeni reçeteler denemekten ve yeni şirinler yaratmaktan çekinmedik. Vişneli, portakallı, nutellalı, damla sakızlı, İtalyan kremalı ve vişneli başta olmak üzere, müşterilerimizi kendisine hayran bırakan çok sayıda farklı İzmir Bombası çeşitlerine imza attık. İzmir’in meşhur boyozunu, Fransa’nın ünlü kruvasanını ve İspanya’nın dillere destan San Sebastian Cheesecake ürününü de çeşitlerimizin arasına ekleyerek, müdavimlerimizi dünya lezzetleri ile en başarılı şekilde buluşturduk.
image

Özsüt

Kazançlı Bir Yatırımla Özsüt Bayisi Olmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın... 1996 yılından itibaren franchising ile istikrarlı bir şekilde büyüyen Özsüt, ülkemizde bu sistemi en iyi uygulayan markaların başında gelmektedir.
image

Çay ve Ötesi

Her şey 2015 yılı Eylül ayında, özgün konsept, farklı oluş, çok çeşitli içerikleri bir arada bulundurarak kusursuz hizmet sunmak ilkesiyle yola çıkan, kreatif Çay ve Ötesi temsilcilerimizin inanarak çalışması ile başlamıştır.
image

Çaycı Başı

Sizlerden yazılı olarak gelen bayilik başvurusu sonucunda uzman arkadaşlarımız geniş kapsamlı bir analiz başlatmaktadır. İlk Telefon görüşmelerimiz sonucunda yatırımlarınızın en doğru şekilde yönlendirilmesi profesyonel çözüm arayışları ile kararlaştırılmaktadır.
image

Çaygara Çay Evi

Hedefimiz; kalitemiz ve üstün hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, müşterilerimize daha üstün hizmet sunmaktır. Çünkü Çaygara olarak; Değişmeyen kalitesi, yükselen hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün öncülerinden olmaya en büyük adayız. Kaliteli ve iyi bir hizmet için ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemelerin günlük olmasına özen göstererek, ürünlerimizi hijyenik koşullarda üretmekteyiz. Böylece müşterilerimize Taze, Kaliteli, Sağlıklı ve Lezzetli ürünler sunmaktayız.
image

Çaytaze

Çaytaze’yi, Türkiye başta olmak üzere çayı tanıyan ve seven ülkelere bu kültürü hatırlatmak, geleneksel çaya yabancı olan kültürlere ise çay kültürünü tanıtmak ve sevdirmek amacıyla 2014 yılında Türkiye merkezli olarak kurduk.
image

Çıtır Fincan

Kurabiyeden yapılmış olan kahve fincanı üretimi yapan Çıtır Fincan, Türkiye'de bir çok noktada satışa sunulmuştur. Bayii ve internet kanalları ile yaygınlaşmaya devam etmektedir. Türkiye pazarını genişletmeye devam ederken ihracat çalışmalarınada başlanmıştır. Ülkemizde olmayan bir ürün geliştirerek tüketicilerin rutini olan kahve içme alışkanlıklarına yenilik ve keyif katmak. Ürün çeşitliliğini arttırarak farklı lezzet ve tasarımlara sahip özgün yenilebilir içecek kapları üretmek. Sektörün ilki olarak tanınmak ve bu şekilde anılarak devamlılığı sağlamak. Çıtır Fincan franchise ve bayilik Sistemi ile büyüyor...
image

Çıtır Waffle

2008 yılında Brüksel Waffle’la tanıştığımızda, bizim için ÇITIR WAFFLE’ın hikayesi başladı. Belçikalı ustalardan aldığımız tarifin üzerinde bir çok denemeler yaparak, bilinenlerin aksine çıtır çıtır, bol meyveli, dondurmalı, çikolata ve kuruyemişlerle zengin sunumu olan, Türk damak tadına uygun bir ürün yarattık.
image

Çörek Otu Pasta & Cafe

Kaliteli ürün ve hizmeti, en uygun fiyat aralığında sizlerle buluşturan , 2013'ün haziran ayıyla birlikte, müşterilerinin hizmetine açıldı. 2017 Temmuz ayı içerisinde Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezine yeni bir şube daha açarak şube sayını 5’e çıkardı. Mevcut 5 şubesiyle İstanbul-Avrupa, İstanbul-Anadolu, Kocaeli, Ankara’da ve Şanlıurfa'da hizmet vermektedir.
image

Bağ Pastaneleri 1961

1961 yılında Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki tesislerinde hayat bulan Bağ Pastaneleri, kuruluşundan bu güne sektörde yenilikçi yapısı ve özgün ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.
image

Balcı Hacıoğlu

Bir sevda bizimkisi! 1953 yılından başlayarak günümüze kadar uzanan; milyonlarca çalışan dostumuz ile birlikte bıkmadan, usanmadan her gün sağlığı, doğallığı ve lezzeti sofralarınız ile buluşturan...
image

Baraqah Coffee

Yerli bir marka olan BARAQAH Coffee uzun bir AR-GE sürecinin ardından 2015 yılında kurulmuştur. Günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe, ulusal marka imajıyla tüm Türkiye’de yer almak için sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.
image

Barcha Coffee

Dünyadaki özel kahve çeşitlerini sunmak ve kahve yapımında gerekli olan tüm materyalleri sağlamak için 2018 yılında Ankara’da kurulan Barcha, hızla büyüyen hizmet ağı sayesinde başarısını kısa sürede ispatlamıştır.
image

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumunda yer alan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; özgün konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine has dekorasyon anlayışıyla 2011 yılından bu yana misafirlerine hizmet sunmaktadır. Bugün ülkemizin 74 ilinde 175 franchise işletmesi bulunan marka; Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
image

Bee Loqma

Yeni Nesil Lokma - Baldan Tatlı BAYİLİK BEDELİ YOK - ROYALTY (CİRO PAYI ) YOK Bee Loqma Franchise ve Bayilik olarak; Yeni Nesil Lokma dükkânı açmak isteyen girişimcilere cesaret vermek için çok özel bir bayilik kampanyası hazırladık. Bu kampanya kapsamında yeni bayilerimizin iş yerlerini anahtar teslim hazırlayıp, hiçbir zahmete girmeden iş yeri sahibi olmalarını sağlıyoruz.
image

BEX Coffee & Chocolate

Yeni neslin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan BEX Coffee & Chocolate, hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu. Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, en ileri tekniklerle kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethediyor.
image

Beylerbeyi Profiterol

Bu tutkulu bir lezzetyolculuğunun hikayesi… Mazisi ile gurur duyan ve çeyrek asır boyunca, günün ilk ışıklarında aynı heyecan ve arzuile çalışmaya başlayıp, ay ışığının doğuşunda tatlı bir yorgunlukla son bulan bir yolculuk.
image

Bezm-i Keyf

Sizlere özel hizmetler sunulan gecelerinizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için hizmet personellerimiz yoğun bir çalışma temposu ile çalışıyorlar. Dostlarınız ve aileniz ile keyifli vakit geçireceğiniz masalarınızı davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Ardından küçük dokunuşlar ve kibar süslemeler tercih ediyoruz. Işıltılı bir gece sizleri bekliyor diyebiliriz aslında…
image

Bi’tane Kahve

Yiyecek ve içecek hizmetleri sunan, yoğunluğu kahve üzerine kurulu bir kahve işletmesidir. İşletmede Yiyecek Ve İçeceklerin müşterilere sunulabilmesi için belirlenmiş markalar ve sunumun bir araya getirildiği bir konsepttir.
image

Big Yellow Taxi

Kurucumuza bir otel odasında film izlerken ilham gelir. İlhamın ışığını yakan, filmde geçen Roy’s Motel & Café’dir. İnsanların uzun yol gezileri yaptığı Route 66 üzerinde Roy’s gibi motel, café ve benzinliklerin bir arada bulunduğu bir sürü istasyon vardır. Las Vegas’a giderken ya da California’ya dönerken oraya arabanızı çekip, yer, içer, depoyu doldurur devam edersiniz.
image

Binşan Şekerleri

Firmamız 2008 yılında Binşan Şekerleri markasıyla Ankara'da faaliyetlerine başlamış olup yıllar içerisinde göstermiş olduğu başarı ile sektörde hızla büyüyerek bugün şekerleme ve çikolata ürünlerinde en üst sırada yerini almıştır.
image

Bind Chocolate

Türkiye'nin ilk çikolata butiği olarak hizmet veren Bind Chocolate olarak spesiyal çikolata üretimi yapıyoruz. Ürünlerimizin tamamında %100 kakao yağı kullanarak gerçek çikolatayı tüketicimizle buluşturuyoruz. Sentetik katkılara ve uluslararası kodekse uygunluğu kanıtlanmamış hammaddelere rağbet etmememiz ve tüm analizleri en ince ayrıntısına kadar titizlikle yapmamız bizi diğer markalardan farklı bir yerde konumlandırıyor. Mağazalarımızda ağırlıklı olarak beyazı çikolata kahvesi ile buluşturuyoruz,
image

Blum Coffee House

Nitelikli kahveler ile doğal, katkısız ve organik lezzetleri bir arada sunan, yaratıcı tasarımı, gurme lezzetleri ve farklı felsefesi ile kendine özgü bir mekan olan Blum Coffee House, Akaretler, İstanbul’da 2016 yılı Aralık ayında açıldı. Blum Coffee House, farklı ve sıradışı atmosferinde konforlu bir şekilde kahvenizi yudumlayacağınız, salıncaklı köşesinde çocukluğunuza döneceğiniz bir mekan. Misyonumuz, kahve severlerin bir araya gelerek nitelikli kahvenin tadını çıkardığı, kendileri evlerinde hissettiği sıcak ve huzurlu bir ortam yaratmak. Kahveye olan tutkumuz ve misafirlerimizin mutluluğu en büyük itici gücümüzdür. ‘Blum your day/ Gününüzü çiçeklendirin’ sloganımız ile, fair- trade ve nitelikli kahve çekirdeklerinden yaptığımız kahveyi en yüksek standartlarda üçüncü nesil yöntemlerle sunmaktayız. Espresso bazlı içeceklerden, yeni nesil demleme yöntemlerine ve Blum imzalı spesyallere kadar geniş bir kahve menüsünün yanı sıra nitelikli çaylar, smoothie/milkshake gibi ürünleri içeren bir içecek menümüz bulunmaktadır. Espresso bazlı içecekler için single origin kahve çekirdekleri kullanılırken, sütlü içecekler için Blum’a özel bir blend kullanmaktayız. Gerek demleme gerekse espresso içecekler için organik kahve çekirdekleri alternatifleri de mevcut.
image

Boşnak Börekçi

Bir Kültürün Lezzete Yansıması Bosna Hersek’in sınırlarına sığmayan, bugün hepimizin bildiği ve çok sevdiği bir lezzettir Boşnak Böreği. Annelerin kızlarına bir miras olarak taşıdıkları; bir kültürün lezzete yansımasıdır... Boşnak kültüründe özellikle Perşembe ve Pazar akşamlarını taçlandıran bu lezzetin geçmişten günümüze uzanan bir lezzet serüveni vardır. Boşnaklarda bu serüven ailemizi ve sevdiklerimizi bir araya getiren akşam yemeklerinde, bayram sabahlarında ve misafir sofralarında tadını doğallıktan alan birleştirici bir gelenek haline gelmiştir. Boşnak Böreği samimiyettir, paylaşmaktır ve doğallıktır. Yapılışından, servis şekline kadar hepsinin bir hikayesi vardır.. Bugün Boşnak Börekçi ailesi, şubelerinde, annelerimizin lezzetli ellerinden çıkan taptaze ürünleri doğallıkla birleştiriyor. Şubelerindeki ev sıcaklığı ve artan kaliteli hizmetinin beraberinde her anlamda gelişmeyi hedef alan işletme profili ile ürünlerini müşterilerine sunuyor. Geleneksel aile yapısı ve sıcaklığından beslenerek yola çıkan Boşnak Börekçi, hızla büyüyen yapısında yönetimin 2. kuşağa geçmesiyle.. 30 yılı aşkın bir serüven haline dönüştü. Gün geçtikçe artan ilgi ve talepler doğrultusunda lezzet kalitesinden ödün vermeyen, mutfağının tamamını annelerin oluşturduğu lezzet ekibiyle müşterilerine "her gün taze ve doğal" tatlar sunmaya devam ediyor. Boşnak Börekçi, ailesine katılan yeni iş ortaklarına 1 ton börek desteği sağlıyor, size sadece işletmek kalıyor! 45 şubemizle her gün daha çok büyümeye devam ediyoruz. Başarımızı günlük taze ürünler üreterek sağladığımız işletmemiz, profesyonel kadromuzla birlikte güçlü bir sisteme sahip. Yılların bize vermiş olduğu tecrübeyle birlikte, yeni iş ortaklarımıza, kurumumuzun iş yönetimini ve kültürünü aktararak eğitim desteği sağlıyoruz!
image

Bolulu Hasan Usta

Bolulu Hasan Usta doğal sütten yaptığı o meşhur süt tatlılarını satarak başladı yolculuğuna. Bize bir anda çocukluğumuzu hatırlatan doğal sütün en tazesini yemyeşil kırlarda, çiftliklerde buldu.
image

