Bilgiişlem ve İletişim

Bilginet

Kuruluş yılı: 2000 Orijin ülkesi: Türkiye

Yatırım Aralığı
3.000 TL (Karşılığı Ürün) - 3.000 TL (Karşılığı Ürün)
Bilgiişlem ve İletişim

Organizma Web Muhasebe

Kuruluş yılı: 2002 Orijin ülkesi: Türkiye

Yatırım Aralığı
1.000 TL - 1.000 TL
Bilgiişlem ve İletişim

Kasap Burger Steakhouse

Hedefimiz karşılıklı güven ortamını sağlayarak ticari ortaklığımızı oluşturup saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ile ilişkimizi uzun yıllar devam ettirmektedir. %100 yerli sermaye ile kurulan ve 2017 yılının başı itibariyle resmi kuruluşunu tamamlayan KASAP BURGER STEAKHOUSE, uzun yıllardır sektördeki et ve gıda tecrübesini sizlerden aldığı destek ve cesaret ile günümüze taşıyor. Geçmişin lezzet ve kültürünü bugünün ihtiyaç ve beklentileri ile birleştiren KASAP BURGER, yıllardır yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu sunum ve tadı birleştiren özel lezzetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.Hedefimiz karşılıklı güven ortamını sağlayarak ticari ortaklığımızı oluşturup saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ile ilişkimizi uzun yıllar devam ettirmektedir. %100 yerli sermaye ile kurulan ve 2017 yılının başı itibariyle resmi kuruluşunu tamamlayan KASAP BURGER STEAKHOUSE, uzun yıllardır sektördeki et ve gıda tecrübesini sizlerden aldığı destek ve cesaret ile günümüze taşıyor. Geçmişin lezzet ve kültürünü bugünün ihtiyaç ve beklentileri ile birleştiren KASAP BURGER, yıllardır yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu sunum ve tadı birleştiren özel lezzetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

Yatırım Aralığı
300.000₺ - -
Bilgiişlem ve İletişim

E-Bike Sepeti

E-bayiler müşterilerini sitemizden alışveriş yapmalarını teşvik eder. • E-bayiler kendi içinde 3 gruba ayrılır. Standart, Silver ve Gold. • Standart e-bayiler satışlardan 5% prim alır. • Silver e-bayiler satışlardan 7% prim alır. • Gold e-bayiler satışlardan 10% prim alır. • Her bayi her yılın başında Standart bayi olarak sezona giriş yapar. • Bir üst pakete geçmek için belli bir ciroyu veya adeti yakalaması gerekir. • E-bayiler direk kendi panellerinden sipariş verebilirler anacak 1% son kullanıcıya ayrılan hediye çeki gibi promosyon faaliyetlerinden faydalanamazlar.

Yatırım Aralığı
100.000 ₺ - -
Bilgiişlem ve İletişim

Mavideniste

Şirketimiz Sakarya/Serdivan bölgesinde kurulmuştur. 2 yıldan beri Sakarya ve ilçelerine teslimat ve hizmet götürmektedir. Esnek bir yapıya sahip olan uygulamamızda market sahibi veya diğer kullanıcılar için kolay bir yönetim paneline sahiptir , rahatça müşterileriniz ile covid-19 sürecinde iletişiminizi kurabilirsiniz. Kullanıcılar market alışverişlerini söylerken aynı zamanda özel istekleri için çağrıda bulunabilmektedir. Örneğin yemek, sürpriz, dosya, kargo , eczane gibi istekleri içinde “Mavi Kurye”yi çağırmış olur. Türkiye genelinde genç girişimcilere kolay ödeme seçenekleri ile kendi işinin sahibi olma fırsatı sunmak istiyoruz. Bayilik sürecinde girişimcileri atılım yapmaları ve gerekli ilerleme adımları konusunda yol göstereceğiz. Eğer girişimci bir ruha sahip olduğunu düşünüyorsan Mavidenisteyebilirsin!

Yatırım Aralığı
70.000₺ - -
Bilgiişlem ve İletişim

Black White Technology

Web tasarım, E-ticaret, mobil uygulama, mobil oyun, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama dalında hizmet veren firmamızı büyütmek ve yaymak için bayilikler verilecektir. İsterseniz mobil oyunlarla yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bayilerimiz satış yapıldıktan sonra %50 peşin %50 iş bitiminde olmak üzere ödeme alınır. Tüm kurulum ve destek bize aittir.

Yatırım Aralığı
30.000₺ - -
Bilgiişlem ve İletişim

Turkmesh

2007 yılında, iki ortağın girişimi ile kurulan Turkmesh, geleceğin internet teknolojilerinde ve hususiyle kablosuz teknolojilerde olduğunu öngörüp bu alana yönelmeyi hedefledi. Ortaklar, aktif olarak pazara girmeden önce gerekli alt yapı çalışmalarına ağırlık verdi. Böylece, sistemin hatasız çalışır hale getirilmesini sağladı. Kısa sürede kablosuz internet teknolojiler alanında uzmanlaştı. Günümüzde, mesh teknolojisini kurumsal pazarda kullanan ve Turkmesh’inki kadar geniş bir kapsama alanına sahip başka bir firma bulunmamaktadır. Kullandığı yeni ve gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sektörde öncü olup, yüksek hız ve kalitedeki internet hizmetini katma değer yaratarak müşterilerine sunmayı, kapsama alanını genişleterek müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmeyi görev edinen Turkmesh, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yatırım Aralığı
20.000₺ - -