Franchise Turkey
>
>
Bilgiişlem ve İletişim

Bilgiişlem ve İletişim sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Bilginet

Alanında profesyonel ve yetkin kişiler tarafından kurulmuş olan, "Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi" ilkesiyle yola çıkmış, sertifikasyon için geçerli olan eğitimleri, uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, değişen dünya koşullarında topluma liderlik yapabilecek, insani değerlere saygılı bireyler yetiştirmeyi, bilgiyi paylaşarak toplumun yaşam boyu eğitim ve gelişme sürecine katkıda bulunmayı hedef edinmiş yeni nesil bir eğitim platformudur.
image

Black White Technology

Web tasarım, E-ticaret, mobil uygulama, mobil oyun, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama dalında hizmet veren firmamızı büyütmek ve yaymak için bayilikler verilecektir. İsterseniz mobil oyunlarla yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
image

DİA Yazılım

2004 yılında 3 girişimci arkadaş tarafından kurulan DİA Yazılım, her sektörden KOBİ’nin iş yönetim süreçlerini takip etmelerini sağlayan birbirine entegre ticari yazılımlar alanında faaliyet gösteriyor. TÜBİTAK ve Avrupa Birliği destekli uluslararası Ar-Ge projelerinde yer alarak, sürekli Ar-Ge yeteneğini geliştiriyor. Ankara ODTÜ Teknokent ve Tepe Prime’da 2, İstanbul’da da 1 ofisi bulunan DİA Yazılım, halihazırda 80 kişilik genç ve dinamik ekibiyle üyelerine hizmet veriyor.
image

E-Bike Sepeti

E-Bike yani elektrikli bisiklet işine gönül vermiş firmamız iddialı fiyatları sadece internette bulabileceğiniz modellerle sizlerle. Tüm markaların e-bike modellerini tek çatı altında topluyoruz. Gerek e-bike gerekse yedek parça ve aksesuarlarını sizlerin kapısına getiriyoruz. Sosyal projeleriyle de adından oldukça söz ettirecek firmamız tüm motosiklet ve bisiklet binicilerini e-bike ürünleriyle tanıştırıyor.
image

Easyönetim

Easyönetim ile Toplu Yaşam Alanlarının Yönetimi Çok Kolay! Easyönetim site/apartman ve toplu yaşam alanları yönetimine çözümler sunmak için güvenli, esnek ve kolay kullanım özelliklerini ön plana çıkartarak sektör de emin adımlarla müşteri memnuniyet odaklı çözümlerle hizmet veriyor.
image

Kasap Burger Steakhouse

Gönül verdiğimiz ve yaparken keyif aldığımız iş yemekti… Uzun yıllar boyunca sektörün mutfağında olmanın verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile hep daha iyisini aradık. İnsanların yemek ihtiyaçlarını basit yollarla, fabrikasyon üretilen ürünler ile sadece karnımız doysun mantığıyla giderdiklerini farketmemiz bizi bu konuda daha sağlıklı katkısız , doğal bir ürün sorusunun cevabını aramaya götürdü. ( Tıpkı çocukluğumuzdaki o eşsiz lezzetler gibi)
image

Mahallem

Mahallem, Franchise sistemine yeni bir anlayış, yeni bir soluk getiriyor. Türk ticaretinin en büyük dinamiği esnaflarımızın yanında olan Mahallem, Ulusal ve uluslar arası olarak dizayn ettiği Franchise sistemiyle her tür bütçeye uygun prestijli bir iş imkanı sunuyor. İlçe Plus, İlçe ve Mahalle Franchise modelleri ile küçük büyük bütün yatırım taleplerine cevap veren Mahallem, kısa zamanda büyüyen ağı ile tüm zamanların en hızlı büyüyen Franchise modelini oluşturmuştur.
image

Mavideniste

Şirketimiz Sakarya/Serdivan bölgesinde kurulmuştur. 2 yıldan beri Sakarya ve ilçelerine teslimat ve hizmet götürmektedir. Esnek bir yapıya sahip olan uygulamamızda market sahibi veya diğer kullanıcılar için kolay bir yönetim paneline sahiptir , rahatça müşterileriniz ile covid-19 sürecinde iletişiminizi kurabilirsiniz. Kullanıcılar market alışverişlerini söylerken aynı zamanda özel istekleri için çağrıda bulunabilmektedir. Örneğin yemek, sürpriz, dosya, kargo , eczane gibi istekleri içinde “Mavi Kurye”yi çağırmış olur.
image

Organizma Web Muhasebe

YAZILIM-PAKET PROGRAM%100 internet tabanlı olarak yazılmış olan ORGANIZMA WEB Muhasebe Yönetim Programı kullanıcılarına lokal bağımsız kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle farklı lokasyonlardan erişim arayan birden fazla şubesi ve birimi bulunan ve bunları konsolide yönetmek isteyen firmalara yönelik olarak mobiliteyi ve kolay kullanımı sağlayan bir yazılım...
image

Turkmesh

2007 yılında, iki ortağın girişimi ile kurulan Turkmesh, geleceğin internet teknolojilerinde ve hususiyle kablosuz teknolojilerde olduğunu öngörüp bu alana yönelmeyi hedefledi. Ortaklar, aktif olarak pazara girmeden önce gerekli alt yapı çalışmalarına ağırlık verdi. Böylece, sistemin hatasız çalışır hale getirilmesini sağladı. Kısa sürede kablosuz internet teknolojiler alanında uzmanlaştı. Günümüzde, mesh teknolojisini kurumsal pazarda kullanan ve Turkmesh’inki kadar geniş bir kapsama alanına sahip başka bir firma bulunmamaktadır. Kullandığı yeni ve gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sektörde öncü olup, yüksek hız ve kalitedeki internet hizmetini katma değer yaratarak müşterilerine sunmayı, kapsama alanını genişleterek müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmeyi görev edinen Turkmesh, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.
image

Zore

Dünyanın Aksesuar Modasını Türkiye’ye Taşıyan Zore, Büyümeye Devam Ediyor! Cep telefonu ve teknoloji aksesuarı konusunda “moda” olmayı hedefleyen Zore, 2004 yılından bu yana sektörü ve ihtiyaçları yakından takip ederek, ihtiyaçlara yönelik hızlı çözümler üretmeyi amaç edinmiş, ülkemizin tanınan, güvenilen ve tercih edilen öncü firmalarından biridir.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim