Ladybeetles Doğal Kozmetik

Ürün > Kozmetik

-
Yatırım Aralığı
- - -

Faaliyet Alanı
15 seneyi aşkın süredir çeşitli sektörlerde ticari hayatın içerisinde olan Similyon Grup, uzun süren AR-GE ve fizibilite çalışmaları sonrası 2010 yılında kozmetik sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Tüm Dünya’da yükselen bir trend olan bitkisel kozmetik alanına yoğunlaşarak 2013 yılında Ladybeetles markasını yaratan Similyon Grup, kısa sürede 19 bayiye kadar ulaşmış, franchise mağazalarıyla birlikte kayda değer bir büyüme elde etmiştir. 2014 senesi itibariyle yapılan ciddi yatırımlarla Ladybeetles, yenilenen görsel yüzü, farklı kitlelere hitap eden yeni ürün çeşitleri ve satış kanalları ile bitkisel kozmetik sektöründe çok daha güçlü bir şekilde pazarda söz sahibi olma yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor.
Ladybeetles, kurguladığı satış kanalları arasında büyük önem verdiği bayilik kanallarını güçlendirmek ve iş kurma motivasyonundaki kadınlarla birlikte büyümek için şimdi çok avantajlı şartlarla bayilik veriyor. Tüm detayları özellikle kadın girişimcilere yönelik kurgulanan bayilik sistemiyle, kadın girişimcilerin doğru, değer kazanan ve sürdürülebilir bir alanda yatırım yapmaları amaçlanıyor. Ladybeetles ailesi olarak biz, tüm Dünya´da olduğu gibi ülkemizde de hızla değer kazanmaya devam eden bitkisel kozmetik alanında kadın girişimcilerimizle birlikte zirveye çıkacağımıza inanıyoruz.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Sermaye Kolaylığı
Prestijli Marka ve Ürünler
Geniş Ürün Gamı
Yükselen, Trend Bir Sektör
Yüksek Kar Marjı
Satış Destek Ürünleri
Periyodik Bayi Eğitimi


736 kişi bu markayı beğendi.

Ladybeetles Doğal Kozmetik
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Ladybeetles Doğal Kozmetik franchise, Ladybeetles Doğal Kozmetik bayilik, Ladybeetles Doğal Kozmetik bayiliği, Ladybeetles Doğal Kozmetik franchise fırsatı, Ladybeetles Doğal Kozmetik bayi fırsatı, Ladybeetles Doğal Kozmetik mağazası, Ladybeetles Doğal Kozmetik telefonu, Ladybeetles Doğal Kozmetik email, Ladybeetles Doğal Kozmetik e-postası, Ladybeetles Doğal Kozmetik iletişim, Ladybeetles Doğal Kozmetik franchise formu