Franchise Turkey
>
>
Eğitim ( Hizmet )

Eğitim ( Hizmet ) sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

5 YILDIZ EĞİTİM KURUMLARI

5 Yıldız Eğitim Kurumları olarak tüm Türkiye genelinde marka kimliğimizi koruyacak, saygın ve nitelikli şube ağı kurarak gelecek nesillere Başöğretmen Atatürk’ün izinde kurumlar oluşturmaktır.Türkiye’nin yenilikçi ve prestijli yayınevlerinin bilgi, beceri ve tecrübesine sahip öğretmenleri ile kurulan 5 Yıldız Eğitim Kurumlarında amacımız; öğrencilerimizin farklı ve güçlü yönlerini keşfetmek, sorumluluk, başarı konusunda farkındalık oluşturmak ve sahip oldukları potansiyeli başarıya dönüştürerek hedefledikleri üniversiteyi / liseyi kazanmalarını sağlamaktır.
image

Abacus Master

Abacusmaster uluslar arası eğitim programıDaha iyi bir gelecek için kendi işinizi kurun Kitapla eğitim tabanlı klasik abaküs eğitim yöntemleri yerine video, ses ve kitap tabanlı Fast-track Abacus öğrenme programı ile geleceğinize yatırım yapın.Uygulanmakta olan abaküs sistemi geleneksel yöntemlerden tamamen farklı olup öğrencinin yeteneklerini ortaya çıkaran, öğrenmeyi hızlandıran bilgisayar tabanlı yeni bir sistemdir. Her öğrenciye internet tabanlı benzersiz bir uygulama yazılımı verilmektedir.
image

Abaküs Türk

Mental Aritmetik Eğitim ve EğitmenliğiMental Aritmetik: 4-13 yaş arası çocukların zeka gelişimini sağlayan eğitim programıdır. Bu program kapsamında Şube olmak için veya eğitmen olmak için başvurabilirsiniz. Eğitmenlik aldıktan sonra çok belirgin bir rakam ile çalışmanız mümkündür.Türkiye´de büYük yatırımcıların artık bu sektörde ilerlediğini söyleyebiliriz.
image

Abamer

Hizmet ve eğitim kalitesiyle eğitime ihtiyacı olan özel gereksinimli tüm çocukların ilk tercihi olmak. - Kendi kendine yetebilen bireyler yetiştirebilmek amacıyla çıktığımız bu yolda her bireyin tek ve özel olduğu bilinciyle çağın gereklerine uygun güvenli ve sıcak bir ortamda, ferdin ve toplumun ihtiyaçlarını ayrım yapmaksızın karşılayarak, iş birliği, dayanışma ve paylaşım içerisinde, değişikliklere ve yeniliklere açık bir kurum olmayı sürdürmek.
image

Advance Yurtdışı Eğitim

2005 Ekim ayına kadar Genel Müdürlüğü Malta’da bulunan Advance Yurtdışı Eğitim, 2005 Ekim ayında merkezini İstanbul ofisine taşımıştır. Kasım 2006 tarihinden itibaren de Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İnegöl, Çanakkale, Adana ve Mersin illerinde faaliyet göstermektedir
image

AFACANLAR DÜNYASI

Afacanlar Dünyası çocuklara yönelik mesleki oyunlar oynanan oyun alanıdır. Sizler gibi Anne Baba olan Bizler çocuklarımıza; Hayaller kurabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, sorun çözebilecekleri, liderlik becerilerini geliştirebilecekleri bir dünya hayal ettik. Ve gerçekleştirdik.Çocuklar Afacanlar Dünyasın da oyun oynarken, ebeveynler de kurduğumuz kamera sisteminden çocuklarımızı izleyebiliyorlar. %100 Yerli Sermaye ile Üretilen, Bulunan İşyerlerinin Fiziksel Durumlarına göre Kullanılan Malzemeler Değişiklik Göstermektedir. Yerine Göre YTONG, Alçıpan Bölme, Alçı Kaplama ve Sağlığa Zarar Vermeyen Boyama Sistemiyle Atölyelerimizi Oluşturmaktayız.
image

All Study

2004 Yılından beri Yurtdışı Eğitim ve Vize danışmanlığı alanında faaliyet veriyoruz. Anadili İngilizce olan ülkelerdeki dil okulları, Üniversitelerle birebir çalışıyor ve Türkiye temsilciliklerini yürütüyoruz.
image

American Life Dil Okulları

American Life Dil Okulları, dil eğitimi sektörünün öncü ve yenilikçi markasıdır. 2013 yılından beri isim hakkı vermeye başlayan American Life, Türkiye’de otuzdan fazla şehirde altmışa yakın merkezde faaliyet göstermektedir. Ayrıca Bakü’de bir şubesi bulunmaktadır.
image

Anaçağ Anaokulu

Biz okullarımızda; Ulusal ve uluslararası alanda geçerliliği kanıtlanmış eğitim yaklaşımlarından yararlanarak, alanında uzman akademisyenler ile birlikte ortaya koyduğumuz özgün eğitim modelimiz olan BÜGEM 'Bütünsel Gelişim Eğitim Modeli'ni uyguluyoruz.
image

İkarus Mental Aritmetik

Abaküs Temelli Mental Aritmetik -- Kurumsallık, şeffaflık ve güvenilir eğitim politikaları bizim için en önemli kriterlerdir. Sistemiz dahilinde Marmara Bölgesi içinde yer alan tüm il ve bu illere bağlı ilçelerde franchise verilmektedir. Sınıflarımız 8 kişi olmak üzere Tüm şubelerimiz aynı mobilyaları, eğitim gereçleri ve eğitim kaynakları ile aynı tasarımdadır.
image

İngiliz Akademi

İngiliz Akademi Dil Okulları tüm eğitim programlarında öğretmen merkezli interaktif bir eğitim modeli uygular. İngilizce dil sınavlarına yönelik hazırlık programları ve 18 Yaş Altı Gruba Yönelik İngilizce Dil Eğitim Programlarının da öğrencilere sunulduğu İngiliz Akademi Dil Okulları’nda tüm eğitim programlarımız, deneyimli akademik kadromuzun pedagojik bilgi ve tecrübeleri ile öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda özenle oluşturulmuştur. İngiliz Akademi Dil Okulları’nda uygulanan eğitim programları müfredat, metodoloji ve ölçme-değerlendirme sistemi açısından Avrupa Dil Yeterlilik standartlarına da (CEFR) uyumludur.
image

İstanbul Lisan Merkezi

Kurumumuz 1982 yılında kurulmuş; Bakırköy Genel Merkez olmak üzere, şu anda 4 şubesinde (Bakırköy, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Kadıköy) hizmet veren İstanbul Lisan Merkezi (İLM), hem bireysel hem de kurumsal alanda profesyonel organizasyonlara imza atmaktadır.
image

İyilik Atölyesi

İyilik Atölyesi, 2009 yılında İzmir’ de yeme-içme-eğlence sektörünün çeşitli ürün, hizmet ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan JP Gıda Danışmanlık’ ın markası Juice Planet’ in “çok yönlü sosyal sorumluluk projesi”dir.
image

Özel Netiş Meslek Kursu

Mesleki EğitimNetiş Meslek Kursu insanlara meslek öğreterek işe yerleştirmek ve işverenlere de kalifeye eleman sağlamak amacıyla kurulmuş şuan itibariyle Türkiye´nin ilk ve tek Meslek Kursudur.
image

Bil Öğretim Kurumları

EğitimÜniversiteye, Fen Anadolu Liselerine ve Kolejlere Hazırlık Dershaneleri ile Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursları. ISO 9001 kalite belgesine sahip BİL Öğretim Kurumları; bilgi çağını kendine hedef edinmiş, profesyonel ve uzman eğitim kadrosu ve ciddi AR-GE faaliyetleri ile her yeni gün yeni projelere imza atmayı kendine misyon edinmiştir.
image

Bilişim Eğitim Merkezi

Bİlgisayar EğitimiYılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün lider kuruluşu olan Bilişim Eğitim Merkezi, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu binlerce mezunuyla eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere Bilişim Eğitim Merkezi’ne ortak olma fırsatını sunuyor…
image

Brain Clinic

Çocuklardaki Dikkat Eksikliği ve Hiperkaktivite Bozukluğu konularında Uluslararası Geçerliliği olan Testler, Bilimsel Egzersiz ve Zeka Aktiviteleri programlarıyla gelişimlerine destek olmaktadır. Bununla birlikte kadrosunda yer alan Uzman ve Klinik Psikolog kadrosu ile yetişkinler için bireysel psikolojik danışmanlık desteği vermektedir. Aile danışmanlığı ve ergenlik sorunları konularında da ailelere danışmanlık ve terapi desteği vermektedir. Franchise alan işletmelere, tüm hizmet birimlerimizin kurulumu yapılmakta, ruhsat ve izin işlemleri gibi resmi işlemlerde destek verilmektedir. Aynı şekilde tüm kadronun oluşturulması, testlerin eğitimi, program içeriklerinin eğitimlerinin verilmesi, kamoanyaların düzenlenmesi, satış politikaları ve ücretlendirme konularında sürekli destek verilmektedir. Yatırımcımızın bu alanda herhangi bir belgesi veya tecrübesi olması beklenmez. Brain Clinic tüm Türkiye'ye bayilik vermektedir.
image

Bricks4Kidz

Bricks4Kidz® 3 - 13 yaş arası çocuklara oyun ile eğitim vermeyi amaçlayan bir kuruluştur. Etkinliklerinde kendi geliştirdiği özgün içerikleri ve orijinal Lego® ürünlerini kullanır. Dünyada 50'ye yakın ülkede 700'ü aşkın bölgede faaliyet gösterir. Çocuklar S.T.E.M uyumlu programlar kapsamında; robotlar, makine düzenekleri, ünlü binalar, film kahramanları gibi çok çeşitli modelleri tasarlar ve inşa ederler. Bu çalışmalarda mühendislik, mimarlık, matematik, fen ve teknoloji gibi alanları keşfederler. Uzman eğitmenler eşliğinde yapılan çalışmalarda çocuklar; problem çözme, yaratıcılık, eleştirel düşünme, ekip çalışması, iletişim gibi birçok temel becerilerini geliştirirler. Rekabetten uzak bir ortamda sosyalleşmeleri de önemli bir hedeftir.
image

British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

EğitimKuruluşundan bu yana çalışmalarının vermiş olduğu deneyim ve Türkiye’de dilde eğitim alanında yaptığı atılımlarla sektörünün lider kuruluşu olan BRITISH CENTRE şimdi ise son yılların en önemli iş kurma metodu olan franchise sistemiyle sizlere BRITISH CENTRE Dil Okullarına ortak olma fırsatı sunuyor.Neden BRITISH CENTRE Dil Okulları ?Kusursuz bir sistemin parçası olacaksınız!Bildiği işi yapmayı tercih edenler, profesyonel çalışma döneminden gelen deneyimleri ile işe girişirler.
image

British Street Dil Okulları

Sektörümüzde 10 yılı aşkın süredir sürekli olarak hizmet vermiş bir kadronun sizlerle tecrübesini paylaşmasını hedefliyoruz. Hakkımızda söylenecek çok şey olsa da çok şey söylemek yerine özet geçmek istedik. Özetle biz geçmişimize baktığımızda şunları görüyoruz;10+ Yıllık Tecrübe, Sürekli ve Kesintisiz Özveri, En güncel haliyle sizlere sunduğumuz methodlar.Yine de bir şeyler söylemek gerekirse British Streeth Dil Okulu olarak sektördeki tecrübesini bünyesinde bulunan deneyimli kadrosu ile sizlere paylaşan bir dil okuludur. Bu amaçla çıktığımız yolda sizlere dil eğitiminizde destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.
image

Cacabey Planetaryum

Planetaryun Uzay Çadırlarının Üretimi ve BayiliğiTürkiye’nin İlk ve Tek Yerli Planetaryum Üreticisi Cacabey Planetaryum, Türkiye’deki tek yetkili bayisi MOP Planetaryum aracılığı ile Tüm Türkiye’de Bayilikler Vermeye Başlıyor !Cacabey Planetaryum Hiz. Ltd. Şti Dr. Uğur ÖZEN ve ekibi tarafından, Türkiye’deki yerli planetaryum üretimini sağlamak, hizmetini ve kalitesini sunmak için Bursa’da faaliyetlerine başlamış olup, bu sektörde göstermiş olduğu AR-GE çalışmalarının meyvesini 2011 Yılında almış olduğu Yılın Girişimcisi Ödülleri ile taçlandırmıştır.
image

CanEnglish

CanEnglish 2005 yılında Ankara’da kurulmuş olan, kişiye özel ders paketleri ve yol haritalarını adından gelen motivasyonla uygulayan, yenilikçi vizyona sahip genç ve dinamik bir dil okuludur.
image

Eğlenceli Bilim

Eğitim - Uygulamalı Fen Bilimleri Deney ProgramlarıFen Bilimleri alanında uygulayarak öğrenme konusunda Türkiye’de bir ilk; High Touch High Tech - Eğlenceli Bilim Programları!“Yaparak öğrenme yoluyla bilim eğitimi-Inquiry Based Science Education (IBSE)” Amerika’dan sonra dünyada birçok ülkenin eğitim alanında ele aldığı bir konu haline gelmiştir. Amerika’da High Touch High Tech Programları Top 500 Franchise listelerinde en hızlı büyüyen franchise kategorisinde 8. olmuştur.
image

Elon Akademi

Dikkat geliştirme merkezi olarak uzman eğitimciler tarafından dikkat eksiklği, hiperaktivite, disleksi, öğrenme güçlüğü, ağırlıklı olup çocukların bilişsel yeteneklerini geliştiren uygulamalar yapılmaktadır. Dikkat üzerine ağırlıklı çalışılan merkezde kullanılan cihaz temini ve eğitim tarafımızdan verilmektedir. Amacımız ilaç kullanan çocuklarımıza kullanılan yöntemlerle ilaçsız çözümler sunmaktır. İş birliği içerisinde olunduğu süre zarfında reklam, eğitim, proje destekleri verilmektedir. Kurulum aşamasında konum belirleme ve ofis içi düzen desteği sağlanmaktadır. Eğitim ve psikolojinin birleştiği merkezlerimizde personel desteği ve psikoterapi eğitimleri verilmektedir. Eğitimler sonunda sertifikalandırılmaktadır.
image

English Plus Mental

Mental Aritmetik EğitimiGünümüzde, teknolojinin getirmiş olduğu yan etkilerden dikkat dağınıklığı, algı zayıflığı, odaklanma problemleri, konsantrasyon ve özgüven eksikliğini çözmek için, mental aritmetik eğitimi uygulanmaktadır. Bizler mental aritmetik eğitimini modern ve teknoloji ile donanmış mekanlarda vermekteyiz. Aynı zamanda mental aritmetik ile hafıza ve algısı kuvvetlenmiş çocuğa, ingilizce eğitimi vererek ingilizce öğrenmesini de amaçlamaktayız.
image

English Time

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.
image

Fastrackids

Kuruluş yılı: 1998 Orijin ülkesi: ABD Okul öncesi çocuk gelişim programı
image

Fi Koç Eğitim

Fi Koç Eğitim 2012 yılına dayanan köklü bir geleneği yenilikçi fikirlerle, dijital sistemi nitelikli eğitmen ve öğrencilerle, tecrübeye dayanan kurumsal bilgiyi pratikle buluşturmaktadır. 2012 yılından bu yana on binlerce öğrenciye verimli ders çalışmayı, planlama yapmayı, taktiksel çalışmayı öğretmenin yanında öğrencinin içindeki motivasyonu çıkararak vizyoner bir yol bulmasına öncülük etmiştir. Youtube platformunda 500’ü aşkın eğitim videoları yayınlamanın yanında çeşitli illerde kurulan “Fi Koç Eğitim Merkezleri” ile de binlerce öğrenciyi Fi Koç Eğitimleriyle de buluşturmuştur. Dijital dünyada eğitimde dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu gerçekliğinde yüz yüze eğitimlerimizin yanında “Online Eğitim” sistemini de en başarılı şekilde uygulayan eğitim kurumu olduk. Bunun en büyük adımı olarak da TeknoPark bünyesinde Türkiye’nin ilk eğitim ve koçluk yazılımını oluşturma başlamıştır. Bünyesindeki kişisel gelişim kurslarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Fi Koç Eğitim ve Koçluk Platformu bünyesinde LGS, YKS, YDT, DGS, KPSS’ye hazırlananların yanı sıra ara sınıflara yönelik eğitim ve koçluk paketlerini de barındırıyor. Türkiye’nin ilk eğitim ve koçluk yazılımı olan Fi Koç bünyesinde koçluk, soru çözüm, canlı görüşme, test gibi sistemleri barındırmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’nin en iyi koç ve eğitmelerini öğrenciler ile buluşturmayı hedeflemektedir. Veliler için tam bir güven merkezi olan Fi Koç Eğitim platformu, velilerin öğrencileri güvenle teslim edebileceği en doğru adres olma özelliğini gösteriyor. Fi Koç Eğitim Merkezlerinde öğrenci koçluğunun yanında Kafe-Kütüphane, Deneme Kulüpleri, Soru Çözüm Etütleri ve Özel Dersler de verilmektedir.
image

Full English

İngilizce egitim NEDEN FULLENGLISH FRANCHISEAraştırma geliştirme dönemi tamamlanmış ve markalaşmış, Kursiyerleri sayesinde eğitim kalitesini kanıtlamış, konuşma garantisi ile "İngilizce kursu" alanında ciddi farklılıklarıyla Fullenglish markası sayesinde, siz de hızla büyüyen bir markanın temsilcisi olacaksınız.
image

Global Academy-Uygulamalı İngilizce Konuşturma Danışmanlık Merkezi

Çocuklara Yönelik İngilizce Konuşturma MerkeziGlobal Academy Boston Amerika tarafından çocuklara İngilizce öğretimi konusunda eğitim sektörüne kazandırılmış olağanüstü bir çözüm olan "Uygulamalı İngilizce Konuşturma Sistemi" ile 2. 3. 4 sınıf öğrencilerini İngilizce konuşturmak için ülke genelinde Uygulamalı İngilizce Konuşturma Danışmanlık Merkezleri kurulmaktadır.Bu sistem ile ülkemizde uzun yıllardır kullanılan "İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum" söylemine son verilmektedir.
image

Happykids

Kuruluş yılı: 1992 Orijin ülkesi: Türkiye Eğitim, Organizasyon, Danışmanlık, Proje Yönetimi
image

Ho MathAndChess

4-14 Yaş Çocuk EğitimiHo MathAndChess, Kanadalı Frank Ho tarafından, çocukların matematiği en iyi eğlenerek öğrendikleri felsefesiyle yaratılmış ve 1995 yılında resmileştirilmiştir. Ho MathandChess eğitim ve eğlenceli bir öğrenme ortamı sağlamak için dünyanın ilk matematik ve satranç entegre eğitim kitaplarını yarattı, yenilikçi ve heyecan verici ürünleri dünyaya sunmaya devam ederek eğitim sektörüne liderlik etmeye devam etmektedir.
image

Icsabroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim DanışmanlığıIcsabroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
image

ID Coaching

ICF Onaylı Koçluk Eğitim ve SertifikasyonuDünyanın en gözde mesleklerinden biri olan Koçluk alanında çalışan firmamız,kişisel ve kurumsal alanda ICF,AC ve IICA onaylı koçluk eğitimleri vermekte,profesyonel koçlar yetiştirmektedir.
image

InfoLANG Dil Okulları

İngilizce EğitimleriYılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün lider kuruluşu olan InfoLANG Dil Okulları, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu yüzlerce mezunuyla eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere InfoLANG Dil Okulları’na ortak olma fırsatını sunuyor…InfoLANG Dil Okulları Franchising Sistemi sayesinde, lider bir ekibin sağladığı avantajlardan yararlanarak yüksek standartlara sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. InfoLANG Dil Okulları bünyesindeki uzmanların denetiminde, kısa bir sürede dünyaca ünlü bir eğitim kurumu olacak ve sektörde, çağın gerektirdiği, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunurken, kendi işinizi kurmuş olmanın da haklı gururunu yaşayacaksınız.Yıllardır düzenlediği eğitim programlarıyla binlerce gencin başarılı ve kazançlı mesleklere kavuşma hayallerini gerçekleştiren InfoLANG Dil Okulları, size ortaklık teklif ediyor. Yeterli finansmana, girişimci ruha ve yüksek motivasyona sahipseniz; InfoLANG Dil Okulları’nın her geçen gün büyüyen eğitim zincirinin bir halkası olabilirsiniz.InfoLANG Dil Okulları ile kuracağınız ortaklığınız sayesinde, dünya standartlarına sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. Böylelikle Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunacaksınız.Gelin siz de hayallerinizi, profesyonel bir ekibin tecrübesiyle birleştirerek bir adım öteye taşıyın, eğitim sektörünün lideri olun…
image

Kaşif Çocuk Akademisi

2014 yılında yeni ismiyle gün yüzüne çıkan Kaşif Çocuk Akademisi, DEBİ-T eğitim modeli, Cezeri Çocuk Dizisi, Kaşif Tv, Uluslararası Çocuğa Değer Katanlar Ödülleri gibi bir çok ilke imza atarak 4 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 1'i yurt dışında (Mekke – Franchise) olmak üzere 7 şubeye ulaşmıştır.
image

Küçük Şeyler Anaokulu

2006 yılında, okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir okul öncesi hizmeti verebilmek için yola çıktık.Çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projemiz kısa süre içinde 19 il/ ilçede 34 okula ulaştı. Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır. Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.
image

Kida Okulları

1970lerin başında Berlindeki Türk işçiler döneri Almanyada yaygınlaştırdı. Almanyada satılan dönerler, Türkiyedeki muadillerine kıyasla daha fazla et, salata ve sos içermektedir. Almanyada kısa sürede popülerleşen döner evrile evrile Türkiyedekinden farklı bir form aldı ve bu dönerin hazırlanış biçimi de Berlinden yayıldı. Almanya ve birçok Avrupa ülkesinde en çok satan fast food ve sokak yemeklerinden biri olan döner dünya genelinde bu şekilde popülerleşmiştir. Der Berliner Döner en lezzetli ve en doğru Berlin dönerini sizlerle buluşturuyor. Kendisine özgün sosları,hazırladığı taze salatalar ve günlük pişen taze ekmekleri ile farklı bir döner deneyimi sunuyor. Der Berliner Döner müşterilerine farklı bir döner deyimi sunar. Rakiplerinden farklı olarak döner gramajı en az 125 gr dan başlar,müşteri seçimine göre 8 farklı salata malzemesi ve kendi hazırladığı 4 farklı sos ile servis eder.Bu yöntem ne kadar maliyetli ve zahmetli olursa olsun, Der Berliner Döner lezzetinin en önemli sırrı olan tazelik ve sürdürlebilirliği üretimin her aşamasında dikkatle sürdürülür 100 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini oluşturan ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Der Berliner Döner, hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir uygun rakamlarla müşterilerine sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir.
image

KidzOne

KidzOne patentli ve marka tescili alınmış “Türkiye’nin İlk Gelişim Takipli Aktivite” merkezidir. KidzOne Türkiye’nin her yerinde uygulanabilecek bir iş modelidir. İşletmeciye keyif veren, çocuk kahkahaları arasında iş yapmasını sağlayan bir franchise sistemidir. İşletmecilerin doğru, hızlı ve keyifli başlangıç yapmalarına destek olur. KidzOne olarak tüm Türkiye çapında şube bazında franchise veriyoruz ve franchise alan tüm işletmecilerimize pazarlamadan, operasyona; reklamdan, insan kaynaklarına ve eğitim desteğine kadar her alanda katkı sunuyoruz. Dünya çapında yaygın bir sistem Büyüyen ve gelişen pazara sahip bir sektör Global pazarlama ve tanıtım desteği Basın desteği Operasyonel destek Eğitim ve eğitmen desteği Danışman desteği Görsel tasarım desteği Reklam desteği Ücretsiz temel eğitim İş Geliştirme eğitimleri İnsan kaynakları Üye takip sistemi sağlayan programlar
image

Little Kickers Türkiye

2250 antrenör, 300 franchise ile 36 ülkedeki temsil ağımızla Dünya’daki en büyük ve en başarılı okul öncesi futbol programıyız ve daha kat edeceğimiz çok yolumuz var. Mütemadiyen derslerimizi uzmanlarımızın destekleriyle geliştiriyoruz ve franchise bayimiz olarak daha sağlıklı bir hayat/iş dengesiyle ticari hayatında başarılı olmak isteyen herkesin fikrini önemsiyoruz.
image

Manchester Dil Okulları

Kurulmuş olduğu 1997 yılından bu yana kaliteden taviz vermeden hizmetlerini sürdüren Manchester Dil Okulları ağırlıklı olarak İngilizce eğitim vermek için kurulan dil okuludur.
image

Matematik Dünyası

Eğitim, Yayıncılık, Mental Aritmetik, Shop MağazacılıkYAYINCILIK:Poşet Yaprak Testler, Deneme Paketleri, Fasikül Serileri, Konu Anlatımlı Soru Bankaları, Aylık Popüler Dergi, Özel Kitaplar vb hazırlanması ve üretilmesi. yayınlarımızın tanıtımı, reklamı, satışı ve bütün bunların organizasyonunu içermektedir.
image

Mathnasium

Dünya genelinde 1.000'den fazla bayiyle hizmet veren Mathnasium, en hızlı büyüyen franchise şirketlerinden biridir. Türkiye'ya özel Master Franchisor olmak için ülke çapında geçerli lisansa sahip olun.
image

Monier&Monier Early English

Erken Yas İngilizceMonier&Monier Erken İngilizce markamız 3-12 yaş gurubunu hedeflemektedir.Cambridge Üniversitesi,Baby Tv ve Kaplan İnternational kurumlarının hazırladığı Dünyanın En İyi Erken İngilizce programıdır.Monier and Monier, Cambridge English: Young Learner ve Common European Framework müfredatına paralel olarak yapılandırılmıştır.
image

Net Kampüs

NETKAMPÜS, 2013 yılında T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 2014 yılında T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, 2015 Yılında T.C. Sağlık Bakanlığı ve 2018 yılında T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Toplumda ihtiyaç duyulan eğitim programlarının oluşturulması ve düzenlenmesi amacıyla kurulmuştur.
image

Oxford House College

Egitim1974 yılında İngiltere’de kurulan Oxford House College; 2006 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bir yabancı dilin ancak konuşulan bir ortamda öğrenildiği gerçeğinden yola çıkan Oxford House College, “Uluslar arası İngilizce Dil Kampüsü” olarak İstanbul’un merkezi olan Taksim-İstiklal caddesindeki 8 katlı binasında faaliyet göstermektedir.
image

Panathinaikos Basketball Academy Turkey

Son yılların popüler sporu BASKETBOLl ile hem spor yapın hem de kazançlı bir işiniz olsun. Panathinaikos Türkiye Basketbol Spor Okulları , Avrupa’nın EN İYİ basketbol alt yapısına sahip , Akademilerin de yetiştirdiği birçok oyuncuyu NBA e gönderen ve yine yetiştirdiği oyuncuların bir çoğunun da DIAMANTIDIS, CALATHES gibi efsane basketbolcu olduğu PANATHINAIKOS BASKETBALL ACADEMY nin Türkiye deki tek resmi basketbol spor okullarıdır.
image

Technokids

Kavram Dershaneleri ulusal eğitimde önemli bir değerdir. Dershanemiz; eğitime katkısı, çeyrek yüzyılı aşkın geçmişi, gençliğe aşıladığı umutla ışıldayan bir eğitim yıldızı olmuştur.Bilincini, bilgi birikimini, deneyimlerini, özkaynaklarını bireyin ve toplumun eğitimine ve gelişmesine yönelik kullanan Kavram Dershaneleri, 1974-1975 eğitim ve öğretim yılında, İstanbul-Eminönü-Laleli de Bahattin Durmuş un kurucu müdürlüğünde kuruldu. Sonraki yıllarda Eminönü Vezneciler semtinde ilk ve orta-öğretim öğrencilerine ÖSS-ÖYS alanlarında da eğitim veren ikinci bir şube açıldı.
image

Technokids

Çocuk Aktivite MerkeziTechnoKids’de çocuklar;Hayal ettiği şeyleri 3 boyutlu düşünebilme,Düşündüklerini tasarlayabilme,Meraklarının peşinden gidebilme,Kendilerini özgürce ifade edebilme imkanı buluyorlar…Technokids olarak LEGO Education ile işbirliği yaparak çeşitli yaş grupları için özel olarak geliştirilen konular ile ilgili atölye çalışmaları düzenliyor.LEGO 4 yaş ve üstü,ROBOTICS 7 yaş ve üstü çocukların haftanın bir günü 1,5 saatlik aktivitelerde kişisel ve akedemik gelişimlerine yönelik destek oyun ile harmanlanarak sağlanıyor.
image

Time Dil Okulları

Yabancı dil okulutime dil okulları 2007 yılından beri faaliyet göstermektedir.Amerikan Kültür Derneği kuruluşudur.istanbulda 6 türkiye çapında 10 şubesi bulunmaktadır.öğrencilerine avrupa dil portfolyosu vermektedir.amerika ve ingilterede bulunan kendi şubelerinde online ingilizce dersleri vermektedir.
image

Uğur Dershanesi

Global, yenilikçi ve öncü yaklaşımları ile eğitim sektörüne yön veren Uğur Kurs’un 1968 yılında başlayan eğitim yolculuğu, bugün Türkiye’nin 55 ilinde 141 kursu ile devam ediyor. Uğur markasının yarım asrı aşkın deneyimiyle öğrenciler; akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak hayallerindeki üniversiteye hazırlanıyor.
image

Uçan Balon

Çocukevi Uçan Balon, sektörde 28 yılı aşan deneyimi ile kaliteli ve tam hizmeti uygun fiyatla Türk çocuklarına sunmak amacı ile yola çıkmış bir eğitim kurumudur.
image

Wall Street English

27 Ülkede 400'den fazla merkeziyle yılda ortalama 200,000 öğrenciye hizmet veren Wall Street English(WSE), İngilizce eğitiminde lider ve köklü bir eğitim kurumudur. WSE eğitim, medya ve yayıncılıkta dünya lideri Pearson Education bünyesinde yer almaktadır. Pearson Education, eğitim yayınları, e-learning programları, test geliştirme ve uygulama sistemleri ile okul öncesinden, iş dünyasındaki profesyonellere kadar 100 milyondan fazla kişinin eğitimine destek vermektedir. Wall Street English, Türkiye'de 2001 yılında kurulmuştur ve 9 ilde 15 merkeziyle hizmet vermektedir. 7.000’e yakın öğrencisi bulunanan WSE Türkiye, bugüne kadar 3 binin üzerinde kurumsal firmanın da çözüm ortağı olmuştur. Wall Street English, eğitim uygulaması ve kalite kontrolü alanında ISO 9001:2015 belgesine sahiptir. Ayrıca, Cambridge Üniversitesi ESOL Bölümü tarafından yapılan araştırma ile programı ve öğrettiği seviyeleri, Genel Avrupa Dil Standartları (CEFR) ile uyumluluğu kanıtlanan ilk dil okuludur.
image

Ya-Pa Anaokulu

M.E.B.´lığına bağlı 2-6 yaş arası hizmet veren özel anaokulu hizmetleri3.Fiziksel Koşullar(45-60 kontenjan dahilinde)• Bina: 400 m2 kapalı ana sahip, müstakil dubleks ya da tripleks tipinde müstakil bahçeli bina. • Bahçe: Çocukların zaman zaman eğitim zaman zaman oyun amacıyla yararlanabilecekleri 150 m2 ve üstü bahçe.• Sınıflar: 25 m2 ve üstü 3 sınıf(3 yaş, 4 yaş, ve 5 yaş grubu için ayrı sınıflar) ,2 yaş grubu için hazırlanan 20 m2 oyun grubu alanı,3 yaş çocukları için sakin bir ortamda oluşturulan dinlenme odası(uyku)•Kapalı Oyun Alanı: Çok amaçlı kullanılabilecek kapalı oyun alanı. •Atölyeler: Müzik, dans, drama, spor, ve sanat atölyeleri•İdari odalar: Kurucu odası, en az 10 m2 müdür odası, en az 10 m2 psikolog odası, en az 10 m2 büro hizmetleri ve arşiv odası•Mutfak ve yemekhane: Toplamda 30 m2•Tuvalet ve lavabolar: 2 yetişkin bay ve bayan tuvaleti, 4 adet kız ve erkek çocuk tuvaleti• Diğer alanlar: Veli bekleme alanı, kapalı depo•Mobilya ve Eğitim Materyalleri: YAPA merkez tarafından standart paket olarak verilecektir.4. Personel • Müdür: Üniversitelerin 4 yıllık Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi Öğretmenliği ya da Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği bölümlerinden mezun ve en az 3 yıl Anaokulu deneyimli bayan müdür (kurucu müdür olabiliyorsa deneyim koşulu aranmaz.)• Öğretmenler: Her sınıfta üniversitelerin Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi Öğretmenliği ya da Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümlerden ya da meslek lisesi mezunu en az 2 yıl deneyimli bayan öğretmenler.• Psikolog: Üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun bay/bayan.• Yardımcı Öğretmenler: Yardımcı öğretmenler Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü mezunu.Hizmetliler: 1 ahçı ve 1 temizlik personeli5. Eğitim Programlarımız YAPA Anaokulları Franchise modeli, YAPA A.Ş.’nin 1981’den günümüze Okul Öncesi Eğitim alanındaki tecrübesi ve birikimi ile , 2009 yılında Türkiye’de 2–6 yaş grubu çocuklarına ve ailelerine eğitim vermek üzere hayata geçmiştir.Okullarımız Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Programı baz alınarak akademisyenlerce hazırlanan “YAPA Q” eğitim ve öğretim programını uygularlar.Programlarımız, bülten ve diyetisyen tarafından hazırlanan yemek listelerimiz her ay merkez tarafından tüm okullarımıza gönderilir.Bunun yanısıra 3 Temel Branş Dersimiz dışarıdan gelen profesyonel eğitmenlerce verilir: • Yaratıcı Drama • Orff Müzik • Modern Dans •İngilizce tüm gruplara haftada 3 gün verilmektedir. Tüm branş derslerimizin programları merkezden her ay tüm okullarımıza gönderilir.YAPA’nın Sunacağı İmkanlarYAPA, anaokullarına aşağıdaki konularda destekler verecektir:Anaokulunun mimari projesinin hazırlanmasında danışmanlık,Anaokulunun ilgili mevzuat gereği tüm tadilat işlemlerinin kurucu ile koordineli bir şekilde yürütülmesi.İlgili donanım, oyuncak ve materyallerin standart olarak temini,Açılışa kadar geçen süreçteki resmi işlemlerde danışmanlık desteği,Personel seçimi hizmeti ve öğretmen eğitim desteği,Akademisyenlerden oluşmuş bir danışma kurulunun sağlayacağı çok yönlü akademik destek,Program ve planlarla ilgili destek,Öğretim yöntemleri ile ilgili destek,Ölçme ve değerlendirme yöntemleri ile ilgili destek,Rehberlik hizmetleri ile ilgili destek,Öğretmen eğitimleri ile ilgili destek,Aile eğitimleri ile ilgili destek.
image

Zego Eğitim

Sade, Eğlenceli ve Özet Konu Anlatımları Tüm kazanımlar sade bir şekilde ve özetler halinde hazırlanmıştır. Görsellerle desteklenen kazanımlar öğrencilerin kolay, akıcı ve sıkılmadan eğlenerek konuyu anlamasını sağlayacaktır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim