Franchise Turkey
>
>
Elektronik ve Telefon

Elektronik ve Telefon sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Gritty

2000 yılında kurulan Genç Tekno Market; 2013 yılında Gritty 2014 yılında i-stone 2015 yılında Kılıf Bahçesi Markaları ile Türkiye çapında yatırımcıların kazancını artıran Telefon Aksesuarları Dijital Lazer Ve Uv Led Baskı Teknolojileri, yedek parça ve teknik servis hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmeyi hedeflemiş ve bu hedefine de başarıyla ulaşmıştır.
image

Kılıf & Kılıf

2014 Yılında kurulan firmamız kısa zaman içerisinde Kuzey Kıbrıs'ın 1 numaralı telefon aksesuar ve teknoloji mağazası olmuştur. Sadece satana kadar değil sattıktan sonra verdiği destek ile müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Aktif oalrak 7 şubesi bulunan Kılıf&Kılıf mağazası tüm telefon ve tablet çeşitleri, kılıf ve ekran koruyucuları, powerbank, kulak içi ve kulak üstü kulaklıklar, şarj aletleri, şarj kabloları, tiktok ışıkları, mikrofon çeşitleri, bağlantı aparatları, instax fotoğraf makineleri, ve daha bir çok ürün ve aksesuarı güler yüzlü personelleriyle Lefkoşa-Girne ve Mağusada müşterilerine sunuyor.
image

Keysiz Confort

Anahtarsız geçiş konfor sistemi, tek göstergeçle tüm kapılardan geçebilirsiniz
image

Megatech

2003 yılında ankarada kurulmuş olan markamızı her geçen gün yeniliği ve teknolojiyi takip ederek büyüttük , ithalat ile başlayan serüvenimize kendi bünyemiz içinde yerli üretim yaparak büyümeye devam ediyoruz ve şuan türkiye genelinde 8 şehirde bayilik oluşturduk. Franchise modelini anlatan açıklama metni : tamamını kendi bünyemizde üretim yaptığımız megatech telefon aksesuarları ürünlerini satabilecek bölge ve bayi sayısını artırmak.
image

Mobile Outfitters

Mobile outfitters ailesi olarak sizlere her zaman daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedefliyor ve bu yol da emin adımlarla ilerliyoruz. Her geçen gün artan talepler doğrultusun da yapılan varyasyonlar çeşitliliği beraberinde getirmiştir.
image

Mobilkask Market

2003 kuruluşlu MOBiLKASK Türkiye’nin 81 ilinde 3.000 üzerinden Cep Telefonu Yetkili Teknik Servis Noktası olan MOBiLKASK
image

Panasonic

1981 yılından bu yana ürünleriyle Türkiye pazarında bulunan Panasonic, %100 Japon sermayeli bir şirket olarak Panasonic Elektronik Satış A.Ş. resmi adıyla Türkiye ofisinin kuruluşunu ve ticari sicil işlemlerini 2009 Haziran ayı sonunda tamamlamış ve ticari faaliyetlerine 20 Ocak 2010 itibarıyla başlamıştır.
image

Swartea

SwarTea, bir çay ülkesi olan Türkiye’de önemli bir iş potansiyeli taşıyor. Bizimle birlikte yola çıkacak bayilerimiz SwarTea’nin kazançlı iş modeli ile kendi işlerinin patronu olacaklar. Önümüzdeki iki yıl içinde her bir coğrafi bölgede iki bayi ile işe başlamak ve birlikte kazanmak istiyoruz. Bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurarak başarı hikayenizin ilk adımını atabilirsiniz. En kısa zamanda yüz yüze görüşmek üzere diyoruz

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim