Tatlıses Çiğ Köfte

Yiyecek - İçecek > Fast Food

1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde;
Yatırım Aralığı
5.000 TL - -

Faaliyet Alanı
Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir.

2010 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde kurulan Tatlıses Çiğ Köfte, kurulduğu ilk andan itibaren geleneksel çiğ köfteyi yurtiçi ve yurtdışında temsil etmeyi misyon edinmiş ve bu konuda yaptığı çalışmalarla kısa sürede amacına ulaşmıştır.
Bugüne gelindiğinde ise müşterilerimizin gözünde güven markası olarak anılmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmedik, yedirmiyoruz ve yedirmeyeceğiz..

- Gıda


Franchise Sisteminin İşleyişi
Girişimci bayi açmak istediği bölgeyi belirler. ?ube, konsepte uygun kurulumu yapıldıktan sonra hizmete başlamak için onay verilir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Türkiye genelinde ve yurtdışında cadde üzeri, müşteri potansiyelinin yoğun olduğu bölgeler.


Aranan işletmeci özellikleri
25-55 yaş arası erkek veya bayan yatırımcı .

756 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube SayısıYok
Franchise Olan Şube Sayısı270
Franchise Kullanım BedeliYok
Reklam Fonu KatılımıYok
Sabit Yatırım Tutarı15.000 TL - 20.000 TL
İşletme Sermayesi20.000 TL

Tatlıses Çiğ Köfte
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Tatlıses Çiğ Köfte franchise, Tatlıses Çiğ Köfte bayilik, Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği, Tatlıses Çiğ Köfte franchise fırsatı, Tatlıses Çiğ Köfte bayi fırsatı, Tatlıses Çiğ Köfte mağazası, Tatlıses Çiğ Köfte telefonu, Tatlıses Çiğ Köfte email, Tatlıses Çiğ Köfte e-postası, Tatlıses Çiğ Köfte iletişim, Tatlıses Çiğ Köfte franchise formu