Mathnasium

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Mathnasium Master Franchise Fırsatı

Dünya genelinde 1.000'den fazla bayiyle hizmet veren Mathnasium, franchising alanında en hızlı büyüyen şirketlerinden biridir. Master Franchisor hakları için Türkiye'da geçerli yalnızca bir lisans vereceğiz.

Türkiye'da yönetim için gerekli kuruluş ücretleri ve işletme sermayesi toplam yaklaşık 800.000 USD'dir. Türkiye'nın en az 55 bayiye ev sahipliği yapacağını tahmin ediyoruz. Türkiye'daki Mathnasium Master Franchisor, satılan her bir franchise için başlangıç ücreti tahsil edecek ve her bir franchise için devam eden telif ücretleri alacaktır. 'lar mevcut temel sistemlerimizi ve altyapımızı kullanarak, franchising alan işletmelerine eğitim ve destek verecektir.

Gerçekten eşsiz bir fırsat sunuyoruz: Zamanımızın en başarılı franchise'larından birine özel ülke çapında franchise hakları. Büyüyen markamızın gücünü benimseyecek ve Türkiye'daki binlerce çocuğun hayatını değiştirecek, kararlı ve tutkulu bir girişimci arıyoruz. Sadece bir lisans vereceğiz; sizin olabilir mi?
Yatırım Aralığı
$541,500 USD - $841,500 USD

Broşürümüz - Tıklayın ve İndirin

Faaliyet Alanı
2002 yılında Los Angeles, Kaliforniya'da yalnızca bir Mathnasium merkezi ile kurulan Mathnasium, dünya çapında 1000'den fazla lokasyona sahip en hızlı büyüyen franchise şirketlerinden biri. Mathnasium Method ™ ile bir Mathnasium Learning Center'daki oturumlara katılan öğrenciler notlarını ve puanlarını artırır, eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini öğrenir ve özgüven kazanır. 5 milyondan fazla oturumun öğretildiği Mathnasium'un amacı, 2025 yılına kadar 1.000 yeni öğrenme merkezi daha açmak.

Mathnasium, öğrencilere sonsuza kadar inşa edecekleri sağlam matematik temelini verir. Bunu, kanıtlanmış bir müfredatla son derece kişiselleştirilmiş bir yaklaşım olan Mathnasium Method ™ ile yapıyoruz. Kapsamlı değerlendirmemiz, bir çocuğun güçlü ve zayıf yönlerinin tam olarak nerede olduğunu gösterir. O zaman bizim bakım hocalarımız çocuklarla bulundukları yerde buluşuyor, temel boşlukları doldurmaları ve mümkün olduklarını düşündüklerinin ötesine götürmeleri için onlara mantıklı gelenleri öğretiyorlar. Kanıtlanmış öğretim teknikleri ile en iyi matematik eğitimi uzmanlığını veriyoruz. Ebeveynlerden ve çocuklardan gelen binlerce referans, yaşamlarında ve topluluklarımızda yarattığımız farkı göstermektedir.


Franchise Sisteminin İşleyişi
EĞİTİM:
Size franchise satış işlemlerini öğreteceğiz ve size nasıl destek vereceğinizi göstereceğiz. Size Mathnasium Öğrenim Merkezini nasıl çalıştıracağınızı göstererek başlayacağız. İşletmenizi oluşturmak için araç takımımızı nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Pazarlama, öncü üretim, eğitim, müşteri ilişkileri yönetimi ve ayrıca özel müfredatımız olan Mathnasium Method ™ 'u da kapsıyoruz.

DESTEK:
İş danışmanlığından yıllık sözleşmelere kadar, işinizi yürütmek ve büyütmek için ihtiyacınız olan tüm desteğe sahip olacaksınız. Merkezileştirilmiş destek ekibimiz, pazarlama ve iş geliştirme ihtiyaçlarınızı desteklemek için hazır durumdadır.


Aranan yer ve bölge tanımı
Türkiye'yi yönetmek için gereken başlangıç ​​ücretleri ve işletme sermayesi yaklaşık 840.000 ABD dolarıdır. Türkiye'nin en az 55 franchise verebileceğini tahmin ediyoruz. Türkiye’deki Mathnasium Master Franchise Uzmanı, satılan her bir franchise için ilk bir ücret tahsil edecek ve her bir franchise için devam eden telif ücretlerini alacaktır. Mevcut sistemlerimizi ve altyapımızı kullanarak franchise'larına eğitim ve destek sağlayacaklardır.


Aranan işletmeci özellikleri
Özellikle tepeden tırnağa güçlü markalı bir iş kurma becerisine ve girişimci zekasına sahip yatırımcılarla ilgileniyoruz. Genel Merkez'den kapsamlı desteğin yanı sıra doğru iş ortağının kişisel yeniliklerini ve dehasını projeye entegre etmesi için büyük bir özgürlük de sunacağız. Yeni franchise geliştiricilerinin projeye katılım ve eğitim süreci, 15 yılı aşkın tecrübeyle özenle düzenlenmiş ve mükemmelleştirilmiştir. Proje büyük bir sadakat ve bağlılık gerektirse de bu yolculuğun her bir adımı, pek çok uzman franchise geliştirme ekibi üyemiz tarafından desteklenecek ve teşvik edilecektir.

472 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı0
Franchise Olan Şube Sayısı0
Franchise Kullanım Bedeli%13
Reklam Fonu Katılımı%0
Sabit Yatırım Tutarı$541,500 USD - $841,500 USD
İşletme Sermayesi$841,500 USD

Mathnasium
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Mathnasium franchise, Mathnasium bayilik, Mathnasium bayiliği, Mathnasium franchise fırsatı, Mathnasium bayi fırsatı, Mathnasium mağazası, Mathnasium telefonu, Mathnasium email, Mathnasium e-postası, Mathnasium iletişim, Mathnasium franchise formu