Granny’s Waffles

Yiyecek - İçecek > Cafe - Tatlı Pasta

Ana vatanı Belçika olup, ülkemizde oldukça büyük bir beğeniyle kabul gören waffle tadını İstanbullulara en leziz haliyle sunmak amacıyla, 2013 yılında Dubai’den Master Franchise alarak İstanbul’da ilk şubesini açmış bir işletmeyiz.
Yatırım Aralığı
80000 TL - 80000 TL

Faaliyet Alanı
Ciro üzerinden Royalty bedeli ve İSİM HAKKI bedeli alınmamaktadır. Aylık reklam, pazarlama vb. giderler için tüm şubelerden sabit 150 usd ücret alınmaktadır.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Granny’s Waffles Türkiye'de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Granny’s Waffles işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.


Aranan yer ve bölge tanımı
Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları ve ana arterler aranan özellikler arasındadır. Mağaza açılacak lokasyon Granny’s Waffles yetkilileri tarafından onaylanır.


Aranan işletmeci özellikleri
Granny’s Waffles olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

621 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı10
Franchise Olan Şube Sayısı10
Franchise Kullanım Bedeli15000 TL
Reklam Fonu Katılımı150 USD
Sabit Yatırım Tutarı80000 TL - 80000 TL

Granny’s Waffles
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Granny’s Waffles franchise, Granny’s Waffles bayilik, Granny’s Waffles bayiliği, Granny’s Waffles franchise fırsatı, Granny’s Waffles bayi fırsatı, Granny’s Waffles mağazası, Granny’s Waffles telefonu, Granny’s Waffles email, Granny’s Waffles e-postası, Granny’s Waffles iletişim, Granny’s Waffles franchise formu