Franchise Turkey
>
>
Giyim - Aksesuar

Giyim - Aksesuar sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Beyaz Butik

Beyaz Butik’in bugün tüm Türkiye’ye yayılan başarısı, 1997 yılında gelinlikte dünya modasını ülkemize taşımayı hedefleyerek yola çıkmasıyla başladı. Beyaz Butik’in başarı öyküsünün ilk adımları 1997 yılında atıldı.
image

Mite Love

10 Yıllık E-Ticaret tecrübesi ile; kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Mite Love; her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyümeye, ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaya devam etmektedir.
image

Nappa Leather&Fur

Deri Üretim ve satışNappa Leather Established in 1974. NAPPA have a great experience to manufacturing leather jackets & other Accessories. NAPPA supplying our products to U.K , U.S.A & European market. NAPPA manufacture Special Quality leathers for private customers.NAPPA always give full attention to improve our quality of products and try to our best to make satisfy all customers and companies.
image

Tudors

“Aktivitelerini 1998’de başlattıktan kısa süre sonra kuruluş yeri İstanbul’da büyümeye devam ederken Türkiye’nin geneline genişleyerek perakende sektörünün önemli öncülerinden biri haline gelen Tudors, Türkiye ve operasyon gördüğü diğer ülkelerde gömlek pazarının liderliğine doğru ilerlemeye devam ediyor.
image

YELSS Accessories

“Yelss Accessories” Türkiye’nin tasarım ve üretim gücüyle en iddialı kadın aksesuarı firmasıdır. Bu gücünü, yetenekli ve kendini ispatlamış tasarımcılarının elinden çıkan orijinal ve benzersiz el yapımı ürünlerden almaktadır. “Yelss Accessories” özgün tasarımlarını, yurtdışında ve Türkiye’de, özel ellerde, en kaliteli ham malzemelerle buluşturmaktadır. Ortaya çıkan her obje sürekli yenilenen; sezon trendleri izlenerek yaratılan koleksiyonun birer parçasıdır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim