Franchise ve Teknoloji Direktörü / Kurucu
Hakan Kadir Erdemir

Istanbul doğumlu olan Hakan Kadir Erdemir, 1995 yılından beri Offline/Online yazılımlar geliştirmektedir. 2000 yılından itibaren profesyonel olarak proje yöneticiliği yapan Erdemir, 2002-2007 yılları arasında RE/MAX Türkiye teknoloji danışmanlığını yapmıştır. 2005-2007 yılları arasında RE/MAX Ingiltere'ye teknoloji danışmanlığı yapmıştır.

FranchiseTurkey için ise 2009 yılında beri franchise danışmanlığı yapmaktadır. Yıllarca illerde teknoloji eğitimleri vermiştir. Franchise ofisleri/mağazaları için teknolojinin ve internetin önemini anlatan Erdemir, 2010 yılında FranchiseTurkey.Com ile bilgi ve birikimlerini paylaşmaya başlamıştır. Franchise konularında danışmanlık veren Erdemir, Proje Yönetimi, Franchise Geliştirme, İş Geliştirme, Teknoloji Alt Yapı Uygulamaları, CRM, Intranet ve Mobil yazılımlar konularında uzmandır.

Uluslararası İlişkiler
Samir Nemer

Samir Nemer, lisans eğitimini Hindistan’da Matematik üzerine tamamlamış, Yüksek lisansını yine Hindistan'da İstatistik üzerine yapmıştır. 11 yıl Hindistan, 13 yıl Dubai'de profesyonel olarak çalışmıştır. Ürdün pasaportuna sahip olan Nemer, Kuveyt doğumludur.

Uluslararası ilişkiler konusunda önemli bir tecrübe sahibi olan Nemer, Özellikle körfez ülkelerinde master franchise konularında uzmandır. Hintçe, Arapça, İngilizce ve az seviyede Türkçe bilmektedir.

Franchise ve İş Geliştirme Müdürü
Hande Başman

İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji bölümde, 1993-1997 yılları arasında lisans eğitimini tamamlamıştır . Yüksek Lisansı İstanbul Üniversitesi, Kadın çalışmaları ana bilim dalında, kadınların tüketim alışkanlıkları üzerine tez yazarak tamamlamıştır.

Meslek hayatına ; Retail marketing için çalışarak başlamış olup, çeşitli firmalar için 24 adet mağaza kurulumunda danışmanlık hizmetinde bulunmuştur. Doğan Holding, MNG holding bünyesinde kurulan e-ticaret ve diğer perakende organizasyonlarında, pazarlama müdürlüğü, ticaret müdürlüğü ve Satın alma müdürlükleri yapmıştır.

Franchise ve İş Geliştirme Uzmanı / Kurucu Ortak
Derya Zeynep Çiriş

İstanbul doğumlu Derya Demir, Profesyonel hayatına 2004 yılında perakende sektöründe lider olan Checkpoint firmasında Teknik Servis Operasyon Yöneticisi olarak başlamış, hukuk alanında çeşitli çalışmalarda bulunmuştur.

Uzun süre perakende sektöründe hizmet verdikten sonra ve kazanmış olduğu deneyimler ile birlikte 2015 yılında Gıda sektöründe kendi markasını yaratmıştır. Markalaşma üzerine yaptığı çalışmalar ile 7 markanın yaratıcılığını üstlenmiş ve doğru noktalarda yatırımcı ile buluşturmuştur.

2017 yılından beri Franchise Turkey kurucu ortaklığı ve danışmanlığı görevini yürütmektedir..

İran Franchise ve İş Geliştirme Uzmanı
Armin Takbiri

İran’da Tebriz üniversitesinde mimarlık bölümü mezunudur. İran'dan sonra son 3 yıldır franchise turkey ile birlikte iş hayatına İstanbul'da devam etmektedir. İç mimarlık, restorasyon konularında uzman olan Armin franchise turkey markalarına bu anlamda da hizmet vermektedir. İran ile ilgili yapılabilecek her türlü iş birliğinde iş geliştirme çözümleri üretmektedir.

Armin özellikle Farsça konuşan ülkeler olan İran ve Afganistan'a çalışmaktadır.

Avukatlık ve Sözleşme Hizmetleri
Çiğdem Kurt

Çiğdem Kurt, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış, 2011 yılında International University College of Turin’de, ekonomi hukuku yüksek lisans programından mezun olmuştur (MSc CLEF). İstanbul Barosu’na kayıtlıdır.

Şirketler ​h​ukuku, ​start-up ve melek yatırım, ​​franchise sözleşmeleri, ortak girişim sözleşmeleri,​ ​lisans sözleşmeleri, tüketici hukuku, bilişim hukuku, internet ve e-ticaret hukuku​, ​yatırım öncesi hukuki risk analizi (due diligence)​ ve yabancı yatırımlar​ ​alanlarında​ hizmet vermektedir.​ İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Kurumsal İletişim
Şebnem İşgör

Şebnem İşgör Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü (2004) mezunudur. Kanal D Haber Merkezi (2002-2005) başta olmak üzere 10 yılı aşkın iletişim danışmanlığı tecrübesi bulunmaktadır. Marka ve Algı iletişimde uzmanlık alanları teknoloji, moda, magazin, life-style alanlarını kapsamaktadır.

Hizmet verdiği bazı markalar ise Halkbank, DASK, Eureko Sigorta, Vestel, Schneider Electric, Doğan Holding, Soyak, Akmerkez, Tchibo, Aydınlı (U.S. Polo Assn.), Sarar-Kadın, Roman, Ceyo, Avon, Dove, Paul, Kariyer.net, Artbosphorus Çağdaş Sanat Fuarı, Baksı Müzesi'dir.