Boma Coffee

Kapalı bardak usulü kahve ve pasta satışı
image

Bombty Dospresso

Bombty DOSPRESSO Coffee & Donut olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz.
image

Boost Coffee

Türkiye’de konsept kafenin önemli oyunculardan biri olan, her geçen gün gücüne güç katan Boost Coffee, %100 Türk marka kimliğine, kendi kahvesini kavurma özelliğine ve güçlü kurum kültürüne sahiptir. Semtin en sosyal, en canlı ve en karlı mağazasına sahip olmayı hedefleyen sokağa çıkmaya hazır iş ortakları aramaktadı
image

Brew Mood Coffee & Tea

Brew Mood Coffee & Tea mağazacılık sistemi 2015 yılında Coopart A.Ş. bünyesinde kurulmuş bir mağazacılık organizasyonudur. Klasik dünya kahveciliği ile yeni nesil kahve demleme yöntemlerini başarılı bir şekilde bünyesinde barındıran özel ve öncü bir konsepttir.
image

Bubble Breath

Bubble Breath farklı tasarım ve konsepti ile kısa zamanda müşterilerinin gözdesi olmayı başaran nadir markalardan birisidir. Antalya'da hayata başlayan ve Türkiye'nin çeşitli illerinde yolculuğuna devam eden Bubble Breath sizi de ailesine katmak istiyor.
image

Bubble Waffle Factory

Bubble Waffle Factory markası türkiyenin en büyük çikolata şelalesi ve chocolate cafe konsepti olan CHOCOWORLD markasının bir kuruluşudur.
image

Bubble Wrap İstanbul

Klasik waffle tatlarını özel malzemelerle yeniden yorumlayan Bubble Wrap İstanbul, Anadolu Yakası’nın kalbi Moda’da açıldı. Küçük ve sempatik mekanın baş döndüren lezzetleri arasında bir defa deneyenlerin kısa sürede müdavimi olacağı birçok yeni lezzet yer alıyor.
image

Café Le Magasin

Kahve Dükkanları ZinciriBaşlangıçta "İstanbul" olmak üzere, uluslararası piyasada yerini almaya hazırlanan "Café Le Magasin", kahvenizi yudumlarken gazetenizi okuyup dergilere göz atabileceğiniz, farklı tatlarla açlığınızı geçiştirip iş arkadaşlarınızla sohbetlerinize devam edebileceğiniz, çeşitli alışverişler yapıp, küçük hediyeler alabileceğiniz, şık ve rahat kahve dükkanlarıdır.
image

Cafe Fagus

Yiyecek-İçecek SektörüCafe Fagus´un başlıca hedefi yerli ve yabancı kahve, içecek ve yiyecek çeşitlerini hizmet verdiği insan kitlesinin damak tadına uygun Türk ağırlama kültürü eşliğinde rahat ve samimi bir atmosferde sunmaktır. Cafe Fagus daimi yenilik ilkesiyle, üstün organizasyon ve müşteri beklentilerinin doğru analiziyle kahve sektöründe katma değer yaratma hedefindedir. Cafe Fagus olarak bu hedefimizi müşterilerimize ev ve iş yerleri arasında doğal ve rahat bir sosyal buluşma noktası sunarak sağlamaktayız.
image

Cafe Italiano

CAFE İTALİANO - EN KAZANÇLI YATIRIMIN İTALYANCASI: Cafe İtaliano markası 17 sene önce Global Şirketler Grubu tarafından, Taksimde ilk dükkanı açmış ve sonrasında kazanılan başarı gösterilen ilgi sayesinde dükkanlarını Bakırköy Şişli Karaköy ve Kartal’da devam ettirmiştir. Genel olarak cafe-restoranlarımız; İtalyan ‘’Trattoria’’ tarzı rahat ve huzurlu dekorasyona sahip, menüsü İtalyan spesyalitelerinin yıllar içerisindeki tecrübe ve eğitimi ile oluşturulmuş, servis kalitesi, hijyen, satınalma, stoklama, yiyecek maliyeti gibi konularda yıllar içerisinde uzmanlaşmıştır.
image

Caffe Triano

Kahve ile hikayemiz 10 yıldır devam etmekte , dinamik olan bu sektörü çok sevdik ve bütün enerjimizi ve tecrübemizi bizim gibi kahveye gönül vermiş insanlarla paylaşmak istedik . Herkes nitelikli kahve içmeli ilkemiz sizlerle büyüyecek Caffe Triano franchise ve bayilik Sistemi ile büyüyor...
image

Cake Station Coffee

20 Yıllık pastacılık tecrübemizi bir adım ileriye taşımak için 2012 yılında İzmit Kartepe’de 6.000 metrekare kapalı alanda ilk donuk pasta üretim tesisimizi kurduk.
image

Captain Black Coffee House

Antalya lara sahil yolunda kahve kültürünün en güzel örneklerinin bir araya geldiği hem güzel hem nezih ortam
image

Cartoon Art Cafe

2015 yılında sektöre girdiğimiz günden bu güne eğlenceli konseptimiz ve zengin menülerimizle her kesimin takdirini kazandık ve misafirlerimizin eğlenceli mekânlarda lezzetli saatler geçirmesini sağladık
image

Castello Premium Coffee

Castello Premium Coffee, 30 yılı aşkın süredir birçok insanın amaçlarına ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten İstanbul Teşvikiye merkezli Türkiye’de 50’nin üzerinde, Yurt dışında 20’nin üzerinde franchise şubesi olan birçok ülkede faaliyet gösteren Reha Medin şirketinin bir kuruluşudur.
image

Cezveden

Cezveden ailesi olarak 500 yıllık geleneksel Türk kahvesine gönül vermiş, kahve kültürünü en doğal haliyle yaşatmak, her yudumda aynı kaliteyi ve keyfi sunup bu lezzeti herkese tattırmak için tüm kahve çekirdeklerini en doğal ve taze haliyle seçerek yerinde öğütüp, özlediğimiz Türk Kahvesi lezzetini en özel haliyle sizlere sunuyoruz.
image

Cezveden Express

Cezveden ailesi olarak 500 yıllık geleneksel Türk kahvesine gönül vermiş, kahve kültürünü en doğal haliyle yaşatmak, her yudumda aynı kaliteyi ve keyfi sunup bu lezzeti herkese tattırmak için tüm kahve çekirdeklerini en doğal ve taze haliyle seçerek yerinde öğütüp, özlediğimiz Türk Kahvesi lezzetini en özel haliyle sizlere sunuyoruz.
image

Cezveden Kurukahve

Cezveden ailesi olarak 500 yıllık geleneksel Türk kahvesine gönül vermiş, kahve kültürünü en doğal haliyle yaşatmak, her yudumda aynı kaliteyi ve keyfi sunup bu lezzeti herkese tattırmak için tüm kahve çekirdeklerini en doğal ve taze haliyle seçerek yerinde öğütüp, özlediğimiz Türk Kahvesi lezzetini en özel haliyle sizlere sunuyoruz.
image

Chay Tea & Coffee

CHAY, kendi işini kurmak isteyen, gıda sektörünü seven girişimciler ve iş insanları için çok kazançlı yatırım fırsatı sunuyor. Uluslararası bilinirliği olan birçok marka ve profesyonel tedarik desteği ile bulunduğunuz veya yatırım yapmak istediğiniz il ve ilçelerde yeni trend olmaya hazır olun.
image

Chef Börek

Chef Börek 2017 yılında temelleri atılmış, yeni nesil börekçi anlayışına sahip "Börek & Cafe" konseptinde hizmet veren yenilikçi bir markadır. Ürün portföyünde adana böreği çeşitleri başta olmak üzere boşnak börekleri, kahvaltı tabağı gibi çeşitleriyle sabah öğünlerinde, mevcut böreklerinin üstüne uyguladığı soslarla öğle ve akşam öğünlerinde de müşteri taleplerini karşılamaktadır.
image

Chillbox

Dünya üzerinde markalaşmış olan Chillbox’ın başarısı kanıtlanmış iş modeli.Sürekli büyüyen pazarda, sürdürülebilir nakit geri dönüşü Daha önce fizibiliteleri gerçekleştirilmiş lokasyon önerileri.Üretim, lojistik ve merkezi satın alma birimlerimizin kaliteyi ve uygun fiyatları sunması.Pazarlama ve tanıtım gücü Yönetim kolaylığı.Ürün kalitesi ve eğitim desteği
image

CHITCHAT ENGLISH COURSE IN A CAFE

Türkiye'de uluslararası İngilizce konuşulan tek kafe olma özelliğine sahibiz. Burada 15'ten fazla ülkeden yeni insanlarla, anadilleriyle ve gönüllülerle tanışacaksınız. Sıkıcı geleneksel eğitimi unutun, çünkü Chitchatte sadece İngilizce konuşmanızı sağlayacağız.
image

Choco Bons Waffle

Choco Fransızca’ da çikolata anlamına gelen Le Chocolat kelimesinin kısaltması, Bons ise iyi, güzel anlamındaki Fransızca Les Bons kelimesinden gelmektedir. Choco Bons marka ismi; çikolata ile ilgili iyi güzel şeyleri anlatır. Choco Bons fransızca “şokobun” olarak okunuyor olsa da “çokobons” olan ingilizce okunuşu yaygınlaşmıştır.
image

Choco Döner

Gıda Dönerin Çikolata Hali.Bursa merkezli Choco Döner, sıra dışı bir girişim örneği. Müşterilerinin beğenisini kazanan bu kafe konseptinde çikolata dönerden salebe, dondurmadan limonataya kadar birçok farklı seçenek bulunuyor. Ayrıca stant konsepti de var.
image

Choco Milks Waffle

2010 yılında başladığımız waffle ve çikolata şelalesi serüvenimizi müşterilerimizin memnuniyetleriyle layık olduğu seviye çıkartmayı başarmış ve bayilik yöntemiyle dahada ileriye götürmeyi hedefleyen firmamız değerli iş ortaklarıyla bu görevi taçlandırmak için sahalarda.
image

ChocoElit

Gerçek ve saf çikolata ile meyveleri (çilek, muz, kivi, ananas vs) bir bardakta bütünleştirerek hijyen ve kalitemizle taçlandırıp eşsiz bir lezzeti sizlerin damak tadına sunduk. Firmamız 2011 yılında girdiği bu yolculukta yeniliğin verdiği heyecanla her zaman daha iyiye ve kaliteye ulaşma çabası vererek ve her geçen gün tecrübe kazanarak halkımıza en iyi hizmeti ve ürünü sunma mücadelesi içinde olup bayilerinin mutlu ve huzurlu bir şekilde iş sahibi olarak en yüksek kazançlara ulaşmasını sağlamakta.
image

Chocolate Dream

Çikolata Şelalesi, Meyveli Çikolata
image

Chocolate Sarayı

Chocolate Sarayı, Türkiye merkezli bir şirkettir. Geniş tatlı ve içecek seçenekleriyle birlikte, beyaz, sütlü veya bitter olmak üzere en iyi çikolataları hizmetinize sunuyoruz.
image

Chocoworlds

2010 Yılında kurulan firmamız çikolata şelalesi standları kurmakta ve bayilik ücreti almadan bayilik vermekte soğuk meyveyi sıcak çikolata ile buluşturup damaklarda lezzet ve rayha bırakan bu tadı tüm türkiyeye yaymayı hedefliyoruz düşük yatırımlarla sizde kendi işinizin patronu olun ve % 500 e varan kar marjlarını yakalayın dünyanın kullanımda olan en büyük çikolata şelalesini. Kendi bünyemizde üretiyoruz
image

Ci Gusta!

