Franchise Turkey
>
Tedarik

Tedarik sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

2M Enerji

Elektrik Satışı 2M Enerji elektrik maliyetlerini düşürmek isteyen müşterilerinin enerji ihtiyaçlarını kolay, hızlı, risksiz ve sürdürebilir bir şekilde karşılamakta ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile sürekli kendini geliştirmektedir.
image

444Franchise

444 GRUP, 444Food markaları ile gıda sektöründe faaliyet gösteren, yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş, hiç bir büyük markaya öykünmeyen, kendi kalite standartları üzerinde yükselmeyi hedefleyen bir grup şirkettir. Sırası ile faaliyette olan markalarımız 444Pizza 444Döner 444Köfte 444Dondurma 444 Tombulger Chick in the box 444Fit
image

Acıcık Çiğköfte

Acıcık Çiğköfte Satış Noktaları Acıcık Çiğköfte noktaları müşterilerine Organik, Helal ve Vejetaryen Çiğköfte deneyimini sunmak üzere hiçbir katkı malzemesi ve hayvansal katkı kullanılmadan imal edilmiştir. Acıcık Satış noktaları, ne yediğine önem gösteren ailelerin ve bireylerin tercih ettiği yerlerdir.
image

Adıyörem Çiğ Köfte

Günlük 40 ton çiğ köfte, 500 bin adet lavaş ve özel acı sosuyla, 4 bin metrekare kapalı alanı bulunan fabrikada birbirinden ayrı bölümlerde katkısız bir şekilde üretim yapılmaktadır. Fabrika bünyesinde paketleme, soğuk hava deposu, sosyal tesisler ve ofis bölümleri bulunmaktadır.
image

Akby Rent a Car

Firmamız Akby Rent a Car Genel Merkezimiz olmak üzere; birçok şubeyle beraber hizmet veren bir Rent a Cardır. İstanbul, Malatya, Adana, Mersin de hizmet veren şirketimiz; hızla büyümekte olup İzmir, Antalya, Muğla gibi birçok ilde de hizmet verebilmek için çalışmalar yapmaktayız.
image

Akkaya Buz

‘’Biz Buza Damgamızı Vurduk’’ sloganıyla 1986 yılından beri müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunan Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesine sahip buz firmasıdır.
image

Aktarzane Cafe Shop

Aktarzane 2010 yılında Yalova’da kurulmuş ; babadan oğula geçen ticari öykünün günümüzdeki yeni ismidir. Kurucusu Safa Doğan’dır. Baba mesleği olan Aktar, kuruyemiş ve baharatçılığa 1994 yılında başlamış olup 2010 yılında AKTARZANE markası ile yoluna devam etmiştir.
image

Ameri-Dome

1996 dan beri oyun alanı ve çevre düzenleme sistemlerin de profsyonel destek verilmektedir.
image

Antrepo Logistıcs

Uluslararası Hava Deniz Kurye Taşımacılığı Lojistik Hizmetler Kapsamında Uluslararası, Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Depolama, Gümrükleme Ve Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
image

Arslanlar

Kurulduğumuz günden bugüne elden bırakmadığımız temel ilkelerimiz yenilikçilik, çalışkanlık, dürüstlük bizler için olmazsa olmaz hayat felsefemizdir. Bu ülkeye ve insanına duyduğumuz derin saygı bizleri sürekli yenilikler için çalışmaya sevk etmiştir. Kurulduğumuz günden bugüne üretmiş olduğumuz ürünlere gösterdiğimiz kalite ciddiyeti satış sonrası garanti desteği ile sektöründe marka değeri olarak yerini almıştır.Her geçen gün yenilenen ürün yelpazemiz kalite anlayışımızın sürekli ‘’daha iyisi nasıl olur’’ düşüncesi sektörümüzde takdir edilişimiz bizler için her daim motivasyon kaynağımız olmuştur.
image

Asır Hekim

Lokasyonu belirleyin, Mağazayı bulun, kira sözleşmesini imzalamadan görüşelim ve gerisini birlikte takip ederek size 20 günde mağazanızı teslim edelim. Yılların tecrübesine çok kısa zamanda sahip olacaksınız. Eğitim ve danışmanlık ücreti almadan, raflardan, tabelaya, kavanozdan, teraziye kadar bir aktarda olması gereken ne varsa anahtar teslim hazırlayarak size takdim ediyoruz. Bir aktarda olması gereken tüm ürünleri tek tek anlatarak eğitim veriyoruz. Satılmayan ürünleri satılanlarla değiştiriyor, ürünlerimizin arkasında duruyor ve aklınıza gelen tüm soruları cevaplandırıyoruz. Uzman kadromuz, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, modern üretim anlayışımız ve müşteri merkezli çalışmalarımız ile ülkemizin her yerinde şubeler açma hedefinde olan Asır Hekim, “Asırlardan Gelen Şifa” sloganı ile aktar sektörünü tüm Türkiye’ye yaymayı amaçlamaktadır. Doğallığın hayatımızdaki önemini yeniden hatırlatmak ve doğal ürün kullanımını yaygınlaştırmak, doğal ve sağlıklı beslenen nesiller yetiştirmek için sizleri de Asır Hekim bayisi olarak aramızda görmek istiyoruz.
image

Aslı Börek

Aslı Börek, lezzetini geleneksel Türk mutfağından alan, su böreği üretimine İstanbul Göztepe’de başlamıştır. Bugün Aslı Börek, İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 15.000 m2′lik kapalı modern tesislerinde üretim gerçekleştirmektedir.
image

Atom Master

Atom Master, Akdeniz’in sevilen içeceği, süt, muz, bal ve baharatla yapılan atom başta olmak üzere, renkli ve lezzetli soğuk içecekleriyle ünlü mekanı. Yerine göre kafe veya büfe olarak kurulabiliyor.
image

Ayanoğlu Mandıra

Besin değeri yüksek, lezzetli ve hijyenik, sıradışı, yöresel şarküteri… Ayanoğlu ailesi olarak 1927 yılından beri 3 nesildir mandıra ürünlerini sağlıklı ve hijyenik bir şekilde sofralarınıza getiriyoruz. Nesilden nesile aktarılan tecrübe ve güven ile Ayanoğlu Bursa’da, Çekirge Meydanı, FSM Bulvarı, Gemlik Zeytin Hali, Tarz-ı Kahvaltı ve şimdi de 5. mağazamızla Özlüce’de hizmet vermeye devam ediyoruz. Besin değeri yüksek, lezzetli, hijyenik, sıradışı, yöresel şarküteri ve mandıra ürünleri…
image

Şifay Tuz

Kaya tuzu, doğadan sofranıza hatta odanıza doğallığını kaybettirecek hiç bir işlem görmeden gelen saf ve en temiz tuzlardır. Hatta 84 farklı mineral içeriği ile hem yemeklik hem de lamba formu ile kullanılabilen bu tuzlar, sağlığımıza pozitf etki sağlayan başlıca nimetlerdendir. Birçok profösor ve doktor tarafından önerilmekte ve yaygınlaşmaktadır.
image

İdaş Yatak

1965 yılında kurulan İDAŞ, üretime 1967'de İstanbul Topkapı fabrikasında başlamış, 1976'da kurulan Bozüyük fabrikalarında üretimini sürdürmüştür. Kurulduğu günden bugüne milyonlarca tüketiciye ve dev otel zincirlerine yatak üretimi yapan İdaş yalnızca en titiz ve yetenekli zanaatkarlara güvenerek, 50 yılı aşkın tecrübeyle yaylı yatak sektörünün aranan markası haline gelmeyi ve bunu yarım asır korumayı başarmıştır. Kalitenin ve iyi materyallerin kullanımının bir gelenek olduğu İDAŞ; 1965'ten bu yana kalite ve güven ile eşanlama geliyor olsada, herzaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler ortaya koymayı ilke olarak kabul etmiştir. Ve bugün yarım asırlık eski dünya ustalığının yeni dünya sanatıyla birleştiği İdaş yataklarının bulunduğu her ev; zengin mirasımızın bir parçasıdır...
image

İletmen

İLETMEN YENİ NESİL PAKET SERVİS HİZMETİ Semt ve mahalle bazında ‘mikro teslimat’ hizmeti sunan İletmen, 2019’un başından bu yana İstanbul genelindeki dağıtım alanını genişletiyor.
image

İnter

2003 yılından beri, hedefinde markalaşma olan firmalara yaratıcı fikirlerimiz ve özgün tasarımlarımız ile hizmet vermekteyiz. Markalaşma yolunda ilerleyen kuruluşlar için kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi, e-ticaret sitesi, sosyal medya yönetimi ve dijital reklam yönetimi hizmeti veriyoruz.Markaları hedef kitlelerine yaklaştırmak önceliğimizdir.
image

İyi Kargo

1996 yılında LOJİSTİK ve TURİZM sektöründe bulunan talep artışlarını karşılama hedefi ile mevcut araç filosunu arttırarak mevcutta bulunan irtibat ofislerinin arasına ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’nü ve MARMARA BÖLGELER MÜDÜRLÜĞÜ’nü faaliyete geçirerek her birisi alanında deneyimli uzman ekiplerden oluşan kadrosuyla personel sayısını %32 arttırmıştır.
image

Çatlak Profesör

Mimarların ve marka yöneticilerin imzasını taşıyan Çatlak Profesör Franchise, tüm altyapısını bu profesyonel disiplinlerle oluşturdu. Serinleten lezzetlerden oluşan ürünlerini stand, kiosk ve mağaza konseptleriyle sunan marka hem yatırımcılarına kazançlı bir ortam sağlarken hem de müşterilerinin her daim aynı lezzete ulaşabilmesi için arge çalışmalarını tamamladı
image

Çengelköy Börekçisi

Bir lezzet hikayesi bizimkisi.. Daha çocuk denecek yaşta erkek kardeşlerle birlikte aile dayanışması için, aile ekonomisine destek olmak üzere çıraklık, kalfalık, derken ustalıkla devam eden bir serüven.. Girişimcilik ruhu ile kardeşler, anne ve babalarının da desteği ile kendi işini kurmaya karar verdiğinde reşit olmayan yaşta oldukları için börek ustası dayıları ile birlikte açtılar ilk imalat ve satış tezgahını.. Seyyar börek tezgahı olarak İstanbul’un birçok semtini buluşturdular çıtır çıtır sıcak ve taze börekleriyle… Hem ürettiler, hem sattılar… Çok kısa zamanda dükkanlara dükkanlar eklendi.. Çengelköy’deki dükkanla birlikte o zamanki Çengelköy’ün Musa Amcası baba ile efsane markanın adı kondu: Çengelköy Börekçisi… Lezzeti dillerden dillere dolaştı, İstanbul’un güzide semtlerinden Çengelköy ile Börekçi adeta yarışır oldu. Gurmelerin uğrak mekanları arasında yer aldı Çengelköy Börekçisi. İstanbul ile birlikte büyüdü, gelişti ve lezzeti hiç değişmedi… Şimdi 80’ler hoş hatıralar olarak anılır oldu ya. İşte 80’lerden kalan bir hoş sada olmaya devam ediyor Çengelköy Börekçisi yeni şubeleri ile. O günden bugüne kendine özgün lezzeti, kaliteli malzemeler ile standartlarını geliştirerek tertemiz ve taze olarak sunmaya gayret ediyor. Çengelköy Börekçisi Franchise başvurusu yapan iş ortaklarımızın açmayı düşündüğü mağazanın fizibilitesi yapılıp, uygun olması halinde Mimarımızla birlikte rölövesi alınıp, tasarımı yapılır. Tasarım sonrasında yatırım bütçesi bayilik talep edilen kişiye iletilerek, onayına sunulmasına müteakip mağaza kurulumu terminlenerek başlar.
image

Baklavacı Ali Kemal

Firmamız 1990 yılında Bağcılar/ İstanbul’da faaliyete başlamış, 2009 yılında Baklavacı Ali Kemal ünvanını alarak markalaşma yolunda hızla ilerlemiştir. Firmamız, baklava çeşitlerinin yanında kadayıf, şekerpare, tulumba ve su böreği de üretmektedir. Günlük 4000 tepsi üretim yapabilen tesislerimiz, Bahçelievler/ İstanbul, Safranbolu/Karabük ve Tekkeköy/Samsun’da bulunmaktadır.
image

Bakraç Süt ve Süt Ürünleri

Fabrikamız Amasya, Samsun, Çorum,Tokat ve Sivas illerinde kurulu süt üreticileri birlikleri,devlet üretim çiftlikleri, damızlık sığır yetiştiricileri birlikleri, kooperatifler ve özel çiftlikler aracılığı ile tedarik ettiği sütlerle bölge süt üreticisine ve üretimine destek vermektedir.Bu tedarik edilen sütler modern fabrikamızda tecrübeli, yetişkin ve istekli personel kadromuzun personel ve ekipman hijyeni ile ürün tazeliğine önem veren politikası ile tüketici isteklerine cevap veren ve halkın tercihi olan kaliteli ürünler halinde tüketicilerimize sunulmaktadır. Prensipli, çalışkan kadrosu ile yenilikleri takip ederek sürekli gelişmekte olan bakraç, sektörde farklılığını hissettirecek yere gelme politikası ile çalışmaya devam etmektedir. 2011 yılında ürün çeşitliliğine UHT sütü de katarak bölgesel firma pozisyonundan kurtulan BAKRAÇ, Ulusal bir kuruluş olduğunu ispatlayarak, hedefinin tüm Türkiye ye hitap etmekten öte, hali hazırda Irak’a yaptığı ihracata başka ülkeleri de ekleyerek Uluslar arası alanda da ülkemizin gururu olmak yolunda hızla ilerleyeceğini kanıtlamaktadır.
image

Baldan Tatlı

Şubat 2016’da KOSGEB desteği ile Adapazarı Sakarya’da kurulmuştur. Faaliyet alanlarımız helva, pişmaniye, şekerleme, lokum, imalat ve satışıdır. Kurulduğu il olan Sakarya ve çevre liderde (Zonguldak, Bolu, Bursa, Ankara, Bilecik, Düzce ve İstanbul) aktif olarak firmaya ait araçlar ile ve bayiliklerde toptan ve parkende satış yapmaktadır.
image

Balkarlı Pestil-Kome

PESTIL VE KOME ÇEŞİTLERİ İMALATIŞirketimiz bünyesinde bulunan Balkarlı tescilli markamızla tamamen doğal pestil ve köme çeşitleri imalatı yapmaktayız. Ürettiğimiz ürünleri hediyelik paketler şeklinde piyasaya arz etmekteyiz.ürünlerimizde glikoz ve şeker kullanmadan tamamen doğal olarak üretilmektedir.Bu konuda tüketiciyi bilinçlendirmek için ürün tanıtımı faaliyetlerine önem vermekteyiz.
image

Bella Yangın Söndürme Cihazları

Yangın söndürme cihazları pazar sıkıntısı olmayan kanunlarla satışı zorunlu olan yangın söndürme cihazı satış-dolum bakım merkezi
image

Beyaz Butik

Beyaz Butik’in bugün tüm Türkiye’ye yayılan başarısı, 1997 yılında gelinlikte dünya modasını ülkemize taşımayı hedefleyerek yola çıkmasıyla başladı. Beyaz Butik’in başarı öyküsünün ilk adımları 1997 yılında atıldı.
image

Bilginet

Alanında profesyonel ve yetkin kişiler tarafından kurulmuş olan, "Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi" ilkesiyle yola çıkmış, sertifikasyon için geçerli olan eğitimleri, uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, değişen dünya koşullarında topluma liderlik yapabilecek, insani değerlere saygılı bireyler yetiştirmeyi, bilgiyi paylaşarak toplumun yaşam boyu eğitim ve gelişme sürecine katkıda bulunmayı hedef edinmiş yeni nesil bir eğitim platformudur.
image

Birleşmiş Emlakçılar A.Ş

20.Ağustos.1991 tarihinde , fiilen emlakçılık yapan bölgesinin uzmanı 18 Emlak firması sahibi olarak , Emlak Sektöründe ilklere imza atmak üzere birleşerek ,%100 yerli sermayeli BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILAR A.Ş ’ yi kurduk.Türkiye’de ilk ve Tek olarak 1992 yılında Emlak Sektöründe On-Line Bilgi Bankasını, faaliyete geçirdik.1993 ' te İstanbul’dan başlayarak Bölgesel Acentelerimiz faaliyete geçti.
image

Bismil Lokum

BİSMİL LOKUM 1996 yılında Aykal Şekerleme olarak lokum ve cezerye imalatına ufak bir işyerinde ERDAL AYKAL tarafından kurulmuştur. Kendisinin tecrübe ve azmiyle zamanla piyasadaki yerini almaya başlamıştır.
image

Black White Technology

Web tasarım, E-ticaret, mobil uygulama, mobil oyun, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama dalında hizmet veren firmamızı büyütmek ve yaymak için bayilikler verilecektir. İsterseniz mobil oyunlarla yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
image

Bulgurcum

Beslenmenin sağlığımız üzerinde öylesine güçlü bir etkisi vardır ki, daha iyi ve sağlıklı olmak amacıyla yediklerimize dikkat etmek için asla çok geç ya da çok erken değildir. Soframızda bulunduracağımız bazı gıdalar, ömür boyu sağlıklı olmamıza yardımcı olur; bu besinlerin en önemlilerinden biri de buğday (bulgur).
image

Bulgurium

Faydaları saymakla bitmeyen bulgurun, ‘Bulgurium’ Bulgur ürünleriyle beraber
image

By Puli

Gıda sektöründeki 26 yıllık tecrübe ve başarılarımız ile BY PULİ Gıda Ve San.Tic.LTD.ŞTİ geleneksel Türk mutfağından en lezzetli , en kaliteli; kol böreği çeşitleri ,sade börek , su böreği çeşileri,puli pide ve puli açma ürünlerinin yanı sıra sıcak ve soğuk içecekleri ile İstanbul Pendik’te 800 m2 kapalı modern üretim tesisinde 2016 yılı başlarında üretime başlamıştır.
image

Choco Fruit

Özel special , ambalaj makineleri tasarım ve imalat sektöründen kent şekerlemede 1990 senesinde plasiyer olarak çikolata ve şekerleme ile tanıştım.İki yıl bu sektörde çalıştıktan sonra kendi çikolata ve şekerleme toptan satış şirketimi kurdum.
image

Chocolake´s

Çikolata Şelalesi, Meyveli ÇikolataChocolakes, özel üretim çikolata ve mevsim meyveleri ile chocolake´s tarafından özel formüle edilmiş chocles sosu. Gerçek çikolatanın yeni adı!.. taze meyveler eşliğinde özel chocolake´s çikolatası, "bildiğinizden fazlası!.."Ülke geneline franchise bayilikler verilmektedir.
image

Cooper and Hunter

Kanada menşeli bir Dünya Markası olan Cooper&Hunter iklimlendirme konusundaki 20 yılı aşkın deneyimi,sağlam alt yapısı ve Teknik özellikleri bakımından en üst düzeyde bir Teknoloji takipçisi olduğu için bugün Avrupa Ülkelerinde "en çok satan klima" olarak bilinmektedir.
image

Cooper and Hunter

Kanada menşeli bir Dünya Markası olan Cooper&Hunter iklimlendirme konusundaki 20 yılı aşkın deneyimi,sağlam alt yapısı ve Teknik özellikleri bakımından en üst düzeyde bir Teknoloji takipçisi olduğu için bugün Avrupa Ülkelerinde "en çok satan klima" olarak bilinmektedir.
image

DİA Yazılım

2004 yılında 3 girişimci arkadaş tarafından kurulan DİA Yazılım, her sektörden KOBİ’nin iş yönetim süreçlerini takip etmelerini sağlayan birbirine entegre ticari yazılımlar alanında faaliyet gösteriyor. TÜBİTAK ve Avrupa Birliği destekli uluslararası Ar-Ge projelerinde yer alarak, sürekli Ar-Ge yeteneğini geliştiriyor. Ankara ODTÜ Teknokent ve Tepe Prime’da 2, İstanbul’da da 1 ofisi bulunan DİA Yazılım, halihazırda 80 kişilik genç ve dinamik ekibiyle üyelerine hizmet veriyor.
image

DGVision Aluminyum Radyator

-Alüminyum radyatör,Radyatör,Aluminyum Radyator ; Eşsiz tasarımları,çok uygun fiyatları,yüksek kalorileri ve dürüst iş ahlakı ile DGVision alüminyum radyatör yaşam alanınızı zenginleştirecek.Bayilerimize sunduğumuz yüksek iskontolar ve kolay bayilik koşulları ile bayilerimizin gelirlerini daha çok arttırmayı kendimize vizyon edindik...
image

Dialog Türkiye

Dialog Türkiye 2017 Yılında Bursa’dan dünyaya; adil kazanç, sürdürülebilir hizmet, yenilikçi bir gayrimenkul şirketi olma hedefi ile Übeyt Işık ve Selma Arabacı tarafından kurulmuştur.
image

Dinç İnş.

kalite ve güven ihtiyacı duyan inşaat sektöründeki pek çok alanda faaliyetlerini sürdüren kamu ve özel sektöre hizmet vererek, bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. Dünyada sektörle ilgili gelişmeleri takip ederek, her yeni projeye emsallerindeki güncel gelişmelere dayanarak üretmekle her zaman daha yüksek kaliteyi yakalamayı amaç haline getirmiştir.DİR
image

Dry Clean Express

Türkiye'de sektöründe öncü olan “Dry Clean Express” gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır. “Dry Clean Express”’in bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.
image

E-Bike Sepeti

E-Bike yani elektrikli bisiklet işine gönül vermiş firmamız iddialı fiyatları sadece internette bulabileceğiniz modellerle sizlerle. Tüm markaların e-bike modellerini tek çatı altında topluyoruz. Gerek e-bike gerekse yedek parça ve aksesuarlarını sizlerin kapısına getiriyoruz. Sosyal projeleriyle de adından oldukça söz ettirecek firmamız tüm motosiklet ve bisiklet binicilerini e-bike ürünleriyle tanıştırıyor.
image

Easyönetim

Easyönetim ile Toplu Yaşam Alanlarının Yönetimi Çok Kolay! Easyönetim site/apartman ve toplu yaşam alanları yönetimine çözümler sunmak için güvenli, esnek ve kolay kullanım özelliklerini ön plana çıkartarak sektör de emin adımlarla müşteri memnuniyet odaklı çözümlerle hizmet veriyor.
image

Echo Power

TASARRUF SİSTEMLERİ SATIŞ PAZARLAMASI ELEKTRİK TASARRUF CİHAZI
image

Efsane Real Estate

Türkiye genelinde emlak pazarlama Efsane tur inş san ltd şirketi 1986 yılında ticaret hayatına başladı ve Restaurant ,market ,inşaat ve emlak amaçlı kurulmuştur
image

Ege Zeytin Shop

Butik Doğal Ürünler DükkanıEge Zeytin, 7 yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda doğallığın ve sağlığın buluşma noktası olarak 2010 yılında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Zeytin ve zeytinyağının yanı sıra her gün gelişen geniş ürün yelpazesiyle sağlıklı yaşam için doğal ürünlerimizle büyümeye devam ediyoruz. Sizleri Ege Zeytin ailesinin birer ferdi olmaya davet ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki günümüzde maddiyatın birincil önceliğine karşın biz Ege Zeytin Ailesi olarak uygun fiyatla sağlıklı, doğal ürünlere hızlı hizmet ile ulaşabiliyoruz. Sizleri de ailemize davet ediyoruz.
image

Era Türkiye

ERA Real Estate Franchise sistemi; ileri teknoloji platformları, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimleri, etkin pazarlama hizmetleri ve yarım asırlık global marka bilinirliğiyle müşterilerine gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile en tecrübeli ve başarılı Gayrimenkul Danışmanlarıyla çalışmak için oluşturulmuştur. ERA Real Estate Türkiye ve Kıbrıs, Kasım 2018’de Gökhan Taş tarafından satın alınmıştır.
image

Era Türkiye

ERA Real Estate Franchise sistemi; ileri teknoloji platformları, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimleri, etkin pazarlama hizmetleri ve yarım asırlık global marka bilinirliğiyle müşterilerine gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile en tecrübeli ve başarılı Gayrimenkul Danışmanlarıyla çalışmak için oluşturulmuştur. ERA Real Estate Türkiye ve Kıbrıs, Kasım 2018’de Gökhan Taş tarafından satın alınmıştır. Gökhan Taş Türkiye'nin en başarılı ekiplerinden birine liderlik ederek 6 yıllık süreçte, 2 kez Dünya, 4 kez Türkiye Ciro Şampiyonu olmuştur. ERA Real Estate Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın Dünya’daki ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir ERA müşterisinin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterilen çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA Real Estate’in dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıktadır. ERA Real Estate Türkiye, ulusal ve uluslararası ofis ağıyla gayrimenkul sektöründe, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir.
image

Europe Print Shop

Yılların tecrübesi ile çıktığımız bu yolda baskı ve tasarım yeteneklerimizi tüm dünya ile paylaşıyoruz. Europe Print Shop’un yüksek kapasitesi, uygun fiyatları ve dünya çapında teslimat avantajını kullanarak, ticari ağınız ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
image

Evion Design

Türkiye de özel tasarlanan dekoratif ürünlerle bayilerimiz tekel haline gelmektedir. çok talep alan ürünlerin üretimi ve sürekli yeni tasarımlarla piyasada yer etmiş bir firmayız.Firmamız yurt içi ve dışı tasarımcılar ile çalışarak özel tasarımları çok talep gören ve rakipsiz ürünleri piyasaya sürerek toplu seri üretimi yapmaktadır.
image

Fara Medya

Fara Medya, 2016 yılında, Ürgüp'te kurulmuştur. Şirketimiz, dünyanın dört bir yanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu gelişmeleri Türkiye’ye tanıtıp, sektördeki son yenilikleri ülkemize kazandırmaktadır.
image

Fer Group

Fer Group Türkiye, Bayilik veriyorSirket ProfiliFer Group; 1999 yılından bu yana özellikle Almanyada ve daha sonra Türkiyede faaliyetlerini sürdürmekte. Temizlik, Güvenlik ve Insaat alaninda geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadir. Kadrosunun tamami, konusunda deneyimli profesyonel ve dinamik Personellerden oluşan Fer Group, tüm islerinde son teknolojiyi ve en iyi Malzemeyi kullanmayi kendisine ilke edinmiştir.
image

Ferişte

Ferişte 2017 yılında temelleri atılmış Gıda sektöründe İtalyan erişte makarna ve bebek ek gıda katagorisinde hizmet vermeyi hedeflemiş bir firmadır. doğal ve organik beslenmeyi tamamen benimseyen firma anlayışımız vardır. Ürünlerimize kesinlikle KATKI KORUYUCU GIDA BOYASI KİMYASAL eklemiyoruz. Tüm ürünlerimiz sebzelerin ve buğdayın en saf hali ile üretilir.
image

Fonte

Mobilya dekorasyon
image

Formena

Formena diyet yemekleri Türkiye’de Ankara merkezli olarak 2015 yılında kurulmuş olan bir diyet yemek şirketidir. Faaliyetlerini Ankara ve Antalya’da sürdürmektedir ve 2022 yılı hedefleri içerisinde ve yurt dışında bayilikler vermeyi planlamaktadır. ( Yurt dışı bayiliklerinde isim hakkı bedeli istememektedir.) Formena Diyet Yemekleri, uzman diyetisyenlerle beraber kişilerin kalorisini hesaplayarak ve menülerini belirleyerek hazırlanan diyet yemeklerini termal çantalar içinde mikrodalgaya dayanıklı FDA onaylı kaplarla birlikte kişilerin evlerine teslim ettiği bir sistemdir.
image

Ge-Man Enerji İçeceği

2015 yılında enerji içeceğinde fark yaratmak amacıyla uzman kadromuz ile bu alanda çalışmalara başlayan bizler, belirli bir sinerji içerisinde insan sağlığı için iyileştirmeye yönelik, geleneksel anlayışın dışında sağlıklı yaşam formülleri arayarak çalışmalarımıza devam ettik.
image

Gema Design

Proje olarak değerlendirdiğimiz her talepte; örneğin bir hastane lobisi, retaurant, kafeterya ya da bir fabrika idari binası; Özellikle işe mekanın rölevesini çıkartarak ya da varsa rölevesi üzerinde bilgisayar destekli ürün yerleştirmekle başlıyoruz. Sonrasında müşteri ile mekanda kaç kişinin istihdam edileceğini, kullanım şartlarını ve ihtiyaçları tespit edilmek amacıyla karşılıklı görüşmeler sonucunda işe mekana özel mobilya, kumaş, ahşap, metal ya da değişik meteryaller kullanılarak üretim aşamasına geçiyoruz. Bu süreçte müşteri ile devamlı irtibat halinde oluyoruz.
image

Gendolfbau Real Estate

Gayrimenkul Franchise EN/GRUP – GendolfBau Real EstateGENDOLFBAU Real Estate, HOROĞLU İNŞAAT firması tarafından 2008 yılında kurulmuş ve 2010 itibari ile Türkiye’deki faaliyetlerini EN/Grup Tic.Ltd.Şti. Çatısı altında sürdürmek üzere İş/Hizmet aktivitelerine devam etmektedir.Almanya da faaliyetlerini Kimyasal /Türkiye de kurumsal gayrimenkul &Franchıse satışında öncülüğü misyonunu gerçekleştirmektedir.
image

Gopis Rent a Car

ARAÇ KİRALAMASHORT TERM VE LONG TERM ARAÇ KİRALAMA ALANINDA CİDDİ YATIRIMLAR YAPARAK GLOBAL BİR MARKA HALİNE GELMEK.TÜRKİYEDE 7 İL DE BAYİLİK SİSTEMİ KURABİLMEK.
image

Gurmania

Tadını çıkarın Geleneksel Alman, İsviçre ve Avusturya tariflerinin orijinal reçetelerini Türk tereyağı, unu, cevizi, çikolatasıyla buluşturduk. Ortaya başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetler çıktı. Bugün eşsiz lezzetlerimiz ile olasılık sınırlarını genişletiyoruz. Ama bahsetmek istediğimiz şey aslında vizyonumuz.
image

Harput Dibek Kahvesi

Harput Dibek Kahvesi, 2012’den bu yana tüketiciyle buluşmadan önce Türk halkının damak zevkine uygun ve en doğru lezzete ulaşmak için yüzlerce kez tarafımızdan deneme yapıldıktan sonra 2015’ten itibaren satışa sunulmuş eşsiz bir kahvedir.
image

Helis Draje

Helis Draje Gıda San. Ve Tic.Ltd.Şti, draje teknolojisinde profesyonel, uzun yıllar bu sektör üzerine yurtiçi ve yurtdışında eğitim almış uzman ekibi ile 2003 yılında Küçükköy/ G.Osmanpaşa- İstanbul’da faaliyete başlamış ve çok kısa sürede çeşit ve kapasitesini artırarak buraya sığmaz olmuştur.2008 yılı başlarında taşınmaya karar vermiştir. Şu anda firmamız İstanbul Avcılar’ da 2000 m2 kapalı alnda faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.
image

Humcon Yönetim Danışmanlık

Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı, Franchising Danışmanlığı, Eğitim, 1998 den bugüne uzanan şirket İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı alanında ilkler arasında yer almıştır. 1998 – 2003 yılları arasında “Ada Danışmanlık” olarak birçok başarılı projeye imza atan şirket bugün “Humcon Yönetim Danışmanlık” olarak yeni hedef ve vizyonuyla; Genel Yönetim Danışmanlığı, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, Franchising Danışmanlığı, Kalite Yönetim Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Eğitim, Değerlendirme Merkezi Hizmetleri ve Akademi Hizmetleri konularında İstanbul´daki merkezinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
image

Hyundai Su Arıtma

Hyundai su arıtma cihazları dünya genelinde içme suyunuzu filtreleme sistemleri ile çözümleyen ve geniş servis ağına sahip bir kurumdur.
image

Kasap Burger Steakhouse

Gönül verdiğimiz ve yaparken keyif aldığımız iş yemekti… Uzun yıllar boyunca sektörün mutfağında olmanın verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile hep daha iyisini aradık. İnsanların yemek ihtiyaçlarını basit yollarla, fabrikasyon üretilen ürünler ile sadece karnımız doysun mantığıyla giderdiklerini farketmemiz bizi bu konuda daha sağlıklı katkısız , doğal bir ürün sorusunun cevabını aramaya götürdü. ( Tıpkı çocukluğumuzdaki o eşsiz lezzetler gibi)
image

Kaya Çifliği

Kaya Çiftliği olarak müşterilerimize her zaman doğal ve kaliteli kahvaltılık ürünler sunarak sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.
image

Köseoğlu Ambalaj Matbaa

Köseoğlu Ambalaj, ambalaj sektöründeki yaklaşık 25 yıllık tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin öncü ambalaj kuruluşlarından biridir. Firmamız baklava kutularından, lokum kutularına, medikal ve kozmetik kutularından hediyelik kutulara, pasta ve kuru gıda kutularından tekstil kutu ve çantalarına, fast-food kutularından çikolata kutularına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
image

Klik Emlak

KLİKEMLAK, Ülkemizde, 500 Civarı Franchise Ofis sayısına ulaşmayı hedefleyen bir kuruluştur. KLİKEMLAK, sizi bu hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor.
image

Kobidaş

Kobidaş Kosgeb, Bölgesel Kalkınma Ajansları, Tübitak, T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından; mevcut işletme sahiplerine ve yeni girişimcilere sunulan destek ve hibeler hakkında bilgi paylaşımında bulunan, kurmuş olduğu çağrı merkezi ağı ve Türkiye genelindeki şubeleri ile kobilere bu HİBE DESTEKLERİNDEN yararlanabilmeleri için PROJE YAZILIMI ve HİBE DESTEKLERİ hakkında bilgilendirme hizmeti sunan Özel bir Danışmanlık Firmasıdır
image

Kuryecim

Kurye hizmetine ihtiyacı olan iş yerleri ve kurumlar ile Kurye hizmeti vermek isteyenleri bir araya getiren bir platformdur. Gelişmiş alt yapımız sayesinde, siz de kendi bayiliğiniz oluşturup, kendi kurye ekibiniz ile anlaşmalı iş yerlerine kurye hizmeti vermeye Hemen başlayabilirsiniz.
image

Legendry Kuru Temizleme

Uzman ve Güler yüzlü kadrosuyla müşterilerine tam memnuniyet sunan LEGENDRY, İzmir'den tüm Türkiye'ye açılıyor, Tüm Türkiye'de Tesis ve İzmir'de Toplama Merkezleri kurmayı hedefleyen firmamız, İzmir'in birçok semtinde mağazalar açmaya devam ediyor.
image

Mad Science

Fen bilimlerini eğlenerek öğreten, öğrenirken eğlendiren atölye, toplu gösteriler, doğum günü partileri,yaz ve kış okulu /kamplarında, 3-12 yaş çocuk grubuna yönelik etkinliklerin okullarda, doğum günü davetlerinde, AVM ‘lerdeverilmesi.Mad Science İnteraktif, eğlenceli ve eğitici sunumlar/gösterilerle çocukların merak ve hayal gücünü ateşlemek, fen biliminin gerçekte ne olduğunun ve yaşadığımız dünyayı nasıl etkilendiğinin öğretilmesine katkıda bulunmak,kendi alanında rakipsiz, eğlenceli fen etkinlikprogramlarını ABD, Kanada, 25 ayrı ülke ve Türkiye’de başarıyla sunan bir kuruluştur.2006 yılından beri, Mad Science Merkez olarak İstanbul ve çevresinde çocuklarla çok başarılı projelere imza attık.
image

Mahallem

Mahallem, Franchise sistemine yeni bir anlayış, yeni bir soluk getiriyor. Türk ticaretinin en büyük dinamiği esnaflarımızın yanında olan Mahallem, Ulusal ve uluslar arası olarak dizayn ettiği Franchise sistemiyle her tür bütçeye uygun prestijli bir iş imkanı sunuyor. İlçe Plus, İlçe ve Mahalle Franchise modelleri ile küçük büyük bütün yatırım taleplerine cevap veren Mahallem, kısa zamanda büyüyen ağı ile tüm zamanların en hızlı büyüyen Franchise modelini oluşturmuştur.
image

Mandorla Buzlu Badem

2011 yılında Antalya'da Buzlu Badem üreticisi olarak tescilli markamız Mandorla ile üretime başladık. Türkiye'de ilk olarak buzlu bademi vakumlu ambalajlarla bozulmadan ideal sıcaklıklarda gönderebilmek için köpük kutularda kargo firmalarının ulaştığı heryere göndermeye devam ediyoruz.
image

Maslife "yaşam teknolojileri"

Access kontrol sistemleri Site ve apartman giriş kapılarına entegre edilecke elektronik cihazların satışı ve kullanıcılara anahtarsız geçiş yapmaları hakkında akıllı anahtarın satışı ve satış sonrası hizmeti
image

Mavideniste

Şirketimiz Sakarya/Serdivan bölgesinde kurulmuştur. 2 yıldan beri Sakarya ve ilçelerine teslimat ve hizmet götürmektedir. Esnek bir yapıya sahip olan uygulamamızda market sahibi veya diğer kullanıcılar için kolay bir yönetim paneline sahiptir , rahatça müşterileriniz ile covid-19 sürecinde iletişiminizi kurabilirsiniz. Kullanıcılar market alışverişlerini söylerken aynı zamanda özel istekleri için çağrıda bulunabilmektedir. Örneğin yemek, sürpriz, dosya, kargo , eczane gibi istekleri içinde “Mavi Kurye”yi çağırmış olur.
image

Meşhur Safranbolu Lokumcusu

1977 yılında iki ortak tarafından Adapazarı’nda şahıs firması olarak kurulan Meşhur Safranbolu Lokumcusu, 1982 yılından itibaren Yalova da faaliyetine devam etmiştir. 1995 yılında, Eren Gıda Mad. Turizm San ve Tic. Ltd. Şti adı altında kurumsal kimliğe geçiş yapmış olan firmamız, marka tescilini de alarak, İstanbul Maltepe’de ilk mağazalarını açmışlardır.
image

MGC Digital Realty

NOVA GROUP HOLDING, “konut, karma proje ve bilişim şehri projelerinde ihtisaslı, global emlak konusunda tecrübeli, gayrimenkul ve arazi geliştiriciliği, emlak, mortgage brokerlığı ve proje finansı konularında uzman 38 yıllık bilgi birikimi, deneyim, tecrübe ve vizyona sahip olup, müşterilerine uygun sonuç odaklı çözüm ve öneriler sunan “AMERİKA” menşeili bir kurumdur.
image

Midyeli

"midyeli" tüm dünyada sevilen bir besini , "midyeyi" , farklı lezzetlerle yeniden keşfetmenin öyküsüdür. Hedefimiz , ilkemiz, ülkemizde sokakalarda tüketilen midyeyi, yerel tüketim konseptini kaybetmeden, gerekli sağlık koşulları altında, kurumsal bir marka olarak yaygınlaştırmaktır.
image

Mite Love

10 Yıllık E-Ticaret tecrübesi ile; kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Mite Love; her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyümeye, ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaya devam etmektedir.
image

Mobilboard Türkiye

Mobilboard Türkiye Reklam Tanıtım ve Aktivite Araçları, Türkiye geneli Ulusal - Uluslar arası ve Yerel markalara hizmet veren ilk ve tek patentli gezici Açıkhava reklam mecrasıdır.
image

Mr. Jeff

Resmi diline Turkce de ekleyerek faaliyete başlayan profesyonel çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti Mr Jeff, talep üzerine ve aylık abonelik seçenekleri dahil olmak üzere evlere çamaşır yikama servisi ve kuru temizleme hizmetleri sunarak ülkenin çamaşır ve kuru temizleme sektöründe devrim yapmak üzere.
image

Nappa Leather&Fur

Deri Üretim ve satışNappa Leather Established in 1974. NAPPA have a great experience to manufacturing leather jackets & other Accessories. NAPPA supplying our products to U.K , U.S.A & European market. NAPPA manufacture Special Quality leathers for private customers.NAPPA always give full attention to improve our quality of products and try to our best to make satisfy all customers and companies.
image

NCS SPOR

Doğal buz pisti sistemlerinde spor müsabakaları, sosyal faaliyetler ve daha birçok aktiviteler düzenlenebilmektedir. Son zamanlarda sayılarında artış görülen gerçek buz pisti sistemleri açık veya kapalı alanlarda yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğal buz pisti sahalarını yaz veya kış mevsimi fark etmeksizin her mevsimde işletebilirsiniz. Tamamen doğal koşullarda üretilen gerçek buz pisti sistemlerinde paten kayma keyfini en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.
image

Nitro Dragons

Ejderha Nefesi Nitro Dragons Firmamız Antalya merkezlidir. NitroDragons, Agora Avm Antalya’da aynı zamanda aktif halde bir işletmedir. Vermiş olduğumuz hizmetin en önceliğinde kalite, müşteri memnuniyeti, eğlence ve görsellik ön plandadır. Hitap etmek istediğimiz kesim turizm ve farklı ambiansı yaşatmak isteyen insan sirkilasyonunun yoğun olduğu lokasyonlardır. Sektör olarak dünyanın bir çok ülkesinde farklı adlarda bu iş dragonbreath olarak adlandırılır. Türkçe tanımlaması bilindiği üzere ejderha nefesi anlamını taşır.Bu tanımlama sadece işin bilinirliği açısından espirili bir anlamdan ibarettir. Yani şu demek dünyada dragon breath Türkiye’de ise anlam olarak ejderha nefesi olarak bilindiği için yapmış olduğum iş ejderha nefesidir. Markamız Nitro Dragons’tur. Türkiye’de bu sektöre önemli katkıda bulunan Nitro Dragons firmamız 2019 yaz sezonu itibari ile arka plandan ön plana geçme mecburiyeti yaşamış ve kendi yolunda layık olduğu değeri bulmak, kaliteli bir hizmet vererek bu kaliteyi sizlere buluşturmayı hedefleyip yoluna başlamıştır. Konseptimizin içeriğinde dondurma konsepti bulunmamaktadır. Eğlence maksatlı leziz ürünlerimizi doğada gaz halinde bulunan, nefes aldığımızda ihtiyaç duyduğumuz azot gazının sıvı hali ile hazırlanır. Dünyada bilinip Türkiye’de ise yeni yayılması sebebinden ötürü ve ilk izlenimlerin farklı bir heyecan yaratması sebebiyle kimyasal madde olarak algılandığı için zararlı mıdır sorusuna sebep olmaktadır. Anlaşılabilirliği kolaylaştırma adına şöyle bilimsel bir gerçek ile anlaşılabilir şekilde bunu paylaşmak daha doğru olur. Havada bulunan nem, iş yerimizde veya evimizde kullandığımız klimaları çalıştırdığımızda saf su elde eder. Aslında bu olay havada bulunan nemden ibarettir. Yüzdelik olarak düşündüğümüzde azotun gaz halinde soluduğumuz havanın %78 oranında bulunması aslında nefes alırken ona ne kadar ihtiyacımız olduğunun en büyük ispatıdır. Dünya mutfağında, dondurma sektöründe, çeşitli gıda ve sağlık alanında amacına göre sanayinin çeşitli bölümerin de önemli rolü vardır. Kullanmış olduğumuz ürünlerimizin gıda sertifikaları ve üretim izinleri mevcut olup dünya standartlarında kaliteye sahiptir. Hedefimiz ve vizyonumuz kalite, hijyen ve güler yüzlü eğlenceli hizmettir.
image

Organizma Web Muhasebe

YAZILIM-PAKET PROGRAM%100 internet tabanlı olarak yazılmış olan ORGANIZMA WEB Muhasebe Yönetim Programı kullanıcılarına lokal bağımsız kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle farklı lokasyonlardan erişim arayan birden fazla şubesi ve birimi bulunan ve bunları konsolide yönetmek isteyen firmalara yönelik olarak mobiliteyi ve kolay kullanımı sağlayan bir yazılım...
image

Oyegg Franchising

Ülkenin önde gelen Organik Yem Hammadde Tedarikçisi olarak, sahip olduğumuz yumurta çiftliklerinde ve yem verdiğimiz çiftliklerden elde ettiğimiz organik yumurtaları İstanbul bölgesinde vereceğimiz uygun bayilik/franchise ler ile satışını gerçekleştirmek istiyoruz. Bizimle çalışacak bayilerimize planlamadan kuruluma kadar bir çok destek verilmekle birlikte, satış esnasında yüksek kar marjını-lojistik desteğini-e-ticaret yazılım tüm altyapısını oluşturmak gibi bir çok desteği vereceğimizi taahhüt ediyoruz.
image

Peri Kimya

Peri Kimya; kozmetik, otomotiv, mobilya, plastik, boya, mürekkep, tekstil, gıda, ambalaj gibi örnek sektörlerde müşterilerinin ve diğer üreticilerin solvent bazlı hammadde ve yardımcı ara maddeler ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye’deki ilk Yerli ve Milli Etil Asetat - Butil Asetat üreticisi Kop Acetate firmasının Distrübütörü olarak pazarda yer almaktadır. Aynı zamanda Sentetik Tiner, Selülozik Tiner, Akrilik Tiner üreticisidir. 1lt, 2,5lt , 10lt, 12lt ambalajlar ile Türkiye pazarında yerini almaktadır. Kurulan bölge bayilikleri/satıcı anlaşmaları ile sektörde hızlıca büyümeye devam etmektedir. Güçlü lojistik altyapısıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan kimyasal ürünleri zamanında teslim ederek üretimlerini aksatmadan, dürüst bir tedarikçi olarak kimyasallar pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.
image

Peynirmatik

Pazarda Başlayan Yolculuğumuz Salih Kardeşler ünvanıyla 2002 senesinde pazarcılığa başladık. Kısa bir süre içerisinde pazarcılıkta ün ve güven kazandık.
image

Peyruze Kuruyemiş

1992 Yılından bu yana kuruyemiş,bakliyat, baharat,şekerleme, kahve gruplarımızla beraber 500 aşkın ürün çeşidimizle gıda sektöründe hizmet vermekteyiz. En tazesi en uygunu misyonumuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bayimiz olacak işletmecilerimiz, hem işletme standartlarını hem de koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için şubeyi açmadan önce eğitim programına tabi tutulmaktadır.
image

Pin Caffeine Tea

"Pin Caffeine Tea" doğal olarak kafein içeren bir soğuk çaydır. Çaydan gelen sağlıklı zindelik sunar. Şekersiz ve kalorisizdir. Renklendirici ve koruyucu içermez. Pin çaydan gelen doğal kafein içerir.
image

Premar

Avrupa ve ABD başta olmak üzere tüm dünyada emlak zinciri kurmakta olan yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. 40 yıllık deneyimi ile bugün 2. jenerasyonunu yaşayan, “müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişme, ekip ruhu, yaratıcılık ve şeffaflık” kavramlarını şirket politikasının merkezine yerleştiren PREMAR, Türkiye gayrimenkul sektörüne kazandırdığı ilklerle fark yaratmaya devam ediyor. PREMAR, geliştirdiği yeni nesil gayrimenkul satış sistemini profesyonel yatırımcı ve girişimciler ile yaygın bir ağa yaymayı hedefliyor. Yatırımcılarına dünya çapında kaliteli, başarılı ve güven veren bir zincirin halkası olma fırsatı sunan PREMAR, kendi işinin patronu olma potansiyeli olan yatırımcılarına deneyim ve güç birliği teklifi ediyor.
image

PSC

“Her Şeyi Her Yere Güvenle Göndeririz.”]PSC International paketleme konusundaki profesyonelliği ile bireysel ve kurumsal müşteriler için her türlü eşyayı en son paketleme teknolojisi ile paketler, gönderir ve sigortalar. PSC Internationalın diğerlerinden en büyük farkı, müşterilerinin Paketleme, Kargo ve Sigortalama taleplerini tek bir noktadan karşılayan Türkiyedeki İLK ve TEK şirket olmasıdır.
image

Puzzle Time

Reklamcılık, basın yayınÇok düşük bir sermaye ile kendi işinizi kuracak ve kısa sürede yüksek kazançlar elde edebileceksiniz.Puzzle Time "kendine özgün kutusunda" yayınlandığı ilin seçkin kafelerinin her masasında, işletmelerin kasasında ve bekleme salonlarında bulabileceğiniz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin hizmette bulundukları il merkezi ya da ilçelerinde hedef kitlesine uygun, düşük bütçeyle ve etkili yöntemlerle maksimum sonuç almalarını sağlayan ücretsiz haftalık kafe yayınıdır.
image

Re Ajans

Ajans olarak sektörde uzun yıllardır yaptığı projeler ile kendine özgü bir kimlik oluşturmuştur. Çalışmalarının sonuçlarını profesyonelliğin gerekliliklerini keskin bir biçimde uygulayarak elde etmektedir. Sanatsal çalışmalarında ülkemizin sahip olduğu değerlerden beslenir; Onları evrensel bir dille yorumlar. Yaptığı ve yapacağı projelerde sürdürebilirlik, farkındalık ve yenilikçi yaklaşımları ile sektöründe farklı olmayı hedeflemektedir. Ar-ge çalışmalarında yerli imkanları önceler ve istihdam politikasında personel verimliliğine önem verir.
image

RE/MAX Gayrimenkul Danışmanlık

RE/MAX Global 1973 yılında kuruldu. Çatısı altında hizmet veren broker ve gayrimenkul danışmanlarına örnek olmayı amaçlayan şirketimiz, bugüne dek birçok konuda ilkleri hayata geçirdi. Dünyayı değiştiren 50 şirket arasında gayrimenkul sektöründe ilk marka olan RE/MAX, ulusal ve uluslararası alanda çalışanlara yönelik ödüllendirme sistemine sahip ilk marka, Top 200 Franchise Listesi’nde gayrimenkul sektöründe ilk 10’a giren ilk marka ve gayrimenkul eğitim akademisi olan ilk marka gibi önemli unvanlara sahip. RE/MAX Global, dünya genelindeki hızlı büyümesini 2018’de de sürdürdü. RE/MAX dünyanın en büyük gayrimenkul franchising zinciri olarak, en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurum olma özelliğini de taşıyor.
image

Realtor in Turkey

Realtor in Turkey %100 yerli sermaye ile kurulmuş Global Vizyona sahip emlak franchising sistemidir. Merkez ofisi halen global gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekte ve gayrimenkul sektörünü sahadan takip etmektedir. Franchise ofislerimiz için minimum maliyet, maksimum karlılık politikası uyguluyor ve GLOBAL birer ofis haline dönüştürüyoruz.
image

Realtyplus

Realtyplus, yenilikçi bir uluslararası emlak pazarlama ağıdır. Realtyplus 2001 yılında İspanya'da doğdu, bir franchise şirketi oldu, 2016'da ağ ve 2018'de uluslararası genişlemesine başladı. Şu anda 19 ülkede mevcut olan Realtyplus, hizmetlerini her türlü gayrimenkul pazarlaması ve yönetimine odaklamıştır.
image

Redstone

Başaranlar Yatırım Holding A.Ş. iştiraklerinden biri olan Redstone Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş.; 12 Temmuz 2021 tarihinde alanında sayısız Dünya şampiyonluklarına sahip gayrimenkul ve lüksün markası Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın liderliğinde gayrimenkul, finans, kültür ve tarih şehri İstanbul’da kuruldu.
image

Remacro United Brokers

Remacro United Brokers, Immobilien Gayrimenkul A.Ş.'ye bağlı olarak emlak sektöründe büyük resmi gören profesyoneller için ortak bir marka olarak kurulmuştur. IMMOnet teknoloji altyapısını kullanan global franchise sistemimiz ile tek ofis olarak elde edilemeyen marka imajı, ulaşılamayan portföyler ve pazarlama olanakları Remacro United Brokers çatısı altında sunulmaktadır.
image

ReyMorris Türkiye

ReyMorris Türkiye Yeni Nesil Gayrimenkul Şirketinin Bir Parçası Olmak Hayatınızı Tümüyle Değiştirecek. ReyMorris Türkiye Gayrimenkul Şirketinin Bir Parçası Olmak İçin Başvuru Yaptığınızda Başvurunuz , Bir Hafta İçinde değerlendirilir ve başvurunuz uygun görülürse, Mülakat İçin Yöneticilerimiz Sizi Ziyaret Ederler. ​ Owner/Broker başvurunuz sonucu yapmış olacağımız mülakat sonrası herşey olumlu ise Franchise işlemlerine başlanır ve öncelikle resmi yasal işlemler tamamlanır, Franchise sözleşmemizin imzalanmasından sonra ,yeni Franchise ortağımız olarak belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. ​ Ofis kurma işlemleriniz tamamlandıktan sonra,ofisin açılışı gerçekleştirlir ve ilk işlemler,çalışma şartları ve Operasyon Kuralları Ofis'le Paylaşılır, Danışman alımları yapılır ve ReyMorris Akademi’de 3 gün sürecek tam kapasiteli Franchisee eğitiminiz başlar. ​
image

Robotşef

Robotşef, Alp Mühendislik firmasının bir markasıdır. Robotşef, Alp Mühendislik’in bir ürün inovasyonudur. Alp Mühendislik özel makine imalatı, hat kurulumları, izlenebilirlik çözümleri ve robotik istasyonlar ile müşterilerimizin rekabet gücünü artıran projeler üretmektedir.
image

Rockefeller Real Estate

Emlakçı, hukuk danışmanı ve pazarlama bölümünden oluşan ekibimiz güvenle yanınızda. Her gün kendimizi tutku ve bağlılıkla müşterilerimizin isteklerine adadık. Gerçek bir emlakçı olarak deneyimlerimizden anladıklarını ve yararlandıklarını hissetmelerine önem veriyoruz. Sahadaki ekibimiz uluslararası olarak konumlandırılmıştır ve bu nedenle birçok yönden geniş bir bilgi ve deneyim yelpazesi sunabilir.
image

Romanycorn

ROMANY CORN LEZZETLİ VE SAĞLIKLI MISIR TANELERİYLE TAMAMEN TÜRK YATIRIMCILARIN PROJELENDİRDİĞİ VE TÜRKİYEDE BAYİLİKLER AÇARAK TÜRKİYENİN DÖRT BİR KÖŞESİNE BU LEZZETİ SİZLERLE BULUŞTURMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.ROMANYCORN MISIR TANELERİNİ KESİLEREK DEĞİL EN SON TEKNOLOJİLERLE AYRIŞTIRARAK AYIRMINI SAĞLIYOR. MISIRLARIMIZ BESİN DEĞERLERİ DÜŞMEDEN HİLJENİK ORTAMLARDA SİZLERİN BEĞENİSİNE SUNULUYOR.
image

Rumeli Çikolatacısı

Hem Anadolu’nun hem de Avrupa’nın tarihi yaşanmışlıkları Rumeli’nin sokaklarına işlenmiş bir halde hala yaşıyor. Bu topraklar, zenginliklerini geçmişten günümüze taşıyabiliyorsa, biz neden bu zenginliği çikolata severlerle buluşturmayalım dedik ve Rumeli Çikolatacısı’nın kurumsal duruşunu da tam olarak bu köprünün üzerine inşa ettik.
image

Samancı

Samanci Grup, 1989 yılında kurucusu Oktay Samanci tarafından kurulmuştur. Grup kurulduğu günden bu yana triko, tekstil, turizm, inşaat, emlak ve yazılım sektöründe yatırım yapmaya devam etmektedir.Bünyesinde bulunan Princely, Francolini, Büke, Halifaks, Evermen ve Quizzo markalarıyla yurtiçinde ve yurtdışında yaklaşık 10.000’e yakın toptan ve perakende satış yapan bayilerine koleksiyon hazırlayıp aynı zamanda üretimlerini de yapmaktadır.
image

Sas İzolasyon Yalıtım Teknolojileri

Dünya nın en iyilerinden, en iyisi uygulama lı hizmeti vermekteyiz. Malzeme, Teknoloji, Tecrübe, teknik patent hakkı Sas teknoloji bayileri kullanırlar. Malzeme satışı yapan firma değiliz. Kalıcı, iş istikrarı yüksek, müşteri talebi arzı çok yüksek, müşteri memnuniyeti çok yüksek, sektör de hizmet etmek için aramanız yeterlidir. İşden anlamanıza gerek yoktur. Eğitim veriyoruz. İzolasyoncuda olsalar eğitim alıyorlar.
image

Simit Sarayı

İlk mağazamızı açarken bir hayalimiz vardı; Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında mis gibi simitlerimizi yapma, tüm dünyaya tadımızı ve adımızı duyurup sevdirme hayali. Bugün, gerçekleşen bu hayalimizle büyümeye devam ediyoruz. Sabah, öğle ve akşam günün her anında hamuruna dostluğumuzu kattığımız taptaze lezzetlerimizi dünyanın birçok noktasında misafirlerimizle buluşturuyoruz. DÜNYANIN İLK VE TEK SİMİT FABRİKASI Tübitak onaylı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasını 2005’te Samandıra-Sancaktepe’de kurduk.
image

Simit Sokağı

Kendi işimi kurmanın zamanı geldi” diyorsanız; tecrübe ve bilginin paylaşıldığı,kurumsal bir markanın halkası olmak ister misiniz? Simit Sokağı, Aslı Börek’in sahip olduğu 20 yıllık sektör deneyimi ve üretim bilgisiyle sağlam temeller üzerine kurmuş olduğu yeni markasıdır.
image

Sincerely Yogurt

Dondurulmuş yoğurt markası Sincerely Yogurt, 2009 yılında Amerika Pittsburgh'da sağlığı ön planda tutarak ve topluma hizmet etme isteğine dayanan prensiplerle kuruldu.
image

Somunarası

Somunarası olarak Balkan mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek güleryüzlü personelimiz, güvenilir ve sağlıklı üretim zincirimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında en doğal haliyle sofralarınıza taşıyoruz.
image

Startkey Türkiye

2013 yılında kurulan Startkey İzmir merkezli bir emlak franchise markası. 30 ofisi bulunan Startkey Türkiye’nin Gayrimenkul Markası sloganıyla büyümeye devam ediyor. Marka İzmir, İstanbul, Ankara, Balıkesir, Denizli, Manisa illerinde hizmet veriyor.
image

Te35

Te ailesi olarak misafirlerimize keyifli ve sağlıklı bir çay molası sunabilmek için yola çıktık. Hepimiz için gün boyunca bize eşlik eden çay çeşitleri farklılık gösterebilir ama ortak nokta koşturmacalı hayatlarımızda küçük bir an da olsa mola vermektir aslında.
image

Telveli Kahvecisi

Telveli Kahvecisi Kafeler Sokağı ve Bağdat Caddesinde yer alan iki şubesi ile Cafe-Restaurant sektöründe Sivas ‘a yeni bir bakış açısı kazandırdı. Kaliteli hizmet anlayışına önem veren firma, yerli ve yabancı misafirlerine kendilerini evlerinde hissedecekleri konforlu bir ortam sunmaya çalışmaktadır.
image

Tenteks

Tenteks, 1989 yılında faaliyetlerine gölge sistemleri ve tente üretimi ile başlamıştır. Firmamız 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe ile yüksek kalite standartlarını vazgeçilmez kural olarak belirlemiş, kaliteli, uzun ömürlü ve şık tasarımları ürüne dönüştürmeye devam etmiştir.
image

Tepe Home

epe Mobilya 1969 yılında Sayın Prof. Dr. İhsan DOĞRAMACI öncülüğünde, Bilkent Holding’ bağlı olarak operasyonlarına başlamıştır. Tepe Mobilya ürünleri ile çeşitli ev dekor kategorilerinin tüketiciye sunulduğu Tepe Home Mağazaları ise 1997 yılında ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri olarak kurulmuştur. Tepe Home, 51 yıllık sektör deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren ve büyüten bir sanayi ve perakende şirketidir. 60,000 m2 alan üzerinde kurulmuş olan ve dünya standartlarında üretim yapan tesisleri ile Türkiye genelinde toplam 16 noktada; 45,000 m2 ‘nin üzerinde satış alanında; 5.000’in üzerindeki ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir.
image

Tudors

“Aktivitelerini 1998’de başlattıktan kısa süre sonra kuruluş yeri İstanbul’da büyümeye devam ederken Türkiye’nin geneline genişleyerek perakende sektörünün önemli öncülerinden biri haline gelen Tudors, Türkiye ve operasyon gördüğü diğer ülkelerde gömlek pazarının liderliğine doğru ilerlemeye devam ediyor.
image

Tuncay Emir Eğitim

Okul öncesi eğitim alanında ulusal ve uluslar arası standartları Türk Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda takip eden alanında fark yaratmış, eğitim kalitesiyle ulusal ve uluslar arası düzeyde bilinen ve tercih edilen bir eğitim kurumu olmak.
image

Turkmesh

2007 yılında, iki ortağın girişimi ile kurulan Turkmesh, geleceğin internet teknolojilerinde ve hususiyle kablosuz teknolojilerde olduğunu öngörüp bu alana yönelmeyi hedefledi. Ortaklar, aktif olarak pazara girmeden önce gerekli alt yapı çalışmalarına ağırlık verdi. Böylece, sistemin hatasız çalışır hale getirilmesini sağladı. Kısa sürede kablosuz internet teknolojiler alanında uzmanlaştı. Günümüzde, mesh teknolojisini kurumsal pazarda kullanan ve Turkmesh’inki kadar geniş bir kapsama alanına sahip başka bir firma bulunmamaktadır. Kullandığı yeni ve gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sektörde öncü olup, yüksek hız ve kalitedeki internet hizmetini katma değer yaratarak müşterilerine sunmayı, kapsama alanını genişleterek müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmeyi görev edinen Turkmesh, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.
image

Uncle Fluffy

Uncle Fluffy, 1986 yılından bu yana, krem peynir, birinci sınıf tereyağı ve en taze çiftlik yumurtaları da dahil olmak üzere hassas miktarlarda özenle seçilmiş malzemeler iceren ünlü Japon Cheesecake'inin sırrının tek sahibi!
image

Usta Dönerci

Usta Dönerci®, 2013 yılında hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda tarafından kurulmuştur. 20 yıllık deneyimini işin ustalarıyla birleştirip Usta Dönerci® markasını yaratan TAB Gıda, konusunda uzman çalışanlarıyla yüksek kalitede ürünlerini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek müşterilerine sunmaktadır.
image

yayaTVboards

İvogrup olarak Reklam verenlerin ve markaların dijital kampanyalarının verimliliğini yayaTVboards kullanarak, hedef kitleye yakın temas sağlayan, Türkiye'deki ilk insan ve marka etkileşimini hayata geçirdik. Minimum 5 cihaz satın almanız gerekmektedir.
image

YELSS Accessories

“Yelss Accessories” Türkiye’nin tasarım ve üretim gücüyle en iddialı kadın aksesuarı firmasıdır. Bu gücünü, yetenekli ve kendini ispatlamış tasarımcılarının elinden çıkan orijinal ve benzersiz el yapımı ürünlerden almaktadır. “Yelss Accessories” özgün tasarımlarını, yurtdışında ve Türkiye’de, özel ellerde, en kaliteli ham malzemelerle buluşturmaktadır. Ortaya çıkan her obje sürekli yenilenen; sezon trendleri izlenerek yaratılan koleksiyonun birer parçasıdır.
image

Zore

Dünyanın Aksesuar Modasını Türkiye’ye Taşıyan Zore, Büyümeye Devam Ediyor! Cep telefonu ve teknoloji aksesuarı konusunda “moda” olmayı hedefleyen Zore, 2004 yılından bu yana sektörü ve ihtiyaçları yakından takip ederek, ihtiyaçlara yönelik hızlı çözümler üretmeyi amaç edinmiş, ülkemizin tanınan, güvenilen ve tercih edilen öncü firmalarından biridir.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim