My Donut

Yiyecek - İçecek > Cafe - Tatlı Pasta

Kuruluş yılı: 2016
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
40.000 TL - 40.000 TL

Faaliyet Alanı
Tatlı çörek, tatlı ve tuzlu gıdalar

MYDONUT frachising yöntemi ile Türkiye nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. MYDONUT kurucu ortaklarından Halit Kesemen Krispy Kreme'deki tecrübesini kendi markasına aktarmaktadır. Yüksek kar marjı ile çalışacak iş ortaklarını beklemektedir. Düşük yatırım maliyeti ile düşük sermaye ile başlamak isteyen girişimciler için idealdir..


Franchise Sisteminin İşleyişi
TÜRKİYE´yi yep yeni bir ürünle tanıştırıyoruz.40.000 TL. franchise bedeli ile ve küçük bir yatırımla , artık yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Siz yer belirleyin, bizde gerekli eğitimleri verdikten sonra size anahtar teslim MYDONUT işletmesini teslim edelim.Belirli gün periyotlarında özel karışımlı unumuzu , özel soslarımızı , servis tabaklarımızı Türkiyenin her yenine gönderebilmekteyiz.

Ürünler donuk olarak gelip, mağazada kaplama ve soslama yapılarak, ziyaretçilerimize show şeklinde sunulmaktadır. Bu sayede son derece taze olup, zaiyat olmamaktadır.


Aranan yer ve bölge tanımı
Öncelikli olarak büyük iller ve potansiyel olduğu düşünülen diğer iller.


Aranan işletmeci özellikleri
İşinin takibini sağlayacak, kalite ve hijyen şartlarına uyacak müşteri diyologuna güvenen bilinçli girişimciler.

322 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı4
Franchise Olan Şube Sayısı4
Franchise Kullanım Bedeli%2
Reklam Fonu KatılımıYok
Sabit Yatırım Tutarı250.000 TL - 350.000 TL

My Donut
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

My Donut franchise, My Donut bayilik, My Donut bayiliği, My Donut franchise fırsatı, My Donut bayi fırsatı, My Donut mağazası, My Donut telefonu, My Donut email, My Donut e-postası, My Donut iletişim, My Donut franchise formu