Dondurma - Cafe Zincirici gusta! dünyanın en büyük dondurma ve pastacılık ham maddeleri üreticilerinden biri olan İtalyan bir firmasının aile bireyleri tafından kurulan, uluslararası bir dondurma-cafe zinciridir. İtalyan devi firma, Frozen yogurt ve soft gelatonun mucidi olup dünyanın en büyük markalarına dondurma ve pastacılık ham maddeleri tedariği yapan bir firmadır. ci gusta! ağırlıklı olarak frozen yogurt, soft gelato ve artisinal gelatonun yanında, mükemmel İtalyan kahve ve tatlı çeşitleriyle oldukça dinamik, eğlenceli ve yenilikçi bir konsept sunmaktadır.
image

Coffee Chocolate Bakery Shop

TEKNOLOJİK GELİŞMELER VE GÜNÜMÜZDE DEĞİŞEN ŞARTLAR ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN ÖNGÖRÜLMÜŞ OLUP, TASARIMI ŞİRKETİMİZE AİT OLAN “CC SHOP” KONSEPTİNDE GIDA MEVZUATINA UYGUN AMBALAJLARDA KALİTELİ, EKONOMİK VE HİJYEN STANDARTLARINA UYGUN KAHVE, ÇİKOLATA VE UNLU MAMULLERİN ÇEŞİTLERİNDEN OLUŞAN BİRÇOK ÜRÜN SATIŞA SUNULMAKTADIR.
image

Coffee Gutta

"Kahvenin rotası" sloganıyla çıktığımız yolda bulunduğumuz bölgelerde 3.Nesil Kahve Akımının en önemli temsilciliğini yapıyoruz.
image

Coffee House

Halihazırda mevcut olan coffee shop’ları incelediğinizde yoğunluklarının çok fazla olduğunu, fakat işletmecileri ile görüşüldüğünde cirolarının yoğunluğa ters orantılı olduğunun tespitinde bulunacaksınız. Takdir edilir ki bistro-restaurant ağırlıklı yemek çeşitlerinin hem malzeme hem işçilik maliyetleri göz önüne alındığında işletmenin kar marjı düşük, giderlerinin yüksek olduğunu göreceksiniz. Bu sebepten dolayı hem misafirlerimize daha kapsamlı hizmet vermek buna paralel ciroları arttırmak ve karlılığı yükseltmek adına coffee shop’lar ilebistro-restaurant sistemleri arasındaki kopukluğu yumuşak bir köprü bağlantısı kurarak coffee shop’lara uygun yemek alternatifleri zenginleştirip işler hale getirdik. Ayrıca son dönemde kahve gurmelerinin tadım lezzetine varabileceği 3.nesil kahve seçeneği ve dingin bir ortamda geniş kitap yelpazesinin bulunduğu book storelarıda konsepte ilave ederek bu yenilikleri ve bu işlerliği Coffee House işletmelerinde siz değerli yatırımcılarımızın hizmetine sunuyoruz.
image

Coffee Kangaroo

Amacımız kaliteli kahve kültürünü türkiyenin her noktasına taşımak. Uzun yıllar kahve ve hizmet sektörüne emek vermiş deneyimli bir ekip tarafından kurulan coffee kangoo company yenilikçi ve geniş ürün yelpazesiyle sektördeki rakiplerine göre farklılık göstermektedir.Keyifli konsepti, Türk damak tadina uygun lezzetleri, müşteri memnuniyetine gösterdiği özen sanatı ve sanatçıyı desteklemesi hayvansever ve çevreye duyarlı olması Coffee Kangoo’nun en karakteristik özellikleri arasındadır.
image

Coffee Kangoo

Keyifli konsepti, Türk damak tadına uygun lezzetleri, müşteri memnuniyetine gösterdiği özen sanatı ve sanatçıyı desteklemesi; hayvansever ve çevreye duyarlı olması, Coffee Kangoo’nun en karakteristik özellikleri, Sende kahvenin serüveninde yanımızda ol. Coffee Kangoo konsepti misafirlerimiz için rahatlık ve konforu, yatırımcılarımız içinse kârlılık ve prestijin ön planda olduğu bir mekan tasarladık. Gerçek kahve deneyimi için şehrin en yeni mekanı sizin içinde keyifli bir yatırımın sebebi olacak. Renklerimiz, rahat oturma alanlarımız, sıcacık konseptimizle misafirlerimizi evlerinde hissettiren her yaşa ve her tarza hitap eden sosyal bir mekan oluşturmaya çalıştık.
image

Coffeemania

Coffeemania’yı, Avrupa’da ve ülkemizde kahve çuvalları, çekirdekleri, makineleri ve kokuları arasında geçen 30 yıllık profesyonel hayatımızın ardından 2009 yılında, İzmir’de kurduk. İstanbul’da açılan ilk şubemizin gördüğü yoğun ilgi, bizi önce Türkiye’nin dört bir yanına ardından yurt dışına taşıdı.
image

Coffeetainer

Girişimciler Kahve Kokusuna Geliyor Girişimciliğin risklerini azaltarak, çözümcü koşullarda, kendi işinizi kurmak, kurumsal bir markanın büyük bir halkası olmak ister misiniz?
image

Coffeetopia

Yılların deneyimi, başarılı bir işletme modeli ve en taze kahve artık tek adreste buluşuyor : Coffeetopia. Nitelikli ve taze kahve konusunda yatırım yapmak isteyen girişimciler için Coffeetopia artık franchise vermeye başlıyor.
image

Cold Stone Creamery

Cold Stone Creamery ilk mağazasını 1988 yılında ABD’de Arizona, Tempe’de açtı. Açıldığı ilk günden beri dondurmaya bambaşka bir tat ve anlam veren Cold Stone Creamery markasının isim hakları Kahala Corporation tarafından satın alınarak tüm dünyaya açılması sağlandı.
image

Cone Lolano

Hamneta Media Ticaret Ltd. Şti. Türkiye`de gıda sektöründe profesyonel kadrosu ile gıda mevzuatına ve hijyen koşularına saygılı, yenilikçi ve müşteri odaklı faaliyet gösteren bir kuruluştur.
image

Cup Cake's

Cupcake satış noktalarıCupcake ve macaron ürünlerinin müşterilere hergün taze ve en iyi lezzette sunmak
image

Değirmen

Kendi işinizi yapmak istiyorsanız ancak işe yabancıysanız, Değirmen’in eğitim programlarından geçerek işi uzman eğitimcilerimizden öğreniyorsunuz. Gıda ve pastane sektöründe bilgi eksikliğiniz varsa Değirmen olarak personellerinizi bulup, eğitiyor aynı şekilde mağaza yerini de bulup fizibilite raporunu oluşturuyoruz. Operasyon ekibimiz işletmeyi açıp çalışma şartlarını tam olarak sağladıktan sonra işletmeyi sizlere teslim ediyor.
image

Demlik

Demlik; gıda sektöründe kafe segmentinde Çay'ı sahiplenen ve ana ürünü olarak misafirlerine sunan tek markadır. Demlik; avantajlı maliyetiyle daha açmadan kazandırmaya başlıyor. İşletme sırasında esnek menüsü, basit işletme modeli ve düşük işçilik maliyetleri ile yatırımcılarına sağladığı kolaylıklar sayesinde kendisini farklılaştırıyor. Yüksek karlılık arzeden ürünleriyle düşük cirolarda bile işletme karlılığını garanti altına alabiliyoruz.
image

Dola Holland Waffles

Profesyonellerin tecrübelerini birleştirmesi ile kurulan, sektöründe hedefleri olan uluslar arası bir şirkettir.Dinamik ve araştırmacı kimliği ile yurt içi ve yurt dışı kaynakları kullanarak yenilikleri takip eder ve size daima en iyisi ve en kalitelisini sunmak için çalışır.
image

Dondurmaking

DONDURMAKİNG 'un sunduğu farklı tat ve lezzet çeşitleri istediğiniz zamanda ve size en uygun şekilde üreterek müşterilerinize servis etmenizi sağlar. DONDURMAKİNG Alanında Uzman deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla,Kalite ve hijyenden ödün vermeden mutluluk tadında ürünler üretmek başlıca amaçlarımızdandır.
image

Doubleshot Coffee

Doubleshot coffee bir dünya markası olup merkezi İngilteredir. Dünyada 8 ülkede hizmet veren Doubleshot coffee markasının Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ,Ortadoğu ve B.A.E nin masterfrenchise haklarını alıp ilk şubesini 2017 yılında açmıştır. 2018 yılında da Sakarya, Antalya ve Alanya 2019 yılında ise iskenderun, çanakkale ve ünyede 2 şube olmak üzere 4 şube açarak büyüme yolunda ilerlemektedir. Dünyada sayılı kahve markalarının arasında olan doubleshot coffe sıcak içmekanı, güleryüzlü personeli geniş ve özgün ürün yelpazesiyle en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamıştır. Sabahın ilk saatlerinden itibaren sabah kahvaltı servisi veya atıştırmalıklarla güne başlayabilir veya güne kahvenizi hafif bir müzik eşliğinde yudumlayıp işe veya günlük yaşamınıza başlayabilirsiniz. Gün boyunca ve akşam saatlerinde de ister yalnız ister arkadaş çevreniz ,aileniz veya iş arkaşlarınızla birlikte zengin menülerimizden tercihlerinizi seçerek güzel zaman geçirebilirsiniz. Doubleshot coffee sıcak iç mekan güler yüzlü personeli ve kaliteli ürünleri ile misafirlerine hizmet etmeyi amaç edinmiştir.
image

Douwe Egberts

Coffee Shop Türkiyede ve Dünyada 5 yıldızlı otellerin ve üst düzey restoranların kahve üreticisi ve dünyanın 258 yıl önce kurulan en eski firmasıDouwe Egberts in Coffee shoplarını açtıran firmayız.
image

Edward's Coffee

Edward’s Coffee hizmetlerine kafe, restoran ve otellere çay ve kahve konusunda catering pazarlama ve satışı yaparak başladı. Türkiye’de ki ilk şubesini Forum Trabzon AVM‘de açmış olan firmanın Türkiye’de yatırımını üstlenen Bora Numanoğlu, alt yapı ve kurumsallaşma çalışmalarının ardından şubeleşme sürecine girdi.Edward’s Coffee 2018 yılı sonuna kadar gerek şirket bünyesinde gerekse franchise sistemiyle 15 mağazayı faaliyete geçirmeyi planlıyor.
image

Edwards Coffee

Gerçek nitelikli kahve tadımı noktası
image

Ehl-i Kahve

2013 yılından beri kahve sektöründe üretim yaparak, Ho-Re-Ca (hotel-restorant-cafe) kanalında Türkiye’de yaklaşık 2000 noktada hizmet sunmaktayız.
image

Ejderha Atesi

''Ejderha Atesi'' Türkiye'de ilk..'Maliyeti düşük, getirisi yüksek %300-%500 ürün kar marjı ile işyeri kurmak isteyenler için ideal bir iş imkanı sağlamaktır.
image

Ekleristan

Ekleristan firması Türkiye’nin eklercisi olmak hedefiyle 2020 yılında faaliyete başladı. Gördüğü yoğun ilgi üzerine 24 ay gibi kısa bir sürede 310 franchise sayısına ulaştı. Kendi işini kurmak isteyen kişilere düşük yatırım maliyetleri ile kolay işletme şartlarıyla Türkiye’nin en büyük rağbet gören franchise sistemlerinden biri oldu.
image

Eksibir Coffee

Eksibir Coffee, Ar-Ge'sini 2017 yılı ortalarında tamamlamış, gerekli şartların ve zeminin oturmasıyla beraber 2018 yılında faaliyete geçmiştir.
image

Erciyes Börek

Erciyes Börek; 2003 yılında “Ev hanımlarından sofranıza” sloganıyla yola çıkmıştır. Kısa zamanda tüm özel günlerde tercih edilen güçlü bir marka hâline gelmiştir. Şu an Ankara’da ve Karabük’te toplam 33 şube ile hizmet vermektedir.
image

Erdemoğlu Baklava

1971 yılında Hüseyin Erdemoğlu tarafından kurulan Erdemoğlu Baklava sizlerin takdiri ve beğenisiyle büyümeye devam ediyor. Hüseyin Erdemoğlu’nun vefatından sonra yerine geçen oğlu Mehmet Erdemoğlu’nun tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışını devam ettirmesi ile günümüze kadar gelen Erdemoğlu Baklavaları olarak müşterilerimize sunduğumuz ürünler ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyor, Gaziantep’in birbirinden lezzetli ve meşhur baklavalarını sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.
image

Eve's İce Cream

Öncelikle ürünlerimizin kalitesini algılayabilmeniz için sizleri Eve’s icecream’de dondurmalarımızı tatmaya davet eder ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz… Eve’s Icecream gerçek bir Avrupa markasıdır. Dünyadaki çeşitli dondurma kültürlerinin en iyi yönlerini kendi bünyesinde toplayarak, self-service kolaylığıyla müşterisine sunmuştur.
image

Fırın Sanatı

Yaratıcılığını kullanarak özgünlüğü ön planda tutanlar, değeri mutlaka bilinen eşsiz eserler ortaya çıkarırlar…Bu eserler sanat eserleri, ortaya çıkartanlar ise sanatçılardır. Fırın Sanatı ustaları, yaratıcılıkları ile özgün tatlar ortaya çıkarıyor ve fırıncılığı bir “sanat” olarak görüyorlar…
image

Fine Coffee

Fine Coffee, 2008’den bu yana kahve ve tatlı ürünler (Türk Kahvesi, Dibek Kahvesi, Espresso, Bitki Çayları, Sıcak Çikolata, Sahlep ve tatlı çeşitleri vb.) üreten ve gıda sektöründe bilinen birçok restaurant, kafe ve franchise gruplarının fason tedarikçisi konumunda olan Opak Gıda’nın bir markasıdır. Her şeyden önemlisi Opak, mutlu bir aile şirketidir. Yaklaşık 20 yıldır hizmette sınır tanımayan çizgisiyle restoran, kafeterya, medya, inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren ve bulunduğu ilin en büyük ve en bilinir markalarının mimarisi olarak tanınan Opak Gıda; Kahve alanında da oluşturduğu uzmanlığını, yeni markasıyla ulusal ve uluslararası yatırımcıları ile buluşturuyor. Uzun zamandır, kahve üretiminde isim edinmiş olan firmamız artık Fine Coffee markası adı ile tüketicileriyle yüz yüze, doğrudan ve samimi ilişkiler kuruyor. Sürekli başarının anahtarı olan, taze gurme kahvelerimiz vazgeçilmez bir tutkuya dönüşecek.
image

Fresh-Roll Tava Dondurma

Fresh & Roll Tava Dondurma Bayilik Hakkında yeni nesil dondurma kendi dondurmanı kendin yap konseptiyle yeni nesil dondurma. Müşterinin kendi damak zevkine göre yön verebildiği ve hiç bir katkı maddesi içermeyen bu ürün yapılışından hazırlanışa kadar müşterinin gözü önünde 1 dakika da hazırlanmasıyla dikkat çeken bir üründür. içindeki şeker oranından sütün yağ oranına kadar ayarlanabildiği Türkiye de yeni ve uzun soluklu bir konsept. 2 senedir Ankara da ve Antalya da faal dondurma işinde olup bütün detaylar aktarılacaktır. tava dondurma makinesi istenilen boy ve abatta süt formülleriyle birlikte verilip yüzde 600 kar oranı sağlayacaktır .
image

Game of Lokma

Lokma ürünüyle yola çıkan Game of Lokma, yatırımcısına düşük bütçe ile yüksek kazanç sağlamaya dayalı tasarlanmıştır. Daha çok 50m² içine mini masalar ile insanların hoş sohbet edebilmeleri ve kendilerini küçük olduğu kadar, sıcak havası ile evlerinde, ay bahçelerinde gibi hissedebilecekleri bir ortam geliştirilmiştir.
image

Garden Brown

2003′TE KAHVE AŞKIYLA KALİTELİ HİZMETİ HARMANLAYIP KURDUĞUMUZ ŞİRKETİMİZ; Garden Brown Cafe Restaurant olarak işimize duyduğumuz saygı, gösterdiğimiz özveri ve konuklarımızın ilgisiyle engellenemeyen büyük bir heyecana dönüştü.
image

Göçmen Börekçisi

2004 yılında Körfezde küçük bir dükkan da başlayan serüvenimiz bugün ülke geneline ulaşmıştır. Annelerimizin elinden çıkan börekler bugün tüm Türkiye tarafından sevilerek yenmektedir.
image

Gönül Kahvesi

1993 yılında gıda sektörüne giren grubumuz, 2002 yılından bu yana “Gönül Kahvesi” markasıyla yoluna devam etmektedir. Gönül Kahvesi, butik kahve evidir. Türk Kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır.
image

Gloria Jean's

Gloria Jeans Coffees 1979 yılında Amerika'nın Chicago kentinde Gloria Jean Kvetco’nun bir hediyelik eşya dükkanı satın alması ile başladı. Bir süre sonra dükkanını bir çeşit gurme kahve dükkanına dönüştüren Gloria Jean Kvetco birkaç yıl içinde mağaza sayısını 11’e yükseltti ve 1986 yılında franchise vermeye karar verdi. 1991’de “Yılın Girişimci Şirketi” seçilen Gloria Jean’s Coffees kısa sürede Kuzey Amerika’nın en büyük kahve zinciri haline geldi. 1995 yılında Avustralyalı iş adamı ve kahve uzmanı Nabi Saleh, ortağı Peter Irvine ile beraber Gloria Jean’s Coffees’in Avustralya Master Franchise hakkını satın aldı. 1996 yılında Miranda’da (NSW) ilk şubelerini açtılar. Avustralya, kısa bir zaman içerisinde Gloria Jean’s Coffees’in en hızlı büyüyen pazarı haline geldi. 2004 yılında ABD’ye geri dönen Nabi Saleh ve Peter Irvine, Gloria Jean’s Coffees‘in üretim ve uluslararası isim haklarını satın aldılar. Gloria Jean’s Coffees ABD ise ülke sınırları içerisinde özerk kalarak faaliyetlerine devam etti. Nabi Saleh ve Peter Irvine, 2009 yılında ABD’den ülke içindeki haklarını da satın alarak markanın tüm dünya üzerindeki sahibi oldular. Gloria Jean’s Coffees’in Türkiye serüveni ise; 1999 yılında İstanbul Mydonose Showland’de ilk şubesini açmasıyla başladı. Avustralya, 2012 yılı Haziran ayında Grup DNC Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile resmi Master Franchise anlaşmasını yeniledi ve Gloria Jean’s Coffees yeni şubelerinde sevenleriyle tekrar buluştu. İlk günden beri sürekli gelişip büyüyen Gloria Jean’s Coffees bugün dünya üzerinde yaklaşık 50 ülkede 1200’den fazla şubesinde hizmet vermekte ve bu tutkuyu tüm kahve severlerle paylaşmaktadır.
image

Granny’s Waffles

Ana vatanı Belçika olup, ülkemizde oldukça büyük bir beğeniyle kabul gören waffle tadını İstanbullulara en leziz haliyle sunmak amacıyla, 2013 yılında Dubai’den Master Franchise alarak İstanbul’da ilk şubesini açmış bir işletmedir.Granny’s Waffles olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.
image

Hacı Hasanoğulları

Müşterilerimize eşsiz lezzetler sunmayı kendisine ilke edinen firmamız 1970 yılında Hacı Zeki AKTAŞ tarafından kurulmuştur. Temellerinde ahlak harcı, terbiye taşları ve “önce iyi insan olma” kalıbı bulunan firmamız Bursa’da Gülbahçe semtinde küçük bir imalathanede faaliyete geçmiştir. Zor şartlarda baklava üretmeye başlayan firmamız emeği ve sabrı kendisine sermaya edinmiştir.
image

Hacı Mehmet Baklava

Hacı Mehmet Baklava Ankara merkezli Franchise veren bir markadır. Hacı Mehmet Baklava markamız Ankara’nın birçok semtinde bulunan şubelerimiz aracılığı ile Gaziantep'te modern tesislerde günlük üretilen taptaze baklavalarını müşterilerine ulaştırmaktadır.
image

Hans Coffee Turkey

KAHVE GRUBU – ÇAY GRUBU – ÇORBA GRUBU – MEYVE SUYU GRUBU olmak üzere 34 çeşit farklı ürün ile gıda sektörüne hizmet vermektedir. Myra Food, İstanbul’da yer alan yaklaşık 7500 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim tesisinde, ürün kalitesi ve hijyeni en üst düzeyde tutmaktadır.
image

Has Kahve

Tadıyla, enfes kokusuyla, sıcaklığıyla keyfin, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahve, en kusursuz haliyle yıllardır Has Kahve Evi’nde tutkunlarıyla buluşuyor. Haskahve Evi, dünyanın dört bir yanından gelen kahve çekirdeklerini özel yöntemlerle kavurup öğüterek hazırladığı kahve çeşitleri ile müşterilerini vazgeçemeyecekleri tatlarla tanıştırıyor.
image

Haskahve

Has Kahve'nin öyküsü, 1952 yılında çiğ çekirdek kahveyi özenle ve kıvamında kavurup taş dibekte döverek başlar. Küçük bir mekanda başlayan üretim, kısa zamanda Konya'nın bilinen ve aranılan kahvesi olur. Uzun yıllar küçük ama nostaljik mekanında kendi halinde dibekte kahve dövmeyi sürdürür. Belirli günlerde kavrulan kahvenin, dibek sesi ve cazip kokusu tüm çarşıyı sarar. Zaman zaman sabırla beklenen kuyruklarda hoş sohbetler yapılırken taze kahve ikram edilir.
image

Hatır Kahve

Konsept mimarisi bakımından Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin modern çizgilerle donatıldığı ihtişamlı ve huzur veren ambiyansı ile Hatır Kahvesi, ziyaretçisine farkını anında hissettiren bir mimari eserdir. Günün her saatine hitap eden zengin menüsü ve hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektedir.
image

Hatır Kahvesi

Konsept mimarisi bakımından Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin modern çizgilerle donatıldığı ihtişamlı ve huzur veren ambiyansı ile Hatır Kahvesi, ziyaretçisine farkını anında hissettiren bir mimari eserdir. Günün her saatine hitap eden zengin menüsü ve hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektedir.
image

Helvacı Necmi

Helvacı Necmi olarak bilinen Necmi AKKUŞ 1883’den gelen bu mirası oğlu Tacettin AKKUŞ’a devretmiştir. 5.kuşak olarak üretimin başına geçen Tacettin AKKUŞ Helvacı Necmi markasını kurumsallaştırarak mirası zirveye çıkartmayı başarmıştır. Doğal üretim politikalarını her zaman ön planda tutarak helva üretiminin sırrını aile içinde kuşaktan kuşağa aktarıp en doğal ve katkısız lezzetleri ile bir asrı devirerek tarihte yerini almayı başarmıştır.
image

Helvadem Dondurmalı İrmik Helvası

Geleneksel bir Osmanlı lezzeti olan irmik helvasını lezzetli dondurma ile buluşturarak soğuk ve sıcağı aynı kasede sunuyoruz. Bilen bilir; irmik helvasının asıl lezzeti demlendikten sonra ortaya çıkar.
image

Hollywood Star Coffee

Yapmış Olduğumuz İstatistikler Sonucunda, Dünya’da Günlük Ortalama 2,5 Milyar Fincana Yakın Kahve Tüketildiğini ve Pazarın Hızla Büyüdüğünü Fark Ettik. Bu İstatistik Veriler Sonucunda Ülkemiz, Kahve Tüketiminde Hızla Gelişen ve Gelişimini Sürekli İlerleten Bir Ülke Konumundadır.
image

Ice Frutti - Tava Dondurma

ICE FRUTTI - TAVA DONDURMA doğal meyveler ve sütten, gözlerinizin önünde taze ve dilediğiniz meyvelerden üretilir. Hiçbir yapay renk, tatlandırıcı bulunmaz tamamen doğaldır.
image

Iceberry Frozen Yoğurt

CafeKişiye özel lezzetler parolası ile; Frozen yogurt , waffle , krep , soğuk sandwich ve salata çeşitleri.
image

Jimmy Joker Coffee

2007 yılında ilk şubesini açan Jimmy Joker kısa zamanda dekorasyonu, zengin menüsü ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile büyük beğeni kazanmıştır.
image

Juice Zone Türkiye

Dogal ve Saglikli Beslenme” alaninda Turkiye´de bir ilki gerceklestiriyoruz.JUICE ZONE TURKIYE FRANCHISE FIRSATIPresibimiz saglikli ve dogal urunleri tuketime sunarak kaliteli yasamstandardini insanlara sunmak. Bu nedenle taze, dogal ve kaliteli meyve vesebzeleri ozel karisimlar halinde lezzetli iceceklere donusturuyor bununyaninda yine dunyada hizla populer hale gelen meyve toppingli frozen yogurdu dondurmaya saglikli bir alternatif teskil eden tatli ve dusuk kalorili birmola sloganiyla musterimize sunuyoruz
image

Jumbo Künefe

1985 yılından beri, Gaziantepli Keklik ailesi tatlıcılık yapmaktadır. İyi malzemenin ve ustalığın üründe nasıl bir lezzet farkı yaratacağını çok iyi bilir. Çok bilmeyiz belki. Ama fıstığın bir sürü çeşidi var, tereyağının onlarca yöreden farklı çeşitleri var. Peynir ve kaymak, her ustanın elinden ve yörenin sütünden farklı bir tat olarak ortaya çıkar.
image

Juste

Juste Franchise Systems, uzun yıllara dayanan hijyen ve gıda ham maddeleri üretimi tecrübesi ile uluslararası pazarlarda kültürel ve geleneksel tatların harmonisi olan ‘Juste’ markasını oluşturarak, özellikli kahve çekirdekleri ve dünya mutfağının vazgeçilmez hazzını sevenleri ile buluşturmayı hedeflemiştir.
image

Kaşıbeyaz Baklava

“Kebabın marka ismi” olarak bilinen Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Baklava Shop ile büyüme kararı aldı. Marka, efsanevi baklava lezzetlerini sunduğu Baklava Shop’un 2 franchise’dan sonra yıl içerisinde 20 franchise daha verecek.
image

Kaşık Künefe

Hatayda bulunan üretim tesisimizde üretmiş olduğumuz künefemizde kullanılan tereyağı ve tuzsuz künefe peyniri kendi imalatımız olup, yüksek kalite ve standartlarda kaşık künefe markası ile dondurulmuş künefe imalati yapmaktayiz. Merkezimiz istanbulda olup, turkiye geneli bölgesel olarak ( il il) toptan satış distribitorluk vermek amaci ile bayim olurmusun fuarinda yerimizi almış bulunmaktayiz.
image

Kahve Aşkına

Kahveye aşkla bağlı olanların ortak noktası olan “Kahve Aşkına” da franchise sistemimiz ile girişimciliğe atacağınız adımlarda size yardımcı olup işletme sistemindeki tüm risklerin en minimize halini sizlere sunuyoruz.
image

Kahve Deposu

Üretmiş olduğu eşsiz lezzetleriyle ve tasarımlarıyla kendinden konuşturmayı başaran Kahve Deposu Bayilik’i; gerek izlemiş olduğu politikaları gerekse işine vermiş olduğu ciddiyet ve hassasiyetiyle kalitesinden sıkça söz ettirmektedir. Kahve Satış Sunum: 80 – 160 m² büyüklüğü, 40-80 kişi oturma kapasitesi olan Avm Ana Cad.mağaza Kahve Satış Sunum: 160 – 320 m² büyüklüğü, 80-160 kişi oturma kapasitesi olan Avm Ana Cad.mağaza Kahve Deposu Kiosk 10-30 m2 büyüklüğü 10-20 kişi oturma kapasitesi olan Avm mağaza
image

Kahve Deryası

"En mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip değildirler. Sadece her şeyin en iyi şekilde tadını çıkartırlar..." Her şeyin en iyi şekilde tadını Kahve Deryası'nda çıkartın.
image

Kahve Doğası

Kahve Doğası Bayilik Şartları Daha önümüze gelmeden kokusuyla başımızı döndüren minik çekirdek tanecikleri. Fincanlara dökülene kadar içinde pek çok geleneği barındıran bu eşsiz tanecikler fincanda bıraktığı izlerle de geleceğe dair yorumlar yaptırır bize.
image

Kahve Durağı

Marka Tescil Belgeli Kahve Durağı, yiyecek, ­içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamakta ve günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.
image

Kahve Limanı

Kahve Limanı, Franchise girişimcilerine, lokasyon tespiti, kiralama, tadilat uygulamaları, ARGE, personel eğitimlerini çözüm ortağı olarak sunmakta, anahtar teslimi hizmet vermektedir.
image

Kahve Madeni

Genç ve dinamik ekip çalışması, güçlü teşkilat yapısı ve yenilikçi tasarımlar ile projelere değer katan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış temel ilkemizdir. Öncelikle uluslararası standartlar dahilinde net kurallar belirleyerek özgün bir marka konsepti oluşturduk.
image

Kahve Sarayı

Büyük ölçekli bir yatırıma başlayan her ciddi marka gibi Kahve Sarayı da, marka yolculuğuna profesyonel bir ön çalışmayla başladı.
image

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz. FRANCHISING Departmanı tarafından verilecek proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını KAHVE SOKAĞI ‘nin standartlarında profesyonel ekipler yapmaktadır.
image

Kahve Tiryakisi

Kahve Tiryakisi Franchise Sistemimiz “Kendi işinin sahibi ol, ödeyeceğin paranın karşılığını alacaksın” sloganından yola çıkan Kahve Tiryakisi 30 yıllık tecrübesiyle müseccel bir markadır. Bayilik sistemindeki tek hedefi, şube yatırımlarını artırarak marka bilinirliğini artırmak, edindiği deneyimlerle yeni yatırımcıları teşvik etmek ve bu işin ne kadar avantajlı olduğunu anlatmak ve uygulamaktır.
image

Kahve Vadisi

“Kahvenin yeni adı, yeni tadı” sloganıyla kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme ivmesi çizen Kahve Vadisi;bayilik veren firmalar arasında başarıları ile dikkat çekiyor.
image

Kahveci Efendi

Gıda sektöründeki geçmiş ve devam eden farklı markalardaki şubeleşmiş tecrübelerimizi, 2015 yılında yeni kurduğumuz Kahveci Efendi markası ile devam ettiriyoruz. Amacımız hem daha güçlü hale gelmek hem de bu oluşum ile yeni ortaklıklar kurarak marka değerlerimizi piyasa standartlarının üstünde tutmak. Ürün hazırlama süreleri hızlı, sunumları ile göz dolduran ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir cafe-bistro konseptine sahibiz. Franchise yatırımcısına prestijli ve karlı bir işletme alt yapısı kuran Kahveci Efendi markamız, kendisini kısa vadede seçkin caddelerde yerini alarak göstermiş olup, yeni cadde ve AVM projeleriyle yoluna devam etmektedir.
image

Kahveci Hacı Baba

2003’de Necatibey Caddesi’nde (Ankara) geleneksel bir kahve evi olarak ticari hayatına başlayan Kahveci Hacıbaba markası; özgün konsepti ve ferah atmosferiyle misafirlerine keyifli zamanlar geçirebilecekleri nezih mekanlar sunmaya başlamıştır.
image

Kahveci Hacıbaba

2003’de Necatibey Caddesi’nde (Ankara) küçük bir kahve evi olarak ticari hayatına başlayan Kahveci Hacıbaba; zamanla geniş ve konforlu mekanlar kurarak şehrin birçok semtine yayıldı, ürün/hizmet gamını geliştirdi.
image

Kara Fırın

Karal Kardeşler, deneyimlerini pastacılıkta da değerlendirerek yeni hedeflere yelken açmaya karar verirler. KARAFIRIN markası adı altındaki ilk mağaza, pastane olarak Bakırköy Kartaltepe’de açılır. Amaç; bunca yılın ardından büyük dedenin mirasının büyük bir saygıyla firma isminde yaşatılmasıdır.
image

Kare Baklava

Firmamız 2008 yılından bu yana baklava sektöründe olup , 2011 yılında şirketleşerek Kare Baklava kurumsal kimliği ile Gaziantep merkez , Adana bayi-şube ve Türkiye nin başta İstanbul olmak üzere bir çok bölgesine dağıtım yapan , bununla beraber Dubai , Japonya, Almanya,Suudi Arabistan, Irak gibi ülkelere ihracat yapan ve hem fiziksel şubelerinde hem de karebaklava.com.tr adresli online sitesinde satış yapmaktadır.
image

Karemel Lab Bakery Patisserie Cafe

Karemel Lab Bakery Patisserie Cafe, İstanbul’ un en gözde semtlerinden Etiler’de yer alıyor. Beyaz ve beton grisi renklerinin hakim olduğu iç dekorasyonu,zengin ürün içeriklerine sahip menüsü ile günün her saatinde fırından yeni çıkmış lezzetleri misafirlerine sunan Karemel Bakery Cafe , müşterilerine keyifli anlar yaşatıyor.Sabahın ilk ışıklarında mükemmel bir kahvaltı sunan ‘‘ Karemel Bakery Cafe ’’ gün içerisinde de misafirlerine diyet, diyabetik kurabiye çeşitleri, gevrek, salata, börek ve ekmek çeşitleri, sütlü tatlı, pasta ve cheesecake çeşitleriyle alternatifler sunuyor.
image

Kaymak Dondurma

2018 yılında başlayan KAYMAK'ın dondurma serüveni Amasya'dan başlayarak Türkiyenin birçok ilinde aranan bir lezzet haline gelmiştir.Taze meyvelerden katkı maddesi olmadan, kendi modern tesislerimizde ürettiğimiz dondurmalardır. %100 organik meyvelerden elde edilen Kaymak Dondurması'nın meyveleri özenle üretilip toplanmakta, gıda mühendisimizin öncülüğünde lezzet yelpazesine sunulmaktadır.
image

Künefe Cenneti

İstanbul'da var olan 3 şubeesiyle Türkiye'de hizmet veren, profestonel kadrosu ve ekibiyle künefe sektöründe "Dünya Markası Yolunda Olan" bir tatlı firmasıdır.
image

Künefecim

Türk damak tadına yer etmiş Künefe geleneğini modern kiosklarla alışveriş merkezlerine taşımak amacıyla yola çıkan KÜNEFECİM girişimcilere oldukca avantajlı bir iş imkanı sunuyor.Düşük yatırım maliyeti,yüksek kar oranı ve hızlı geri dönüşüm.
image

Kemal Usta Waffle

Kemal Usta Waffles'ın kurucusu KEMAL ÖZELGİL, 1948 yılında İstanbul'da doğmuştur. 1963 yılında meslek hayatına adım atarak, ağabeyi Burhan Özelgil ile birlikte Özen Pastanesi'nde pastacılık mesleğine başlamış ve bir yıl sonra Waffle ile tanışmıştır.
image

Kervansaray Kahve

Kervansaray Kahve, üretimine 2009 yılında başlamıştır. Geleneksel lezzetin her yaş grubuna hitap ettiği Kervansaray Kahve, tamamen kendi restoranında müşterilerine özgün bir lezzet sunmak amacı ile üretimine başlamış olup müşterilerin yoğun talepleri ve olumlu geri dönüşleri doğrultusunda fabrika ortamında hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretime başlanmıştır. Kervansaray Kahve’nin bu lezzeti ve kaliteyi yakalayabilmesi için yoğun ar-ge çalışmaları yapılmıştır. En kaliteli kahve taneleri, menengiç ve K.Maraş dağlarında yetişen orkide çiçeklerinden elde edilen orijinal salep, kalite standartlarını yakalamış güvenilir tedarikçilerden temin edilen harnup tozu, kahve kreması, kakao, kakule / damla sakızı ile birleşimi bu geleneksel lezzeti eşsiz hale getirmiştir.
image

Koca Sinan Kahvecisi

KOCA SİNAN KAHVECİSİ olarak, adının sonsuza kadar yaşatılmasına inandığımız büyük usta Mimar Sinan’dan bir diğer adıyla Koca Sinan’dan yola çıkarak başlattığımız bu serüvende markamızın adını “Koca Sinan Kahvecisi” olarak belirledik.
image

Kocatepe Kahve Evi

1919 yılında Ankara’da Bayan Maruşya ile Kurukahveci olarak başlayan serüven, 1929 yılında Burhanettin Koçer ve 1949 yılında Nurettin Tuncay ile gelişimini sürdürmüş, 1987’de kurumsallaşmış, 1996’da Kocatepe Kahve Evi konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır.
image

Komşu Kahve

Komşu kahve , İzmir merkezli ve bünyesinde 12 şubeli Bisquitte Restoranlarının da yer aldığı Aralco Gıda Restaurant İşletmeleri Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. ’nin bir markasıdır.
image

Labarba Börek

BU YATIRIM LEZZETLİ KÂR SAĞLIYOR! Labarba Börek - Cafe Franchise Şartları 2017 yılında kurulan ve gıda sektörü üzerine tecrübesi ile büyümeye devam eden LABARBA BÖREK, yatırımcılara dünya çapında bir markayı temsil etme ayrıcalığının yanı sıra kazançlı bir yatırımın da kapılarını açıyor. Türkiye'de 26 mağazası ile geniş bir bayi ağına sahip olan LABARBA BÖREK, müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet sağlıyor.
image

Lezzet-i Harika

Firmamız, Türkiye’nin en hızlı büyüyen tatlı ve hamur isleri üreten kuruluşlarından biridir. Şirketimiz, 2017 yılında kurulmuştur. Çok kısa sürede müşteri sayımız 1000 üzerine çıkmış ve aylık yiyecek üretimi 300.000 adede ulaşmıştır.
image

Lokkalata Lokma

Yurt içi ve yurt dışında birçok yerden franchise teklifi alan lokkalata lokasyon olarak daha çok açık alan alışveriş merkezlerini ve cadde dükkân konseptlerini tercih ediyor.
image

Lokma Pool Yeni Nesil Lokma

Yetenekli kadromuz ve hızlı servis anlayışımızla "Lokma Pool" olarak siz değerli hayırseverlere hizmet vermekten onur duyarız. Özel günlerinizde ve hayır yapmayı düşündüğünüz her yerde Lokma Pool güvencesiyle el veya makine ile lokma dökülür.
image

Lokmachi

Lokmachi Bayilik/Franchise: yeni nesil lokma tatlısı bayiliği veren firma Türkiye genelinde şubeleşmek istiyor. Lokmachi uzun yıllar gıda sektöründe kurumsal firmalarda çalışmış gıda mühendislerinden oluşan bir ekip tarafından 2019 yılında kurulmuştur.
image

Lokmacho Creamery

Lokmacho Bayilik Franchise Şartları Sosyal medyadan da takip edebileceğiniz üzere şubelerimizin önünde uzun kuyruklar halinde İstanbul 6, Almanya 1, Rusya 2, İzmir, Sakarya Gaziantep Kocaeli’nde bulunan şubelerimizle şuan sektörde bayileşebilen en kuvvetli firma haline geldik.
image

Lokmamma

Geleneksel Lokmayı revize edip, modern çağa uygun ve daha lezzetli hale getirdik. İçini farklı birbirinden lezzetli özel kremalar ve çikolatalarla doldurduk. Bu da yetmedi üstüne damak çatlatan farklı sunumlar ekledik. Adına da Yeni Nesil Lokma Dedik…
image

Lokmanya

Yeni nesil lokma tatlısı gerek tüketiciler gerekse girişimciler tarafından ilgi görüyor bu konuya ilgi duyan girişimciler için LOKMANYA ailesi olarak iş gücünü hafifletip işlerini bir an önce kurmaları ve bu piyasada sağlam adımlarla yol almaları için franchising vermekteyiz.
image

London Cafe

Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. London Cafe markasını, uzun yıllar kahve üretimi yapan ve franchise sektöründeki başarılı işlerin altında imzası bulunan bir ekip tarafından yönetiyoruz.
image

Luvoco Gourmet Coffee

LUVOCO Franchise Sistemi Distribütörlerimizi, ağ ve iş kurma konusunda daha da güçlendirerek başarıya ulaştırmayı hedefler. Gano Excel, uluslararası alanda kanıtlanmış Network Pazarlama başarısıyla ve 100’den fazla ülkede varlığını sürdürmesiyle, LUVOCO Franchise Sistemi’ne dahil olmak isteyen distribütörlerine yeni bir iş fırsatı sunar. Temel amaç, çift kazanç modeli oluşturarak, Network Pazarlamasına ek olarak perakende satış yapılacak LUVOCO Franchise Sisteminden de gelir elde edilmesidir. Perakende Kahve satış mağazalarının (iç ve dış mekan kioskları, bağımsız kafeler mobil üniteler ve kahve köşesi) geliştirilmesi, kurulması ve işletilmesi için eşsiz olan sistem bağımsız Distribütörler için özel ve basit bir şekilde hazırlanmıştır. Franchise alan, tercih ettikleri işyeri ve iş konseptini kapasite ve özelliklerine göre seçme fırsatına sahiptir. LUVOCO Franchise Sistemi’ne sahip olmanın başlıca rekabet avantajı, Distribütörlerin network ağlarını geliştirme fırsatı sunmasıdır. Franchise sisteminin eşsiz özellikleri arasında, sınırlama olmaksızın, LUVOCO markası, iç ve dış tasarım ve Franchise sahibi tarafından sağlanan ölçülere dayalı düzenler, dekorasyonlar, renk şemaları, mobilya, ürün formülleri, ürün hazırlamak için spesifikasyonlar yer almaktadır. Franchise veren kahve içecekleri, ekipman, ekipman düzenleri, çalışma prosedürlerini değiştirme ve geliştirme hakkına sahiptir.
image

Madam'ın Kahvesi

Madam'ın Kahvesi 2017 yılında Bozcaada'nın en güzel sokağında Madamın geleneksel tarifleri ve kahve öğretileri üzerine kuruldu. Her yudumda sizi Bozcaada'da hissettirecek kahveleri geleneksel ve üçüncü nesil yöntemlerle kavuruyor sizlerin beğenisine sunuyoruz.
image

Mado

Gerçek dondurmayı aynı tat ve kalitede yurtiçi ve yurt dışındaki dondurma severlere sunan Mado, ilk Konsept Mağaza'sını 1992 yılında İstanbul Caddebostan’da açtı. Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarına ulaşmak için amaçlanan zincirin bu ilk halkasıydı. Türkiye’de sokak dondurmacılığından cafe dondurmacılığına geçiş, bu ilk cafe ile başlar. Dondurmayı mevsimsiz tatlı haline getiren Mado, cafelerle yeni alışkanlıkların doğmasını da sağlar böylelikle. Dondurmanın yanında, pasta, sütlü tatlı, börek, şerbetli tatlı, salep ve çesitli içecekleri ile Mado Cafe'lerin sunum zenginliği, farklı taleplere cevap verir hale geldi. Mado Cafe'ler, gördüğü ilgi sonucunda ilk altı ayında 20 şubelik bir zincir ile önemli bir franchising markası olacağının da sinyallerini vermiş oldu. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da pek çok satış noktasında tüketicileriyle buluşan Mado, standardizasyon ve kalitesinden ödün vermemesinin karşılığını, 2002 yılında 'Türkiye’nin Franchising Sistemini En İyi Uygulayan Markası Ödülü' ile aldı.
image

Mahkeme Fırını

Unlu Mamüller 1892 yılından bu yana değişmeyen ve bayatlamayan formülü ile üretilmeye devam eden Klasik Mahkeme Fırını Kurabiyeleri ve yeni nesil unlu mamüller.
image

Marasta Dondurma

Marasta Dondurma Malatya’da 30 yıldır hizmet veren Abdullah usta ve Oğullarının yöneticiliğini yaptığı Ado Dondurmanın bir ana kuruluşudur. Marasta Dondurma Gıda Ltd. Şti. Kahramanmaraş’ta Adana yolu üzeri 3. Km’ de 5.000 m2 alan üzerine kurulu bir fabrikadır.Şu andaki üretim kapasitesi saatte 1.000 kg olmaktadır. Marasta Dondurmalarının tümü Kahramanmaraş’ta son teknoloji ile hijyenik şartlarda fabrikamızda üretilmektedir. Birkaç farklı ölçülerde frigofrik araçlar ile dağıtımlarımız yapılmaktadır. Dondurmada şehirler arası 72 saatlik dayanıklılık sağlayan, erimeden çatal ve bıçak kullanarak keyifle yenen özgün Kahramanmaraş Dondurmasının yanı sıra 52 çeşit meyveli dondurmayı hiçbir yapay aroma ve renklendirici kullanmadan doğal olarak üretmektedir.
image

Miss Bakery

Siz değerli dostlarımızın keyifle güvenle tüketebileceği, el yapımı tatlılar sunan pastanemiz,sıcak dekorasyonu ve rustik tarzıyla Arnavutköy'de sizleri bekliyor.
image

Moc Coffee

Hizmet odaklı çalışma sistemimiz bulunmaktadır. Çalışma sistemimizin düzgün işlemesi açısından önemsediğimiz ilkelerimiz vardır ve bunların başında müşteri memnuniyeti ve hijyen gelmektedir.Markamızı ve bizleri en iyi şekilde temsil edebilecek aktif yatırım bedelini bütçesini oluşturabilecek müşteri memnuniyetini ön planda tutabilecek yatırımcılar aranmaktadır. Moc coffee Firması yer seçimi konusunda franchising adayına kapsamlı destek verir. Bayilik başvurusu sırasında öncelikle Moc coffeenin portföyünde bulunan Lokasyonlar yatırımcı adayına sunulur ve yapılacak değerlendirme neticesinde iş kapasitesi yüksek bir satış noktası belirlenir. Yatırımı yapacak kişi veya kurum, yeri kendi belirlemesi durumunda ise Moc coffee saha ekibinin detaylı analiz çalışması sonucunda kiralama işlemi gerçekleştirilir ve böylelikle bayilik süreci başlamış olur.
image

Mochka

"En Şık Kazanç İçin; Şimdi Sıra Sende" Global nitelikli bir marka olan Mochka, marka standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktadır.
image

Moloko Coffee

1946 yılında ticari hayatımız babamız Hacı Ahmet Şahin ile başlamış, 1989 yılında ise Türkiye’nin en büyük 3. Sagra Special Bayii olarak kahve ve çikolata sektöründe faaliyet göstermiştir. 2001 yılından itibaren horeka sektöründe cafe danışmanlığı , kahve dağıtımı ve otomat hizmeti veren firmamız kahve sektöründeki taze kahve anlayışını oluşturmak ve Türkiye piyasasındaki görülen eksiklikleri gidermek amacıyla günlük kahve kavurmaya başlamıştır.
image

Mona Seraa

Türkiye’nin ilk ve tek doğa temalı cafe restoranı olan “mona seraa” yatırımcısına fark oluşturarak karlı kazançlarda sektörün öncüsü olma imkanı sunuyor.
image

Monte Bianco Coffee

Düşük maliyetle, karlı bir yatırım için Monte Bianco en büyük tercih sebebidir. Küçük metrekareli dükkanlar, düşük bedelli kiralama, self servis ve az personel sayısı karlılığı olumlu bir şekilde etkilemektedir.
image

Motta

Motta Türkiye’de Pastacılık Ekmekçilik Cafe ve Fast Food Conceptleriyle bu alanda en yaygın ve en köklü franchise sistemini uygulayan firmadır. 6 değişik concept ve 4 marka ile 5-10 m2’lik corner butiklerden – butik mağazalara, entegre sistem denilen 400 m2 mağazalara, alışveriş merkezlerindeki Pastry & Fast Food concept mağazalarına kadar Türkiye’nin birçok ilinde faaliyette olan Motta bugün 80’i aşkın mağazada her gün onbinlerce müşterisine hizmet vermektedir.
image

Mr.Kahvaltı

Mr.Kahvaltı Franchise sistemin; Klasik Türk kahvaltısını günümüze uyarladık; yeni bir günün başlangıcında daha dinamik ve güne zinde başlamak için gerekli tüm besinleri bir arada bulabileceğiniz konseptimiz sizlerle… Türk kahvaltısının Dünya lezzetleri arasında önemli bir yere sahip olduğunu düşünerek yola çıktık. Vazgeçilmez kahvaltı lezzetlerimizi günümüze uyarlayarak, yoğun ve stresli gündelik hayatınızda bu lezzetlerden uzak kalmamanızı sağlayarak ve sağlıklı beslenmeyi desteklemek önceliğimiz…
image

Musluoğlu Baklava

“İşimiz, gücümüz baklava” sloganı ile yolculuğuna başlayan Musluoğlu Baklava; Ankara ve İstanbul’daki lezzet duraklarında müşterileriyle buluşturduğu günlük üretilen baklavaları ile her damağa ve her cebe hitap etmektedir.
image

My Donut

Tatlı çörek, tatlı ve tuzlu gıdalarMYDONUT frachising yöntemi ile Türkiye nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. MYDONUT kurucu ortaklarından Halit Kesemen Krispy Kreme'deki tecrübesini kendi markasına aktarmaktadır. Yüksek kar marjı ile çalışacak iş ortaklarını beklemektedir. Düşük yatırım maliyeti ile düşük sermaye ile başlamak isteyen girişimciler için idealdir..
image

Nacaroğlu Baklavaları

Nacaroğlu Baklavaları, Gaziantep’in usta baklavacılarından yetişip profesyonel kadrosuyla 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerini misafir ağırlama prensibiyle karşılayan Nacaroğlu bu şekilde ilkelerini kabul edebilecek bayilerle çalışmayı hedeflemektedir.
image

Neşve Çay-Kahve Evi

Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini elinde bulunduran Neşve; 2008 yılında ilk mağazasını Kızılırmak Caddesi üzerinde Melikgazi Kayseri’de açtı. Sektörde yerli bir marka olması gerektiğine inanarak; Türk Kahvesini ve Türk damak tadını ön planda tutarak, en kaliteli çay – kahve zincirini oluşturmayı hedefledi. Ülkemizde hızla gelişen yeme-içme sektörü içinde yer alan Neşve; zengin kahve, bitki çayları ve diğer sıcak-soğuk içecek menüsü, kendi üretiminden kaynaklanan özgün lezzetleri ve aromaları ile hızla büyüyerek sektördeki önemli markalar arasında kısa sürede yerini aldı.
image

Nesh Waffle Cafe&Bistro

Neshwaffle 2009 yılında Samsun’da ve Karadeniz de ilk Waffle Cafe olma özelliği ile Samsun’un nezih semti 56’larda faaliyetine başlamış olup o günden bugüne kaliteli ürün yelpazesi, kaliteli hizmet felsefesiyle ve işine sevgiyle bağlı personeli ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir.
image

Nish Kahve

Nish Kahve, ürün yelpazesin de; Espresso’dan, Filtre Kahveye, Nitelikli kahve seçeneklerinde ise; Kolombiya, Uganda, Papua Yeni Gine, Etiyopya, Sumatra, Guatemala’nın da dahil olduğu, 19 farklı ürün ile kahve severlerden yoğun ilgi görmektedir.
image

Nut Stop Çikolata

Nut Stop çikolata alanında uzun yıllardır süregelen deneyim ve birikimlerini alanında uzman kadromuzla tüm Türkiye ile paylaşmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü işimizi çok seviyoruz, AŞK ile yapıyoruz.
image

NUTSHOP

Nutshop, bir Lezzet Projesidir. Çikolata mutluluktur dedik ve sizleri mutlu etmek için yola çıktık. Asırlardır mutluluk aracı olan çikolataya yeni bir form kazandırarak sizlere kapılarımızı açtık. Nutshop’la tatlı özleminizi gidermeyi garanti ediyoruz.Biz sadece en taze ve en özel ürünlerle imzamızı attığımız her şeyin en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Özel mutfağımızla alışılagelmiş tatları bir kenara atıyoruz, minimal dokunuşlarla bir reform yaratıp sizlere yeni tatlı deneyimleri yaşatıyor ve hayatınıza değer katıyoruz. Daha iyisini hakettiğiniz için buradayız.Amacımız, örnek bir marka bilinciyle beklentilerinizin önüne geçmek ve memnuniyetinizi arttırmak. Şubelerimizle birlikte sizlere bir adım daha yakınlaşıp aramızdaki bağı kuvvetlendireceğiz ve hep birlikte büyüyüp buluşma noktalarımızı arttıracağız. Gelin bu lezzeti hep birlikte tadalım. İddia ediyoruz en tatlı alışkanlığınız olacağız. HİZMETLERİMİZ Profesyonel ekibimiz ve usta pasta şeflerimizle özel davetlerinize renk katıyoruz! Nutshop olarak tatlı keyfine doyasıya varmanız için tamamen size özel hizmetler sunuyoruz. Doğum günü, düğün, baby shower gibi önemli organizasyonlarınızda Nutella lezzetiyle harmanladığımız tatlı ve pastaları tamamen size özel hazırlanmış konseptlerde tasarlıyoruz. Siz nasıl istersiniz diyerek yola çıkıp, siz nasıl istediyseniz öyle yapıyoruz! İster Nutshop mağazalarında ister evinizde isterseniz kurumsal şirketinizde, kişiye özel hazırlanmış tatlı veya pasta siparişlerini 7 iş günü öncesinden vermeniz yeterli. Kişiye Özel Doğum Günü Pastaları Baby Shower Düğün Pastaları Toplu Pasta Konseptleri Şirket Organizasyonları
image

O Waffle

Waffle ve frozen dondurma meyve ve meyve suyu çeşitleri satışıwaffle ve frozen dondurma ile meyve ve meyve suyu çeşitlerini özel sunumuyla dükkan ve avm lerde stant olarak tüketiciye sunmak
image

Oklava Pastanesi

Her an akıllara gelen lezzetle Oklava pastaneleri 1997 yılından beridir istanbul bölgesinde hizmet veren Pastane - Cafe ve Restaurant konseptini bir arada sunan bir firmadır.
image

Oskar

Pasta,tatlı,cafe&bistroOskar Pastacılık 1975 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektörde 38 yıllık bilgi birikimine sahip olan firmamız, geçen süre zarfında pastacılık sektörünün en bilinen markalarından biri haline gelmiştir. Şuanda Ankara Etlik’te bulunan üretim merkezimizde başta pasta olmak üzere, sütlü tatlılar, unlu mamüller ve 20 çeşit tatlı üretimi yapılmaktadır.
image

Oskar Pastaneleri

Oskar Pastacılık 1975 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektörde, uzun yıllarda oluşan bilgi birikimine sahip olan firmamız, hizmet ürettiği yıllar içinde hizmet ve ürün kalitesi ile sektörün bilinen ve tercih edilen markası olmuştur.
image

Osmanlı Kahvecizade

“Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubelerimizle her damak zevkine uygun yepyeni bir menü ile hizmet veren Kahvecizade markası iki büyük şirket grubunun tecrübesini arkasına alarak ilerliyor.
image

Osmanlı Tulumbacısı

Osmanlı Tulumbacısı Ostu Gıda A.Ş. 2007 yılında Merkezi Kocaeli ilinde üretim ve satış mağazası ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal yapısını tamamlayan şirketimiz 2010 Yılında franchise mağaza taleplerini değerlendirerek yılsonunda mağazaların açılması kararını almıştır. 10 yıl içerisinde Türkiye genelinde 18 ilde 50 Mağaza, Yurtdışında 4 Mağaza ile 200 kişiye istihdam Sağlayan bir zinciri haline gelmiştir.
image

Ottoman Nargile Atölyesi

2012 yılında İzmir’de temelleri atılan Ottoman Nargile Atolyesi, Osmanlı kültürü ile özdeşleşmiş olan nargileyi modern bir tasarıma dönüştürerek, çok kısa zamanda her yaştan geniş bir misafir kitlesinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir.
image

Oza COFFEE

OZA Kahve, 28/03/1984 yılında Ergün Oza tarafından kuruldu. Kurulduğu yıl ilk çalışma alanı 15 metre karelik bir imalathane iken, bu imalathanede bir adet el yapımı kavurma makinesi ve bir adet kahve değirmeni ile el yapımı kese kağıdı kullanarak zor şartlarda üretime devam edip, tüketicisine hizmet veriyordu. Özverili çalışmaları ile bir yılın sonunda, imalathanesinin alanını 15 metre kareden, 30 metre kareye çıkardı. Artık 15 kg’lik yeni kavurma makinesi ile iki adet yeni değirmeni mevcuttu. Kese kağıdı, yerini zaman içerisinde baskılı naylon ambalaja bırakarak, 3 yılın sonunda üretim binasını da 70 metrekareye yükseltti. Yeni binaya ek olarak, makine parkuru, 4 adet kahve değirmeni ve 30 kg’lik kavurma makinesi ile iç piyasaya hizmet veriyordu
image

Paşa Fırını

Ustalarımızın hünerli elleriyle ürettiği geleneksel lezzetlerin yanında uluslararası pastanecilik sektörünü yakından takip edip tutkuyla yenlikçi ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimizin kalite ve lezzetini en yüksek standartta tutabilmek için malzeme kalitesinden asla ödün vermeden uluslararası standartlara bağlı olarak, gıda mühendislerimiz ve bağımsız denetim şirketleriyle birlikte üretimimizin tüm aşamalarını sürekli olarak denetliyoruz. Günlük olarak ürettiğimiz 350’den fazla ürün çeşidi ile sizi sevdiklerinizle birlikte her daim keyifli zaman geçirebileceğiniz en yakın şubemize bekliyoruz.
image

Pakfırın

Kompani Unlu Mam. Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Adana’da farklı sektörlerde faaliyet gösteren Pakyürek ve Uğurses ailelerinin ortaklığı ile 2013 yılında kurulmuştur. 2.000 metrekare alan üzerine kurulan üretim tesisi ile organize fırıncılık pazarının yeni markası PAKFIRIN ortaya çıkmıştır.
image

Pastannecim

Pastalarımızı bir sanat eseri gibi hayallerden ilham alarak tasarlıyor ve en özel malzemelerle lezzetlendiriyoruz.
image

Pigro Coffee Shop

2003 yılında her zaman iyi ve taze kahve parolası ile yola çıkan şirketimizin yeni projesi olan Pigro Coffee Shop, 14 yıllık tecrübesi ile klasik İtalyan kahvesini ve 3. Nesil Kahve anlayışını bir araya getirerek tüm kahve âşıklarının beklentilerine cevap vermek için İstanbul Maltepe’nin şirin mahallesi Beşçeşmeler’de ilk mağazasıyla kahve severlere merhaba dedi.
image

Piri Paşa Kahvecisi

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi olma konumunda yer alan Piri Paşa Kahvecisi 2014 yılında kurulmuş,2015 yılında marka tescilini almıştır.
image

Porto Filter Coffee

2013 yılında sektöre giriş yaparak nitelikli kahveyi müşterilerimize sunmak üzere başladığımız yolda bugün; dünyanın her bölgesinden çekirdekler getirip özenle kavuran, sıcak-soğuk toz içecekler, doğal bitki ve meyve çayları, kokteyl şurupları, dekor soslar üreten , bölgesinde büyüyen ve her geçen gün kendini yenileyen, güvenilirliği kendine ilke edinmiş enerji dolu dinamik bir ekibiz.
image

Profiterolcü Nilda

2013 yılında İzmir Bornova’da 16 m2 bir dükkanda ilk şubesini açarak başlamıştır.Şuanda imalatını Atatürk Organize sanayi bölgesinde yer alan 1200 m2 üzerine kurulu son teknolojik fabrikasında sürdürmektedir.
image

Queen Waffle

Mükemmel Konsept! Queen Waffle tanıtım kataloğu ailemize dahil olmak için yapacağımız ön görüşme ve devamında dahil olabilmeniz için sizde aradığımız kriterleri ve şartları içermektedir.
image

Quppa Cafe

"2017 yılı Aralık ayında “Kendinizi tazeliğe bırakın" sloganı ile yola çıkan Quppa Caffe İstanbul'un en gözde semti Akaretler / Beşiktaş'ta hizmet vermekte. Katar’da Master Franchise anlaşması imzalayan firma, Doha şehrinin en popüler semti olan Mystharip 'te 150 kişilik bir mağazayı Ekim 2021 'de açtı. 2 mağaza daha yakın zamanda yapım aşamasına geçecek.
image

Rayess Çikolata Dünyası

Rayess Çikolata 2017 yılında Bolu’da çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine başlayan butik çikolata markasıdır. Kaliteli ve eşsiz lezzetteki çikolatalarının namı zamanla Bolu dışına taşan Rayess Çikolata, doğal ve taze Türk lezzetlerini gerçek Belçika çikolatası ve saf kakao yağı ile birleştirerek mucize niteliğinde ürünlerini sizlere sunuyor. Tecrübeli bir ustanın tarifi ile ortaya çıkan bu lezzet ,Çikolata severlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Üretime butik çikolata olarak başlayan Rayess Çikolata, 2017 kışında sizlerin kalplerini ısıtacak yeni lezzetler arayışına başladı.
image

Roma Dondurma

Gerçek dondurma keyfini yaşatmak için, imalatlarında kaliteli ve doğal ürünleri steril ortamda son teknoloji kullanılarak üretim yapmaktadırlar. Ürünlerinin en önemli özelliği %100 doğal olmasıdır. İnsanların beğeniyle yedikleri, yedikten sonra da müdavimi olacakları nefis bir tat. Biraz sevgi biraz aşk.
image

Royal Ekler

2011 yılında, taze meyve lezzetini, kendi özel formülüyle hazırladığı krema ve yumuşak pataşu hamuruyla birleştirerek “meyveli ekler” üretimine başlayan “Eklerci Ümit”, Türkiye’de “Sadece Ekler” konseptli dükkânı açan ilk markadır.
image

Saim Burma

Her Aşamada Prensiplerinden Taviz Vermeden Çalışmalarını Sürdürmektedir.Üretim İçin Kullanılan Bütün Malzeme Ve Hammaddeyi Denetimden Geçirerek Kullanıma Sunmaktadır.Ürünlerinde Insan Sağlığını Olumsuz Etkileyebilecek Hiçbir Katkı Maddesi Kullanılmamakta, Personel Ve Üretim Alanı Hijyeni Konusunda Titizlik Gösterilmektedir.
image

Sakız Adası Coffee&Shop

Coffee&Shop/RestoranAnadolu´da yolların birleştiği İzmir´de bizim Sakız Adası Coffee and Shop’umuz misafirlerini Yunan, Türk veya başka bir millet ayrımına gitmeden soğuk su ve sakız macunu ile karşılıyor ve başka bir zamandan gelen bir kültürün aroması,tadı, rengi ve kokusuna bir kapı açıyor.
image

Sam Künefe

Uzun yıllardır Hatay'da gerçekleştirdiğimiz Künefe üretimini 2007 yılından bu yana İstanbul'da sürdüren firmamız 2013 yılı içerisinde kurumsal yapısını değiştirerek; yeni kimliği ile yeni adresinde faaliyete devam etmektedir.
image

Saman Nargile Cafe

Firmamız 2015 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Konseptimizde kendi hazırladığımız özel karışım nargile çeşitleri, profesyonel araştırmalar sonucu ortaya çıkan dünya mutfağı ve sıcak - soğuk içecek servisi yer almaktadır.
image

Saraylı Tatlıcızadem

Değerli Misafirlerimiz, sizlere sunduğumuz lezzetlerin tamamı hiç bir fabrikasyon makine kullanmadan tamamen kıymetli ustalarımızın el emeğidir. Kullandığımız ham maddelerin tamamı doğal ve katkısız olup baklava unumuz, fıstığımız ve kadayıfımız Gaziantep'ten künefe ve börek için kullandığımız peynirimiz Hatay'dan Tereyağmız ise Şanlıurfa ve Van'dan getirilmektedir.
image

Sütlü Çardak

Bir Sütlü Çardak şubesi açmaya karar verdiniz ve sözleşme imzaladınız. Yer seçimi konusunda Sütlü Çardak operasyonu size danışmanlık vererek en ideal noktayı bulmanıza yardımcı olur.
image

Selanik Kahvecisi

Kahvenizi yudumlarken emeğin, lezzetin ve ustalığın keyfini doyasıya çıkarabilmeniz için kahvelerimizi dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden seçiyoruz, içine sevgi, dostluk ve aşk katıyoruz.
image

Selçuklu Tulumbacısı

1969 yılında pastacılık mesleğine başlayan Hurşit Demirel; yurt içinde ve yurt dışında pastacılık ve restoran işletmeciliği alanlarında uzun yıllar hizmet vermiştir. Meslek aşkı ve emekle dolu yılların ardından, 2015 yılında oğulları Kürşat ve Günhan Demirel ile birlikte Selçuklu Tulumbacısı’nı açmıştır. 2017 yılı itibariyle Konya içinden gelen Franchise bayilik tekliflerini değerlendirerek kısa zamanda Konya merkezde 14 bayiye ulaşmıştır.
image

Sihirli Elmalar

GıdaAmerikada yılda 100 milyon adet satışı olan Çikolata ve karamel soslu kuruyemişli elmaların Türkiye´de Üretimini yapmaktayız.90 çeşit ürün ile 7 ´den 70´e herkesin severek yiyebileceği,albenisi olan dikkat çekici bir ürün. Sadece internet sitesindeki satışları ile tüm Türkiyede şimdiden ciddi satışlara ulaşan sihirlielmalar, yepyeni konsepti ve "elma sağlıktır,çikolata mutluluktur sağlıklı mutluluk sihirlielmalardır" sloganı ile bir fenomen yaratmaya adaydır.farklılık arayan ve sıradan işlerle uğraşmak istemeyen girişimcilerin dikkatini kısa zamanda çekip ciddi satış potansiyeli oluşturulabilecek bir ürün .
image

Sini Ev Böreği - Baklava

1940'da gıda sektöründe şekercilikle girmiş olan aile, 1955'de Manisa Manolya Pastanesi adıyla pastane işletmeciliğine geçmiştir. 1960 senesinde lezzetlerini İstanbul'a nakletmiş olan girişim 1999'a kadar İstanbul'un çeşitli semtlerinde farklı isimlerle pastane işletmeciliğine devam etmiştir. Pastacılık ve unlu gıdalar sektöründe hizmet veren şirket kurucumuz Ali Ufuk Yücel, aynı sektörde işletmecilik yapan Derya Ataman Koçlar ile tecrübe ve güç birliği yaparak SİNİ EV BÖREĞİ VE BAKLAVA adıyla marka oluşturmuştur...
image

Smallux Coffee Chocolate & Nuts

Smallux’u tanımlamak için bulabildiğimiz en uygun cümle: “Dünyanın ilk ve tek Yeni Nesil Eğlence Café & Shop Franchise markası! “ Eğitim, tedarik, lojistik, işletme ve reklam gibi konulardaki kapsamlı destekleri ve bölge temsilcilikleriyle Türkiye’nin 81 iline ve yurtdışına hizmet veren Smallux Coffee, Chocolate & Nuts Franchise zinciri; e-ticaret sitesi, radyosu, güçlü server ve yazılım altyapısıyla alanında Türkiye’nin yüksek teknolojiye sahip, hızla büyüyen trend markasıdır.
image

Smooth Coffee

Kahve kültürünün azimli bir elçisi olarak 2014’te bir grup kahve tiryakisi tarafından kurulan SMOOTH COFFEE, uzun ve titiz çalışmalar sonucunda Kanada’nın lezzetli şuruplarını da reçetelerine eklemiş ve eşsiz tatlarla pazarda adından söz ettirmeyi başarmıştır.
image

Snowie

SNOWİE 35 yıldır kardan lezzet sanatının dünyadaki en önemli ismidir. Bunun yanı sıra bu alanda dünyanın en hızlı ve en popüler kar makinelerinin ve stantlarının üreticisidir.SNOWİE bilinen uygulamalardaki gibi bayilik vermez, bundan daha çok kardan lezzet sanatı ile ilgili iş fırsatları sunar. Sıradan bayilik sisteminde, bayilik almak için ücret ödenir, belirli bir bölge belirlenir ve iş o bölge ile sınırlandırılır. Belli dönemlerde bayilik veya ciro primi ödenir ve siz tamamen merkeze bağlı olursunuz; fakat Snowie çalışma ortaklarına yük olmaz. Ciro primi yoktur. Kazancınızın tamamı sizindir. Satışı desteklemek için, ulusal veya yerel bazda yapılacak tanıtım ve reklam çalışmaları için belli dönemler katkı payı alabilir. Ayrıca bayilik işletme eğitimi de verir. SNOWİE iş sahiplerine ve çalışanlarına sürekli ve ücretsiz web seminerleri de sağlar.
image

Sokak Kahvecisi

Bir yer düşündük biz; içinde çalışanlar mutlu olsun istedik, fikirlerini ve isteklerini özgürce söyleyebilsinler, yanlış gördüklerini çekinmeden dile getirsinler. Gelen misafirlerimiz kocaman gülümsemelerle ayrılsın, bir daha gelsinler hatta en sevdiklerini de yanlarında getirsinler. Olmadı mı? Oluyor. Her geçen gün daha da güzel olacak…
image

Sultan Tatlısı

Uluslararası Sultan Şirketi Orta Doğudaki En Ünlü Lüks Tatlı Şirketlerinden Biridir 25 Yıl Süren Ve Hale Devam Eden Başarıları, Bugün Ortadoğu Tatlılar Ve Diğer Tatlı Çeşitleri Üretimi Konusunda Dünya Çapında En Üstün Seviyelere Ulaşmıştır, Uluslararası Sultan Şirketin Ürünleri Dünya Ülkelerinin Çoğuna Yayılmıştır Ve Ortadoğu Ülkelerinde Şubeler Açmıştır.
image

SweetBox

2004 ten bu yana edinilen tecrübe ve lezzet sırlarıyla bu tarihi yarımadadan başlayarak sınır tanımadan tüm dünyaya lezzetlerimizi tattırmak için geliştirdiğimiz SweetBox tam ağzınıza layık bir kutu tatlılık içermektedir. Otantik cafe & restoran tasarımıyla İstanbul’un en tatlı dükkanını keşfetmeye hazır olun.
image

Tadonat

Almanya'da yetişen ve başarılı bir kariyerin ardından hobi olarak başladığı gastronomiye tutkuyla bağlanan Kemal Öztürk, Tadonat ile donut’ın en lezzetli ve en yaratıcı halini Türkiye’ye getiriyor. Kemal Öztürk, aldığı pasta ustalığı eğitiminin ardından yürüttüğü araştırmalar ve denemelerle dolu iki yıllık yoğun bir çalışma sonucunda donut’ı kendi özel tarifiyle yeniden yorumlayarak olağanüstü bir donut üretti.
image

Tarihi Karaköy Börekcisi

Neden bayilik alıyorsunuz? Amaç çok para kazanmak mı yoksa çok para kazanıp aynı anda bir oluşumun bir parçası olmak mı? Eğer ikinci şıkkı tercih ediyorsanız tebrikler sizde bizim gibisiniz. Üretimden dağıtım aşamasına kadar büyük bir titizlikle hareket eden kurumumuz sizin için doğru karar.
image

Tarihi Tabla Börekçisi & Cafe

2017 yılında üretim tesisi kurup uzun bir süre devam eden AR-GE sürecinin tamamlanmasından sonra ilk restoranını İstanbul Kadıköy’de açan ve eşsiz lezzetlerini farklılık yaratan mimari konsepti ve hizmet anlayışı ile misafirlerine sunan Tarihi Tabla Börekçisi franchise sistemini siz değerli yatırımcı ve girişimcilere paylaşıyor.
image

Tatlane

Tatlâne, mazisi 1930'lu yıllara uzanan, Bursa kökenli kaymak ve şerbetli tatlı üreticisi bir firmanın perakende markası olarak 2019 yılında hayata geçirilmiştir. Merkezi Ankara olup fabrikasında 40'a yakın mavi ve beyaz yakalı çalışan hizmet vermektedir.
image

Thai Roll Ice - Tava Dondurma

Tayland Dondurması tescilli Dünya markası olan “Thai Roll Ice”, artık Türkiye’ de Tayland’da doğdu, Uzakdoğu'da sokaklarda fırtına gibi esti, şimdi de İstanbul Rumeli Hisarı’nda; Tavada dondurma! Dünya'da ve Türkiye'de yiyecek tüketiminde doğal, katkısız ve taze ürünlere giderek talep artıyor. Günümüzde insanlar beden sağlığına dikkat ederken lezzetten de ödün vermek istemiyorlar. “Thai Roll Ice” da bu düşüncelerden yola çıkarak meyvenin en doğal, sütün en taze haliyle, renklendirici ve katkı maddesi içermeyen tavada rulo dondurmayı üretiyor. Tamamen tüketicinin seçimine bırakılan malzemelerle kendi tadını yaratmasına olanak verirken, gözlerinin önünde -40 derece özel üretim tezgahlarda yapılan bu rulo dondurma ile sağlık ve hijyen konusundaki soruları da ortadan kaldırıyor. Belli tatlardan, kalıplara sıkışmış menülerden ve hatta pakete girmiş ürünlerden uzak, sizin de seçimlerinizle yapımına dahil olabileceğiniz, gözünüzün önünde yapılan ve katkı, renklendirici içermeyen tavada rulo dondurmamızı denemeniz için sizleri Thai Roll Ice şubelerimize bekliyoruz.
image

The Coffee Cab

The Coffee Cab, dışardan elektrik, su gibi ihtiyaçları olmadan espresso bazlı kahve çeşitlerini servis edebilen Türkiye’nin “patentli ilk mobil kahve aracıdır.” The Coffee Cab tarafından AR-GE çalışmaları yapılan ve tasarlanan, Faydalı Model olarak tescillenen özel üretim araçları “24 saat” kesintisiz kahve servisi yapabilecek enerjiyi üretebilir.
image

Timothy´s Organic Cafe

Mutfak Türü: İtalyan Mutfağı, Deniz Ürünleri, Kafe Türü, Akdeniz Mutfağı, Restaurant
image

Tordo Dondurma

Firmamız Dondurmanın başkenti olan Kahramanmaraş’ta üretilen ve bugün dünyanın bildiği ve tercih ettiği Kahramanmaraş dondurmasını 1983 yılında Frigorifik -40 soğuk araçlarla ilk şehirlerarası Dondurma sevkiyatı ve dağıtımını yapmıştır.
image

Tosun Paşa Baklava

Tosun Paşa Baklava 1998 yılında kurulmuştur. Kalite, lezzet ve ulaşılabilir fiyat konusunda ödün vermeden üretimine devam eden firmamız 2021 yılında İstanbulda ilk dükkanını açmıştır. Çok sevilen geleneksel lezzetimiz kısa sürede 4 bayiye ulaşmıştır.
image

Waffle Art Home Cafe & Tea

Waffle Art markası ile 2001 yılında, Türkiye'de bir ilk olan 55 çeşit ürün seçeneğimizle Bursa'nın Çekirge semtinde hizmet vermeye başladık. Meyve, çikolata,dondurma ve sütten oluşan farklı, sağlıklı bir menü oluşturduk. Menümüze vitamin bar, milkshake, kahve, çay ve fondü ile 2008 yılı sonunda zenginleştirdik.
image

Waffle Dünyası

Waffle’ı önce doğum yeri olan Brüksel’de tanıdık. Sonra Belçika, Avrupa ve Amerika’nın pek çok yerinde farklı çeşitlerini deneyimledik.Tost makinesine benzeyen, iki demir arasına dökülen hamurun, pişerken etrafa yaydığı o enfes hafif koku, soslar ve meyvelerle buluştuktan sonra verdiği o muhteşem tat, bize çok mucizevi geldi. Biz de bu tadı ‘tüm yurdumuza yayabilir miyiz?’ diye düşündük. Ve sonra…Waffle Dünyası birbirinden farklı waffle çeşitlerini sizlere sunmak için kaliteli ürün, doğru ekipman ve uzman kadrosuyla hizmetinizde!
image

Waffle House

Yiyecek ve içecek sektöründe yıllardır hatırı sayılır bir yer edinen Waffle House Cafe, Capacity AVM’de Türk ve Dünya mutfağının eşsiz tatlarının sunulduğu Restaurantımızda yemek siparişi veren misafirlerimiz için kendi hazırlamış olduğumuz soslarımızdan ikram edilmektedir.
image

Waffle Planet

Kurulduğumuz günden bugüne dünyanın çeşitli ülkelerinde en popüler waffle markası Waffle Planet olarak; Rengarenk ve bol çeşitli malzemesi ile diyet düşman efsanevi wafflelımızı Belçika, Sırbistan, Umman ve Ekvator’ dan sonra Türkiye’ de sizlerle buluşturuyoruz.
image

Waffle'cı Akın

Türkiye’nin tanınmış markaları arasında yer alan Waffle’cı Akın, Franchise yolu ile pek çok il ve ilçesinde bayilikler vermeye devam ediyor. İzmir merkezli olarak 1994 yılında kurulan ve “en iyi bildiğimiz işi severek yapıyoruz ve Türkiye’nin en iyi waffle’larını sunuyoruz” diyerek yola çıkan Waffle’cı Akın, 2014 büyüme stratejisi çerçevesinde, konsept değişikliği yaparak ilk modelini oluşturdu.
image

WaffleStop

Franchise’larımız başarılı olursa bizde başarılı oluruz. WaffleStop’ta uzun soluklu işbirliğine ve karşılıklı faydaya inanırız. Franchise’larımıza iş ortaklarımız olarak bakar ve kalıcı başarı için destek veririz. Franchise adaylarında profesyonellik bilinci, yatırım için yeterli finansal kaynak ve başarma azmi ararız.
image

Yaşarbey

Ortadoğu'nun çok kültürlü damak tatlarını birleştirerek harmanlıyoruz. Kahvesi, Badem şekeri, Cevizli sucuğu, Mardin leblebisi ve daha birçok lezzeti bünyesinde barındıran ürünlerimizle 1989 yılından günümüze kadar aynı heyecan ve disiplinle hizmet vermekteyiz.
image

Yeşil Künefe Baklava Katmer

1986 yılında Urfa Sarayönün de Abdurrahman usta tarafından başlamış olup, oğlu Hacı ÇAKALLI tarafından Kayseri’de künefe ve kadayıf tatlıları üzerine büyümeye başlamıştır.
image

Yeşilçam Kahve Evi

Hepimizin geçmişinin bir dönemine damga vuran bu efsane sokak şimdilerde lezzetli bir kahve ve eşsiz lezzetleriyle yeni bir form kazanıyor. Öyleki daha kapısından içeri adım attığınızda içinizi ısıtan bu kafeterya konsepti, sizleri Yeşilçam setlerinin tam ortasında hissettiriyor.
image

Yemen Kahvesi

Günümüzün hızla büyüyen iş piyasasında kendi sektörlerinde markalaşmış, belirli bir seviyenin üzerine çıkmayı başararak sağlam temeller üzerinde faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdüren firmalara, firmanın belirlemiş olduğu sistem, bedel, süre gibi koşullar dahilinde yapılan marka ve iş ortaklığı sistemidir.
image

Zaika Tatlı

Damağımızdaki ilk tat olan sütü; en doğal haliyle, en usta ellerde ve en iyi hammaddelerle birleştirip, yeniden yorumladık, önce ninelerimize sonra annelerimize, yüzyıllardır kalan lezzet miraslarının en iyilerini, aynı otantik tadı hazırladık. Bu Orijinal lezzeti en iyi şekilde koruyarak, birbirinden eşsiz formüllerle 3.nesil muhallebiler ve sütlaçlar yaptık.
image

Zeynel Muhallebici

Zeynel Muhallebicisi olarak, 96 yıldır sizlerin beklenti ve isteklerinizi özenle yerine getirmek için çalışmaktayız. Üretimimizi kültürümüzün bize mirasından faydalanarak gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemelerin hepsi özenle seçilen, kaliteli ve geleneksel. Ürünlerimizde yapay katkı maddesi, kıvam arttırıcı, renklendirici, tatlandırıcı, anti-oksidan, asitlik düzenleyici ve aroma verici katkı kullanmıyoruz.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim