Franchise Turkey
>
>
Reklam - Tanıtım - PR ve İnternet

Reklam - Tanıtım - PR ve İnternet sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Fara Medya

Fara Medya, 2016 yılında, Ürgüp'te kurulmuştur. Şirketimiz, dünyanın dört bir yanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu gelişmeleri Türkiye’ye tanıtıp, sektördeki son yenilikleri ülkemize kazandırmaktadır.
image

Mobilboard Türkiye

Mobilboard Türkiye Reklam Tanıtım ve Aktivite Araçları, Türkiye geneli Ulusal - Uluslar arası ve Yerel markalara hizmet veren ilk ve tek patentli gezici Açıkhava reklam mecrasıdır.
image

Puzzle Time

Reklamcılık, basın yayınÇok düşük bir sermaye ile kendi işinizi kuracak ve kısa sürede yüksek kazançlar elde edebileceksiniz.Puzzle Time "kendine özgün kutusunda" yayınlandığı ilin seçkin kafelerinin her masasında, işletmelerin kasasında ve bekleme salonlarında bulabileceğiniz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin hizmette bulundukları il merkezi ya da ilçelerinde hedef kitlesine uygun, düşük bütçeyle ve etkili yöntemlerle maksimum sonuç almalarını sağlayan ücretsiz haftalık kafe yayınıdır.
image

Re Ajans

Ajans olarak sektörde uzun yıllardır yaptığı projeler ile kendine özgü bir kimlik oluşturmuştur. Çalışmalarının sonuçlarını profesyonelliğin gerekliliklerini keskin bir biçimde uygulayarak elde etmektedir. Sanatsal çalışmalarında ülkemizin sahip olduğu değerlerden beslenir; Onları evrensel bir dille yorumlar. Yaptığı ve yapacağı projelerde sürdürebilirlik, farkındalık ve yenilikçi yaklaşımları ile sektöründe farklı olmayı hedeflemektedir. Ar-ge çalışmalarında yerli imkanları önceler ve istihdam politikasında personel verimliliğine önem verir.
image

yayaTVboards

İvogrup olarak Reklam verenlerin ve markaların dijital kampanyalarının verimliliğini yayaTVboards kullanarak, hedef kitleye yakın temas sağlayan, Türkiye'deki ilk insan ve marka etkileşimini hayata geçirdik. Minimum 5 cihaz satın almanız gerekmektedir.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim