Studio Figura

Hizmet > Sağlık Güzellik

Studio Figura International evrensel bir vücut şekillendirme konseptidir. En etkili ve en kapsamlı fitness/wellness stüdyosudur. Eşsiz bir teknik konsepte dayanarak, referanslı modeli olan Studio Figura’yı 12 yıl önce kurduk. Studio Figura, test edilmiş bir işletme fikri markası ve sembolüdür. Binlerce memnun kadın, yüzlerce kaybedilmiş olan kilogram ve santimetreler bunun kanıtıdır. Ülke içerisinde ve dışında ortaklarımızın stüdyoları vardır.
Yatırım Aralığı
100.000 TL - 300.000 TL

Faaliyet Alanı
Studio Figura konseptinde bulunan stüdyoların sayısı devamlı olarak artıyor. Her ay yaklaşık 6-12 yeni stüdyo açılmaktadır. Ayrıca ortaklarımızın %10’u yeni bir stüdyo daha açmaktadırlar.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Basit, açık ve ortaklarımıza kendi işinde bağımsızlık veren, MÜKEMMEL bir franchise sistemi kurduk.

Studio Figura® International’ın tüm dünyada 850’den daha fazla stüdyosu var ve bunların 150’den fazlası Polonya’da bulunmaktadır.


Aranan yer ve bölge tanımı
Şirketin piyasadaki varlığının 10. yıldönümünü kutladık. Wellness sektöründe kendi cihaz fabrikası ve kendi kozmetik serisi olan tek firmayız. Profesyonel üç aylık gazetesi olan, 2016’dan beri kendi Sağlıklı Vücut Şekillendirme Dergimizi- Studip Figura, yayınlıyoruz. Biz biliyoruz ki tüm dünyada kadınlar aynı şeyi istiyor - güzel, sağlıklı ve mutlu olmak. Ve bunu, uygun fiyatlı ve çekici bir tedavi ile profesyonellerin bakımıyla çevrili olan samimi atmosferde gerçekleştirmek istiyorlar.


Aranan işletmeci özellikleri
Tüm dünyada kadınların isteklerine cevabı, bizim stüdyolarımızdır: Litvanya’da, Letonya’da, Rusya’da, Moldova’da, Norveç’te, İsveç’te, İngiltere’de, İrlanda’da, Kıbrıs’ta, İsrail’de, Ukrayna’da, Finlanda’da, Kuveyt’te, Gürcistan’da, Türkiye’de, Birleşik Arap Emirlikleri’nde.

415 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı30
Franchise Olan Şube Sayısı820
Franchise Kullanım Bedeli0
Reklam Fonu Katılımı0
Sabit Yatırım Tutarı100.000 TL - 300.000 TL
İşletme Sermayesi300.000 TL

Studio Figura
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Studio Figura franchise, Studio Figura bayilik, Studio Figura bayiliği, Studio Figura franchise fırsatı, Studio Figura bayi fırsatı, Studio Figura mağazası, Studio Figura telefonu, Studio Figura email, Studio Figura e-postası, Studio Figura iletişim, Studio Figura franchise formu