Little Caesars

Yiyecek - İçecek > Fast Food

Yatırım Aralığı: 500-1.000.000 TL

Kuruluş yılı: 1959
Orijin ülkesi: Amerika
Yatırım Aralığı
500000 - 1000000

Faaliyet Alanı
Pizza

Little Caesars Pizza Pizza konseptiyle evlere servis (delivery), gel al götür (take away)sistemlerinin uygulanması konusunda kendi segmentinde Dünya lideridir.
Pizza, taze salata, tavuk kanat, sarmısaklı ekmek ve tatlı çeşitleri ile klasik ve zengin bir menüye sahiptir. Nefis Kenar uygulaması ile pizzaya yeni bir boyut kazandırmiştır.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Little Caesars işletmecisi işinin başında durabilmeli, başka işlerin yönetiminde veya sorumluluğunda olmamalı ve işletmesini uzaktan idare etmemelidir.
Minimum 10 yıl kira sözleşmesi yapabilmelidir ve 10 ila 20 yıl arasında franchise (lisans) sözleşmesini imzalayabilmelidir.
Restoranın yeri Little Caesars tarafından onaylanmalıdır.
Restoran lokasyonu öncelik sıralamasına uymalıdır.
Little Caesars tarafından hazırlanan projeler üzerinden yapının inşaat, dekorasyon, tesisat ve ekipman işleri, Little Caesars ekiplerinin denetiminde yapılır.
İşletmeci adayı, ilk beş hafta temel eğitimin, ikinci 5 hafta müdür sorumluluklarının ve son 10 hafta, yönetim uygulamalarının kapsandığı eğitim programına katılıp, başarı ile tamamlamalıdır.
Lisans sahibi kendisi işletmeci olabileceği gibi tayin edeceği bir kişide restoranın işletmecisi olabilir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Yerleşim merkezlerinde yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, bölgeler de Ana arterler de Alış-Veriş Merkezlerinde Eğitim Kurumları, İş Yerleri ve Eğlence Merkezlerinin yoğun olduğu bölgeler de Mağazalar; düz ayak giriş , paket servis restoranlar için 70m2 ile 120m2 arası, paket ve masaya servis restoranlar için 150m2-250m2 arasında olmalıdır.


Aranan işletmeci özellikleri
Girişimci bir ruh ve sınırsız başarma hırsı Başarılı bir iş geçmişi İnsan ve finans yönetiminde tecrübe Zamanını ve gücünü işletmesine yeterince harcama imkanı ve isteği Yeterli kişisel finans olanaklarına sahip olmak

686 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı15
Franchise Kullanım Bedeli8
Reklam Fonu Katılımı4
İşletme Sermayesi-

Little Caesars
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Little Caesars franchise, Little Caesars bayilik, Little Caesars bayiliği, Little Caesars franchise fırsatı, Little Caesars bayi fırsatı, Little Caesars mağazası, Little Caesars telefonu, Little Caesars email, Little Caesars e-postası, Little Caesars iletişim, Little Caesars franchise formu