Franchise Turkey
>
>
Kozmetik

Kozmetik sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Aromise

Aromise, Yunanistan’nın lider Kokusal Pazarlama Şirketi Megasystems’ın Türkiye yatırımıdır. Birçok küresel markanın imza kokusunu yaratan Megasystems, Avrupa çapında 11 ülkede 27 yıllık tecrübesi ile 100.000’den fazla kurumsal kokulandırma cihazını yönetmektedir.
image

Ökotek

Sertifikalı Doğal Ürünler Ülkemizde sertifikalı doğal kozmetik ağırlıklı olan ve Franchise veren tek kuruluş Ökotek Doğal Ürünler Marketleridir. Ökotek Doğal Ürün Marketleri, yıllardan beri uluslar arası doğal ürün kriterlerini esas alarak ürün seçiyor ve bu konuda taviz vermeyen ilkeli yapısıyla bilinçli tüketici eğitimine katkıda bulunurken, sadece gerçek doğal ürünler sunuyor. Bu da yıllar içinde Ökotek Doğal Ürün Marketleri’ni güvenilir ve uzun nefesli bir marka haline getirmiş durumda. Doğal ürünlerin büyük ilgi gördüğü günümüzde bu özellik son derece değer kazanıyor
image

Bargello Perfume

BRG Kozmetik A.Ş.'nin temelleri 1950 yılında atıldı. O dönemin en fazla bilinen kolonya markalarından Gonca Kolonyaları zaman içerisinde büyüyerek bugünlere geldi ve Bargello markası ile genişleyerek ürün gruplarını çeşitlendirdi. İçeriğinde kullandığı esansları ile Bargello, kalıcılığı ve kaliteyi bir arada buluşturuyor.
image

Be Style

Firmamız profesyonel koku uygulamalarında ve koku esaslı pazarlamada en etkili kullanılan ve güvenli parfüm difüzyon teknolojisi ile en çok kullanılan cihazları kullanmaktadır.
image

Boran Emlak

Boran Emlak 1990 yılında önce insan felsefesiyle girdiği emlak sektöründe, kalitenin ve en iyinin tanımı olmuştur. Değişen müşteri gereksinimlerine göre, geleceği doğru okuyan ve hızla çözüm üreten dinamik yapısıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.Sektöründe örnek, problem çözümlerinde etkin ve kullanıcı odaklı olarak karşımıza çıkan Boran Emlak çağın gerektirdiği yönde devinim içindedir. Geniş hizmet alanıyla insan hayatının her anında var olmayı başaran boran emlak, bu görevi üstlenirken kişisel isteklere profesyonel yapısıyla çözümler üretmektedir.
image

Cosmolive

Cosmolive'ın sloganı " Faydalan! ” Nedeni yeterince açık: İnsanların daha doğa dostu olan ve gerçekten fayda sağladığı daha fazla güzellik ürününe ihtiyaç duydukları gerçeği. Biz -Cosmolive- olarak doğanın güzelliğini ve faydalarını birleştirdiğimiz ürünlerimizi, kendine güvenen fakat güzellik tabularına güvenmeyen insanlarla eşleştirmeyi hedefliyoruz.
image

Edirne Meyve Sabunları

MEYVE SABUNCULUĞUNDA ZANAATTAN, SANATA: EDMİS Meyve sabunculuğunda 1997 yılından günümüze uzanan geçmişiyle markalaşma yönünde hızla ilerleyen Edmis, zanaati sanata dönüştüren üretim kalitesi ve özenli işçiliğiyle, Edirne ve Türkiye'nin adını uluslararası alana taşıyarak ülkemizin tanıtımına da katkı sağlıyor.
image

GZM Perfume

Firmamiz alışılmışın dışında bayilik seçeneği ile yüksek kazanç vaad eden bir politika izlemektedir. Yerli bir firma olarak kökü kalitemiz en üst düzeyde fiyat politikamız alt seviyede kalarak kaliteyi hesaplı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.siz bayilerimiz yüksek kazançlar ile tanistiginizda bizler daha çok çalışarak daha çok dostumuzu iş ortağımız olması yolunda çaba harcıyoruz iş yerini KIRALAMAK sizden içini doldurmak tadilat bizden bayilik bedeline kiralama resmi işlemler ve alrm sistemi hariç tüm masraflar dahildir 1000 adet parfüm geliş 25 tl satış 50tl 450 adet kolonya 10 geliş 15 satış 100 adet parfümlü dezenfektan geliş 10 satış 15 250 adet oda kokusu bambu geliş 25 satış 40 150 adet vücut spreyi geliş 11 satış 20
image

Hair Home İzmir

Saç kadın erkek herkesin dış görünümünü tamamlayan, tarzını ve zevkini yansıtan unsurdur. Ancak insanların saçlarından yana şikâyetleri de varoluştan beri devam etmektedir. Saç dökülmeleri farklı sebeplerden dolayı birçok insanın yaşadığı bir unsurdur. Saç sorunları danışmanı1989 dan bugüne ameliyatsız saç yerleştime yöntemimiz sayesinde bireyin gtenel görünümüne katkıda bulunmak ,doğal çözümler kazandırmak ,cerrahi müdahale ve ilaç gerektirmeyen tedavisiz uygulama yöntemi
image

Harrem / Nilhan Sultan

Osmanlı Hanedanı’nın hayattaki Sultanlarından biri olan Nilhan OSMANOĞLU Cennet Mekân Sultan II. Abdülhamid Han’ın 5. kuşak torunu aynı zamanda dünya genelinde yaşayan 13 Sultan’dan biridir.
image

Hobi Parfümeri

1988 yılından bu yana benimsediği müşteri memnuniyeti odaklı mağaza anlayışıyla, İzmir ve çevre illerde bulunan 28 mağazası ile kozmetik sektöründe hizmet vermektedir.
image

Joure Perfume

2020 yılında yurtdışındaki tecrübesini Türkiye’ye taşıma kararı alan Joure Perfume, Ankara’da 1100m2 alanda üretim yapmaktadır. IFRA, GMP, ISO, Sağlık Bakanlığı gibi tüm kurum ve kuruluşların sertifikasyonundan geçen üretim tesisinde parfüm, kolonya, ortam kokusu, oda spreyi, vücut losyonu, saç parfümü, kokulu mum, sabun vb ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır.
image

Lactone Kozmetik

L’ACTONE INTERNATIONAL GROUP olarak, parfüm sektörünü yepyeni bir parfüm markası ve benzersiz bir mağazacılık konseptiyle tanıştırdık. Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan koku arındırma kabini ve kişisel koku analizi testi uygulamalarıyla sizlere farklı bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.
image

Ladybeetles Doğal Kozmetik

15 seneyi aşkın süredir çeşitli sektörlerde ticari hayatın içerisinde olan Similyon Grup, uzun süren AR-GE ve fizibilite çalışmaları sonrası 2010 yılında kozmetik sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Tüm Dünya’da yükselen bir trend olan bitkisel kozmetik alanına yoğunlaşarak 2013 yılında Ladybeetles markasını yaratan Similyon Grup, kısa sürede 19 bayiye kadar ulaşmış, franchise mağazalarıyla birlikte kayda değer bir büyüme elde etmiştir.
image

Loris Parfüm

12 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Loris; Parfüm, Birbirinden Özel Koku Koleksiyonu, Vücut cilt bakımı, Kolonya, Oda kokusu, Araç Kokusu gibi ürünlerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için üzerine odaklandığımız ana kriterimiz kalitedir.
image

Luis Bien

Yarım asıra yaklaşan tecrübemizle yeni nesil teknolojileri, yeni nesil formüllerle bir araya getirerek ihtiyacınız olan en kaliteli Luis Bien ürünlerini üretiyoruz. Trendyol “Yılın En İyi Müşteri Deneyimi” Ödülü 2020 Watsons “Yılın En İyi Ürün Adayı” 2019-2020 International Beauty Awards “Yılın Değer Katan Marka” Ödülü 2019 Dünya’nın bir çok ülkesinde Luis Bien ürünleri en çok satanlar listesinde Memnuniyet Sitelerinde %94 ile en yüksek müşteri mennuniyeti oranı listelist.com/dis-beyazlatici-urunler sektörün en iyi diş beyazlatıcısı Luis Bien ürünleri: Türkiye başta olmak üzere güzelliği ön plana çıkarmak adına; cilt, saç, diş, sakal, vücut bakım ürün çeşitlerinde 80’e yakın ürün ile; Amerika, Azerbaycan, Irak, Çin, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Almanya, Fransa, Avusturya, Rusya, İtalya, Hollanda ve Makedonya gibi birçok ülkede tüketicilerine ulaşmaktadır.
image

Maa Althahab

2006 yılından bu yana MAA ALTHAHAB Al Msmoum Şirketler Grubu üyesi ve Suriye’de en büyük güzellik ve kozmetik sektöründe uzmanlaşmış şirketlerinden biridir.
image

New Well

New Well Professional Make-Up Bayilik: New Well komzetik mağzası açmak isteyen girişimcilere Türkiye genelinde ve yurt dışı için bayilik franchise veriyor. Sektörde 35 yılı aşkın tecrübesiyle Makyaj Kozmetik, New Well markasıyla renkli kozmetik ,cilt bakımı,epilasyon, saç bakım ürünleri ile makyaj ekipmanları alanında üretim yapan bir Türk markasıdır. Geniş ürün yelpazesiyle yüksek kalite ve çeşitliliği bir araya getirerek tüketicilerine sunmaktadır. New Well kozmetik üretimi; Yüksek teknoloji ve kalite standartlarında, İstanbul Hadımköy OSB de bulunan 8000 M2 lik fabrikasında gerçekleştirmektedir. New Well markalı ürünler yurtiçinde zincir kozmetik mağazaları ile 4000i aşkın parakende satış noktasında müşterileri ile buluşmakla birlikte 40 ülkeye ihracat yapmaktadır. Gelen yoğun talepler üzere 2018 yılında Franchise sistemiyle, ilk mağazasını İstanbul Şişli Cevahir Avmde açmıştır. Sosyal Medya ve görsel medya mecralarını yoğun olarak kullanan markamız, 2019 yılına yoğun sponsorluk ve reklam kampanyaları ile başlamıştır.
image

Nobren

Nobren Parfüm, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır.
image

Ojuvi

Dünya parfüm sektörünün öndegelen isimlerinden Fransız Parfüm Birliği başkanı Catherine Disted Conseil İstanbul’u ziyareti sırasında şöyle konuştu; Modadaki gelişmelerine rağmen, bir Türk parfüm markasının olmaması inanılmaz.
image

Pien Parfume

Kriterlerimiz; 10 m² ve üzeri, ana arterler, şehir merkezleri ve alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalar tercih edilmektedir. Tarafımızca standart olan dekor kullanılmalıdır. Şirket politikalarına paralel yönetim anlayışı hâkim olmalıdır. Yatırım için gerekli finansal güce sahip olunmalıdır. Herhangi ürün ve stok maliyeti kotası bulunmamaktadır. Yatırımcıların tercih ettikleri ürünlerden koli bazında sipariş verme zorunluluğu yoktur. Böylelikle bayilerimizin, satın alım gücü artmakta ve günümüz rekabet koşullarında müşterilerin çok çeşit bulabildikleri mağazalar yaratılıp yüksek satış – yüksek stok devir hızına ulaşılmaktadır.
image

Refan

Parfümeri & KozmetikParfüm, açık parfüm, duş jeli, duş kremi, doğal el yapımı sabunlar, güzellik ve kozmetik ürünleri
image

Royal Platinum Parfüm

Royal Platinum Parfüm 2014 yılında Kocaeli’nde kurulmuştur. En iyi ve kaliteli parfümü müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Royal Platinum Parfüm bu yolda hedeflerini ortaya koymuş ve temellerini atarak Türkiye'deki bir çok markadan farklı bir konsept oluşturarak kendi tarzını ortaya koymuştur.
image

Tekin Acar Cosmetics

Dünyaca ünlü ve %100 orijinal parfüm, kozmetik ve bakım ürünlerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır.Ürün yelpazesi hızla büyüyen Tekin Acar Kozmetik’te 3.000 ‘in üzerinde ürün bulunmaktadır. Lacoste, Diesel, Dolce Gabbana, DKNY, Christian Dior, Burberry, Calvin Klein, Carolina Herrera, Clinique, Lancome, Estee Lauder ve yüzlerce markanın 3.000'den fazla ürünü Tekin Acar Kozmetik sizler için aynı gün ücretsiz kargo avantajları ile sergilenmektedir.
image

Ucca Kozmetik - Kolonya

UccaUcca Türkiye kozmetik, parfüm, kolonya, giyim ve ayakkabı sektöründe kendi kreasyonu ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 50 / 100 ve 250 m2 mağaza konseptleri ile müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir.
image

Yeşil Adam Kozmetik Doğal Ürünler

Geleneksel temizliğin ve bakımın yüzyıllardır tek adresi olan sabunlar, Yeşil Adam Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’nda, dermatologlar ve etnobotanik uzmanları tarafından cildiniz için özenle geliştirilen doğal sabun çeşitleri ile cildiniz asla kurumaz.
image

Yeşilmarka Bayilik

Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. doğal, organik içerikli ve sağlıklı ürünlerin üretilmesi amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Firmamız 2011 yılı itibariyle ticari hayata başlayan Emsay Group ‘un alt kuruluşudur.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim