Franchise Turkey
>
>
Araç Bakım ve Onarım

Araç Bakım ve Onarım sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Acdelco

Otomotiv yedek parça tedarikçisi
image

ACL Servis

Hızlı, kaliteli, ekonomik araç bakım servisi ACL OTO SERVİS ikiler, şimdi Ankara'da yeni açılan noktalarında müşterilerine hizmet veriyor. İsminden de rahatlıkla anlaşılacağı gibi ACL Servis'te temel ilke, kaliteli hizmeti gündelik hayatımızı aksatmayacak şekilde mümkün olan en kısa sürede en uygun fiyata sunabilmek.
image

Allmeet Rent A Car

Türkiye Antalyada kurulan firmamız yurt dışı müşteri odaklı olarak Türkiyede tüm turizm bölgelerinde hizmet vermeyi hedefliyoruz. Araç desteği sunmuyoruz, 100 müşteri desteği yazlı kışlı tamamen yabancı ve gurbetçi odaklı olarak çalışıyoruz
image

Arabamcell

Arabamcell ürünü hakkında bilgi vermek gerekirse araba camının önüne kartvizit bırakmak ya da bir kâğıda telefon numaranızı yazmak yoğun işlerinizin arasında oldukça zordur. Uzun ve kısa süreli parklarınızda, aracınızın başına gelebilecek herhangi bir durumda örneğin aracınıza karşı herhangi bir zarar gelme ya da trafik polis tarafından ceza yazılması veya aracınızın çekilmesine karşı hemen ulaşılabilir olmanızı sağlar. Kısacası aracınızın camına numaranızı yazarak istenildiği zaman size ulaşılabilir olmanızı sağlar. Özellikle trafiğin yoğun olduğu ve park sorunu olan bölgeler için ideal bir üründür. Ürünün piyasada çeşitleri bulunmaktadır ve tümü Çin’den ithal ithal edilmektedir.. Ancak Arabamcell’i diğerlerinden ayıran çok önemli farkları mevcuttur. Öncelikle ürün Türkiye’de ilk ve tek olarak üretilen bir üründür. Piyasada bulunan diğer ürünlere nazaran tamamen yerli üretim ve Türk malıdır. Fosforlu yapısıyla, gündüz depoladığı güneş ışığı sayesinde parlamasıyla geceleri bile numaranız çok rahat ve net bir şekilde okunabilir. Numaratörde takılı olan vantuzlar sayesinde aracınızın camına kolayca monte edebilirsiniz. Ürünün birden fazla modeli mevcuttur. Böylece farklı zevklere hitap edebilmektedir. Diğer ürünler gibi plastik değil ahşaptan imal edilmektedir. Bu özelliklere sahip ilk yerli firma ve marka Arabamcell’dir. Ürün üretimi aşamasında bütün detaylar bir alıcı gözüyle yeterince düşünülmüş olup bir bayi için sadece satma işi kalmıştır. Üretici firma olarak herhangi bir isim hakkı veya franchising bedeli istenmemektedir. Herhangi bir bedel istenmemesinin yanında ürün ile beraber gerekli eğitim, reklam desteği sağlanıp gelirden herhangi bir pay talep edilmemektedir. Potansiyel müşteri kitlesi bulmak ise günümüz Türkiye’sinde var olan yaklaşık 23 milyon 39 bin araç olduğunu düşünürsek hiç de zor değildir. Ürünü satmak için binlerce tl para verip bir iş yeri kiralamak zorunda değilsiniz. Gezerek ürünü pazarlamak oldukça kolaydır. Ürün çeşitliği fazla olmasından dolayı her bütçeye uygun çeşit bulunmaktadır. Ürünün hitap alanları ise oldukça fazladır. Petrol istasyonları, oto tamirleri, oto servisleri, oto yıkamacıları, oto aksesuar üretici firmaları gibi 25 sektöre hitap alanı mevcuttur.
image

Auto Express

Auto Express Türkiye markası AZAKLI OTOMOTİV bünyesinde 2014 yılından itibaren Ankara’da Oto kuaför ve oto boya bakım sektöründe araç estetiği üzerine faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları %100 yerli sermaye %100 yerli üretim ve üst düzey formülasyonlarıyla otomobil bakım ve koruma ürünleri üretim ve kimyasal tedarikçisidir.
image

Autobahn

OTO TEMİZLİK VE KORUMA SİSTEMLERİ 2005 yılında %100 müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek kurulan Autobahn, üstün Alman teknolojisi ürünleriyle yeni bir hizmet anlayışı getirmiştir. Amacımız hizmet kalitesinden asla ödün vermeden, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en uygun çözümleri sunmaktır.
image

Autowax

AUTOWAX, Türkiye Genel Müdürlüğü İmeks Otomotiv Ürünleri ünvanı ile 22 senedir Araç Temizlik ve Koruma Sistemleri konusunda otorite bir marka olarak, tecrübeli yönetici ve çalışanlarıyla, Türkiye genelinde sürekli büyüyen, Geniş bir bayi ağı ile hizmet veren, öncü bir kuruluştur. AUTOWAX Marka Prestiji, Yüksek Ürün Kalitesi, Marka Standartları ve Kaliteli Hizmet ilkeleri doğrultusunda, ödün vermeden çizmiş olduğu yolda dünya devi markalarla işbirliği içerisinde hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Sektördeki gelişmeleri takip ederek, Avrupa da ISO 9001 kalite belgesiyle ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarında üretilen ve hizmet alanı kapsamında araçların tüm ihtiyaçlarına üst düzey karşılık verebilen ürünleri ile AUTOWAX müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde saygın bir yer edinmiştir. Merkezi İstanbul da bulunan İmeks Otomotiv, ‘’AUTOWAX Professional Car Care Services’’ ismi ile yurt genelinde profesyonel yapıda ‘’Oto Boya Koruma ve Temizlik Sistemleri’’ bayilikleri kurmaktadır. Bayi ağını daha da genişleterek, her bölge ve şehirde, daha çok profesyonel noktada kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedefleyen marka, bu konuda bayilik kurmak isteyen yatırımcılarına yardımcı olup, yolunu açmakta tereddüt etmiyor. Eğitim uzmanları tarafından, bayilere özel olarak Uygulamalı Teknik ve Satış - Pazarlama eğitimleri sunarak, bu eğitimler kapsamında yeterlilik sertifikaları vermektedir. Televizyon reklamlarının yanında tüm iletişim ve yayın organlarına reklamlar vererek, önde gelen kurumsal şirketler ve markalar ile Özel kampanyalar düzenleyerek, bayilerine müşteri akışı sağlamak yoluyla, çalışma ve kazançlarını desteklemektedir. Faaliyet gösteren tüm AUTOWAX servislerinde, araçlar özel uygulamalarla ilk gün ki şık, temiz ve ışıltılı haline geri getiriliyor. Aracına böyle bir uygulama yapılmasını isteyen herkese ve her marka araca bu uygulamalar, özel olarak üretilmiş ürünler ve özel işlemlerle, titizlik içerisinde hizmet verilerek, müşteri memnuniyeti tam anlamıyla sağlanmaktadır. Günümüzde araç kalitelerinin, konforlarının artması, kaliteli araç markaların çoğalması ve araç fiyatlarının da bu kalite ve konfora bağlı olarak yükselmesi sonucunda, artık insanlar araçlarını temizletmek ve diğer ihtiyaçlarını gidermek için her yere götürmüyorlar. Araçlarını bir markanın güvencesine bırakarak, gönülleri rahat ve gerçek ürünlerle gerçek hizmetler alabilecekleri yerlere götürüyorlar. İşte bu konuda AUTOWAX markası ön plana çıkarak araç sahiplerine o rahatlığı ve güveni fazlasıyla veriyor. Böylece markanın da ayrıcalığı kendisini bariz olarak göstermiş oluyor.
image

Bekbars

Türkiye’nin ilk nano teknoloji firmalarından biri olan Bekbars NT 2006 yılında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu ilk yıldan itibaren perakende ve toptan ürün satışlarında çoğunluğun tercih ettiği nano teknoloji firması oldu. Müşterilerimizin tercihleri ve gereksinimleri konusunda zengin bilgiler içeren veri tabanları sayesinde müşterilerimiz için en iyi ürünleri geliştiriyoruz. Ürün gelişimi konusunda dünyaya ve rakiplerimize önderlik ediyoruz. Daha yüksek kalite ve daha iyi hizmet için çalışmaya devam ediyoruz.
image

Bekbars Nano Teknoloji

NANO OTO BAKIM KORUMATürkiye’nin ilk nano teknoloji firmalarından biri olan Bekbars NT 2006-2007 yıllarında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu ilk yıldan itibaren perakende ve toptan ürün satışlarında çoğunluğun tercih ettiği nano teknoloji firması oldu. Müşterilerimizin tercihleri ve gereksinimleri konusunda zengin bilgiler içeren veri tabanları sayesinde müşterilerimiz için en iyi ürünleri geliştiriyoruz. Ürün gelişimi konusunda dünyaya ve rakiplerimize önderlik ediyoruz. Daha yüksek kalite ve daha iyi hizmet için çalışmaya devam ediyoruz.
image

Car WAX

Car Wax’ın yurtiçinde 60 şubesi var. Kara ve deniz taşıt araçlarında boya koruma, detaylı iç ve dış temizlik, döşeme, halı ve vinil koruma, oto pas önleme ve ses yalıtım sistemleri alanlarında faaliyet gösteriyor. Bunların yanı sıra küçük alan kaporta ve boya tamir işlemleri, cam filmi ve kaput koruyucu filmi, su itici cam kaplaması uygulamaları ve aksesuar montajları yapılıyor. Şirketin yurtiçi şubelerin yanı sıra Kazakistan Almata’da da bir şubesi var.
image

Clean Time

Araç bakım temizlemearacı bulunduğu yerde gezici ekiplerimizle müşterinin gözü önünde tamamem doğal olan özel bir solusyonla temizleme işlemi
image

Code Oto Ekspertiz

Code Oto Ekspertiz 2.El otomobil alım - satımlarda oto ekspertiz makinaları ve ölçüm aletleri ile araçları test, inceleme ve raporlama yapılarak insan hayatını kolaylaştırmak, yanılgı ve hatalı alışverişi engellemek amaçlı kurulmuş sektörün 6 yıldır içerisinde bulunan ayrıca 2016 yılından itibaren Türkiye geneli oto ekspertiz bayiliği veren kurumsal, tescilli oto ekspertiz firmasıdır.
image

Dry Car Care

Susuz & Gezici Araç Temizliğiİstanbul Avrupa Yakasında faaliyet gösteren DRYCARCARE, araç temizliği için özel olarak üretilmiş solüsyonları ile aracın olduğu noktaya giderek susuz iç ve dış temizlik hizmeti vermektedir. Araç temizliğini bir telefon yakınlığına taşıyarak araç sahiplerine kolaylık sağlamayı amaçlayan DRYCARCARE başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye franchising vermekteyiz.
image

DYMET® Soğuk Kaynak Teknolojileri

Dymet Türkiye kaynak ve dolgu sistemlerine yeni bir soluk getirmek ve soğuk püskürtme teknolojisini tanıtarak kaynak teknolojileri pazarında bir ilk olabilmek amacıyla 2015 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır.Düşük basınçlı soğuk püskürtme teknolojisi nispeten yeni bir teknoloji olmakla birlikte, termal sprey kaplama kaynak unsurlarının bir dalı olarak sınıflandırılmıştır
image

Dynobil Oto Ekspertiz

1980 Yılından Bugüne Tamamen Yerli Üretim 1980 Yılından bu zamana Otomotiv sektörü içinde yer alan firmamız, 2005 yılından itibaren Oto Ekspertiz ( Araç Test merkezi ) olarak da faaliyet göstermektedir
image

Dynomark Oto Ekspertiz

Dynomark, Genatech Mühendislik ve Yazılım A.Ş. çatısı altında kurulmuş Oto ekspertiz işletmesi açmak isteyen girişimci ve yatırımcıların tercih ettiği franchise veren bir markadır. Oto ekspertiz ekipmanlarının bir çoğunu kendimiz üretmekteyiz. Hizmet kalitesi memnuniyet oranı en fazla olan firmalar arasındayız. Öncelikli hedefimiz en kısa sürede Türkiye geneli tüm illerde ve ilçelerde DYNOMARK OTO EKSPERTİZ markasını yatırımcılarla buluşturmaktır.
image

Dynomoss Oto Ekspertiz

1978 yılından itibaren otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız, oto ekspertiz alanındaki eksikliği fark ederek, ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan ilk kuruluştur.
image

Ecuchip

Firmamız 2002 yılında girişimcilik serüvenine başlamış olup, otomotiv yazılım mühendisliği üzerine faaliyet göstermektedir. ECUCHİP markası ile sektöre ismini veren tek işletmedir. Uzman ve Bilinçli kadromuz sayesinde üst seviye müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ssh sonrası müşteri odaklı hizmetler sunarız.
image

EFT Oto Ekspertiz

2004 yılında Bosch Car Service üyesi olarak İstanbul Avcılar - Haramidere mevkiinde faaliyet göstermeye başlayan EFT OTO, 2600 m² kapalı alana sahip tesislerinde 19 adet araç kaldırma lifti, boya fırını, rot-balans cihazları, jant düzeltme, klima dolumu, tüm markalara ait gelişmiş arıza tespit ekipmanları ve eğitimli, uzman kadrosuyla her marka binek ve haf ticari araçlarınızın tüm bakım ve onarım işlerini yetkili servis yeterliliği ve kalitesinde yapmaktadır.
image

Experix Kurumsal Oto Ekspertiz

Experix A.Ş. Kurulurken amacımız sektördeki eksiklik ve yanlış yapılandırma kurallarına aykırı olarak kurulmuş, tabanında Teknolojinin en üst seviyelerini kullanmayı amaç adinmiş. Global Yatırım ortaklı bir şirkettir.
image

Globowax Dry Car Care - Oto Yıkama

GLOBOWAX ,Yaratıcısı olduğu "Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme" sistemi ile Türkiye'de bir dönüşüm başlatarak hem mevcuttaki tüm bilinen klasik yıkama uygulamalarını içinde barındır hem de AR-GE çalışmaları ile sektöre devamlı yenilikler katmayı hedefler.
image

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz, son teknoloji cihaz, ekipman ve makinelerle aracınızı tüm gerekli tetkik ve incelemelerden geçirerek mevcut durumu hakkında size bilgi verir. Aracınızın bütün kaza – hasar – arıza durumlarını muayene edip size detaylı şekilde bir ekspertiz raporu sunar.
image

Nature Car Clean

Mobil Susuz Araç Temizleme ve Detaylı Temizlik HizmetleriNATURE CAR CLEAN, klasik yöntemler gibi su kullanımına son veren, aracınızın temizlenmesi için özel olarak üretilmiş doğa dostu solüsyonları kullanan ve aracınızı temizlemek için size bir telefon kadar yakın olan servistir.Küresel ısınmanın etkilerini her geçen gün daha fazla hissetmekteyiz. Su kaynaklarımızın değerini ve onları korumanın öneminin farkında olan NATURE CAR CLEAN, doğayı koruyarak araç temizliğinin olanaklarını size sunmaktadır. Aracınızın farklı yüzeyleri için, farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz.
image

OtoExperim Oto Ekspertiz

OtoExperim, teknik ekipmanları vasıtası ile ikinci el araçların, daha evvel yaşamış olabileceği kaza ve arıza durumlarını test ederek tüm detayları ile oto ekspertiz raporu sunan, başka hiç bir kuruluşa bağlı olmayan tarafsız, bağımsız ve gerekli tüm donanımlara sahip oto ekspertiz kuruluşudur.
image

Otomerkezi Otomotiv

Otomerkezi Otomotiv A.Ş, 1983’te ikinci el otomobil alım-satımı ile başladığı faaliyetlerine, KIA, ISUZU, SUBARU, CITROEN, KARSAN-HYUNDAI TRUCK bayilikleri ile devam ettikten sonra OTOMERKEZİ markasıyla ikinci el otomobil piyasasında profesyonelleşmenin öncülerinden olmuştur. İkinci el otomobil satışında 360 derece en iyi hizmeti sunmak üzere geliştirdiği ve binlerce müşterisinin memnuniyeti ile başarısını tescillediği OTOMERKEZİ sistemini, Kredilendirme, Sigorta, Garanti, Ekspertiz, Mini Onarım ve Oto Yıkama servisleriyle zenginleştirmiştir. Global franchising sistemleri ve yerel sektör dinamiklerinden sentez oluşturarak hayata geçirdiği OTOMERKEZİ Yetkili Satıcılık Organizasyonu’yla markasını ve kaynaklarını paylaşarak yatırımcılarla birlikte kazanılan bir “Ortak Artı Değer ” platformu meydana getirmiştir. Ulusal bir markaya dönüşen OTOMERKEZİ, yetkili satıcıları ile Türkiye’nin dört bir köşesinde ikinci el otomobil piyasasını geliştirmeye, müşterilerine güven – yatırımcılarına kazanç sağlamaya devam etmektedir.
image

OTORAPOR

OTORAPOR Oto Ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen Türkiye'nin ilk profesyonel, tarafsız, tam donanımlı Oto Ekspertiz kuruluşudur. İkinci el oto check up merkezidir. İstanbul'da 2007 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye'nin ilk Profesyonel Oto Ekspertiz Servisleri OTORAPOR Oto Ekspertiz, birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmiştir.
image

Pilot Garage

2011 yılında kurulan Pilot Garage Oto Ekspertiz, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerle Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla ekspertiz alanında otomobil Ekspertiz / Oto Check Up franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi amaçlıyor.
image

Proff LPG

ProffLPG 1960 lardan gelen oto elektrik tecrübesi ile 20 yıllık bilgi işlem birikiminin bir araya gelmesinden oluşan sineriji ile 2010 yılında kurulmuştur. Ülkemiz gerçeklerini, uluslar arası teknik bilgi ile yoğuran ProffLPG, Türkiye için orjinal çözümler üretmektedir. Tüm Türkiye ye yayılan müşteri pörtföyü ile, gerek büyük şehirlerde gerekse kırsalda, tam ve doğru otogaz ayarı için, alternatifsiz ürünler sunar.
image

Satek Endüstriyel Ürünler

Satek Endüstriyel Ürünler Dağıtım ve Pazarlama Ltd. Şti. 2014 yılında kurulmuştur. Global markaların Türkiye Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. Sanayi üretimi yapan tesislerin teknik ihtiyaçlarını karşılayan yüksek performaslı ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetini devam ettirmektedir. Dinamik yapısı ve tecrübeli kadrosu ile tüm Türkiye'de bayilik çalışmalarına hız vermiştir.
image

Speedy

SPEEDY En Yetkili Özel Servis Autority Group, 2003 yılında, birçok ilke imza atarak ve teknolojisini geliştirerek sektörde bir devrim yarattı. Kısa sürede büyüyerek, dünya çapında hizmet veren Speedy markası ile Türkiye’de ilk fast-fit uygulamasını yapan stratejik bir noktada konumlandı.
image

Trio Mobil

Trio Mobil, araç takip sistemleri ve nesnelerin interneti (IoT) alanında teknoloji üretme amacı ile 2011 yılında kurulmuş; en yenilikçi ürünleri, en iyi müşteri deneyimi ile sunmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir. Yeni nesil IoT teknolojileri ile üretim, perakende ve akıllı şehir projelerine yönelik uçtan uca çözümler sunmaktadır.
image

Yıkaa App Buharlı Oto Yıkama

Çevre dostu buharlı mobil araç yıkama uygulaması olan Yıkaa, sunduğu paket içeriklerinden kendinize en uygun olanı seçmenize yardımcı olur ve basic arayüzü ile tek tıkla bulunduğunuz yere ulaşır. Üstelik gönderim zamanını seçebileceğinizi unutmayın Online ödeme ile zaman kazanın.
image

Ziebart

Ziebart otomobil koruma sektörü içerisinde yarım yüzyıla dayanan deneyimi ve köklü franchise sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Orta ve üst gelir düzeyindeki otomobil sahiplerine hizmet vermektedir. Franchise formatının bütünlüğünü otomobillere uygulanan sistemler oluşturmakta ve her hizmet noktasında bu konudaki standardizasyon sağlanmaktadır. Ziebart Büyük ve Küçük ölçekli istasyon bayiliklerinin yanı sıra, bu bayiliklerin açılabilmesi için gerekli şartları taşımayan il ya da bölgelerde de Ziebart Express tip istasyonları için bayilik vermektedir. Hizmet kalitesi, sağladığı müşteri memnuniyeti ve getirdiği sektörel yenilikler nedeni ile marka bayilik veren firmalar içinde en çok tercih edilenlerden biri olarak bilinmektedir.
image

Ziebart Türkiye

Türkiye'de Ziebart'ın hikayesi şirketimiz kurucusu İnş. Yük. Müh. Suha Uluçay, Amerika’da yaşarken, 1973 model Ford Mercury Montego'sunu Ziebart'a götürerek edindiği tecrübeye dayanmaktadır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim