Franchise Turkey
>
>
Yetişkin Giyim

Yetişkin Giyim sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Altınyıldız

Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş. 1952 yılında faaliyete geçti. Türk kumaşını dünyaya tanınan marka olma hedefiyle, ilk ihracatını 1956 yılında gerçekleştirdi
image

Catch

Tekstil hazır giyim 2007 yılında kurulmus olan CATCH firması kendi eşsiz tasarımları ve dınamızmı ıle kısa zaman da Türkiye başta olmak üzere avrupa ve balkan ulkelernde adından cok soz ettırmektedır. CATCH olarak turkıye de street wear gıyım tarzının öncu firması konumundadır.
image

Collezione

Bay-bayan genç giyim öncüsü.
image

Frogjeans

Frog, 2004 yılında Bolu'da çıktığı yolculuğuna Kadın giyim sektöründe hizmet vererek başlamıştır. "HER ZAMAN FAZLA MODA" felsefesi ile merkez ofisinde depolama, tedarik, yönetim, muhasebe ve finans gibi operasyonel birimlerin yanında lojistik organizasyonun da yer aldığı şekilde konumlanmış ve mağazacılık olarak şuanda Bandırma, Balıkesir,Bakırköy,Düzce, Kale AVM ( İST) , Kadıköy,Samsun, ve Zonguldak olmak üzere 8 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.
image

Polo Garage

Hazır Giyim Ürünleri Üretim Toptan ve Perakende Satışı
image

RUBYS

1992 Yılında Tekstik sektöründe Faaliyete geçen RUBYS, hem yurt içinde hem yurt dışında Satış noktası ve bayi ağı ile hızla büyüme gösteren markalar arasında yerini almış ve aynı zamanda bayilik almak isteyen girişimcilerin hayellerini süslemektedir. Türkiye genelinde 1150 satış noktası, Yurt dışında ise 74 ülke ve 1475 satış noktası ile hızla hedeflerine ilerlemekte, Marka sektörde deneyime sahip, lider konumda bulunan markalar ve kuruluşlar ile stratejik ortaklıklar oluşturmakta, marka hedefleri ve stratejileri doğrultusunda Corner ve Shop bayilikler de vermektedir. Bayilik başvurularının değerlendirilmesi noktasında mevcut potansiyeli ve hedef pazarları göz önünde bulundurmaktadır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim