Franchise Turkey

Fast Food sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

1 Döner

1 DÖNER diğer hazır döner firmalarından ayıran en başlıca özelliği kendine has sosudur. Özel olarak üretilen dönerler, hazır dönerden daha çok büfede her ustanın kendi yaptığı özenle dükkanlara dağıtılmaktadır.Trakya danasından üretilen et döner çok özeldir. Tavuk döner de %50 but %50 göğüs tercih etmekteyiz. Çorba, Pilav, Tatlı, içecek satışına izin verilmektedir. Tavuk döner satılması mecburi olup bazı locasyonlarda et döner mecburi değildir.Gıda (Döner)
image

1Burger

1 BURGER, Gıda sektöründe 25 yılı aşkın sürede edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle oluşan 1 YİYECEK İŞLETMELERİ A.Ş tarafından kurulmuş %100 yerli bir hamburger zinciri markasıdır.
image

Aba Piknik

Aba Piknik, geleneksel Türk damak tadını modern hayatın ihtiyaçları doğrultusunda yorumlayarak; "hızlı tüketilen geleneksel lezzetler" ekseninde üretim yapmaktadır.Ankara`nın temiz ve lezzetli gıda ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak kurulan restoranlarımızda; talep doğrultusunda beyaz et ürünleri, cafeterya menü ve geniş bir içeçek menüsü seçeneği de sunulmaktadır.
image

Adakeyfi Kuruyemiş

2009 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ İSTANBULUN EN İYİ OTEL VE RESTORANLARINA HİZMET ETMEKTEDİR.
image

Adıger Çiğköfte

Çiğköfte Bayilik Adıger Çiğ Köfte; Geleneksel gelen damak tadı ve ürün kalitesine ek olarak düşük yatırım maliyetiyle girişimciler ve yatırımcılar için avantajlı, kar marjı yüksek ve kendi işinizin sahibi olma fırsatı ile sizlere bir iş modeli sunmaktadır.
image

Adıyaman Subaşı Çiğköfte

Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Subaşı çiğköfte'ye hoş geldiniz. Çiğ köfte üretimi hususunda 10 yılı aşan deneyimin son temsilcisi olan Adıyaman Subaşı Çiğköfte, uluslararası kalite standartları dahilinde üretim yapan tesisi, geniş şube ağı ve eş zamanlı paket servis çözümleri ile damak tadınıza hitap eden en kaliteli ürünleri, siz değerli lezzet tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Subaşı çiğköfte'ye hoş geldiniz. Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalaryla da şubelerine destek olmaktadır.
image

Afyon İpek Sucukları

Gıda sektöründe. İpek Sucukları; Hacı İsmail ARSOY tarafından 1955 yılında kurulmuş olup,gününümüze dek sektördeki çizgisini devamlı yukarılara taşımayı başarmıştır. Hacı İsmail ARSOY firmayı 1970'li yılların başında oğlu Kemal ARSOY'a devretmiştir. İpek sucukları; 1983 yılında marka tescili yapılarak kurumsallığına adım atmıştır. Daha sonra Kemal ARSOY, oğlu İsmail ARSOY'a eşsiz formülünü ve markasını bırakmıştır. Yıllardır alışkın olduğumuz İpek Sucukları, tadı ve lezzetinden ödün vermeden, günümüz teknolojisine uygun olarak gıda sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
image

Ahmet Uslu Döner

Et yemeyen kalmasın sloganı ile çıktığımız bu yolda amacımız kaliteyi ucuz fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır. Kıymasız % 100 dana etiyle hazırlanan yaprak döner ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirledik. Harika lezzet ve mükemmel fiyatın birleştiği yer olan firmamız franchise fırsatı sunmaktadır.
image

Ahmet Yanturalı Et Mamülleri

1995 yılının ilk aylarında üretim tesislerinin temelini atmıştır. Tesis ağır sanayi bölgesinde 9500 m2 açık 691 m2 kapalı alana kurulmuştur. Kısa bir sürede en gelişmiş teknoloji ile modern bir tesis ve istihdam sağlamıştır. Hizmet verdiği sektörde kurucusu AHMET YANTURALI’nın titiz çalışmaları sonucu müşteri memnuniyeti esas alınarak sizlerin haklı beğenisini kazanmıştır. Kök saldığı topraklarda vazgeçilmez bir değer ve marka olmuştur. Firma her zaman aynı kalitede ürünü üretmeyi amaç edinmiştir. Firma günün gerekliliklerine uygun olarak belirli aralıklarla yenilenmiş ve sürekli iyileşme sağlamıştır. Yıllar içinde ekip gençleşmiş ve geleceğe daha dinamik yatırımlar için çalışmaktadır. Firma yetkilileri ve çalışanları, sağlığı ilke edinmişlerdir.
image

Alsancak Dostlar Fırını Rodillo

Alsancak Dostlar Fırını, 1983 yılında, Mustafa Akar tarafından Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde kuruldu. Fırın her zamanki adresinde, 16 Temmuz 2014 itibariyle ikinci kuşak Berrin Akar Rasuli tarafından geleneksel dokusunu kaybetmeden, yeni dekorasyon ve kaliteli hizmet anlayışıyla işletilmektedir. Alsancak Dostlar Fırını, kara fırın odun ateşinde pişen ve fırınlanmış yumurta ile bütünleşen geleneksel boyozu, alışılan lezzetiyle, günümüze taşıyabilen ilk ve tek adres olmaya 1983'den beri devam ediyor. Bol çeşitli malzemelerle ve geleneksel pişirme yöntemi ile günün her saatinde sizlerle!
image

Arsamiea Çiğköfte

TARİHTEN GELEN LEZZET Çiğköfte, gelenekten geleceğe, 7’den 70’e her kültürün ilgisini ve beğenisini kazanabilmiş bir lezzettir.
image

Atölye Dükkanı

2021 yılında kurulan Atölye Dükkanı, Sanatsal Eserler ve Yardımcı Malzemeleri üretim ve dağıtımını alanında hizmet vermeye başlamıştır.
image

Ateş Döner

Türkiye’nin yemek kültüründe en önemli merkezlerinden biri olan Hatay’ın eşsiz yöresel lezzetlerini sunduğumuz Restoran-Fast Food sektöründe 2009 yılında Muğla’da başlayan faaliyetimiz, genişleyerek devam etmektedir.
image

Atheste Lahmacun Pide

Fast Food"YEDİKÇE ACIKIYORUM, BİTECEK DİYE KORKUYORUM" sloganı, timsah maskotu ile lahmacun, pide ve fırın çeşitleri ile hizmet veriyoruz. Hedefimiz Türkiye´nin en iyisi olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, yemediğin ürünü satma felsefesi ile çalışıyoruz. Ürün kalitemiz ile kısa sürede vazgeçilmez olacağız.AVM içi ve şehir konsepti.AVM içi : 50 metrekare mutfak.Şehir konsepti : 50 metrekare mutfak- 100 metrekare oturma alanı gerekli.Merkezi cadde ve ayaksayısı önemli.
image

Atom Tost

Atom tost zinciri fast food sektöründe faaliyet gösteren, yüzde yüz Türk damak tadı ve zevkine göre hazırlanmış bir işletmeler konseptidir. Atom Tost hijyenik bir ortamda, lezzetli, sağlıklı, çok seçenekli, özgün ve ekonomik şartlarda kusursuz bir hizmet garantisi vermektedir.
image

Ay Döner

Odun ateşinde mükemmel döner keyfi.
image

Ayla Tantuni

Ayla Tantuni olarak ilk hedef ”tantuniyi caddeye taşımak” oldu. 2005 yılında ilk açılan şube Bornova/Küçükpark şubesi ile İzmirliler’e ”Geleneksel Akdeniz Lezzeti” olan tantuni en iyi şartlarda sunmaya başlandı.
image

Şahane Döner

Şahane, bir AFC Gürsoy Grup markasıdır. 1992 yılında kurulan Gürsoy Gıda, çeyrek asırdan fazla bir zamandır, gıda sektörünün et grubunda faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki pek çok işletme gibi büyük hedef ve umutlarla ama mütevazı imkânlarla yola çıkan Gürsoy Grup, en büyük sermayesinin ilkeli olmak, çok çalışmak ve müşterisine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak olduğunun bilinciyle o yıllardan bugünlere büyüyerek geldi. Şimdi aynı tutku ve inançlarla ve Şahane GD markası adıyla Türkiye’nin geleneksel lezzeti olan döneri halkla buluşturuyor, hakiki döneri demokratikleştiriyor.
image

Şampiyon Kokoreç

1962 yılında Galip ve Necati Tokgöz kardeşler tarafından Beyoğlu Balıkpazarında küçük bir işletme olarak faaliyete başlamıştır. Zamanla bu küçük işletme herhangi bir tanıtım ve reklam yapmamasına rağmen dilden dile bir şehir efsanesi olarak önce İstanbul sonra tüm Türkiye de kokoreç denilince akla gelen ilk isim olayı başarmıştır.
image

Şehr-i Ala Döner

Şehr-i Alâ Döner, 2013 yılında açtığı ilk şubesini Manisa Salihliden yola çıkarak Türkiye nin hızlı gıda tüketiminde lezzeti ve kalitesi ile fark yaratan, helallik-sağlık ve hijyen standartlarına uygun olarak tüketime sunulması ile birlikte müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin öncüsü olmayı misyon edinmiştir.
image

Şençam Köftecisi

Fast Food ŞENÇAM 1971 yılında faaliyetine başlamış, günümüze kadar uzanan seyrinde müşterilerinin takdirini kazanmış, Ankara’daki yatırımlarını arttırarak, üretim, pazarlama,satın alma, muhasebe ve yerinde tüketim noktalarında yaptığı çalışmalarla sektördeki 36 yılını kutlamaktadır.
image

İceberry Türkiye

2011 yılından beri hizmet veren ve sektörün öncülerinden olan Iceberry büyümeye hız kesmeden devam ediyor. İlk günden bu güne açtığımız hernoktada karlılığı yakalayan ve hiç bir mağazasını kapatmayan markamız artık ülke çapındayeni yatırımcılarla ailesini genişletmek istiyor. Bir aile düşünün ki tatlı yiyip tatlı konuşmaktan, tatlıyla yatıp tatlıyla kalmaktan başka bir işi yok. Böylesine tatlı bir işi en doğal malzemelerle, evde yapılmış gibi butik yöntemlerle yapmanın verdiği güven ve huzur da ayrı tabiki.
image

İsos Döner

Sizde başarımızın bir parçası olun... İsos Döner Franchise sistemi 20 yıllık Fanchise tecrübesi ile iyi analiz ve doğru fizibilite sonucu yüksek ciro ve yüksek karlılık hedef prensibiyle çalışmaktadır. Yapılan fizibilite analiz çalışmaları sonucu mağaza açılma kararı yapılan yatırımın 12 ay ile 24 ay arasında geri dönüş şartına bağlıdır.
image

Öküz Burger

Günümüzde vazgeçilmez bir hale gelen fast food ürünü hamburgerin kökeni Orta Asya’da yaşamış olan Tatar Türkleri’ne dayanır.
image

Öncü Döner

Markalaşma hikayesinin başlangıç tarihi olan 2010 tarihinden bu yana, İskenderun usulü tavuk dürüm ve diğer lezzet seçenekleriyle gıda sektörünün dinamiklerini değiştiren Öncü Döner, Anadolu’nun dünyaya armağan ettiği misafirperverlik, güler yüz, samimiyet gibi pek çok değeri yaşatan markaların başında gelmektedir.
image

Çılgın Tavuk

Dünyada ve Türkiyede ilk ve özel pişirme sistemi sayesinde makinemiz 35-40 tam tavuk pişirme kapasitesine sahiptir. Pişirme Süresi 20-30 Dakika Arasında değişmekte olup, makinemizde etle temas eden yerler 304 kalite KROM dur. Zaman, işci ve kömür maliyetine son veren son teknoloji pişirme sistemimiz sayesinde et, tavuk, kanat, balık, köfte ve benzeri ürünleri pişirebilme özelliğine sahiptir.Krom malzeme kullanılmasından dolayı temizliği kolaydır. Sağlık koşullarına uygun üretilmiş olup çevre dostudur. Davlumbaz ve Isıcam vardır.
image

Çiğ Köfteci Ömer Usta

2001-2004 yılları arasında kebap ustalığı yapan Ömer Usta, 2004 yılında seyyar arabayla Zeytinburnu Seyit Nizam semtinde çiğ köfte satmaya başlamıştır. 2005 Yılı Haziran ayında Zeytinburnu’nda Çiğköfteci Ömer Usta adıyla ilk çiğ köfte işletmesini açmıştır.
image

Çiğ Köfteci Emre Usta

İlk önce 2013 yılında Aksaray da küçük bir dükkan da çiğ köfte bayisi olan şimdiki Çiğ Köfteci Emre Usta yönetim kurulu başkanı yunus emre atar 2015 temmuz ayında ise üretim merkezi ile çiğ köfte sektörüne girmiştir. Hedefimiz Türkiye'de bir çok ilde kaliteli bayi sayısını artırmak, kurumsal kimliğimiz ve ürün kalitemizden ödün vermeden siz değerli Çiğköfte severlere en iyisini, en güzelini, en hijyenik olarak sunmaktır.Hedefimiz sadece yerel bir marka olmak değil global bir çizgiye ulaşmaktır.
image

Çiğköfte Evi

Çiğköfte Evi olarak, en değerli varlık bildiğimiz ve her şeyin en iyisine layık olan insana hizmet etmek amacıyla, bu sektörde var olmaya karar verdik. Bu yolculukta çiğ köftenin en doğal, en sağlıklı ve en lezzetli halini tüketicilerimizle buluşturabilmek için uzun ve keyifli bir ar-ge çalışması gerçekleştirdik
image

Çiğköfte Ye

Geçmişten Gelen Tecrübe ve Gelenekten Gelen Enfes Tadımızla Sektörün Yeni Yükselen Markasıyız..
image

Çiğköftem

1993 yılında kurulan ve bugün sektörün lider kuruluşu olan Çiğköftem markası, Türkiye’nin yurtdışında en çok şubesi olan yöresel fastfood zinciridir. Globlend bünyesinde faaliyet gösteren Çiğköftem, 4,000 yıllık geleneksel lezzetin vazgeçilmez adresi olmuştur. Çiğköftem, 8 ülkede 300 şube ağı ile her geçen gün büyüyerek günlük doğal çiğköfteyi; dünyanın her noktasına ulaştırmaya devam etmektedir. Çiğköftem ürünleri, dünyada tek olan bir misyon üstlenmiştir. “Günlük, Doğal, Taze ve Katkısız” üretimi ile, tüm dünyada aynı standartları yakalamıştır. Tüketiciye duyarlı, hijyen ve sağlık ilkelerinde hassas bu anlayışı ile tüm dünyada tek markadır. “En tatlı acı” mottosu ile dünya mutfağının farklı lezzetleri arasına girmiştir. Ayrıca Çiğköftem bir Türk markası olarak, Avrupada ki en büyük vejetaryen fastfood şube ağına sahiptir. 300 şubesi ile “Türkiye, Almanya, Fransa, İngiltere, Avusturya, Belçika, İsviçre ve Hollanda’da hizmet vermektedir. Çok yakında Rusya, Kuveyt ve Casablanca’da faaliyete geçecektir.
image

Çiğköftesim

Çiğköftenin en tatlı acı hali. Çiğköftesim de etsiz çiğ köfte günlük olarak zeytin yağı,ceviz içi kullanılarak yoğurulur ve bol yeşillik ile sunulur.Ankara'nın en iyi çiğ köftecisi.
image

Çikolata İstasyonu

Çikolata Fondü satış noktalarıÇikolata İstasyonu olarak hayatımızın vazgeçilmezi olan çikolatayı meyvelerle buluşturduk.2009 yılından beri hizmet veren işletmemiz çikolata fondü´yü cafelerin masalarından sokaklara taşıdı.Muz,çilek kiwi,böğürtlen,vişne ve marsmallow gibi bir çok ürünü çikolatayla buluşturup insanlığın hizmetine sundu.Yüksek kar marjı ve kaliteli sunumla iş kurmak isteyenler için harika bir fırsat.
image

Çilli

7 FARKLI BİRBİRİNDEN AYRI KONSEPTE SAHİP OLAN ÇİLLİ,BÜNYESİNDE 7 KONSEPT BULUNDURMAKTADIR...PİLİÇ-STEAK HOUSE-KAHVALTI-TÜRK KEBAP-RESTOURANT-BURGER-CAFE&BAR
image

Baba Döner

BABA DÖNER ilk şubesini 1998 yılında açmıştır. 1998 Yılından günümüze kadar geçen zamanda beyaz ette fark yaratmayı amaç edinmiştir. Kendine has özel organik sosu eşsiz bir lezzet sunmaktadır.
image

Badegah Dibek Kahvesi

Badegah Dibek Kahvesi, Osmanlı’dan gelen gerçek dibek kahvesi lezzetini sizlerle yeniden buluşturuyor. Gerçek Dibek Kahvesi lezzetini Badegah Dibek Kahvesi aroması ve kakuleyi tattıktan sonra keşfedeceksiniz. Lezzetli ve kaliteli içiminin yanı sıra birçok hastalığa şifa olan dibek kahvesi, sizin için vazgeçilmez bir alışkanlık olacaktır.
image

Badella Makarna

Markanın İlk hedefleri arasında Alışveriş Merkezleri ve cadde mağazalarında yer almak, sektörde Türkiye’nin fastfood markası olma yolunda ilerlemek. “Gelin bize salça olun” mottomuzla Franchise vermeye hızlıca devam etmekteyiz.
image

Bafetto Pizza

İstanbul çok büyük bir metropol. Her fiyatta ve çeşitte yüzlerce pizza yapan yer bulmak mümkün. Ancak en iyi malzemeler, lezzetli taze domates sos ve hafif bir hamurla gerçek İtalyan pizzasını bu derece iyi sunabilen bir yer var mı biz bilmiyoruz. İtalya’nın en önemli pizza ustalarından birinden alınan eğitimlerle oluşturulan hamur ve sos reçetelerimizle "best pizza in town" mottomuzun arkasındayız. Çok iddialı olduğumuz "Bafetto domates sos" taze domates ve baharatların harmanlanması ile hazırlanıyor. Hamur ise en az 48 saat mayalandırmada bekletilerek bir büyük pizza dahi yenildiğinde masadan çok hafif bir şekilde kalkılmasını sağlıyor. Kendimizden yola çıkarak oluşturduğumuz rahat ve genç konseptimiz ile fiyat politikasını da bu kalitedeki İtalyan pizzayı sadece belli bir kesimin gurme lezzeti olmaktan çıkartıp, daha yaygın bir kesime ulaştırmayı hedefliyoruz. İsim Hakkı: 125.000 TL + KDV Uygun Mağaza Alanı: AVM içerisinde min. 80 m2 Cadde üzeri min. 100 m2 alan Belirlenen Bölgede İsim Hakkı Mağaza Seçimi Konusunda Danışmanlık Mimari Projelerin Koordinasyon ve Takibi Personel Eğitimi • Mutfak Ekibi • Servis Ekibi • Yönetim Kadrosu Açılışta ve Sistem Oturana Kadar Personel Desteği Web Sitesi Paylaşımı (http://www.bafetto.com.tr) Ürün Tedariki Pazarlama Faaliyetleri
image

Bafra Pidesi Turan Usta

Bafra da ki işyerimizi 2007 yılında açtığımız ilk günden bu güne kadar hiçbir ürünümüzde kalitemizden ödün vermedik. Eksikliklerimiz olmadı mı oldu. Hep daha iyisi nasıl olur diye titizlik gösterdik. Ayrıca ana felsefemiz müşteri memnuniyeti, iş ahlakı , temizlik düzeni , insan sağlığını gözönünde tutmak olmuştur.Müşterimize en iyisini sunmaya çalıştık. Değerli müşterilerimiz de bize sahip çıktı. Bir süre sonra kaliteli üretimimizin markalaşma olarak yeterli olmayacağını fark ettik. Markalaşmak için adımlar attık. Firma olarak bir çok eğitim aldık , ISO 9001 - 22000 Kalite belgelerimizi aldık, logomuzun , ismimizin ve hamurun içine sevgimizi kattık sloganımızın marka tescilini yaptırdık. Yani kurumsallaşma için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalıştık. Bunların bütünü de Turan Usta ismini marka yaptı.
image

Bakermill Burgershop

Yüksek standartta servis edilen ürünlerinin yanı sıra, markasının sunduğu deneyim ve değerleri her zaman ön planda tutar. Kalite, tazelik, hijyen ve misafirperverlik bizim oluşumumuzda önemli rol oynayan ve bizi başarıya taşıyan değerlerimizdir.
image

Bambi Cafe

“Şehrin lezzetleri şehrin kalbinden doğar!” Böyle diyordu Mustafa Güner, Rize’den İstanbul’a uzanan başarılı yolculuğunun dönüm noktasında. Güner, 1974 yılında, hayalini gerçekleştirip İstanbul’un kalbinde, Taksim / Sıraselviler’de ilk Bambi Cafe’yi açtığı gün, Türkiye’yi Fast Food’la tanıştıran öncülerden biri oldu.Kafe restoran paket servisBambi tost, sandviç, hamburger, döner, waffle, tatlı, sıcak ve soğuk içecekler sunan bir kafedir.Bambi yer seçimi, tedarik, eğitim ve denetimle franchise alanlarını destekler.şin başında duracak, yatırımını öz kaynaklarıyla yapan girişimciler.
image

Bana Bana Tire Kebap

Tire kepap dünya tarihinde ilk ve tek iki sefer pişen köfteyle yapılan tek kebaptır.tire kebabın özelliği kıymasında hiç bir katkı maddesinin olmaması ve yüzde yüz tereyağla yapılmasıdır.kıymalar parmak büyüklüğünde şişlere sarılarak odun kömürü Ateş'i ile ön pişirilmesi yapılır. Daha sonra bakır tavalarda pastörize tereyağı ve domates ile soslaması yapılarak yoğurt üzerine bu müthiş lezzet sofranızda yerini alır.Personel eğitimi firma tarafından gerçekleştirilmektedir.... Bayi olan firma merkezden ürünlerini almakta zorunlu tutulur.Avm içerisi minimum 35m2 olmalıdır.Izmir,Çanakkale,Edremit,Gemlik,Salihli,Ayvalık,Muğla,Milas,Didim,Kuşadası
image

Banban Kömürde Kumru

Kuruluş Yılı : 2015 Merkez Ülke: Türkiye DOĞRU ,DÜRÜST,GÜVENİLİR VE KALİTELİ HİZMET SUNMAK OLUP SEKTÖRDE TAKİP EDEN DEĞİL TAKİP EDİLEN BİR MARKA DÜSTÜRÜ İLE YOLA ÇIKMIŞTIR.BAN BAN KÖMÜRDE KUMRU VE SANDİVİÇ ÇEŞİTLERİ BUGUN BANDIRMA’DA YARIN TÜM TÜRKİYE’DE BELKİDE ŞUAN SEN BU SATIRLARI OKURKEN SENİN ŞEHRİNDE .
image

Baydöner

Baydöner, Türkiye'de ve dünyada dönerin markası olmak ve nesilden nesile aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2006 yılında yola çıktı. Her restoranın da aynı hizmet ve kalite standartların da sunan Baydöner, Iso 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi.
image

Bayram Süt Ürünleri

1982 yılında kurulan Bayram Vakum Yoğurt ve Meşrubat Sanayi, Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 5000 m2 si kapalı,13000 m2 üzerine kurulu tesisimizin günlük 240 ton süt, 20 ton meyve suyu ve 14000 adet (40 gr.’lık) meyveli yoğurt üretme kapasitesi var. 1992 den beri TSE, 1998 den beri ISO–9002 Kalite güvence belgeli 2006 yılı itibariyle de ISO–22000 belgeli üretim yapıyoruz.Ayrıca günlük 500 ton su kapasiteli Biyolojik Arıtma Tesisimizle de çevre dostuyuz. 1998 yılından beri imal ettiğimiz meyveli yoğurt hattını 2004 yılı başlarından Avrupa’dan aldığımız teknolojik bilgi ve makine-ekipman ile ülke genelinde değişik süt fabrikalarına ve pazarlama firmalarına da meyveli yoğurt ve meyve aromalı yoğurt üretiyoruz.
image

Beğendi Dürüm

Beğendi Dürüm Avrupa Konutları Kale Projesinde E5 yanyolda bulunmaktadır. Özellikle zengin menü, leziz yemekler ve tatlılar, ferah ve iç açıcı bir ortam, titizlik, ustalık, zarafet, hizmet kalitemize verdiğimiz önem ile lezzet ve huzuru bir arada sunarak misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edindik
image

Beleş Döner

2009 yılında Yurdusel Kocaman tarafından İstanbul – Sefaköy’de açılan ilk Beleş Döner restoranı, iyi seçilmiş lokasyonu, sunumu, kendine özgü biçimde hazırlanan döneri ve döner çeşitleri, hızlı ve dostça servisi ile kısa zamanda bölgenin en iyi döner restoranlarından biri haline gelmiştir. Ortalama 50 metrekare bir alan yeterli.
image

Bereket Döner

1988'den beri "Lezzetin Bereketi" olarak önceliği her zaman müşterilerimize verdik. Kalite ve hijyenden ödün vermeyişimiz ömrümüze bereket kattı. Türkiye'nin ilk hazır döner üreticisi olarak sürdürdüğümüz öncülüğü hep daha ileri taşıyor ve sadece kendimizle yarışıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız güvenle tedarik zincirimizi giderek güçlendiriyor ve günden güne daha fazla kişiye ulaşıyoruz.
image

Beyce Döner

DÖNER-KEBAP-LAHMACUN-KOKOREÇFirmamız Fast-food kulturunu Turk damak lezzetı ile birlestırerek,alısılagelmiş Amerikan fast food zincirine karsı kurulmustur.Yaklaşık 3 ay önce franchisee vererek büyüme kararı alan beyce 2009 yılına kadar 1 milyon kişiye menulerini yedırmeyı planlıyor.Amerika ve Avrupalılar bizim ülkemizde zincir halinde varken,neden bizim Türk lezzetlerimiz zincir marka olarak insanlara sunulmuyor,sorusundan yola çıkmıştır. Konseptımızde döner tamamen et doner olup icinde 1 gr dahı kıyma yoktur.Kebaplar ise tamamen zırhta cekılerek hazırlanır.Lahmacun incecik ve gevrektır.Kokoreç ise süt kuzu olup kömur atesinde hazırlanır.*Egitim*Yer Seçimi*Lojistik*Pazarlama*Korumalı Bölge*Reklam.İstanbul-Ankara-Bursa-İzmir-Denizli-Eskişehir-Antalya-Zonguldak-Kahramanmaraş-Tekirdağ*Cadde ve yaya yogunlugu olan yerler*Alışveriş Merkezleri
image

Beyoğlu Köfte

Beyoğlu Köfte Bayilik/Franchise Şartları 2013 Yılında Denizli Çınar Şubesi`ni açarken en farklı köfte`yi nasıl sunarız diye düşündük. En lezzetli ve dolgun ekmek arası nasıl yapılır dedik ve yola çıktık.
image

Bi Tutam Kimyon Steakhouse

Bİ TUTAM KİMYON STEAKHOUSE markası olarak kaliteli hizmet anlayışımız, başarılı iş organizasyonu prensibimiz ve lezzet formülleriyle harmanlanmış burgerlerimizle tüm Türkiye genelinde liderlik yapmayı hedeflemekteyiz.
image

Biba Baharat

BİBA BAHARAT GIDA TEKSTİL MUTFAK EŞYALARI İNŞAAT TARIM HAYVANCILIK SANAYİ ve TİCARET Ltd. Şti. , 2011 yılında Kahramanmaraş'ta kuruldu. Kahramanmaraş'taki baharat üretim ve satış faaliyetleri 2011 yılından beri kesintisiz devam etmektedir.
image

Bircan Çiftliği

1982 yılında mobilya ve beyaz eşya ticareti ile iş hayatına atılan aile üyeleri 1989 yılında şirketini kurarak zahire, kimyasal ilaçlar ve gübre alım satımı yaparken akaryakıt istasyonu, hayvancılık, çiftçilik ve 2014 yılında da Karmis markası ile süt ve süt ürünleri imalatı ve pazarlamasını bünyesine katmıştır. Kendi çiftliğimizde ürettiğimiz günlük, hijyenik ve doğal süt ile günlük üretim yaparak halkımıza günlük taze üretim yapmaktadır.
image

Birlik Ekmek

1962'den bugüne.. Her geçen günün tecrübesini heybemize ekledik, yıllardır üretmenin sevincini içimizde taşıyarak ürünlerimizi size ulaştırdık. Her gün aynı işi yapmak bize farklı şeyler deneme gücünü verdi. Kalitemizi yükseltmek, kapasitemizi arttırmak, ürün yelpazemizi genişletmek, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak.. Önemsediğimiz değerlere yoğunlaştığımız için mutluyuz.
image

Bolkes Döner

%100 Yerli Sermaye ‘Et Yesin Herkes’ mottosuyla hareket eden Bolkes, %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, kısa zamanda franchise noktalarını artırmayı planlamaktadır. Bolkes Döner, isim hakkını 50 bin TL olarak belirlemiştir.
image

Bomba Döner

BOMBA DÖNER kurulduğu günden itibaren her zaman kaliteyi, hizmeti ve hijyeni en üstte tutar. Deneyimli, eğitimli ve dinamik personel kadrosunun marifetli ellerinde üretilen Kral Döner gelişen bayilik ağıyla tüm Türkiye ve Ortadoğu'da hizmetinizde. Kurumsallaşma yö
image

Bonet

Bonfilet markasının doğuşu 1905 yılında Akkoyun ailesinin hayvancılık ve kasaplık faaliyeti ile başlar ve dört kuşak boyunca büyüyerek devam eder.
image

Breadli

Breadli Nedir ? Breadli, Fast food zinciri olmasına rağmen, içinde bir kafenin sunabileceği kalitede kahve menüleri ve kendine has tatlıları olan ‘’ Fast Casual Dinning‘’ restorandır. Rakip firmalar göz önüne alınır ise; sundukları ürünler, tatlar ve ürünlerin görsellikleri hep bilinen ve alışılmış, birbirinin aynı menülerden oluşmaktadır.
image

Burger Break

Burger Break; gurme burger pazarına 2013 yılında çok hızlı bir giriş yapmış ve kısa zamanda kendini ispatlamıştır. Farklı gramajlarda köfte seçeneklerini burger menüsünde bulunduran Burger Break, formülünü çok uzun denemeler ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkardığı, doğal baharatlar dışında hiçbir katkı maddesi kullanmadan hazırladığı ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Çok kısa sürede şubeleşmeye başlayan Burger Break Ankara’dan sonra tüm Türkiye’de şubeleşme çalışmalarını hızlandırmıştır.
image

Burger Bucks

Isır ve Gülümse Köftesine dolgun, ekmeği yumuşacık, pofuduk pofuduk, içide bol karamelize soğanlı tamda gurme damaklara layık bir hamburger
image

Burger Home

Burgerhome markasını Akdeniz bölgesinden başlayarak sürekli gelişmeye açık, misyonumuza en uygun stratejileri geliştirerek, kaliteden ödün vermeden başta Türkiye’nin büyük şehirleri olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde de hizmet verir hale getirmek.
image

Burger House

Burger House’nin hikayesini yaklaşık 20 yıl önceye, Kemal Gürer’in İngiltere’de TJ’S Hamburger’i kurup çok şubeli bir zincir mağaza haline getirmesine kadar, geri götürmek mümkün. Fakat esas hikaye, 2009 yılında Bağdat Caddesi’nde Burger House’nin ilk şubesinin açılmasıyla başlıyor.
image

Burger King

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, Türkiye’nin farkı bölgelerinde hız kesmeden açtığı restoranlarla lezzet severlerle buluşuyor. Burger King®, yeni franchise yatırımlarıyla, İzmir Torbalı’da 1’inci, Alanya’da ise 8’inci restoranını açtı. Burger King®’in yeni franchise restoranları arasında Diyarbakır Kayapınar Medya Mahallesi, Ankara Vega AVM ve Şırnak Cizre Park AVM’de açtığı restoranlar da bulunuyor. Burger King®, yeni açılan restoranlarıyla lezzet severlerin yeni buluşma adresi olmayı hedefliyor. Burger King®’in birbirinden lezzetli, ekonomik ve doyurucu menüleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kral patatesi, enfes sosları ve daha birçok lezzeti tutkunları ile buluşmayı bekliyor.
image

Burger Sound

Hayaller gerçekleri tamamen değiştirmese de, eğer büker, kırar belki zaman zaman. İnsanın, ailesinin yaptığı işi farklı bir boyuta taşıması da böyle. Ailesi'nin yerleşmiş ve kökleşmiş şirketinden farklı bir maceraya atlaması rahatını kaçıracaktı.
image

Burger Station

2015 Yılında HEM GRUP GIDA A.Ş. tarafından yönetimi üstlenilen marka, 2016 Yılında TAURUS AVM’de ikinci şubesini açtı. BURGER STATION bir Amerikan Restoranıdır ve çalışanları lezzet ustasıdır.
image

Burgerburada

” Lezzeti Mühürledik” Sloganı ile adından söz etmeye başlayan Burger Burada, yatırımcılarına sunduğu eşsiz fırsatlar
image

BUUM BURGER

BUUMBURGER olarak en başından beri burger etlerimizin; sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve özel olmasını ön planda tutmakla birlikte, bundan ödün vermeden etlerimizi aynı lezzetle servis etmekteyiz
image

Cadde Katık Döner

Uzun yıllardır sektöründe kaliteli ve öncü hizmet sunan Cadde Katık, bugün ülkemizin dört bir yanında şubeleri bulunan güvenilir bir marka olma özelliğini kazanmıştır.
image

Cajun Corner

Temelleri 2017 yılında atılan Cajun Corner işini severek yapanların, lezzet tutkusu ve yenilikçi anlayışı ile birlikte piyasadaki liderliğini sürdürmekte. Misafirlerine en lezzetli yemekleri sunma gayesinde olan Cajun Corner bu hedefini günde 20 binin üzerinde haneye ulaşarak taçlandırmıştır.
image

Can Diyet Unlu Mamüller

Firmamız 1964 yılında Ankara'nın Kayabaşı Semti'n de babamız Merhum Dursun Ali Pınaroğlu tarafından faaliyetlerine başlamış olup Ankara'nın çeşitli semtlerinde imalatlarını sürdürdükten sonra 2004 yılında şu anki 1500 m2 bir alana yayılmış olan fabrikamızda siz halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.
image

Cartoonart Cafe

2015 yılında sektöre girdiğimiz günden bu güne eğlenceli konseptimiz ve zengin menülerimizle her kesimin takdirini kazandık ve misafirlerimizin eğlenceli mekanlarda lezzetli saatler geçirmesini sağladık. Kahve sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerle doğru konsepti doğru mekana uygulayarak, doğru işletme prensibi ile hareket ettik.
image

Ceshni

1972 yılından günümüze birçok alanda faaliyet gösteren firmamız M. Ayhan Kocabaşoğlu tarafından kurulmuştur. Firmamız zamanın gereklilikleri ve teknolojinin ilerlemesi doğrultusunda yenilikleri takip edip; kendi argesiyle tasarım odaklı çözümler üretip, hem tüketiciye hem de üretici firmalara hizmet sunmaya devam etmektedir.
image

Chicken Garage

2020 yılının ortalarında “Acıktıysan#SeninYerin” sloganı ile kurulan Chicken Garage, müşterilerine en sağlıklı ve en lezzetli yiyecekleri sunmayı hedefler. Menüsünde kendine has Cajun Sos ile kaplı tavuk parçaları, özel baharatlar ile hazırlanmış hamburgerler, çıtır tavuklu lezzetli dürümler, quesidillalar ve usta eller ile harmanlanmış makarna çeşitleri mevcut olup, yemek portföyünü lezzetli tatlar ile genişletmeye devam etmektedir.
image

Chicken Route21

Chicken Root 21'in kimliği, dünyadaki tavuk restoranı kimliklerinin en güzel unsurları, bileşenleri ve renklerinden oluşan bir gruptan, bu restoranların öncülerinin hedef segmentinin beğenisine ve tavuk servisine uygun olacak şekilde benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve özetlenmiştir. Tavuk Kökü 21 salonları, tavuk ürününü ve beraberindeki ekleri sunma atmosferi ile en iyi ve en uygun yer olmak, ürünün ilk tadı öncesi görsel ve işitsel kimliğidir.
image

Chicken Stop

TAVUK SEVERLERİN YENİ DURAĞI !!! Chicken Stop gastronomi alanında uzun yıllardır süregelen deneyim ve birikimimizi alanında uzman kadromuzla ve Master Şef aşçılarımızla tüm Türkiye ile paylaşmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü işimizi çok seviyoruz, AŞK ile yapıyoruz.
image

Chickie

Türkiye'nin son senelerdeki en büyük yabancı çevirme piliç zincirini oluşturmuş olan kurucumuz Kağan Bilbay, aynı yabancı zinciri Romanya, Macaristan gibi ülkelerde de kurduktan sonra %100 yerli olan ürünlerin artık bir Türk Markası altında kurulması, Türk tüketicisinin sevdiği katkısız ve dürüst ürün felsefesini uygulayabilmesi amacı ile 2 sene evvel sistemden ayrılmış, hazırlık devrelerini bitirdikten sonra ilk şubeyi İstanbul Etiler'de açmıştır.Soslarımız çok özel ve farklıdır. Kanatlarımızı ve butlarımızı istediğiniz lezzetlerle beraber keyiifle yiyebilirsiniz. Chickie için özel olarak hazırlanan ürünlerimizde MSG (çin tuzu) bulunmazKesinlikle donuk piliç kullanılmaz.�?ubelerimizde piliç ürünleri mikrodalgada ısıtılmaz, pişirilmez.Piliçlerimiz sipariş üzerine pişirilir ve 40 dak içinde size ulaştırılırSipariş üzerine pişirilen ürünlerimiz; vakumlu poşetlerde, el değmeden, hava ile temas etmeden, günlük ve taze olarak Banvit tarafından şubelerimize sevk edilir.
image

Chicky & Dany

Chicky&Dany tüketicilere hızlı, hijyenik, kaliteli, lezzetli ve ekonomik ürünler sunmayı hedefleyerek yola çıktı. Ürünlerimizi 1500 metrekare kapalı alana sahip Dünya kalite standartlarına uygun(BRC belgeli) tesisimizde Chicky&Dany e özel yapıyoruz. 2021 yılı itibariyle 20 şubeye ulaştık.
image

Chips Funny

FUNNY VE BY PATATOMARKALARIMIZIEN ÜST SEVİYEYE TAŞIDIK…SIRA SİZDE HAYAL EDİN , AMA HAYAL ETMEKLE KALMAYIP BİRDE ADIM ATIN KİBAŞARINIZ TESCİLLENSİN …ÇÜNKÜ BİZCE ARTIK,BAŞKALARINA KAZANDIRMAKTAN SIKILMADINIZ…ARTIK KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMA ZAMANI GELDİ..!!!
image

Chitir Chicken

1996 yılında ingiltere'nin Leichester şehrinde fast food restoranı olarak sektöre girmiş olan firmamız zamanla İngiltere'de Northampton, Rugby, Hinckley, Leamingthon SPA, gibi merkezlerde 17 farklı şube açarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 2008 yılında Türkiye'de fried chicken ürünlerinin eksikliğini fark eden firmamız faaliyetlerini MAKFRY markası ile Türkiye'ye taşımaya karar vermiş ve 2014 yılı itibarı ile sektöründe güçlü marka olan CHITIR CHICKEN olarak franchise sistemine geçiş sağlamıştır. Franchise Markamız CHITIR CHICKEN, yapmış olduğu yatırımlar ile Fast Food sektörüne yenilikler getirmiş ve sektörde gelişme ivmesi bakımından iddialı bir yer edinmiştir.
image

Corner Kumpir

Kumpir alışkanlığı ve ağız tadını en seçkin mekanlarda tüketiciye sunma gayreti içinde olan işletmemiz, gerek Franchising vererek, gerekse kendisi şubelerini açarak, tüm büyük şehirlerde ve Yurt dışında zincirini genişletme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
image

Crakers Pizza

2008 yılında İtalyan lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Crakers Pizza, geçen 11 yıllık süreçte tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan dinamik şube yapısıyla sektörünün en iyi markası olma hedefini adım adım gerçekleştirmekle birlikte bünyesine katılacak yeni iş ortaklarıyla bu kazançlı işletmeyi daha yükseklere taşımayı amaçlamaktadır.
image

CRN Pelmeni House

CRN Pelmeni House, pelmeni ve cevizlim ürünleriyle gıda sektörüne yepyeni bir boyut kazandırıyor.2014 yılında temelleri atılan ve o zamandan beri kaliteli ürünler üretmek için çalışma azmiyle hareket eden CRN Pelmeni House, hijyene önem veren, modern, aynı zamanda kalite standartlarına uygun mutfaklarında ürettiği lezzetleriyle müşterine bambaşka bir deneyim sunmayı amaçlıyor.
image

CuptoGo – spagetti icecream

CuptoGo markalı 10 farklı fastfood kutu-paket ürünler.
image

Damak Köfte

Damak Köfte bir T&T Gıda markası olup, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar Trakya bölgesindeki çiftliklerde tamamen yerli besi olarak üretilmiş olan doğal ve sağlıklı et ürünleriyle tanınmakta ve hizmet vermektedir. Trakya bölgesinde 30 yılı aşkın süredir et ürünleri sektöründe hizmet vermekte olan T&T Gıda, profesyonel kadrosuyla ve günümüz teknolojilerini ve hizmet standartlarını yakından takip ederek sürekli yenilenen ekipmanları ve araçlarıyla kurumsal kimliğini daha da büyüterek Türkiye uluslararası markalarından biri olmayı hedeflemektedir.
image

Döner & Döner

Geçmişten bu yana daima işini severek yapan, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bu yolda kararlı bir şekilde ilerleyen bir lezzet markasıdır. Misafirlerimize yüksek kalitede hizmet verebilmek adına işe karşılamadan başlıyoruz. Güler yüzlü ve konuksever personelimizle misafirlerimizi karşılıyor, sunumumuzu yapıyor ve uğurluyoruz.
image

Döner Sepeti

Dönersepeti yatırımında lezzetinde en lezzetli hali Sizlerde profesyonel servis ve destek ağıyla karlı bir yatırım isterseniz dönersepetine bekliyoruz. İster mevcut çalışan işletmelerimizden birine franchise sistemiyle sahip olup ertesi gün kasanıza para girsin isterseniz yeni lokasyonları birlikte keşfedip değerlendirelim yüksek kar marjları ve profesyonel destek ağıyla güvenli lezzetli ve karlı bir yatırımınız olsun
image

Dönerci Bekirzade

Kırk yılı aşkın iş tecrübesiyle, gıda sektörünü bir araya getiren Bekir Aydın ve oğlu Yusuf İslam Aydın tarafından kurulan Dönerci Bekirzade, İstanbul’da bulunan iki şubesiyle hizmet vermektedir. 2017 yılından bu yana, misafirlerini odun ateşinde pişirdiği özel döneriyle buluşturan Dönerci Bekirzade, gelişen vizyonu ve zengin menüsüyle tüm misafirlerinin beğenisini kazanmıştır.
image

Dönerci Orhan

Bize göre döner, muhtelif şekillerde servis edilebilen bir et ürünü değil. Bize göre döner, maliyet korkularının esiri olmuş, daha fazla kazanç uğruna içine hile karışmış bir yiyecek hiç değil.
image

Dönerci Vaap Usta

1985 yılından bu yana müşterilerine hizmet veren “Dönerci Vaap Usta” 2018 yılı sonu itibari ile mevcut müşterilerinin desteği ve yatırımcı talepleri doğrultusunda franchise verme kararı alarak, 33 yıllık deneyimini bir çok noktada müşteriler sunma kararı almıştır.
image

Dönercibaşı

Döner/İskender RestaurantDönercibaşı, Üretimini kendi Et Üretim Tesislerinde yaptığı Kalite standardı,(ISO 2200-14001-OHSAS 18001-ISO 9001 ve HELAL Belgesi) lezzeti, sunumu ve başarısının yanında Dönercibaşı Beklentilerinize ve bütçelerinize göre kendi mimarisi ile Restaurant konsepti, AVM Fast food Konsepti, olarak farklı yatırım seçeneklerini sunarak girişiminiz ve yatırımınız için en doğru adımları atmanızı sağlar.
image

Dönercizade

Firmamız Fast-food kültürünü Türk damak lezzeti ile birleştirerek,Konseptımızde döner tamamen et doner olup icinde 1 gr dahi kıyma yoktur.Lahmacun incecik ve gevrektır.
image

DÜRDÜM Lahmacun - Kebap

Dürdüm Gıda A.Ş İstanbul merkezli, dondurulmuş hazır ürünlerini nihaitüketiciye sıcak servis yapmak üzere kurulmuştur.Bu amaçla Samsun’da 1.200 m2 kapalı alana sahip bir üretim tesisi kurulmuştur. El değmeden, hijyenik şartlarda, özel besi çiftliklerindensağlanan et ve diğer ürünler işlenerek, Türkiye’deki tüm noktalara dağıtımısağlanmaktadır. Soğuk zincir sevkiyatına yönelik, bütün Türkiye’ye dağıtım yapabilecek sayıda frigorifik araç filosuna sahiptir.
image

Der Berliner Döner

1970lerin başında Berlindeki Türk işçiler döneri Almanyada yaygınlaştırdı. Almanyada satılan dönerler, Türkiyedeki muadillerine kıyasla daha fazla et, salata ve sos içermektedir. Almanyada kısa sürede popülerleşen döner evrile evrile Türkiyedekinden farklı bir form aldı ve bu dönerin hazırlanış biçimi de Berlinden yayıldı. Almanya ve birçok Avrupa ülkesinde en çok satan fast food ve sokak yemeklerinden biri olan döner dünya genelinde bu şekilde popülerleşmiştir. Der Berliner Döner en lezzetli ve en doğru Berlin dönerini sizlerle buluşturuyor. Kendisine özgün sosları,hazırladığı taze salatalar ve günlük pişen taze ekmekleri ile farklı bir döner deneyimi sunuyor. Der Berliner Döner müşterilerine farklı bir döner deyimi sunar. Rakiplerinden farklı olarak döner gramajı en az 125 gr dan başlar,müşteri seçimine göre 8 farklı salata malzemesi ve kendi hazırladığı 4 farklı sos ile servis eder.Bu yöntem ne kadar maliyetli ve zahmetli olursa olsun, Der Berliner Döner lezzetinin en önemli sırrı olan tazelik ve sürdürlebilirliği üretimin her aşamasında dikkatle sürdürülür 100 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini oluşturan ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Der Berliner Döner, hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir uygun rakamlarla müşterilerine sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir.
image

Diyar Çiğköfte

YÖRESİNE UYGUN DAMAK TADI KALİTESİ İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAGLANARAK KISA SÜREDE MÜŞTERİ KİTLENİZİ ARTIRABİLİRSİNİZ DİYAR CİGKÖFTE KALİTESİYLE KULLANDIGI CİGKÖFTE MALZEMELERİNİ KORUYARAK EN İYİ SEKİLDE ÜRETMEKTEDİRSİZDE DİYAR CİGKÖFTE İLE CALISARAK KAR MARJI YÜKSEK BU İŞTE PAYINIZI ALABİLİRSİNİZ
image

Doktor Sucuk

Refleksoloji Uzmanı Dr. Esat Başaran, 'Doktor Sucuk' ile gıda sektörüne girdi. Doktor Sucuk kurucuları Esat Başaran ve Cihan Sır, ilk şubesini İstanbul'da açtı.
image

Dome Pico

Dome Pico ®'nun ilk noktası Ağustos 1999'da Ankara Ankamall Alışveriş Merkezinde açılmıştır. Daha sonra Kentpark Alışveriş Merkezinde açılmıştır.Kentpark AVM ile şube sayılarını artırmaya devam etmektedir.
image

Dominos Pizza

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza şirketidir. 1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolarlık kârıyla Domino's Pizza, Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciriydi. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.
image

Dopdoy Döner

DOPDOY; fast food sektörü içerisinde iyi hizmet vermeyi; kaliteyi uygun fiyata sunmayı hedefler.İnsan sağlığını ön planda tutan firmamız, ürünlerini kendisi üretmekte veya tedarikçi firmalar ile uzun süreli kontrollü anlaşmalar yapmaktadır.
image

Dr.Pepper

Kocaeli bölgesinde yerleşik Bekend Gıda A.Ş. olarak; gıda ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmış kadromuz ile faaliyet gösteren bir dış ticaret firmasıyız.Dünyanın çeşitli bölgeleriyle gıda ürünleri ithalat ve ihracatı kapsamında çalışmaktayız. 2020 Yılı itibariyle Abd markası olan Dr. Pepper ürünlerinin Türkiye temsilciliği, tanıtım, dağıtım ve satışını üstlenmiş bulunmaktayız. Hedefimiz düzenli ve istikrarlı ürün tedarik ağı oluşturarak en makul fiyatlarla Dr Pepper çeşitlerini sevenleriyle buluşturmak.
image

Dr.Pizza

Farklılık mı arıyorsunuz? O zaman Dr.Pizza'yı deneyin.
image

Duran Sandwiches

1968 yılında Firma, “ Vladimir ve Tomas Duran “ adı ile Avusturya’ da kuruldu. Gastronomi branşından gelen Duran’lar, ilk olarak Viyana Alserstrasse’deki dükkânı restaurant olarak işletmeye başladılar. Bunun yanında, o dönemde Viyana’da pek tanınmayan ‘Açık Sandwichleri’ satışa çıkardılar. Sandwichlerin tazeliği ve kalitesi, özel formülleri ile salataların lezzeti ve çeşitliliği, bütün bu ürünlerin doğrudan göze hitap eden vitrin sistemi ile satışa sunulması, çok kısa zamanda aileye, restaurant işinden çok daha büyük bir başarıyı getirdi. Bu haklı başarı zaman içinde özel salata reçeteleri ve sandwich formüllerine dönüştü. Avusturya’da şu anda soğuk sandwich satışı, toplam cironun %70 ini tutmaktadır.
image

Egg & Burger

2008 yılı Eylül ayında Teşvikiye şubesiyle hizmet sektörüne hızlı bir giriş yapan Egg&Burger ,Amerikan diner kültürünü, açtığı gurme restoranlarla sizlerin beğenisine sunmaktadır.Kurum bünyesine sırasıyla; Etiler,Göktürk,Cihangir,Fulya şubelerini ekleyen şirketimiz 2016 yılı için yeni açılacak şube hedef ve bütçe programını tamamlamış bulunmaktadır.
image

Ekrem Çoşkun Döner

NEDEN EKREM COŞKUN DÖNER Franchise/Bayilik? “NE YEDİĞİNİ BİLMEK HERKESİN HAKKI” dedik bir kere; markamızın misyonu ve vizyonu gereği öncelikli hedefimiz; halkımızın sağlıklı, doğal, hilesiz, şoksuz ve kaliteli %100 yaprak et döner yemesini sağlamaktır.
image

El Mexico

fast food Meksika mutfağı üzerine fast food mağazacılığı.
image

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Ustanın 1997 yılında bir arabanın arkasında başladığı tIcaret hayatı Çiğköfte diye bir sektör oluşturmaya kadar uzandı. Çiğköftenin üretim izni olmaz denilen günleri Tarım Bakanlığının kapısında bekleyerek azmin zaferi olarak kazandı. Şimdilerde herkeste bir Çiğköftede ilk olma merakı devam ederken sadece bilen bilir diyerek yoluna devam etmektedir.
image

Emirler Et Süt

Emirler et ve süt ürünleri et ve süt besiciliği,köy yumurtası,köy tavuğu,tereyağı,kefir,kaşar üretimi yapmak üzere Ankara nın Gölbaşı ilçesine bağlı Emirler köyünde faaliyetini sürdürmektedir.
image

Empanada

Türkiye’ye Empanada ve diğer aperatif ürünlerle giriyoruz.. Hedeflerimiz arasında, İstanbul’un tüm semtleri, akabinde tüm Türkiye’de yer almak var... 50 ile 90 metrekare dükkanlarımızla, Türk damak tadına uygun menülerimizle uygun fiyat politikamızla hizmet sektörüne bizde varız ve MERHABA diyeceğiz.
image

Esaslı Et Ürünleri

2000 yılında Şevket Sabancı ve ailesi tarafından kurulan Esas Holding, yurt içinde ve yurt dışındaki yatırım fırsatlarına odaklanmış yatırım şirketlerinden biridir. Derin sektör uzmanlığını ve yerel pazar deneyimini bir araya getiren Esas Holding, portföy şirketlerinin potansiyellerine ulaşmaları konusunda rehberlik sağlamaktadır. Alman NESS firması tarafından yapılan ve 1999 yılında faaliyete başlayan Esaslıgrup Gıda Üretim Tesisleri, 2008 yılında Esas Holding iştirakleri içine katılmıştır. Modern makine parkuru ve sürekli gelişen ekibi ile güvenilir, kaliteli, hijyenik ürünler üreterek sektörde artan bir ivmeyle faaliyetlerine devam etmektedir.
image

Etçi Mehmet Burger

Mehmet ve Mustafa Dağ 2013 yılında Şirinevler'de Steakhouse konseptiyle ilk şubelerini açtılar. Şirinevler'de Et kültürüne yeni bir bakış getiren Etçi Mehmet Steakhouse kısa sürede müşterileri tarafından aranılan bir tat ve mekan haline geldi.
image

Etiler Marmaris

Etiler Marmaris, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Etiler Marmaris ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır. Etiler Marmaris eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve şube yönetimi hakkında sizi donatacaktır. Mekan ve Mimari Etiler Marmaris franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek Etiler Marmaris konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasını yapacaktır. İşyeri mekanı olarak; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, fastfood işletmeciliğine uygun ana arterler, süper marketler, sinema, dersane, okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlanmalıdır. İşyeri giriş katı olmalı; mutfak, depolar ve oturma alanı için minimum 50 m2 kapalı alan gerekmektedir. Ön cephe genişliğinin minimum 8 metre olması tercih edilmektedir. Pazarlama ve İletişim Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz. Sunulan Destek Etiler Marmaris; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren, lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri, lojistik ve teknik destek vermektedir.
image

Etiler Marmaris Döner

Etiler Marmaris, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Etiler Marmaris ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır.
image

Ezel Çiğköfte

Geçmişi ezelden günümüze devam eden Çiğköfte kültürümüz eskiye dayanır. Biz çiğ köfteyi evimizde kendimiz için yapar, eş dost çağırır, birlikte yerdik. Toplantılarda ve özel günlerde yoğurduğum çiğ köfte dostlarımın ve akrabalarımın adeta damak tadı haline geldi.
image

Ezgi Çiğköfte

20-30metre kare lik işlek yerlerde konsepte uygun işletmenin kurulması,gerekli eğitim desteği verilmesi,ürünlerin en hijyenik şartlarda yerine ulaştırılması.çiğ köftetürkiyenin patentli ilk ve tek etsiz çiğ köfte üreticisi.%100 civarı kar marjı yakalanabilen sektör.2 ay dayanabilen tek çiğ köfte.ayrıca ciro yapıcı hızlı giden mezeler.
image

Frango Döner

Aslında herşey bir Amerikan rüyası tadında başladı. Biz Frango’cular öğrencilik döneminde work and travel için gittiğimiz ABD’de parasız kaldık ve en yakın restoranda çalışmaya başladık.
image

Franklin Coffee and Burger House

Uzun yıllar ar-ge ve inovasyon çalışmalarını yaptığımız ve hayallarimizle şekillendirdiğimiz projemizi artık tüm dünyaya tanıtma vaktinin geldiğine inanıyoruz.
image

Gargi Acı Sos

Gargi Acı Sos Hikayesi ... Taa Seneler öncesinden bugünlere çok gezen , çok şakırdayan , gezdiği yerlerde Tost , Sandwich ve sos kültürünün eksikliğini görerek bu yola çıkan , Engin&Aslı Kömürlünün Serüveni ile başladı Gargi Acı Sos'un Hikayesi ...Tarihi Çuhadar Pasajında ilk Gargi Acı Sos adımlarını 2015 yılında attık , gerek geniş menü seçeneklerimizle , gerek acı ve tatlı soslarımızla , gerekse vazgeçilmez lezzetlerimizle Müşterilerimizin vazgeçilmez adresi olduk . Sloganımız Müşterilerimiz arasında dillerden dillere dolaşmaya başladı . :) Eee ne duruyorsunuz sizde Şakırdayın ...ŞAKIRDAMA VAKTİ İÇİN GARGİ ACI SOS ...
image

Güveççi Süleyman

1920 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ SON 3 YILDIR KENDİ KONSEPTİNE UYGUN OLARAK DONUK GÜVEÇ ÜRETMEKTEDİR.TAMAMEN DOGAL OLARAK ÇAM KÖZÜ ATEŞİNDE ÜRETİM YAPILMAKTADIR.
image

Gideros Pizza

Gideros Pizza, gerçek İtalyan lezzetini müşterilerine ulaşılabilir kılarak ekşi mayalı soğuk fermente, probiyotik donuk pizza ve pizza tabanları üretir. Aynı zamanda daha az eforla daha çok kazanmak isteyen insanlarla tanışmayı hedefler.
image

Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Çiğ köfte, yaklaşık 6000 yıllık maziye sahip, Urfa yöresinde ortaya çıkmış ve coğrafyamızın damaklara hitap eden en önemli tatlarından birisi haline gelmiş bir lezzettir.
image

Hacıbaşar Ekspress

1955’ten Bugüne Başar kardeşler olarak çocuk denecek yaşlarda Yayla Kebap Evi adında başladığımız küçük kebapçı dükkanında çok kısa sürede lezzetimiz ve kalitemizle nam yaptık. Öyle ki şehrimizin bütün devlet erkânını ağırlıyorduk. Şehir dışından ve yurt dışından gelen misafirlerin uğrak yeri olduk. Markamız Hacıbaşar, güneydoğu yöresinin yemekleri ve kebaplarının lezzetlerini yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem paket hem de masa servisi olarak sisteme entegre etmiştir. Bu sistem sizlerden gelen talep üzerine de franchising sistemi ile birleşmiş ve sektöre yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımızın tüm taleplerine cevap verecek duruma gelmiştir 2020 yılında Hacıbaşar artık müşterilerinin kendilerini koyduğu yere daha da layık olmak ve günümüz gereklilikleri ile geleneksel lezzetten kopmadan müşterilerine daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde ürünlerini ulaştırmak adına Hacıbaşar Express modelini oluşturdu.
image

Hacıoğlu

HER YIL BÜYÜYEN HER YIL GELİŞEN BİR MARKA Hacıoğlu restoranları, Hacıoğlu ailesinin kebap ve lahmacunda özel bir lezzet anlayışından doğdu. 1965 yılında Bursa'da başlayan bu lezzet arayışı, bugün artık yarım asra yaklaşan deneyimiyle Türk hazır yiyecek sektöründe dev bir markaya dönüştü.
image

Hatay My Döner

2015 yılında Gıda sektörünün en hareketli ,en kazançlı faaliyet kolu olan döner sektörüne Hatay MY DÖNER markası adıyla; kalite, lezzet, uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle büyüyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Zaman içerisinde Ankara’nın dört bir yanında ve sonrasında Tüm Türkiye'de kaliteli ve leziz ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırma gayretinde olacağız.Asgari Teknik ve Hijyenik tatrlara özen gösteren işletmemiz, konseptindeki modern çizgileri ile fastfood kültüründe yeni bir cafe-fastfood vizyonu katmıştır.
image

Hosta Piknik

1981 yılında Ankara'nın Sakarya caddesinde kurulan HOSTA, kaliteli,lezzetli,doyurucu ürünlerini en uygun fiyatlarla ; Ankara,Diyarbakır,İstanbul,İzmir,Tekirdağ ve Çorlu gibi iller başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli merkezlerinde faliyette olan ve yatırımı devam eden yerlerle birlikte toplam 45 şubesin de lezzetini müşterisinin beğenisine sunmaktadır
image

Hot Corner

Noodle ile curry wurst, Sosisli Çeşitleri Özel tariflerle hazırlanan Sosis ve Soslar ile Hot Dog, Curry Wurst ile Noodle´yi Fast Food konseptinde birleştirerek yeni lezzetler ve mekanlar oluşturuyoruz.
image

Hot Döner

1996 yılında gıda alanında çalışmalarına başlayan, 2011 yılında da dönercilik sektörüne atılan firmamız, HOT Döner adıyla bugün, 24'ü İstanbul'da olmak üzere ülkemizde 26 ayrı ilde toplam 80 ayrı noktada hizmetlerine devam etmektedir. Markamız tarafından geliştirilen özel formüllü sosuyla taçlandırdığı, Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti olan döneri, tüm dünyaya yaymaya hazırlanmaktadır.
image

Hotbut

HOTBUT tamamı Türk yatırımcısı ve sermayesi ile kurulan, damak tadını geliştirerek birbirinden nefis soslarını ve tavuklarıyla olan birleşimini zevk sahibi tüketicisine sunan bir Türk markasıdır.
image

I LOVE FISH

Türkiye’nin balık ve deniz ürünleri uzmanı Dardanel olarak, sektörümüzdeki uzun yıllara dayanan tecrübemizi 2011 yılında hayata geçirdiğimiz Dardenia ile restorancılık alanına taşıdık. Türkiye’nin ilk balık-ekmek restoran zinciri Dardenia ile bugün 9 şubeye ulaştık. Dardenia ile elde ettiğimiz başarı ve tecrübeler ışığında, balık ve deniz ürünlerini en ekonomik ve hızlı şekilde geniş kitlelere ulaştırmak üzere I Love Fish konseptini hayata geçirdik. Geçtiğimiz yıl ilk şubesini açtığımız I Love Fish; Dardanel kalitesiyle yeni, farklı, lezzetli ve ekonomik bir fast food balık deneyimi sunuyor.
image

Just Chik'n

Just Chik'n, 10 yıla yakın süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gruba ait marka ilk şubesini 2015 yılında Novada Outlet Söke’de açtı. Kısa zamanda büyük başarı sağlayan marka franchise ve operasyonel altyapısını tamamlayarak ikinci şubesini Forum Aydın AVM’de açtı.
image

Kahta Çiğköfte

1990 yılı kışında, Levent meydanında bir seyyar araba ile başlayan serüvenimiz; 2000’li yılların başında ilk restoranımızı açmamızla devam etti. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine seyyar arabanın yetmeyeceği anlaşılınca firma kurucumuz Orhan GÜZELAYDIN, 2002 yılında ilk Kahta Çiğ Köfte restoranını aynı bölgede faaliyete geçirdi.
image

Kapıdağ Mangal Evi

AVM'lerin en büyük eksikliği olarak gördüğümüz Kilo ile Et & Tavuk ve serpme kahvaltı konseptinin modern hali ile buluşması
image

Kasap Döner

KasapDöner ‘Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz’ iddialı sloganıyla 2011 yılında pazara girmiştir. İlk "Fast Casual" döner markası olan KasapDöner istikrarlı büyümesi ile iddiasını sürdürmektedir. Devamlılık gösteren ulusal reklam kampanyaları ve lokasyon bazlı uygulamalarla işletmelerine satış desteği vermektedir.
image

Kırmızı Döner

Kırmızı Döner®işvereni, yöneticileri ve çalışanları olarak;her şeyin hayal etmekle başladığına inandık ve “HERŞEY HAYAL ETMEKLE BAŞLAR” sloganı ile 1986 yılında başladığımız ticaret hayatını, 2006 yılında gıda sektörüne girerek kurumsal bir yapıya dönüştürme yönünde çok ciddi adımlar attık.
image

Köfteci Nar-ı Beyaz

Nar-ı Beyaz, Akhisar Köfte' yi ulusal bir marka yapma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Nar-ı Beyaz, Kuşadası söke yolu Davutlar sapağı Kipa karşısında yeni açılan Flora outlet center' a 5. nokta olarak yerleşimini tamamladı.
image

Köytaş Et Mamülleri

Lezzete açılan kapı Köytaş1996’da kurulan Köytaş, geçen yıllar boyunca, Türk insanının damağında doyulmaz lezzetler bıraktı, bir efsaneye dönüştü. Doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle yıllardır hizmet veren Köytaş, hijyene, teknolojiye ve lezzete verdiği önem sayesinde bir çok ürün çeşidiyle tüketicinin her zaman ilk tercihleri arasında yer alıyor.
image

Kebapix

Denizli Forum Çamlık AVM´de hizmetinize giren Kebapix , sizlere türk kültürünü tanıtmanın mutluluğunu yaşıyor.Sağlıklı ve özenle seçilmiş etleriyle hazırladığı birbirinden farklı Anadolu kültürüne ait tatlarını siz değerli müşterilerinin damak zevkine sunuyor
image

KocAhmet Süt Ürünleri

Firmamız 2011 yılında kurulmuş, KOCAhmet markasıyla cam şişe ayran, pet ayran, kese yoğurdu, yanık kokulu yoğurt üretimi yapmaktadır. Denizli de saygın ve kaliteli bir marka haline gelmiştir.Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanmadan sağlıklı ve doğal ürünler üreten firmamız bu ürünleri daha çok tükeciyle buluşturmak, hizmet etmek istemektedir.Ürünlerinin bayiliği denizli ili ve ege bölgesine verilecektir.
image

Komagene

Komagene® olarak “Çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıktık ve 17 yılda çiğ köftenin muhteşem lezzetini tüm Türkiye ile buluşturduk. Anadolu’nun tarihi bir lezzeti olan çiğ köfteyi, Komagene ustalarının yeni ve özgün dokunuşları sayesinde sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünlere dönüştürdük. Markamız bugün 81 il ve pek çok ilçede 2.137 (Ekim 2022 itibari ile) şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor.
image

Kono Pizza

Kono Pizza'nın hikayesi 2004 yılında başlar, pizzayı en rahat şekilde yiyebilmek ve yepyeni enfes bir lezzet yakalama hayalleri peşinde koşan ünlü italyan şef aşcı Boscolo tarafından Milano da öğrencileriyle beraber geliştirilen yepyeni bir konsepttir. İtalya'dan Avrupa'daki diğer şehirlerde, Amerika, Asya'da ve uzakdoğuda 25 ülkede 130'dan fazla lokasyonda hizmet vermekte ve hızla büyümektedir.
image

Kornet Pizza

Kornet pizza ve kornet tatlı-İtalyan orjinli atıştırmalıklarKonsept kiosk-korner-restorant şeklinde oluşmaktadır.
image

Kumpirci Meral

Fast-foodAğırlıklı olarak firmaya özgü Kumpir, Sandviç Çeşitleri, Tatlı çeşitleriyle tadında bir olmaktadır.
image

Kumru Fırın

Kumrufırın; “Hergün Taptaze Lezzetler” sloganıyla 2015 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Şirket merkezi Altınyunus Mahallesi 3439 Sokak 35930 Çeşme/İZMİR adresidir. Adını İzmir’in meşhur Kumrusundan esinlenerek almıştır. Kumrufırın işletmelerinin en önemli özelliği müşterilerine sıcak ve taze lezzetler sunmasıdır.Kumrufırın’damüşterilere İzmir kumrusunun yanı sıra tatlı yiyecekler, tuzlu yiyecekler, pastalar ve içecekler taze bir şekilde sunulmaktadır. Kumrufırın işletmeleri daha çok müşteriye ulaşmak, firmanın etkinlik alanını artırmak amacıyla ulusal ve uluslararası piyasada Franchising şeklinde bayilikler vermektedir.
image

La Pizza

LA PİZZA bayimiz 2001 yılında ilk defa Antalya ´nın Manavgat ilçesinde açılmış ve 7 yıldır devam etmektedir.Franchise sistemi ile bayi firmalarımız 6 ya yükselerek bütün Türkiye de yayılmayı hedefliyoruz.Bayilerimiz merkez Manavgat Antalya,Antalya,Mersin,Adana,Muğla,Fethiye,Muğla Sarıgerme de bulunmaktadır.
image

Little Caesars

Farkını hizmet ve ürün kalitesiyle ön plana çıkaran markaların gittikçe çoğaldığı günümüz hızlı/paket servis zincir restoran sektöründe, değerli adaylarımızın mevcut rekabet ortamında daha güçlü olabilmeleri için, Little Caesars'ın “birlikten kuvvet doğar” inancından hareketle vereceği gerek pazarlama gerekse operasyonel desteklerle, yapılacak işbirliği ve bütünleşik çalışmalar yardımıyla yüksek gelir ve fayda sağlamak adına tercih edebileceği en kazançlı alternatif, Little Caesars Franchise sistemimizdir.
image

Logiscool

Logiscool, Dünyada Amerika, İsviçre, Belçika ve Almanya dahil olmak üzere, toplam 21 ülkede 100.000 den fazla öğrenciye eğitim veren en yaygın robotik ve kodlama okuludur.
image

Lovenburg

Antalya merkezli, yiyecek içecek sektöründe yaklaşık 20 yıldır olan, restaurant işletmeciliği yapmış ve halen catering hizmetleri yapmakta olan bir firmayız. Lovenburg markası ile bu işe hamburger sektörünün özüne dönmesi için girdik. Bildiğiniz gibi yeni markaların bir çoğu gurme burger adı altında, hamburgeri özünden saptırarak çok farklı malzemeler ile hamburger yapmaya başladılar.
image

Makarna's

Makarna’s konsepti, profesyonel mimarlar ve Marka Yönetim Danışmanlıarı tarafından hazırlandı. En doğru marka konumlandırması yapılarak sistem tamamlandı.Makarna’s franchising sistemi yatırımcısına en yüksek kazancı sağlayacak formüllerle geliştirildi. Komple ürün tedariği ve anahtar teslim uygulamasının yanısıra tüm eğitimler, satış ve pazarlama danışmanlığı ile Marka Yönetim ekibi her an yatırımcının yanında olacak.
image

Mantı Keyfi

8 çeşit el mantısı, salata arasıcak tatlı ve içeklerden oluşan"sağlıklı ve hızlı" yeni trend türk mutfağı uygulaması.Mantı Keyfi ürünleri Temelde kaliteli sağlıklı hızlı elmantıları olmakla birlikte gözleme çiğbörek paçanga böreği, salata, irmik helva ve kemalpaşadan içeceklerdsen oluşan bir konsepttir.
image

Mantıklı Mantı

Türk mutfağına has olan mantı makarnasını fast food mantığı ile birleştirip siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Türkiye’de bir ilk olan kupta mantı ürünümüz hijyenik tesislerimizde pişirilip paketlendikten sonra şok ünitelerinde dondurularak üretim aşamasını tamamlamaktadır.Satış noktalarına yine dondurulmuş olarak sevk edilen ürünlerimiz mutfak, bulaşık,usta ihtiyacı olmadan ısıtılmak suretiyle üzerine yine firmamızın hazırlamış olduğu soslar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
image

Markamm Döner

MarkaMM DÖNER, 29 Nisan tarihinde, et döner işletmesi olarak kurulmuştur. Bugün geleneksel Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu vizyonu ile yoluna devam eden MarkaMM DÖNER, dünyanın en büyük döner üreticilerinin arasında yer almak için çalışmaktadır.
image

Marmaris Büfe

Marmaris Büfe, henüz büfe kavramının bile tam olarak bilinmediği 1964 yılında; sıcak ortamı ve fark yaratan özgün lezzetleriyle hizmete başladı. Nihat ve Mehmet Sargın kardeşlerin Taksim Cumhuriyet Caddesi'nde açtıkları Marmaris Büfe'nin zaman içinde; tiyatrodan politikaya, sinemadan iş dünyasına kadar birçok farklı profilden müdavimleri oluştu. Yalnızca ünlü simalar değil, her kesimden insan aradığı lezzetle buluşmak için Marmaris Büfe'ye koştu.
image

Mısırcan ve Pamukcan

İstanbul maltepede kurulu olan firmamızda üretmekte olduğumuz 500 cc. ve 1000 cc. PP bardaklardaki uzun ömürlü patlamış mısır ve pamuk şekeri ürünlerimize tüm türkiyede bayilikler kurarak büyümek istiyoruz.ürünlerimiz gıda perakende noktaları olan her yerde satılmaktadır..
image

McDonald´s

2017 Brand Z Raporu’na göre dünyanın en değerli sekizinci markası olan McDonald’s olarak, dünyanın dört bir yanında yer alan 34 bini aşkın restoran ve 1,6 milyonu geçen çalışanımızla, günde ortalama 58 milyon müşterimizi mutlu edebilmek için çalışıyoruz. Türkiye'de de McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir
image

Meal Box

2013 yılında Onlinemarket.com ile başlayan gıda sektöründeki start-up yolculuğumuz, aldığımız yatırımlarla ve güvenle insanlara gıda alanında daha iyi bir hizmet verme amacımızı kuvvetlendirdi. Yaptığımız pazar araştırmaları İstanbul’da sağlıklı ve lezzetli yemek bulma konusunda yaşanan sıkıntıyı gözler önüne serdi. İstanbul’da lezzetli ve sağlıklı yemek çözümünün az olması, sunum ve servis kalitesinin yetersizliği ve ev yemeği özleminin üzerine gitmeye karar verdik. 6 ay süren ARGE dönemi ve titizlikle hazırlanan yemek reçeteleriyle, Mealbox.com.tr’yi 2014 yılında kurduk. İstanbullulara restoran kalitesinde ev yemeği hizmetini paket servisle sunduk. Çok kısa bir sürede 34 farklı şubeye ulaşarak 500 bin kişiye paket yemek servisi hizmeti verdik. Bu sürede sunum ve hizmetimiz 2 ayrı ödüle layık görüldü. 2016 yılında tek öğün yemek aboneliği hizmetimizi tüketicilerimizin beğenisine sunduk. Tüketicilerimizi mutfak ekipmanı gerektirmeyen, servis elemanına ihtiyaç duyulmayan ve yıl boyunca yemek maliyetleri düşüren hizmetimizle tanıştırdık. 2017 yılında diyet yemek aboneliği markamız olan Meal Box Fit’i de ekledik. Lezzetten taviz verilmeden doya doya diyet yapılan abonelik çeşidimizi tüketicilerimize sunduk. Yemeklerimizde hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Abonelik sistemiyle sadece sağlıklı ve düzenli yemek hizmeti sunmuyor, hiçbir karşılık beklemeden tüketicilerimizi farklı kampanyalarla ve çeşitli hediyelerle ödüllendiriyoruz. Bugün Meal Box olarak İstanbulluların en büyük kapıya yemek servisiyiz. Düzenli yemek ihtiyacı olan, lezzetinden ödün vermeden diyet yapmak isteyen ve acil yemek çözümü arayan tüm İstanbulluların her zaman yanındayız.
image

MEBA Gıda

Otomatik makinalarda Baklavalık Yufka, Mantı, Günlük Yufka, Vakumlu Yufka , Üçgen Yufka, Su Böreklik Yufka, Patates Cipsi, Mısır Cipsi üretimi yapmaktayız. Yerel Marketler Zincir Marketler ve Ulusal Marketlerde Gerek kendi markalarımızla gerek Fason olarak ürünlerimiz Bulunmaktadır.
image

Memoş Tantuni

Her şey Hasan tahsin Yelkenaç'ın Mersin'in tarihi Büyük Hamam Sokağı'ndaki bir barakayı mütevai bir kebapçıya dönüştürmesiyle başladı. Eti işlemeyi kasap olan babasının yanında öğrenen Hasan Tahsin Usta, kısa sürede çevre esnafının değişmez adresi haline geldi.
image

Meru Döner

Sektörde 2006 yılında kurulan Express Meru Döner 2006’den bu güne eşsiz lezzeti, kalite ve hijyenden ödün vermeyen çizgisiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Sektöründe kendini kanıtlamış ve 13 yıllık et tecrübesi olan Express Meru Döner tüm Türkiye geneline franchise şubelerini açmaya, bu doyumsuz lezzetleri müdavimleriyle buluşturmaya devam etmektedir. Yılların deneyimi, bilgisi ve vizyonu ile harmanlanmış Express Meru Döner ailesinde siz de yerinizi almak için geç kalmayın.
image

Milkomilk Günlük Süt Satışı

-
image

Mirliwa Kahve

Paketlenmiş kahve seçenekleri ile piyasaya çıkan ve bugün pek çok bölgede bayiliği bulunan Mirliwa Kahve, isim hakkı olarak herhangi bir ücret talep etmemektedir ve ortalama şube açılış maliyetini de 50.000 TL olarak belirtmektedir.
image

MM&G's Burger

Uzun yıllara dayanan deneyimi, sahip olduğu üstün teknolojik yöntemleri, teknik bilgi birikimi, yaratıcılık ve ilham verici yenilikleriyle et sektöründe önemli bir yere sahip olan GMT FOOD, Gurme tadı MM&G'S BURGER ile ağzınıza layık lezzet serüvenini sizlerle buluşturuyor. MM&G'S BURGER'in yaş maya ile hazırladığı, kendi fırınlarında özenle pişirdiği ekmekleriyle damak zevkinize hitap edecek mucizevi tadında burger köfteleri, üzerinde serpiştirilen gerçek cheddar peyniri , elma ağacı ile tütsülenmiş dana bacon, köy tereyağında karamelize edilmiş soğanı, taptaze yeşillikleri ve MM&G'S BURGER için özel üretilmiş ORFA'nın eşsiz relish sosları ve ürünleriyle daha önce hiç yaşamadığınız bir lezzet deneyimi yaşamaya hazır mısınız?
image

MNA Gıda Unlu Mamüller

MNA GIDA sektördeki 20 yılı aşan tecrübesi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren unlu mamüller ve gıda konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; gıda üretimi paketleme lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.
image

Mr. Kumpir

'Dünyayı Doyuran Lezzet' ve 'Dünyaya kumpir Yapmayı Öğretiyoruz' sloganlarıyla 2006 yılından beri sektörde varlığını sürdüren Mr.Kumpir, 2011 yılının ikinci yarısından itibaren geliştirdiği yeni bir mimar konsept, kurumsal kimlik ve genişletilmiş menü seçenkleriyle Türkiye ve dünyadaki girişimcilere geri dönüşü hızlı bir yatırım ve güvenilir bir marka sunmaktadır. Bugün Mr.Kumpir, alanında tüm dünyadaki ve Türkiye'deki en yaygın franchise markası olarak ve girişimcileri ile beraber kazan-kazan mantığı güderek; tüketiciye sağlıklı ve besleyici ürünler sunmakta, karlı işletmeler açtırmakta ve reklam kampanyaları ile çalışmaları desteklemektedir.
image

Mr. Kumpir -- Mr. Tantuni

Mr.Kumpir Büyük Bir AtılımdaAltın Şehir Gıda Ltd.Şti.’ne ait, dünyada 100’e yakın ülkede marka tescili olan Mr.Kumpir, Türkiye’nin en sevilen gıda ürünlerinden biri olan ‘kumpir’e yeni bir bakış ve bir konsept oluşturarak, yatırımcılara bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye ve şimdilik 15 ülkede verdiği franchise’larla ve ‘Dünyaya kumpir yapmayı öğretiyoruz’ sloganıyla 2006 yılından beri sektörde varlığını sürdüren Mr.Kumpir, 2011 yılının ikinci yarısından itibaren geliştirdiği yeni bir mimari konsept, yepyeni bir kurumsal kimlik ve genişletilmiş bir menüyle Türkiye ve dünyadaki yatırımcılara geri dönüşü hızlı bir yatırım ve güvenilir bir marka konsepti sunuyor. Yakın zamanda açılmış olan Kazakistan, Suudi Arabistan Riyad, İstanbul Vezneciler, Beylikdüzü Migros Avm, İzmir Optimum Avm, Trump Towers Mall ve Almanya Mannheim şubelerinden sonra; Macaristan Budapeşte, Çek Cumhuriyeti Prag, Magnesia Avm şubeleri bu yenilikleri içerecek şekilde hizmete giriyor.
image

Mr.Chickentogo

Kuruluş Yılı : 2010 Merkez Ülke: Turkiye irmamiz 2010 yilindan beri izmir bucada hizmet vermekte olup tavuk doner ve kasap kofteyi garniturler esliginde sunup essiz bir lezzete imza atmaktadir.
image

Mr.Pato

Mr.Pato dünyaya açılmak amacıyla kurulmuş bir Türk markası. Hataya yer vermeyen bir çalışma modeli oluşturmak için tüm ürün ve malzemelerini üstün kalitesiyle tanınan üreticilerden tedarik ediyor. Tüm işletmecileri ve elemanları eğitiyor. Malzemeler Mr.Pato için özel üretiliyor ve merkezden sevk ediliyor. Her ürün dünya standardında kalite belgelerine sahip. Patatesler Sanpa, soslar Unilever, meşrubatlar Coca Cola tarafından sağlanıyor.
image

Mus Patato

Herkesin sevdiği, hiç kimsenin yemekten vazgeçemediği, bazen atıştırmalık bazen ana yemek olan patatese ulaşmak mus PATATO kiosklarımızın sayesinde artık çok kolay, çocuklar bu lezzeti eğlenerek ve öğrenerek tadacaklar.
image

MyPide / ByDürüm

Pide, dürüm, köfteAlışveriş merkezlerinde açılan my Pide & by Dürüm dükkanlarında kendine özgü tarifleriyle ünlenen "Çıtırcık" ve "Kıtırcık" pideleri, nefis köfte ve dürüm çeşitleri sunulmaktadır.
image

Narince Asma Ürünleri

Tokat Erbaa'da asma yaprağı üretimi için kuruldu.Asma yaprağının saklanması salamura(tuzlu suda koruma)olarak yapılıyordu.Biz tuzsuz koruma metodu geliştirdik.(patent müracaatımız kabul edildi) Türkiye genelinde bayiler aracılığıyla satışımız devam etmektedir.
image

Naturaköy Doğal Yumurta

Şirketimiz 2005 yılından itibaren faaliyet göstermekte olup şu anda Menderes Dereköy’deki 16,000 bin m2 lik Çiftliğimizde faaliyetine devam etmektedir.
image

New Franks

New Frank's bir Promart Ltd. işletmesi ve markasıdır. İsim, marka, tasarım, ürün geliştirme ve işletme konuları da dahil olmak üzere tüm konsept Promart tarafından üretilmiş ve hayata geçirilmiştir. Promart Ltd. 2000 yılında Uluslararası Gıda Ticareti yapmak üzere İstanbul’da kurulmuştur. Hedefimiz Doyurucu, lezzetli, sağlıklı, temiz, %100 yerli, pratik, çevreyle dost, ekonomik ve modern hotdog’u üretip, kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Hizmet Kalitesi New Frank's standart hizmet kalitesini her noktasına uygulamayı prensip edinmiştir. Görünümü, ürün kalitesi ile modern işletme anlayışını tüm hücrelerinde kullanır. Tüm noktalarında temiz, deneyimli, eğitimli personelleri görev almaktadır.
image

New King Sos

Firmamız adana da üretim yapmaktadır. Ketçap Mayonez acı sos barbekü sos narekşisi sosu köri hardal ranch gibi bir çok sos çeşidi ürüetimi yapmaktayız. Ürünlerimiz Türkiye deki birçok noktadaki bayilerimiz tarafından satışa sunulmaktadır.
image

Newyork City Sosis

NEW YORK CITY SOSiS’ in kuruluş amacı, ABD’de hayli popüler olan ve geleneksel yiyeceklerden biri haline gelen New York’un dünyaca taninan lezzeti hot dog’u, Türkiye’de yaygın hale getirmek ve insanlarımızı hızlı yemek kültürünün önemli bir parçası olan bu benzersiz tatla tanıştırmaktır.
image

Ohannes Burger

Burada hamburgerler, patatesler ve köfteler her zaman sıcak, taze ve siparişten sonra yapılır. Yediğiniz en iyi burgeri yapmak için burdayız.OhannesBurger fikri iki taze endüstri mühendisinin Amerika macerasından, hamburgere duyulan tutkudan doğan bir obsesyon hikayesi.Biz; Eğlenmeyi seven, ama sundukları ürünler konusunda çok ciddi olan insanlar. Tereyağlı brioche ekmeği, özel %100 yerli dana köftesi, taze malzemelerden üretilen günlük efsane soslar ve sıcacık patates kızartmalarından bahsediyoruz. Yüksek kalite burgerleri sunarken, eğlenceyi elden bırakmayıp havalı, kendini beğenmiş bir mekan olmamaya özen gösteriyoruz.Taze olduğumuz kadar eğlenceli, zeki olduğumuz kadar yaratıcı, seçici olduğumuz kadar da oyuncuyuz.
image

Olivirgin

Polat Tarım 2001 yılında kurulmuş olan Polat Makine A. Ş Grup şirketleri üyesidir. Polat Tarım ve Gıda 2001- 2006 yılları arasında zeytinyağı sıkım fabrikası olarak çalışmış, 2006 yılında fabrikasını revise ederek şişeleme ve paketleme tesisi kurma için altyapı çalışmalarına başlamıştır. Bugün 7 ayrı markası olan vizyonu geniş bir tesis haline gelen firma, Tüm gıda sertifakalarına sahiptir.
image

Onnumara Çiğköfte

Yıllardan 2010 yılıydı. Globlend çatı markası altında horeca ve catering kanalındaki kurumsal müşterilere hizmet vermeye başladı.İçli köfte ve çiğköfteyi toptan olarak satıyordu. Ah o lezzeti yok mu! Tadanlar, bu lezzetin daha çok insana ulaştırılması gerektiğini söylüyordu. Eee bu kadar ısrar olunca 10’un da canına minnet! Zaten dünyaca tanınmış bir marka olmak istiyordu.
image

Opilavcı

Fastfoot gıda zinciriOrjini türk fastfood da pilav konceptini tüm dünyaya yaymak üzre hazırlanmış franchise zincir oluşumu
image

Oses Çiğ Köfte

OSES ÇİĞ KÖFTE FARKI Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, OSES’e hoş geldiniz. Tek bir şubeyle başlayan ve çok kısa sürede Türkiye’nin 68 ilinde 800’ü aşkın şubesiyle hizmet veren OSES, gelecek hedeflerini tüm Türkiye ve dünyanın birçok bölgesinde OSES’i duyurmak ve sevdirmek olarak belirlemiştir.
image

Osmanlı Döner

Alışılagelmiş sıradan dönerleri unutun! Osmanlı Döner, sadece dönerin değil, köftenin, patsonun, kahvaltının ve daha birçok lezzetin ortak noktasıdır. Osmanlı Döner’de dönerin yapımı etin özenle seçilmesiyle başlar. Usta eller en lezzetli tada ulaşma aşkıyla eti işler ve tam kıvamında pişirilerek, lezzet yakalanır.
image

Otantik Kumpir

1989 yılında “Patatesin en keyifli yolculuğu” sloganıyla lezzet yolculuğuna başlayan Otantik günümüzde de “Türkiye’nin en büyük yerli fastfood markası olmak” iddiasını sürdürüyor
image

otantikkumpir.com.tr

1989 yılında "Patatesin en keyifli yolculuğu" sloganıyla lezzet serüvenine başlayan Otantik, bu gün kumpir dışında menüsüne kattığı gurme lezzetler ile " Türkiye'nin yemek sektöründeki en büyük yerli markalarından biri olma" iddiasını Coffee House Restaurant zincirleri kurarak sürdürüyor.
image

Paşa Döner

Küçük bir imalathanede döner üretimi ile ticaret hayatına başlayan “Paşa Döner” markası, 2009 Yılında ilk şubesini İstanbul’da açarak franchise şubeleşme sürecini başlatmıştır. "Paşa Döner" markası Franchise sistemi içerisinde girişimci ruhuna sahip iş planı sahiplerine “Paşa Döner” markası altında Franchise şube hakkı vermektedir.
image

Packet Burger

Packet Burger, 2013 yılının Eylül ayında Kocaeli’de lezzet macerasına başladı. Doğru lezzeti bulduktan sonra, bu tadı pek çok maceraseverle de buluşturmak için artan taleplerle, lezzet noktaları arttırdı.2 yıl içinde 8, 3 yıl içinde 13 şube sayısına ulaşan Packet Burger, daha fazla lezzet avcısını şubelerine bekliyor.
image

Panino Pizza

Türkiye'de hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino Pizza, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedeflemektedir.
image

Park Kumpir

Park Kumpir bugüne kadar sürekli büyüyerek ve kalitesini yükselterek, kalite, güvenilirlik ve güleryüzlü hizmet anlayışı olarak belirlediği felsefesini de buna ekleyerek müşterilerinin karşısına çıktı. Dünya mutfağının Türk mutfağı ile uyumlu ürünlerine ve modern mutfak uygulamalarına da açık bir tavır sergileyerek evrensel bir mutfak olma iddiasındadır.
image

Pasaport Pizza

Pasaport Pizza, seçkin bir hizmet anlayışıyla lezzet geleneğini 1998 yılında İzmir’in Kordon semtinde ilk restoranı ile yaşatmaya başlamıştır. Özel teknikle üretilen pizzaları ve zengin menüleriyle kısa zamanda İzmirliler tarafından benimsenmiştir. Ege Bölgesi başta olmak üzere Akdeniz, Marmara, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinde hizmet vermeye devam eden Pasaport Pizza, hızla Türkiye genelinde yayılmaya devam etmektedir. 15 yılı aşkın bir süreden beri kaliteyle özdeşleşmiş markası, modern işletme sistemleri, müşteriye hizmet anlayışı ve kurumsal yapısı ile Pasaport Pizza, Türkiye genelinde 100 şubesi ile pizza restoran sektörüne farklı bir boyut getirmiştir.
image

Patates Kafa

Sektöre 2017 yılında Trabzon da başlayan Patates Kafa burada lezzet sistem işletme üçlüsünü tamamlayarak Marmara bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Burger Her ne kadar batı lezzeti gibi görünse de Anadolunun ve bilhassa Trabzon’nun yerel lezzetleriyle harmanlanmış tam yüzde yüz ve buram buram Anadolu lezzetidir Patates Kafa.
image

Piccolo Italiano Originale Hotdog

Dog*Cips*Sıcak ve Soğuk İçecek Grubu
image

Pide Durağı

Urfa Halil İbrahim Sofrasını kurduğumuzda yıl 1994 idi, aklımızda “yemek yemeği ihtiyaç olmaktan çıkarıp, yaşamımızın tadı haline getirmek” vardı.Sizler de bizi hiç yalnız bırakmadınız.Yıllar geçtikçe Urfa Halil İbrahim Sofrası Ankara’da lezzet markası oldu.21 yıllık edindiğimiz tecrübeyle sizlere farklı lezzetleri sunmak adına Pide Durağı’nı kurduk.Pide Durağı olarak, 77 çeşit pidemiz ile günün her anında sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.Pide Durağı, Türkiye’nin lezzet markası olma yolunda desteklerinizle emin adımlarla büyüyor.
image

Pide House

İlk üç bayiden isim hakkı alınmayacaktır Pide house Cafe Restaurant 15 yıllık deneyimimizle sizlere kendi ismimiz ve markamızla siz değerli bayi adaylarımıza frenchising hizmetimizi sunmaktayız.Merkezimiz izzettin Çalışlar cad karikaturist ramiz sok no:3/A'da bulunmaktadır.Bizim için her bayimiz ailenin özel bir üyesi ve bu kurumsal yapının en önemli çarkları konumundadır. Kalite ve üstün hizmet uygulamamız öncelikle merkezimiz tarafından yatırımcılarımızdan, günlük konuklarımıza kadar kapsamaktadır ve kalite politikamız en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır.Bayilerimizin başarısı ve kazancını ilke edinen deneyimli ve uzman kadrolarımızla oluşturduğumuz PİDE HOUSE markası; günümüzün en kazançlı sektörlerinden biri olan gıda sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.UNSURLARIFranchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.Franchise sisteminin üç ana unsuru vardır:Sistem / marka: Franchise vermek için öncelikle ortada başarılı çalışan bir işletme, denenmiş bir sistem, tanınmış bir marka olmalıdır. Ancak başarısı kanıtlanmış bir iş başkalarına satılabilir. Bireysel yatırımcı, eğer kendi olanakları ile becerebileceğinden daha fazla kazanacağına, daha verimli çalışacağına, işinin daha başarılı ve kalıcı olacağına inanırsa böyle bir ilişkiye girmek ister. Hiç kimse, kendi becerebileceğinden daha az kazanmak için başkasının sistemini kullanmaz, başkasının markası için çalışmaz.Disiplin / destek: Franchise işinde, katı disiplin kuralları geçerlidir. Taraflar aralarında uzun süreli bir anlaşma yaparlar. Sistemin uygulama esasları net olarak belirlenmiştir. İşi başarıya götüren çalışma kuralları kesin olarak tanımlanmıştır. Aynı markayı taşıyan her işletmede standart ürün ve hizmet sunulur. Hizmet kalitesini sağlamak için başlangıçta ve sonrasında çalışanlara ve yatırımcılara sürekli eğitim verilir. İşletme süresince sıkı denetim uygulanır.Bedel: Yapılan işi “franchise” olarak adlandırmak için, franchise verenin, franchise alan yatırımcıdan bir bedel alması şarttır. Franchise vermek bir anlamda “sistem / marka satmak” olarak da adlandırılabilir. Dolayısıyla satılan marka veya sistem “para etmeli”dir. Eğer franchise veren bunun karşılığında hiç bir bedel talep etmiyorsa, “sistem satmıyor” demektir. Bu durumda franchise sisteminin gereği olan çalışmayı yapması ve desteği vermesi de beklenemez. Yok eğer franchise sistemini kendi ürettiği bir malı pazarlamak için kullanıyor ve söz konusu destekleri ürün satış fiyatı içindeki karından finanse ediyorsa, fiyatını emsallerine göre yüksek tutuyor demektir.Franchise, esasen bir “pazarlama” yöntemidir. Yalnız burada pazarlanan bir ürün veya hizmet değil, bir sistemdir, yatırımcılara “hazır iş” satılır. “Franchise işi” bazen yanlış anlaşılır ve yapılan ürünle karıştırılır. Franchise, “hamburger satmak”, “araba kiralamak” vb. gibi bir iş değildir. Franchise satmak, “hamburger satma işini” veya “araba kiralama işini” pazarlamaktır.
image

Pizza Bulls

Pizzabulls 2006 yılından itibaren doğru lokasyonlarda açtığı restoranlarla emin adımlarla büyümektedir. Açılan her restoran açıldığı günden itibaren yukarıya doğru giden bir satış grafiği sergileyerek hızlı bir şekilde yükselmektedir.
image

Pizza Cono

Pizza pide odun ateşınde pide lahmacun ve pizza. Sınırsız tat ilginç deneyimlerin adresi PİZZA CONO...
image

Pizza House

Pizza House, odun ateşinde pişirilen gerçek İtalyan pizzasını evlere ve işyerlerine servis yapan Türkiye'deki ilk ve tek restoran zinciridir. Pizza House, 16 Kasım 1999 tarihinde Ankara'da Çankaya Alaçam sokak şubesinde sadece evlere servisi olan küçük bir restoran olarak kurulmuştur.
image

Pizza Lazza

Taze hamurla açılan, peynir, et gibi malzemeleri kızartma yerine fırında pişen Pizza, hızlı tüketimin yaygınlaşmasıyla dikkatli tüketilmesi gereken bir fast-food sanılmaya başlandı. Kıran kırana rekabetten malzeme kalitesi, dolayısıyla verdiği keyif de azaldı. Bizler, diğer sektörlerde edindiğimiz "kaliteyi hesaplı sunma" becerisini restorancılığa da taşımak istedik. Doğru malzemelerle doğru üretim yaparsak besin değerini koruyan ürünlerimizin hem sağlıklı hem de zevkle doyuran lezzette olacağına inandık. Sadece pizza ile yetinmedik, İtalya'nın kapalı pizza kültürünü Karadeniz'in kapalı pide kültürüyle harmanlayıp Lazza'yı tasarladık. Pizzadan farklı şekilde fırınlanan 'Lazza'da malzemeler tatlar daha kuvvetli! Üstüne bir de kendi yaptığımız ekmeklerin pizza fırınında nasıl da güzel sandviçlere dönüştüğünü görünce, Amerikan 'Hoagie' ve 'Sub' kültürünü Türk damaklarıyla buluşturalım dedik! Tüm bunlar lezzetli bir öğün yemek için çok uzaklara gitmek istemeyişimizden kaynaklandı. Zamanla çok daha fazla noktada PizzaLazza ile karşınızda olmak en büyük isteğimiz, bu yolculukta görüşleriniz en büyük dayanağımız...
image

Pizza Pizza

20 yıl önce İzmir Alsancak'ta başlayan lezzet serüvenimiz, bugün Türkiye ve yakın coğrafyada 150'ye yakın Pizza Pizza restoranı ile devam ediyor. Yüzde yüz yerli sermayeli pizza zinciri Pizza Pizza, bugün başta Ege ve Anadolu olmak üzere tüm Türkiye’de güçlü bir konuma sahip. Markamızın 20. Yılını kutladığımız 2015 yılı bizler için hem büyüme hedeflerimiz açısından hem de manevi olarak özel bir anlam taşıyor. Pizza Pizza olarak önümüzdeki dönemde hedefimiz, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm ülke genelinde restoran sayımızı arttırmak. Bu hedefle 2015 yılında restoran zincirimize en 40 şube daha katarak, İstanbul genelinde 50 toplamda ise 185 şubeye ulaşmak için çalışıyoruz. Bu stratejisi doğrultusunda, yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere "kazançlı ve avantajlı" franchising fırsatları sunmaya devam edeceğiz. Siz de bizim gibi bir pizza tutkunuysanız, pizza severleri kaliteli ve lezzetli pizzalarla buluşturmak , sevdiğiniz işi yaparken geleceğiniz için karlı bir yatırıma imza atmak istiyorsanız mutlaka tanışalım.
image

Pizza Real

2004 yılından bu yana Malatya'da pizza sektöründe adından söz ettiren, 2010 yılında Pizza Real markası ile Malatya halkına sınırsız hizmet sunan..2009 yılında Malatya'da açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayan yerel bir marka olan Pizza Real, geçen 2 yıllık süreçte kendisine ait , Malatya ilindeki şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.
image

Pizza Shot

Pizzacılık ve Dilim PizzaPizza Shot profesyonel yaklaşım ve amatör ruhla Kadıköy Bahariye Caddesi üzerindeki 38 metrekarelik bir mekanda hizmet vermekte olup, Amerika´da ve Batı Avrupa´da çok yaygın olan dilim pizza konseptini Türk pizza severler ile buluşturmaktadır.
image

Pizza Taxi

Merhaba, ben İlhan Kibar; Hayallerle başladı "Pizza Taxi" markasını kurma girişimim. 1990 yılında, Gıda Mühendisliği Fakültesi son sınıfında, uluslararası bir markanın mutfağında başlayan pizza serüvenim, sektördeki farklı markaların, kasasından mutfağına, yönetiminden kuruculuğuna kadar hemen her bölümünden geçti.
image

Pizza Tomato

1999 Yılında Karşıyaka/ İZMİR’de kurulan PİZZA TOMATO markası ilk şubesini Marmaris/ Muğla’da açarak faaliyetine başlamıştır. Gelişen teknoloji ile Pizza Tomato altyapısını sürekli güncellemiş ve fast food restoran ağında kurumsal bir konsept haline dönüşmüştür. Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli olan franchise bayi sistemine geçişimiz gerçekleştirilmiştir
image

Portakal Fast Food

Türk mutfağının yemeklerinden tatmak istiyorsunuz ve akşamınızı geçirmek istediğiniz uygun bir restoran arayışında mısınız? Portakal Fastfood restoranımıza uğrayın ve bol seçenekli harika yemekleriyle tanışıp harika ortamını kendi gözlerinizle görün. Ilık yaz akşamlarını muhteşem güzellikteki, konforlu dış mekanlarımızda geçirin. Hava nasıl olursa olsun – klimalı salonlarımız her zaman hoş sıcaklığa sahiptir.
image

Potato Republic

KumpirPatates evrenselliği tartışılmaz bir yiyecek türüdür ve tüm dünya mutfaklarında damaklara her zaman lezzet katmıştır. Patatesin tek başına bir ürün olarak fast food sektöründe boy göstermesi yakın geçmişte, özellikle Orta Avrupa ülkelerinde ve Kuzey Amerika’daki örnekleriyle başlamıştır.
image

Reis Döner

Reis döner 2016 yılında Mehmet MERCAN tarafından kurulmuş 51 Şubesi 520 çalışanı 2500 metre² üretim tesisi ile döner sektöründe faaliyet göstermektedir.
image

Rozette Patisserie

1989 yılında İzmirlinin ilk günkü gibi bildiği ve sevdiği Bravo Pastanesi’nin kurucusu Anne Filiz Akın, 1997 yılında eşini kaybetmesi sonucu, hala başarıyla devam ettiren Nefise Sevgi Hanım’ a pastanenin devrini gerçekleştirdi. Çok geçmeden çalışma hayatına geri döndü ve uzun yıllar boyu ServSafe standartlarına sahip olarak Amerikan Hava Kuvvetleri’ne bağlı gıda işletmelerinin yöneticiliğini ve işletmeciliğini yaptı. Bu dönem boyunca sayısız ödüllere layık görülerek onurlandırıldı. 2009 yılında, yılların lezzetini ve deneyimini Rozette Patisserie ismiyle ortaya koyup, donuk pasta piyasasında fark yarattı. Müşterilerin tanımıyla “butik donuk pastacı" ünvanını gururla taşımaktadır. 2011 itibari ile Yalım Akın ve eşi Filiz Akın’ın da katılmasıyla güçlenen Rozette Patisserie, farklı nesil ve deneyimlerin buluştuğu bir başarı hikayesine dönüşmüştür.
image

Sait İskender - Döner

Sait İskender markasıyla 40 yılı aşkın süredir Laleli, İstinye ve Kasımpaşa, Sait Döner markası ile ise Sirkeci ve Şirinevler olmak üzere toplam 5 şubemizle hizmet vermekteyiz.
image

Sait Döner

Sait Döner 1978 yılından günümüze 44 senedir kazandığı tecrübeyle döner sektörünün öncüsü konumundadır ve tüm sektör tarafından güvenilirliği bilinmektedir. İstanbuldaki ilk döner restoranlarından biri olan Sait İskender markası Kasımpaşa ve Laleli şubelerinin ardından İstinye Şubesinin açılışını yapmıştı
image

Saloon Burger

Yüzlerce yıl önce imha edildiğini düşündüğümüz kadim kaynaklara göre Türkler, zamanla Amerika'yı baştan başa fethedecek olan köfte kültürünü Amerikalılara altın tepside sunmuştu. Osmanlı donanma seferlerinden sonra “hazır yeşil kart uygulaması da yok” diyerek Amerika’ya yerleşen Türk denizciler, sıla hasreti çektikçe pişirdikleri enfes köftelerle ve sahilleri batıdan güç alan vahşi rüzgarların savurduğu lezzet dumanıyla sardığında ok da yaydan çıkmıştı. Türk köftesi, duman duman lezzetiyle kıtayı sevinç gözyaşlarına boğarken, bu alışkanlık çığ gibi büyüyordu.
image

Sampi Pide

Dünyaca ünlü Samsun pidesinden ismini alan Sampi Pide 1995 yılından itibaren franchise sistemini uygulamaktadır. Tüm yurda yayılan mağazaları ve kurumsal yapısı ile sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir. Sampi Pide’nin hedefi Avrupa, Ortadoğu ve Arap ülkelerinde de bayilikler açmak ve Samsun pidesini tüm dünyaya tanıtmaktır. Bu hedefini gerçekleştirmek için firma bayilik veren firmalar arasında yer almakta ve gıda sektörü yatırımcıları tarafından büyük talep görmektedir. Tecrübeli personeli, profesyonel yönetim kadrosu ve işine olan tutkusu Sampi Pide’nin hedefine giden yoldaki en büyük avantajları arasında yer almaktadır.
image

Sandwichlab

Kuruluş Yılı : 2010 Yıllar yılı atomlar,molekuller,notronlarla ugrastıktan sonra kendını sandwich yapmaya adayan profesor cesıt cesıt malzemelerle yepyenı lezzetler kesfedıyor. Kendını hıjyen, urun kalıtesı,hızlı servıs ve guleryuzlu hızmette kanıtladıktan sonra,sımdıde deneysel lezzetlerde sınır tanımayan girisimcilere dusuk maliyetli ve gerı donusu hızlı bır yatırım sunuyor..
image

Saray Döner

Saray Döner olarak Bayilik Kampanyasına başlamış durumdayız. Yenilenen Konseptimizle Anahtar Teslim 60.000 TL’den başlayan fiyatlarla. Hatay'ımızın müthiş lezzetini bütün Ülkemize takdim etme hedefiyle piyasaya giren, yerinde pişirilen doğal lavaşıysa, sırrı bizde saklı sosumuzu geleneksel Türk döneriyle birleştirerek herkesin beğenisine sunmaktadır
image

Sbarro

TAB Gıda, hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®'yu Türk halkı ile 2007 yılında buluşturmuştur. Sbarro® lezzetleri, kısa sürede Türk halkının da beğenisini kazanmış ve 2017 itibariyle Türkiye genelinde 40'dan fazla ilde 90’a yakın restoran adedine ulaştı.
image

Schlotzky´s Deli

Sıcak sandviç Pizza Salata - Kahve.Fast foodlar ile restoranlar arasında hızlı restoran konsepti.
image

Sini Ev Böreği Ve Baklava

Ev Böreği ve Baklava üretimiEv böreği ve Baklava üretim tesisinden, semtlerde oluşturulacak perakende fabrikasatış noktalarında ev böreği ve baklavaları satışı.
image

Sir Winston Tea House

“Sir Winston şehrin yeni alternatifi olmak için yola çıktı! Şehirdeki tek düzelikten sıkıldıysan, artık senin için farklı bir alternatif var!” Sir Winston bu bakış açısıyla kapılarını misafirlerine yıllar önce İzmir’de açtı. 2015 yılı 15 Ocak gününde de Osmanlı Gıda çatısı altına girerek ailemizin bir parçası oldu."
image

So Big Burger

Tüm et ürünlerimizi %100 dana etinden hazırlıyoruz. Bütün malzemelerimiz So Big Burger olarak kendimize özgü tekniğimiz ile müşterilerimize bambaşka bir burger deneyimi sunuyoruz. Sadece damağınızda değil, aklınızda da kalacak burgerlerimizi sadece bir kere tatmanız yeterli..
image

Sossis

2015 yılının Nisan ayında franchise sektörüne adım atan Sossis ilk franchise bayiliğini Bursa Podyumpark Eğlence ve Yaşam Merkezinde hizmete açmıştır. Sossis 2015 yılı hedefi olarak yıl sonuna kadar franchise bayi sayısını 15’ e çıkartmayı belirlemiştir. Sossis, bayilikler vererek satış ağını gün geçtikçe genişletmektedir. Franchise sektörüne yeni giriş yapmasına rağmen, fast food ürünlerinin hızla yaygınlaştığı günümüzde yüksek bir büyüme göstererek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yönelik politikasıyla bayi sayısını her geçen gün artırmaktadır.
image

SR DÖNER

Bir Ankara markası olan SR Döner, 2013 yılında kurulmuştur. Değişmez Türk lezzeti döneri, enfes soslar, taze sebzeler ve marine lezzetlerle bambaşka bir konsepte dönüştüren SR Döner, yenilikçi bir anlayışla fast food sektörünün döner kategorisindeki lider markasıdır.
image

Subway

Düşük işletme kuruluşu masraflarıyla başarılı olduğunu kanıtlamanın yanında, SUBWAY® sürekli olarak 1 Numaralı Franchise olmaktadır*. SUBWAY®'in sizin için neden ideal olduğunu öğrenin.
image

Sucuk Arası

Hayata bir “Sucuk Arası” vermek isteyenler için özenle hazırlandı. “Sucuk Arası” markasını önümüzdeki günlerde sıkça duymaya hazır olun. Sucuğun başkenti Afyon’dan yola çıkan “Sucuk Arası”, sadece 2 yılda 25 şubeyle bir rekora hazırlanıyor.
image

Sultanahmet Köftecisi

920 Sultanahmet Köftecisi, KKTC Gazimagusa'da ikinci şubesini açtı. İlk şubesini Nisan 2018’de City Mall AVM’de açan şirket, yoğun ilgi görünce ikinci şubesini açmakta gecikmedi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) vatandaşı, iş insanı Tunç Müdüroğulları ile master franchise sözleşmesi imzalayan 1920 Sultanahmet Köftecisi kısa sürede ikinci şubesini Gazimagusa'da açtı. 1920 Sultanahmet Köftecisi, ilk şubesini Nisan 2018’de City Mall AVM’de açmıştı. 1920 Sultanahmet Köftecisi Onursal Başkanı Mehmet S. Tezçakın, “KKTC’de üç şube daha açmayı planlıyoruz” diyor. Franchising sistemiyle açılacak bu yeni şubelerin Girne, Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Lefkoşa’da olması hedefleniyor. Yurtdışındaki ilk şubelerini şubemizi Azerbaycan Bakü’de açtıklarını belirten Tezçakın, daha sonra İngiltere Manchester, Almanya Münih ve Nürnberg’de üç restoran daha açtıkların söylüyor. Bu arada şirket Almanya’daki üçüncü şubesini Ingolstadt’ta açmak üzere. Bunların yanı sıra 2019’da Manchester merkez ve Londra’da birer şube daha açılması hedefleniyor. 1920 Sultanahmet Köftecisi’nin toplam 13 şubesi var. Bunların 10’u franchising sistemiyle açılmış. Girişimci, yatırımcılara fikir vermesi açısından şirketin franchise giriş bedeli yurtiçinde 100 bin TL, yurtdışında ise 50 bin dolar olarak belirlenmiş.
image

Sultannas Sağlıklı Gıda Dükkanı

Ege Sultannas Gıda,merkezi İstanbul,üretim yeri Manisa olan butik, 2 ortaklı bir aile şirketidir.Ege bölgesinin verimli topraklarında yetişen ürünleri,en doğal hali ile tüketicisile buluşturmak hedefinde olan şirketimiz , SULTANNAS adı ile perakende markası olarak tüketicinin beğenisini kazanmaktadır.Çiftçilikten gelen birikim ve deneyim ile butik tarzda hizmet veren firmamız,Sultannas markalı doğal lezzetleri, doğanın kalbinden en natürel hali ile tüketicinin damak tadının beğenisine sunmuştur.''Sağlıklı Gıda Dükkanı'' slogamı ıle yola çıktığımız bu projede yol arkadaşı olarak yeralmanızı dileriz
image

Tadım Pizza

Tadım Pizza gıda sektörü bünyesinde faaliyet gösterdiği günden itibaren gösterdiği istikrarlı büyüme sonucunda sektördeki pazar payını giderek artırmaktadır. İlk kez Ankara’da müşterileri ile buluşan Tadım Pizza gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yatırımcılarına sağladığı avantajlı yatırım koşulları ve yüksek karlılık oranları ile dikkat çekmektedir. Daha geniş bir kitleye ulaşabilmek adına bayilik verme yolu ile büyümeyi tercih eden Tadım Pizza farklı illerde açılan yeni şubeleri ile ailesini genişletmeye devam etmektedir. Türkiye’nin en seçkin markaları arasında yer alan Tadım Pizza en sağlıklı ve lezzetli ürünleri müşterilerine sıcak bir ortamda sunma prensibini korumakta ve daha yüksek kaliteye ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
image

Taksim Islak Burger Noktası

Firmamız 1971 yılında kurulmuş olup o tarihten günümüze kadar gıda sektörünün farklı alanlarında işler yapmış ve yaptığı işleri geliştirerek yeni girişimlerde bulunarak şuanda şirket bünyesinde 3 ayrı marka ile ticaretini devam ettirmektedir Taksim ıslak burger markası Islak burgere farklı bir vizyon katmak ve bu muhteşem lezzeti türkiye’nin heryerine ulaştırmayı hedeflemiştir.
image

Tantunizade

Cafe-Fast food-Restorantantunizade tantuni,şalgam,künefe ve kebap evleri.Türkiye nin tek tantuni markasından , zengin ve farklı menüsü,geleneksel lezzetiyle en ilgi çeken mekanlar, Zevkli,güvenli,prestijli ve yüksek gelirli bir başlangıç ...
image

Tarihi Osmanlı Çiğ Köftecisi

Çiğköftemizi tüm Avrupa ve diğer ülkelerde tanıtmak ve tattırmak. Benzersiz lezzetinden ödün vermeden ürün kalitesi,hijyensağlıklı beslenmeve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte hareket ederek tüketicilerimizin arzu,istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacaklarıüstün kaliteli ve lezzetli gıdaları en hijyenik ortamda üretmeye ve rakiplerimie kıyasla fark yaratmayadevam edeceğiz Bu çalışma şekli ile müşterilerimiz ve bayilerimize sürekli kazanç sağlayan bir lezzet şirketi olacağız
image

Tatlıses Çiğ Köfte

1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir.
image

Tavuk Land

1993 yılında lezzete gönül vererek başladığımız serüvenimiz, 2013 yılından itibaren Tavuk Land ismiyle devam ediyor. Sırrı lezzetinde gizli olan özel baharatlı tavuklarımız, her damağın favorisi soslu makarnamız ve her daim taze salatamız ile sağlıklı fast food akımının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.
image

Tek Şalgam Suyu

Firmamız 2011 yılından beri Şalgam Suyu, Nareşkili Sos, Limon Sosu, Limonata, Ketçap ve Mayonez üretimi yapmaktadır. Üretimlerimiz el değmeden tam otomatik makinelerde gerçekleştirilmekte olup, firmamız üretimle ilgili tüm sertifikaları almıştır.
image

Teksos Döner

Dünya medeniyetinin beşiği olan Anadolu kültüründen kopmadan, yeni oluşumuyla, sağlam teknolojik altyapısıyla döner sektörüne girmiş genç ve dinamik bir firma.Lezzet, kalite ve teknolojiyle genç konseptiyle 2 yıl önce kurulmuş bir marka. Yeni kurulmuş ama, tüm sistem kurulmuş olunduğundan dolayı çok hızlı büyüyor ve yatırımcılarıyla eşsiz lezzetimizi müşterileriyle buluşturuyoruz.
image

Temizler Pide Davaz Evi

1985 yılında Denizli’nin Kale ilçesinde Muhib Temiz tarafından kurulmuştur. 2000 yılında ilk şubesini Denizli'de çaybaşı mh de açmış ve kısa sürede Denizli' de tanınan hale gelmiş şöhreti bölgeyi aşmıştır. 2005 yılında Kınıklı, 2006 yılında İncilipınar Davazevi, 2010 ylında Servergazi 2012 yılında Bereketli ve 2016 yılında 29 Ekim Davazevi şubelerini açarak şehrin tamamına hitap etmeye başlamıştır.
image

Texas Buffalo Burger

Doğal malzemelerle dekore edilmiş ve yalın bir biçimde tasarlanmış şubelerimizde kendinizi evinizde hissetmeniz İçin her şeyi düşündük. Nefis lezzetlerimizi deneyimlemek ve güler yüzlü hizmetimizle tanışmak İçin “evinize” davetlisiniz.
image

Tombiş

İster kahvaltıda ister öğle yemeğinde ,ister akşam yemeğinde kısaca günün her saatinde yiyebileceğiniz ürünler ile hizmet veren firmamız 1990 yılından beri 37 şubesi ile hizmet vermektedir.
image

Tonton Baba

4 Ekim 1972' de İstanbul'da doğan Nevzat Karakeben Turizm otelcilik mezunudur. 1996 yılında ticaret hayatına Ecen A.Ş yi kurarak başladı. Aile mesleği olan otomotiv ve inşaat sektöründe devam ederken, Tonton Baba markası ile 2008 yılında yeme içme sektörüne giriş yaptı. Yeme içme sektörünün açıklarını iyi gözlemleyen Karakeben sadece Sokak Lezzetlerinin sunulduğu, hijyenin ön planda olduğu, kaliteli ürün ve güler yüzlü mekânların açılmasının ihtiyaç olduğuna karar verdi. İlk olarak misafirlerin gece gündüz rahat ulaşabileceği E-5 üzerinde mekânlar seçildi. Lezzetçilerin ve gurmelerin bu konuda göstermiş olduğu ilgi Tonton Baba lezzet duraklarının çoğalmasına neden oldu. 2021 yılı itibariyle şube sayısını 11'e çıkararak, sokak lezzetlerini bir çatı altında toplayan ilk kurumsal marka oldu.
image

Tosthane

TOSTHANE kuruluş olarak 2016 yılında Bursa’nın Karacabey ilçesinde kurucumuz Nihat Muğla ve deneyimli ekibi tarafından hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz rakiplerinin yanı sıra verdiği hizmet ve kaliteden dolayı bölge halkı tarafından benimsenmiş ve yüksek ölçekli popülerlik kazanmıştır. 2019 yılında ise yine Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Görükle merkezli şube açmış mevcut vizyon ve misyonunundan asla vazgeçmeyerek kısa sürede müşteri portföyünü yüksek ölçüde genişletmiştir.
image

Tutku Et Döner

1993 yılında KONYA ve ANTALYA'da gıda sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, KONYA yöresine has konsepitlerinden sonra 2018 yılında yeni bir hizmet anlayışı olan VH TUTKU ET DÖNER-İskender 'ini Antalya'da hizmete açmıştır.
image

USTA MANGAL

Türk mutfağını iyi bilenler mekanımızda aradıklarını bulacaktır. Usta Mangal Et restoranımıza hoş geldiniz. Güzel yemeklerimizle sizleri şımartmaktan ve ziyaretinizi özel kılmaktan dolayı büyük mutluluk duyarız. Sıcak havalarda sizleri huzurlu dış mekanlarımızda keyif yapmaya davet ediyoruz. Her iklimde rahat ve iyi hissetmeniz için klima sistemine sahibiz.
image

Uzman Tavuk

man Tavuk markasının bir Türkiye markasına dönüşmesi mücadele ile geçen zorlu, uzun ve heyecan verici bir sürecin sonucudur. Uzman Tavuk’un geçmişi, bugünü ve yarını ile geleceye güvenle bakan, Türkiye ekonomisinin potansiyeline ve gücüne inanan uzun soluklu bir hikâyesini geride kalan 10 yıllık dönemi ve yüksek motivasyonla ve dinamizmle aynı hedeflere odaklanma olarak bu markayı gelecek genç nesillere devretme konusunda çalışma azmi ve heyecanımızla bu yola devam ediyoruz.
image

Van Kahvaltı Sarayı Şarküteri

Türkiye'nin ilk ve tek yöresel kahvaltı zinciri olmanın ötesinde ; kahvaltı ürünleri, süt ve süt ürünleri, yöresel peynirler ve tereyağları, organik ballar ve reçeller, helva ve tahin-pekmez çeşitleri, kavurma ve sucuklar, çay ve yöresel kahve çeşitleri, zeytinler, baharat çeşitleri, ev yapımı salçalar ve soslar, turşu çeşitleri ,domates -kabak-biber kurulukları, ve daha nice yöresel lezzetlerden oluşan geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin en büyük kahvaltı ürünleri tedarikçisi olma özelliğini taşıyoruz.
image

Yücel Mahzen Şalgam Suyu

Gerçek adana şalgamının tadını Türkiye geneline yaymak ve ulusal bir marka olmak amacıyla 2014 yılında Yücel yonca süt bünyesinde faaliyete geçmiştir. Yücel mahzen şalgam olarak yonca sütten almış olduğumuz tecrübe ve itibar ile pazara çabuk adapte olup tüm yurda bayilik vermeye başladık. Gıda meşrubat sektöründe faaliyet gösteren mevcut müşteri portföyü bulunan pazar hakimiyeti yüksek bayiler aramaktayız. Yücel Mahzen şalgam markasının değerine değer katacak ve dürüstlük temeline dayanan sözleşme ile karşılıklı güven sağlamaktadır.
image

Yenice Kerimoğlu Sucuk

2020 yılı itibarı ile Pınarhisar Gıda Dağıtım Ltd. Şti. olarak, Kırklareli Pınarhisar İlçesinin Yenice Köyü civarında İğneada yolu üzerinde, yaklaşık 3000 m2 kapalı alanı, 5000 m2 açık alanı ile üretim tesisi ve fabrika satış mağazası olarak faaliyete girmeye başladık. Istranca Dağları’nın nazardan kaçırılmış eşsiz doğa manzarasına sahip bir bölgeden çıkan etlerin eşsiz lezzetlerini tüm ülkemize sunma hedefi ile sucuk ve kavurmada doğal lezzetler sunmaya başladık. Ürünlerimiz tamamıyla Veteriner Hekimler kontrolünde kesinlikle İslami Koşullarda kesilip işlenmektedir. Tesisimizde son derece hijyenik ortamlarda yıllardan gelen usta ellerden çıkan ürünleri titizlikle piyasaya sunmaktayız.
image

Yommy Frozen Yogurt

Frozen yogurt - smoothies - frozen - meyve salatası - meyve suyuYommy farklı ! Yommy sağlıklı ! Türk mutfağının geleneksel lezzeti yoğurt, dondurulmuş masum bir tatlı olarak karşınızda: Yommy! Yüzde yüz doğal Türk yoğurdudur.Yommyde yoğurduğunuza farklı tatlar katacak taze meyveler, kuru meyveler, kuruyemiş, cookie, şekerlemeler, kahvaltı gevrekleri ve soslardan oluşan 40 farklı topping seçeneği vardır. Böylece kendi damak tadınıza uygun olacak en mükemmel tadı yakalayabilirsiniz.Beslenme alışkanlığınıza ayak uyduran, kaliteli yaşam standartınıza destek olan ´Yommy´ ile hem kendinizi şımartın hem de formda kalın
image

Zarif Çiğköfte

1990 Yılında İstanbul Aksaray’da Zarif et lokantasında müşterilerin isteği üzerine Sami KESKİN tarafından çiğköfte yapılıp müşterilere ikram edildi. İlerleyen zamanlarda bu uğraş yine müşterilerin talebi doğrultusunda ticarete dönüştürüldü.
image

Ziyafet Çiğköfte

Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Ziyafet Çiğ Köfte 2005 yılında Arnavutköy'de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe lider firmadır.
image

Ziyafet Grup

Faaliyetlerine 2001 yılında Ziyafet Et Lokantası olarak cadde mağazacılığı ile başlamıştır. Hedefinde her zaman şubeleşmek ve başta Türkiye sonrada çevre ülkelerde bayi ağı oluşturma arzusu ile çalışmalarını yürütmüş, kısa zaman içerisinde Ziyafet Molası ve Efes İzmir Sandviç markalarıyla cadde mağazacılığını devam ettirmiştir.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim