Franchise Turkey
>
>
Sağlık Güzellik

Sağlık Güzellik sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Agel-Do Life

Gıda Takviyesi Hayalleri; korkularından daha güçlü olan insanların; dahice yaklaşımları ve deneyimli yaratıcılıkları ile kurulan; gerçekten çok hızlı gelişen ve bulunduğu sektörde birçok ‘ilk’e imza atan, her gün yeniliklerle güncellenen bir firma hayal edin!..
image

Alo Diyet

Firmamız 2018 yılında gurme lezzetlerin uzman diyetisyenler kontrolünde uzman aşçılar tarafından hazırlanıp günlük olarak müşteriye el değmeden gönderilmesi adına kurulmuş inovatif bir fikir ile serüvenine başlamıştır. Geri dönüşlerin son derece olumlu olması üzerine hızla hem istihdam sayısını hem müşteri portföyünü artırmıştır.
image

Anne Penman

​Moda'da merkezimizde uygulanan soğuk lazer terapisi ile sigara bırakma programında, bedenimizde belirli noktalara soğuk lazer ışığı verilir. Soğuk lazer ışığının ısıtma, yakma ya da soğutma gibi bir özelliği bulunmamaktadır. Kişi hiçbir acı ve yanma hissetmez. Etkisi biyokimyasaldır. Endorfin ve serotonin miktarını dengeler. İlaçsız, acısız, vücuda herhangi bir invasif etkide bulunmadan çok kısa sürede sonuç veren etkili bir yöntemdir.
image

Atalanta Estetik

Yatırımcılarına uzun yılar sağlık sektöründe faaliyet göstermiş uzman ekibi ile teknolojik, kullanıcı dostu, etkin, hesaplı ekipmanları seçer ve tedarik eder, sürekli ve sonuca yönelik şekilde destekler. Bir güzellik salonunda bulunması gereken hizmetleri eksiksiz şekilde sunar. Etkin pazarlama, reklam ve tanıtım stratejileri oluşturur, yatırımcıların uygulamalarını sürekli denetleyerek yüksek gelir hedeflerine hızlı şekilde ulaşmasını sağlar.
image

B-Fit

B-fit, 2006 yılında 6 kadının her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla bir araya gelerek kuruldu. Bfit
image

Bayanlara Özel Portakal Spor

Portakal Spor’un Kuruluşu Firmamız, 2002'den beri hidrolik parça ve makine imalatı ve ihracatı yapan bir kuruluş olarak faaliyet göstermekteyken, 2007 yılında var olan teknik alt yapı ve hidrolik konusundaki tecrübemizle, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan ve rağbet gören fitness sektörüne de girme kararı almıştır.
image

Bios Life

Sağlıklı Yaşam - wellnessUnicity’ nin kökleri, neredeyse dünyadaki herhangi bir ağ pazarlama şirketinden daha derine, Louis Liggett’in ilk Rexall Drug Store’u kurduğu 1903 yılına kadar gider. 50 yıl boyunca Rexall, 25.000’den fazla eczaneden oluşan birzincire dönüşmüş ve o tarihten itibaren Amerika Birleşik Devletlerinde bilinen bir marka haline gelmiştir. 1990 yılında Rexall, kendi eşsiz bilimsel tabanlı besin ürünlerini pazarlamak için Bios Life™ Franchise modelini kurdu.2001 yılında, Rexall Showcase International ve Enrich International adlı iki başarılı ağ pazarlama şirketinin birleşmesi ile Unicity International´ ı kuruldu.
image

Bronzi Solarium

1988 yılında istanbulda kurulmuş solarium salonları işletmesi, solarium cihazları satışı, solarium lambaları, aksesuarları ve kozmetiği satışı,ve bronzi franchise olarak hizmetlerine devam etmektedir.
image

Cleopatra İnk

Cleopatra Ink olarak 2014 yılında kurulan bir dövme şirketiyiz. Alanya'da tek bir lokasyon olarak başladığımız bu alanda hızla büyük ve Avrupa'ya doğru genişledik. 5 yıllık kısa bir sürede dünya çapında 72 ödül kazandık.
image

Cliniczer & Sportifzer

Cliniczer & Sportifzer Yaşam Kompleksimizde Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin gururu ile 7 den 77’ye kadın/erkek herkese fiziksel, zihinsel, ruhsal değişim ve dönüşümü yaşatıyoruz.
image

Dilan Polat Güzellik Merkezi

Dilan Polat Güzellik Merkezi olarak hastalarımıza ve danışanlarımıza farklı medikal alanlarında hizmet sunmaktayız. Medikal estetikten saç ekimine kadar, son teknoloji cihazlarımız ve uzman kadromuzla her süre yanındayız.Dilan Polat Güzellik Merkezi olarak, hastalarımıza ulaşmak istedikleri manzarayı görmek için farklı tedavi seçenekleri sunuyoruz.
image

Diyet Kapımda

Diyet Kapımda meşgul profesyoneller için yüksek kalitede, taze, besleyici ve sağlıklı gıda sağlamaya adanmış güvenilir kapıya teslim taze gıda teslimat hizmeti vermek için çalışan kendini sağlıklı beslenme konusunda geliştirmiş ve bunu bir yaşam stili haline getirmek için sürekli çalışan mükemmeliyetçi birkaç kafadar arkadaşın kurduğu bir sistemdir.
image

Epilady Güzellik ve Kişisel Bakım Salonu

Epilady markasının kurucusu Nuriye Hagi Atak, İnanır Güzellik Akademisi mezunudur. Usta ve usta öğreticilik belgelerine sahip olan Nuriye Hagi Atak profesyonel iş hayatından sonra kendi işletmelerini kurmuş ve profesyonel hayatının getirdiği tecrübeleri kendi işletmelerine aktarmıştır.
image

Essi Güzellik ve Estetik

Biz Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik-Eğitim olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Öncelikli amacımız ise alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak için donanımlı uzman yetiştirmek.
image

Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik

Biz Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik-Eğitim olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Öncelikli amacımız ise alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak için donanımlı uzman yetiştirmek.1994 yılında çıktığımız bu yolda tüm Türkiye’ye sağlıklı güzellik hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte Essi Akademilerden binlerce estetisyen mezun ederek kadın istihdamına ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.
image

Estetikmed

15 yıllık uzman kadrosuyla Estetik, Saç Ekimi, Plastik Cerrahi ve daha birçok alanda hizmet vermektedir. Estetikmed, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da bir marka haline gelmiştir. Estetikmed kalitesi ile hastalarınıza çok daha iyi hizmet verebilirsiniz. Estetikmed Sizlerde Estetikmed tecrübesinden faydalanarak estetik ve güzellik sektöründe başarılı olabilir, profesyonelleşmede ilk adımlarınızı bu sayede atmış olabilirsiniz.
image

Fürdey

Formena ailesi olarak 2015'te çıktığımız uzman diyetisyenler eşliğinde diyet yemekleri ve sağlıklı beslenme yolculuğuna 2022 yılında Fürdey markası altında sağlıklı atıştırmalıklar olarak devam ediyoruz. Formena çatısında ulaştığımız bu başarının arkasında müşteri memnuniyetine dayalı yaklaşımla hareket ettik.
image

Formena Diyet Yemekleri

Formena diyet yemekleri Türkiye’de Ankara merkezli olarak 2015 yılında kurulmuş olan bir diyet yemek şirketidir. Faaliyetlerini Ankara ve Antalya’da sürdürmektedir ve 2022 yılı hedefleri içerisinde ve yurt dışında bayilikler vermeyi planlamaktadır.(Yurt dışı bayiliklerinde isim hakkı bedeli istememektedir.)
image

Global Mask Medikal

Global Mask Medikal markası yüzde yüz Türk üretimi olup A&S Yatırım Holding iştiraki olarak hayata geçmiştir.
image

IQS

Sigara bıraktırma sistemiSigarayı bırakmak isteyen, ancak kendi iradesiyle bırakamayanlar için, dünyanın en gelişmiş sigara bıraktırma programı
image

Ladies Slim&Fit

Ankara merkezli Ladies Slim&Fit, ilk şubesini 2010’da açtı. Şirketin bugün Ankara’da iki, Rize, İzmir ve Mersin’de birer olmak üzere beş şubesi var. Bu şubelerin tamamı franchising sistemiyle açılmış. Önümüzdeki beş yılda şube sayısını 50’ye çıkarmayı hedefleyen Ladies Slim bu doğrultuda girişimlerini sürdürüyor.
image

Medikalim Sağlık Marketleri

Evde Kullanılan Sağlık ÜrünleriAVM’lerde, Türkiye’de, Dünya’da denenmemiş bir mağaza konseptiyle yola çıktık; Türkiye´nin önde gelen sağlık ürünleri, sağlık gereçleri ihraç ve ithal eden firmalarıyla çalışıyoruz ve 20 yıllık sektör tecrübemizi bu iş için kullanıyoruz. Bu zamana kadar Medikal Sağlık ürünleri satan bir yerin hiçbir AVM’ de yer almaması dolayısıyla; tüketiciye her türlü hizmeti veren AVM’lerde bu açığı kapatmak için varız.
image

Mediliva

Mediliva, sağlık alanında yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir.Estetik, Saç Ekimi ve Sağlık Bu konulara ilgili doğru yatırım yapmayı hedefleyen, yatırımcı profili.
image

Melisa Soydemir Güzellik Merkezi

5 yılı aşkın profesyonel tecrübemİZ, yüzde yüz müşteri memnuniyetimiz, işlemlerimdeki özel methodlarımla sizi de başarılı bir kadın olmaya davet ediyoruz. İlk önceliği sizi kalkındırmak ve size kazandırmak olan franchise planlarımız ile daha fazla kadına dokunmak, daha fazla hayatı güzelleştirmek istiyoruz.
image

MoreThanSoap

More Than Soap, yüksek kalitede doğal el yapımı sabunlar, aroma-terapi duş ve vücut ürünleri üretimine dayalı toptan ve perakende satış firmasıdır. Son derece özenli ve profesyonel bir biçimde doğal ham maddeleri, organik birleşimleri, saf aromaterapik yağ özlerini mümkün olduğunca fazla karıştırarak ürünlerimizin doğal ve taze kokup muhteşem aromaları ve yardım edici etkileriyle cildinizde mucizeler yaratmalarını sağlarız. Cildinizde alerjik etki yaratma potansiyeline sahip yapay ve kimyasal kokuları asla kullanmayız. Hiçbir petro-kimyasal madde yada sentetik kullanmayız ve ürünlerimiz kesinlikle SLS (sodyum laureth sulphate) içermez.
image

O'nail Tırnak & Estetik Center

2018 yılında, Onail Tırnak & Estetik Center ilk mağazasını Bodrum Oasis Alışveriş Merkezin’de açtı… O’nail, profesyonel ekibi ve altyapısı sayesinde bir yıl gibi kısa süre içerisinde adını duyurmayı başardı.
image

ODAK

Odak Kimya Endüstrisi Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurucularının sektördeki tecrübelerinin ışığında ileri teknoloji ürünlerini Türk Sanayicisi ile buluşturmak üzere 1998 yılında kurulmuştur. Kuruluşunda renk mükemmelliğine dayalı uygulamaları ve yenilikleri ile sektörün önce kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Bu tecrübenin sonucunda hızla büyüme devam etmiş, hizmet verilen sektörler artmış ve üreticilerin ihtiyaçlarını karşılayacak tamamlayıcı ürünler de ürün portföyüne katılmıştır.
image

Organik Bal Kremi Ve Rahatlatıcı Bitkisel Krem

KOZMETİK-GÜZELLLİK-SAĞLIK
image

ProMasaj

Profesyonel Masaj Hizmetine Ulaşma Güçlüğünü, Nitelikli Personelimiz ve Fiyat Politikamızla Avm'lerdeki Kiosk Konseptimizle Ortadan Kaldırıyoruz.
image

Reset Sigarasız Yaşam Merkezi

Bilimsel bir methodla sigaradan 1 saatte kurtulunRESET SYM, Türkiye´nin ve dünyanın değişik bölgelerinde yeni franchiseler oluşturmaya devam ediyor. Sizi, hızla büyüyen RESET SYM nin uzun soluklu, kârlı ve prestijli bayilik sisteminin bir parçası olmaya davet ediyoruz.Çağımızda insanlar sağlıkla ve refahla daha fazla ilgilenmeye başladı. Sigara bağımlıları, günümüzde sağlığa zararlı şeylerle ilgili olan politik mücadelelerin, davaların ve bilgi kampanyalarının başında yer almaktadır. Sigara içenlerin dünya nüfusunun yaklaşık %25’ini oluşturduğu iddia ediliyor ve yapılan araştırma sonuçları bu oranın ülkemizde % 35 ler seviyesinde olduğunu gösteriyor. Ne yazık ki her yıl bunların %0,5’i sigara yüzünden hayatını kaybediyor. Potansiyel hastalar olan toplam nüfusun %35’ini tedaviye davet gerçekten etkileyici bir pazar payı sunuyor. Piyasa planımız, RESET SYM noktalarını kendi bünyesi içine alacak sağlık kuruluşları ile hizmet sunmaktır.
image

Shapes For Women

Shapes For Women, günümüzde Amerika’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar, dünyanın 14 farklı ülkesinde, farklı kültürden ve her yaştan milyonlarca kadına hizmet veren, onlara sağlıklı yaşamın kapılarını açan, hidrolik fitness sektöründe öncü bir markadır.Shapes For Women Türkiye, 2007 yılında kurulmuştur, 2008 yılından beri Türkiye genelinde bayilikler vererek Türk kadınlarını spor sektöründe kalite ile buluşturmuştur.
image

Sinem Karakaş Makeup Studio

Sinem Karakaş markası 1 Aralık 2017 yılında Sinem Karakaş tarafından küçük bir Makeup Studio olarak İzmit/Merkez de kuruldu. İzmit’in ilk makeup stüdyosu olma özelliğini taşıyan Sinem Karakaş Makeup Studio her geçen gün adından söz ettirerek büyümeye devam etti. 2018 yılında yoğun talebi karşılamakta güçlük geçen Sinem Karakaş Makeup Studio daha büyük bir Studioya geçerek uzman sayısını arttırdı. Çevre illerden gelen talepler üzerine 2019 Yılında Sakarya / Serdivan şubesinin açılışı gerçekleşti.
image

Studio Figura

Studio Figura International evrensel bir vücut şekillendirme konseptidir. En etkili ve en kapsamlı fitness/wellness stüdyosudur. Eşsiz bir teknik konsepte dayanarak, referanslı modeli olan Studio Figura’yı 12 yıl önce kurduk. Studio Figura, test edilmiş bir işletme fikri markası ve sembolüdür. Binlerce memnun kadın, yüzlerce kaybedilmiş olan kilogram ve santimetreler bunun kanıtıdır. Ülke içerisinde ve dışında ortaklarımızın stüdyoları vardır.
image

Sun Vital

Solaryum hizmetiDünya solaryum sektöründe makina üreticisi olmayan ve ISO 9001 alan ilk kuruluş olmanın vermiş olduğu profesyonelliği, verilen hizmetlerde memnuniyetle yaşatan stüdyolar.
image

TOPGUN

TOPGUN is the most succeful and well-know chain in the barbershop industry in Russia. It has been present on the Russian market since 2014. In 8 years of development we have managed to do what no other brand in this segment has managed to do.
image

Toros Dental

Ülkemizde diş hekimliği sektöründe üretim yapan, birçok zorlu engellere göğüs geren ve inandığı değerlerle büyüyen bir firmayız. Son derece katı denetim ve kalite şartları olan Avrupa Birliği Ülkeleri, Orta Doğudan Kuzey Afrikaya, Balkanlardan Amerika Kıtasına, Doğu Bloku Ülkelerinden Güney Afrikaya kadar pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yurtdışına ihracat yapmanın gerektirdiği her türlü kalite, üretim, belge,sertifika vb.şartları yerine getirerek sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde de aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.
image

Transmed

Transmed, 1994 Şubat ayında, İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu. Saç Nakli ve Saç Tedavileri ve Estetik Cerrahi alanlarında konularında ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir.
image

Yeşil Adam

SAĞLIK,KOZMETİK,GIDASAĞLIK,KOZMETİK VE GIDA ÜRÜNLERİNİN ÜRETİM VE SATIŞI.KİRA VE REKLAM DESTEĞİ (TV VE RADYO)

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim