Franchise Turkey
>
>
Franchise Yönetim Danışmanlığı

Franchise Yönetim Danışmanlığı sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

444Franchise

444 GRUP, 444Food markaları ile gıda sektöründe faaliyet gösteren, yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş, hiç bir büyük markaya öykünmeyen, kendi kalite standartları üzerinde yükselmeyi hedefleyen bir grup şirkettir. Sırası ile faaliyette olan markalarımız 444Pizza 444Döner 444Köfte 444Dondurma 444 Tombulger Chick in the box 444Fit
image

Chocolake´s

Çikolata Şelalesi, Meyveli ÇikolataChocolakes, özel üretim çikolata ve mevsim meyveleri ile chocolake´s tarafından özel formüle edilmiş chocles sosu. Gerçek çikolatanın yeni adı!.. taze meyveler eşliğinde özel chocolake´s çikolatası, "bildiğinizden fazlası!.."Ülke geneline franchise bayilikler verilmektedir.
image

Dry Clean Express

Türkiye'de sektöründe öncü olan “Dry Clean Express” gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır. “Dry Clean Express”’in bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.
image

Humcon Yönetim Danışmanlık

Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı, Franchising Danışmanlığı, Eğitim, 1998 den bugüne uzanan şirket İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı alanında ilkler arasında yer almıştır. 1998 – 2003 yılları arasında “Ada Danışmanlık” olarak birçok başarılı projeye imza atan şirket bugün “Humcon Yönetim Danışmanlık” olarak yeni hedef ve vizyonuyla; Genel Yönetim Danışmanlığı, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, Franchising Danışmanlığı, Kalite Yönetim Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Eğitim, Değerlendirme Merkezi Hizmetleri ve Akademi Hizmetleri konularında İstanbul´daki merkezinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
image

Romanycorn

ROMANY CORN LEZZETLİ VE SAĞLIKLI MISIR TANELERİYLE TAMAMEN TÜRK YATIRIMCILARIN PROJELENDİRDİĞİ VE TÜRKİYEDE BAYİLİKLER AÇARAK TÜRKİYENİN DÖRT BİR KÖŞESİNE BU LEZZETİ SİZLERLE BULUŞTURMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.ROMANYCORN MISIR TANELERİNİ KESİLEREK DEĞİL EN SON TEKNOLOJİLERLE AYRIŞTIRARAK AYIRMINI SAĞLIYOR. MISIRLARIMIZ BESİN DEĞERLERİ DÜŞMEDEN HİLJENİK ORTAMLARDA SİZLERİN BEĞENİSİNE SUNULUYOR.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim