Franchise Turkey
>
>
Mobilya ve Ev Tekstili

Mobilya ve Ev Tekstili sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Alfemo

"Özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olmak" vizyonuna sahip olan Alfemo, 1997 yılından günümüze döşemeli ve panel mobilya ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Alfemo, mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunmaktadır.
image

Armis Yatak

Firmamız, 2012 yılında kurmuş olduğu Artemis Halı markası ile kısa zamanda halı sektörünün liderleri arasında yerini alarak Türkiye genelinde 1600 noktaya ulaşmıştır. Kuruluşundan bugüne daima en iyiyi hedefleyen firmamız, profesyonel ekibinin ortaya koyduğu özgün tasarımlar ile kısa sürede büyük ilgi görmüştür.
image

İstikbal Mobilya

1957 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 60 yıllık başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.
image

Çilek Genç Odası

Dünyada 5 kıta, 66 ülke ve yüzlerce şehirde 444 satış noktasına ulaşan Çilek, bayilik sistemini uluslararası franchising prensiplerine göre kurgulamıştır. Çilek’in bebek, çocuk ve genç mobilyası alanında öncü ve lider marka olmasının ve dünya çapında hızla yayılmasının temel nedeni girişimci ruha sahip, dinamik, çalışkan ve tecrübeli bayilerle çalışmasıdır. Sizi saygın ve karlı bir iş modeli olan Çilek Konsept Mağazasıyatırımı ile Çilek Ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Neden Çilek Mobilya Franchise Türkiye’nin en bilinen ve beğenilen bebek, çocuk, genç mobilyası markası. “Genç Odası” kavramını yaratan ve bu konuda ihtisaslaşan ilk marka. Mobilya sektöründe 30 yıllık deneyim. Farklı tasarım ve fiyat seçeneklerine sahip zengin ürün yelpazesi. Uluslararası sertifikalar ile belgelenmiş kalite ve güvenlik anlayışı. 66 Ülkede 444 satış noktası ile uluslararası tecrübe. Konusunda uzman pazarlama ve satış ekibi. Çilek Mobilya Bayilik Şartları Girişimci ruhu, çalışkanlık ve Çilek markasına inanç. Yatırımcının işi sahiplenmesi ve aktif olarak takip etmesi. Tüketiciyi dinleyen çözüm odaklı yaklaşım. Perakendecilik ve satış tecrübesi İlk yatırım için (mağaza, depo, demirbaş) 150.000 – 300.000 TL işletme sermayesi Yeterli potansiyele sahip, trafiğin yoğun olduğu, uygun kira maliyetli, 200-400 m2 büyüklükte mağaza lokasyonu
image

Çilek Mobilya

Dünyada 5 kıta, 66 ülke ve yüzlerce şehirde 444 satış noktasına ulaşan Çilek, bayilik sistemini uluslararası franchising prensiplerine göre kurgulamıştır.
image

Bernardo

Bugün sofralara şıklığı ve zarafeti sunan Bernardo olarak, temelimiz, 1984 yılında Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen tarafından Bağdat Caddesi'nde açılan bir zücaciye mağazasıyla atıldı.
image

Biev

1984 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Biev, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra ev - yaşam kültürünün gelişmesi ve zenginleşmesi yönünde sürdürdüğü çalışmaları ve yarattığı öncü markalarının ardından 2007 yılında kuruldu.
image

BrillantHome

Brillant Perde ve Halı koleksiyonları, 3 kuşağa dayanan bilgi birikimimiz ve son teknoloji halımız ile tüm Türkiye ve dünyaya yayılmış satış ve satış sonrası desteğimiz ile sizlerle. Antibakteriyel, hafif, antialerjik ve yıkanabilen halılarımız ile sonsuz desen ve renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kalite, insanlığa, doğaya ve müşterilerimize karşı gösterdiğimiz saygının bir eseridir. Çalışanlarımıza sağlıklı ve yasal çalışma şartları sağlarken, ana amacımız müşterilerimizin güvenini hak edecek şekilde yüksek kalite ürünler ve hızlı hizmet sunmaktır.
image

Evinesa

7 yılı aşkın süredir ev tekstil ve ev gereçleri sektöründe faaliyet gösteren Evinesa Group'a ait Evinesa Home yatırımcılara, kazançlı yatırımın yanı sıra girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldıran, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltan, yeni bir sistem sağlıyor.. Evinesa home ev tekstilinden mutfak gereçlerine, züccaciyeden dekorasyon ürünlerine kadar 2000’den fazla ürün yelpazesiyle sektörün öncülerinden olma yolunda hızla ilerliyor.
image

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı

80 YILLIK BİR GAYRİMENKUL HİZMETİNİN MİRASI; GHO... GHO, 1940’lı yıllarda başlayan ve aile mesleği olan gayrimenkul yatırım hizmetinin, üç nesil ile bugünlere gelen başarı hikayesidir. Gayrimenkul yatırım hizmetinin yanında son 30 yıldır, profesyonel inşaat ile doğal hayatla iç içe, insan sağlığına faydalı, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü “Taş Ev” yapımı ve üreticiliği konusunda Ege Bölgesi’nin önde gelen şirketlerinden “Taş Ev Türkiye”nin de kurucusu olan Hasan Can Çalgır, 80 yıllık bilgi birikimini ve tecrübeyi, inovasyon, network ve profesyonel destek hizmetleri ile birleştirerek GHO “Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı” franchising markamızı kurmuş ve gayrimenkul sektöründeki girişimcilerin hizmetine sunmuştur.
image

Karaca

Karaca Grup 3500’e yakın çalışanı ve bünyesinde bulunan 11 markası, (Karaca, Karaca Home, Emsan, Jumbo ve Cook Plus, Kaşmir Halı, Homend, Nautica Home, Weimar Porzellan, Pera Bulvarı, Cooklife) 43 ülkede 305 mağaza ve 2.000’in üzerinde satış noktasıyla faaliyet göstermektedir. Karaca 1973 yılından beri, yemek takımından küçük elektrikli ev aletlerine kadar 140 kategoride, 10.000’i aşkın ürünle Karacaseverler ile buluşuyor.
image

Kelebek

Mobilya, Oturma grupları, Sandalye, Mutfak-Banyo Mobilyaları
image

Kervan

Herbiri ortalama 1.000 metrekarelik 45 mağazası ile Türkiye’nin en büyük ‘home’ mağaza zincirlerinden biri
image

Koleksiyon Mobilya

Ankara Kavaklıdere ve İstanbul Nişantaşı’nda açılan mağazalar ile birlikte Koleksiyon’un kaliteli, estetik ve özgün çizgisindeki özel tasarım ürünleri sunuldu. Böylece birçok kişi ve kuruluş, Koleksiyon’un kurduğu ortamlarda yaşamaya ve Koleksiyon ürünlerini kullanmaya başladı. 80’ler Türkiye’sinde artık, çağdaş düşünce ekseninde tasarım ürünü mobilyalara duyulan ilgi yoğunlaştı. Kullanışlılık, rahatlık, özgür ve özgün kavramlar değer kazanmaya başladı.
image

Korkmaz

Bugün kalitesi, yenilikçi ve şık tasarımlarıyla kendi kategorisinde Türkiye’nin en güvenilir ve saygın markalarından olan Korkmaz’ın temelleri; 1972 yılında İstanbul Mercan’da 50 m2’lik bir atölyede atıldı.
image

Livello

Livello 2005 kasım ayında mobilyanın başkenti İnegöl’de 3800 m2 alanda üretimine başlamıştır. Markalaşma hedeflerine uygun olarak 2013 yılında İnegöl Organize Sanayi Bölgesindeki 22.000 m2 alan üzerinde 12.000 m2 kapalı fabrikasına taşınmıştır. Üretim kapasitemiz aylık 1.500 takım ahşap 1.000 takım yumuşak grup seviyesine ulaşmıştır.
image

Lova Sleep

1972 yılında Çanakkale Biga’da kurulan Doğtaş, bu gün 125.000 metre karelik kapalı 200.000 metre kare açık alana sahip üretim tesisinde, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında ustalıkla ürettiği özgün tasarımlı modelleriyle sektöründe fark yaratmaya devam ediyor.
image

Mondi Mobilya

1993 yılından beri mobilya sektöründe üst düzey hizmet veren Mondi, tecrübesiyle sektörde önemli bir yere sahiptir.
image

Oda Sanat

Oda Sanat’ın öyküsü 2009 yılında Eski Datça’da tek katlı, ufacık, taş bir dükkậnda başladı. Oda adı buradan geliyor. Sanat adı ise içindekilerden. Oda Sanat mağaza konseptinin temeli yaşamın sanat olduğu. Bu anlayışla sıradan butiklerden farklılaşıyoruz
image

Pony Yatak

1979 yılından beri yatak ve ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Pony Yatak, üretimini 8.000 m2lik alanda gerçekleştirmektedir. Bünyesindeki 110 çalışanı ve sahip olduğu yıllık 90.000 adet yatak, 40.000 adet baza üretim kapasitesi ve sürekli gelişim misyonuyla, sektöründe farklılaşan bir firmadır.
image

Rapsodi Home Furniture

Şu an 30.000 m2kapalı alan, 450 çalışanı, 60 satış mağazası ile hizmet vermektedir. Rapsodi araştırma ve geliştirmeye göstermiş olduğu özen gelişen üretim teknolojisi ile dünyadaki lider ülkelerin beğenisini kazanmıştır.Başta Avrupa birliği ülkelerinden İngiltere,Almanya,İsviçre,Yunanistan,Cezayir, Libya, Kıbrıs, Azerbaycan, Kuzey ırak ve Türkmenistan gibi ülkelere ürün göndermektedir. Rapsodi olarak mobilyada kaliteyi ucuza almanın mutluluğunu siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duymaktayız.
image

Samir Ahşap

ev mobilya dekorasyon
image

Serfloor

Serfloor olarak, 40 yılı aşkın tecrübemiz ile her zaman tüketicinin taleplerini dinleyerek yer kaplamaları sektöründe inovatif ürünler geliştirmeyi kendimize ilke edindik. 40 yıl önce başlayan üretim sürecimizde, ilk ürünümüz olan marley karolara ahşap desenleri ekleyerek o tarihler için önemli bir ihtiyacı karşıladık.
image

Vitev Concept

Profesyonel çözüm ortaklarımız ile güçlerimizi birleştirip, kaliteli, şık ve modern ürünleri bir araya getirerek, her bütçeye uygun, her tarza uygun ürünleri siz değerli müşterilerimiz ile Satış noktalarımız aracılığıyla sizler ile buluşturuyoruz. Yurt içi ve Yurtdışı Toptan satış konusunda tecrübeli olan firmamız perakende sektörüne de ViTEV Concept markası ile adım atma kararı almış olup, hızlı bir bayileşme ağına girmiştir. Tamamen Bayi koruma sistemi ile çalışmakta olup , Bayilerimizi ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz. Perakende sektörün de gücümüzü Bayilerimizden alacağımızın farkında olup, Bayilerimizin her daim yanındayız. Bayilik esnasında bir teminat talep etmiyoruz. Sadece bayilik sözleşmemizi yapmaktayız. Sektörümüzün kar marj oranı %40 - %75 arası değişmektedir. Girişimcimizden 250 m2 ve üzeri bir mağaza talep etmekteyiz. Mağaza tabelası ve mağaza dekorasyonları tüm mağazalarımızda kurumsal olup. Tarafımızdan bilgisayar ortamında çizimleri yapılmaktadır. Dekorasyon ve Tabela uygulaması tarafımızdan da m2 ücreti karşılığında yapılmakta olup, anahtar teslimi yapılabilmektedir. Rakiplerimize göre farklılığımız; Ürünlerimizin ve mağaza mimari konseptimizin farklı, dikkat çekici olmasıdır. Ürün Gruplarımız : Yatak Odası Mobilyaları, Yemek Odası Mobilyaları ve Oturma gruplarıdır.
image

ViTEV Concept

Profesyonel çözüm ortaklarımız ile güçlerimizi birleştirip, kaliteli, şık ve modern ürünleri bir araya getirerek, her bütçeye uygun, her tarza uygun ürünleri siz değerli müşterilerimiz ile Satış noktalarımız aracılığıyla sizler ile buluşturuyoruz.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim