Luvoco Gourmet Coffee

Yiyecek - İçecek > Fast Food

Gano Excel Luvoco Franchise Sisteminde, klasik ticaretten farkı gelirden pay alınmıyor, bayilik aldıktan sonra sizde bayilik verebiliyorsunuz. Aylık ürün çekme kotası yok. Korner veya kioskları AVM veya İşlek caddelerde, hazırda bulunan pastane veya kafelerde, açma şansınız var. Kurulum süresi karar verildikten ve ödeme yapıldıktan sora 45 iş günü. Girişimcinin sabıka kaydı olmaması gerek. Markamız kahve sektöründeki en sağlıklı kahve olması, kafein oranı minimum ve dünyadaki en faydalı bitki kralı olan Ganoderma extratı ile harmanlanması.

Firma ve kahvesini Türkiye alt yapı reklamı halen halk arasında yapılmakta, sağlık üzerinden. Çok kısa zamanda kahve zincirlenmesinin 1 numara kahve köşesi yerini alacaktır.


Yatırım Aralığı
80.000₺ - -

Faaliyet Alanı
İçecek Hazır İçecek


Aranan işletmeci özellikleri
Her zaman her sektörde ilkler çok para kazanır, Cesur ve girişken yatırımcıları bekliyoruz.

Luvoco Gourmet Coffee
Franchise Bilgi Hattı


Luvoco Gourmet Coffee
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Luvoco Gourmet Coffee franchise, Luvoco Gourmet Coffee bayilik, Luvoco Gourmet Coffee bayiliği, Luvoco Gourmet Coffee franchise fırsatı, Luvoco Gourmet Coffee bayi fırsatı, Luvoco Gourmet Coffee mağazası, Luvoco Gourmet Coffee telefonu, Luvoco Gourmet Coffee email, Luvoco Gourmet Coffee e-postası, Luvoco Gourmet Coffee iletişim, Luvoco Gourmet Coffee franchise formu