Franchise Turkey
>
>
Gayrimenkul

Gayrimenkul sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Birleşmiş Emlakçılar A.Ş

20.Ağustos.1991 tarihinde , fiilen emlakçılık yapan bölgesinin uzmanı 18 Emlak firması sahibi olarak , Emlak Sektöründe ilklere imza atmak üzere birleşerek ,%100 yerli sermayeli BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILAR A.Ş ’ yi kurduk.Türkiye’de ilk ve Tek olarak 1992 yılında Emlak Sektöründe On-Line Bilgi Bankasını, faaliyete geçirdik.1993 ' te İstanbul’dan başlayarak Bölgesel Acentelerimiz faaliyete geçti.
image

Dialog Türkiye

Dialog Türkiye 2017 Yılında Bursa’dan dünyaya; adil kazanç, sürdürülebilir hizmet, yenilikçi bir gayrimenkul şirketi olma hedefi ile Übeyt Işık ve Selma Arabacı tarafından kurulmuştur.
image

Efsane Real Estate

Türkiye genelinde emlak pazarlama Efsane tur inş san ltd şirketi 1986 yılında ticaret hayatına başladı ve Restaurant ,market ,inşaat ve emlak amaçlı kurulmuştur
image

Era Türkiye

ERA Real Estate Franchise sistemi; ileri teknoloji platformları, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimleri, etkin pazarlama hizmetleri ve yarım asırlık global marka bilinirliğiyle müşterilerine gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile en tecrübeli ve başarılı Gayrimenkul Danışmanlarıyla çalışmak için oluşturulmuştur. ERA Real Estate Türkiye ve Kıbrıs, Kasım 2018’de Gökhan Taş tarafından satın alınmıştır.
image

Era Türkiye

ERA Real Estate Franchise sistemi; ileri teknoloji platformları, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimleri, etkin pazarlama hizmetleri ve yarım asırlık global marka bilinirliğiyle müşterilerine gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile en tecrübeli ve başarılı Gayrimenkul Danışmanlarıyla çalışmak için oluşturulmuştur. ERA Real Estate Türkiye ve Kıbrıs, Kasım 2018’de Gökhan Taş tarafından satın alınmıştır. Gökhan Taş Türkiye'nin en başarılı ekiplerinden birine liderlik ederek 6 yıllık süreçte, 2 kez Dünya, 4 kez Türkiye Ciro Şampiyonu olmuştur. ERA Real Estate Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın Dünya’daki ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir ERA müşterisinin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterilen çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA Real Estate’in dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıktadır. ERA Real Estate Türkiye, ulusal ve uluslararası ofis ağıyla gayrimenkul sektöründe, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir.
image

Gendolfbau Real Estate

Gayrimenkul Franchise EN/GRUP – GendolfBau Real EstateGENDOLFBAU Real Estate, HOROĞLU İNŞAAT firması tarafından 2008 yılında kurulmuş ve 2010 itibari ile Türkiye’deki faaliyetlerini EN/Grup Tic.Ltd.Şti. Çatısı altında sürdürmek üzere İş/Hizmet aktivitelerine devam etmektedir.Almanya da faaliyetlerini Kimyasal /Türkiye de kurumsal gayrimenkul &Franchıse satışında öncülüğü misyonunu gerçekleştirmektedir.
image

Klik Emlak

KLİKEMLAK, Ülkemizde, 500 Civarı Franchise Ofis sayısına ulaşmayı hedefleyen bir kuruluştur. KLİKEMLAK, sizi bu hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor.
image

MGC Digital Realty

NOVA GROUP HOLDING, “konut, karma proje ve bilişim şehri projelerinde ihtisaslı, global emlak konusunda tecrübeli, gayrimenkul ve arazi geliştiriciliği, emlak, mortgage brokerlığı ve proje finansı konularında uzman 38 yıllık bilgi birikimi, deneyim, tecrübe ve vizyona sahip olup, müşterilerine uygun sonuç odaklı çözüm ve öneriler sunan “AMERİKA” menşeili bir kurumdur.
image

Premar

Avrupa ve ABD başta olmak üzere tüm dünyada emlak zinciri kurmakta olan yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. 40 yıllık deneyimi ile bugün 2. jenerasyonunu yaşayan, “müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişme, ekip ruhu, yaratıcılık ve şeffaflık” kavramlarını şirket politikasının merkezine yerleştiren PREMAR, Türkiye gayrimenkul sektörüne kazandırdığı ilklerle fark yaratmaya devam ediyor. PREMAR, geliştirdiği yeni nesil gayrimenkul satış sistemini profesyonel yatırımcı ve girişimciler ile yaygın bir ağa yaymayı hedefliyor. Yatırımcılarına dünya çapında kaliteli, başarılı ve güven veren bir zincirin halkası olma fırsatı sunan PREMAR, kendi işinin patronu olma potansiyeli olan yatırımcılarına deneyim ve güç birliği teklifi ediyor.
image

RE/MAX Gayrimenkul Danışmanlık

RE/MAX Global 1973 yılında kuruldu. Çatısı altında hizmet veren broker ve gayrimenkul danışmanlarına örnek olmayı amaçlayan şirketimiz, bugüne dek birçok konuda ilkleri hayata geçirdi. Dünyayı değiştiren 50 şirket arasında gayrimenkul sektöründe ilk marka olan RE/MAX, ulusal ve uluslararası alanda çalışanlara yönelik ödüllendirme sistemine sahip ilk marka, Top 200 Franchise Listesi’nde gayrimenkul sektöründe ilk 10’a giren ilk marka ve gayrimenkul eğitim akademisi olan ilk marka gibi önemli unvanlara sahip. RE/MAX Global, dünya genelindeki hızlı büyümesini 2018’de de sürdürdü. RE/MAX dünyanın en büyük gayrimenkul franchising zinciri olarak, en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurum olma özelliğini de taşıyor.
image

Realtor in Turkey

Realtor in Turkey %100 yerli sermaye ile kurulmuş Global Vizyona sahip emlak franchising sistemidir. Merkez ofisi halen global gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekte ve gayrimenkul sektörünü sahadan takip etmektedir. Franchise ofislerimiz için minimum maliyet, maksimum karlılık politikası uyguluyor ve GLOBAL birer ofis haline dönüştürüyoruz.
image

Realtyplus

Realtyplus, yenilikçi bir uluslararası emlak pazarlama ağıdır. Realtyplus 2001 yılında İspanya'da doğdu, bir franchise şirketi oldu, 2016'da ağ ve 2018'de uluslararası genişlemesine başladı. Şu anda 19 ülkede mevcut olan Realtyplus, hizmetlerini her türlü gayrimenkul pazarlaması ve yönetimine odaklamıştır.
image

Redstone

Başaranlar Yatırım Holding A.Ş. iştiraklerinden biri olan Redstone Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş.; 12 Temmuz 2021 tarihinde alanında sayısız Dünya şampiyonluklarına sahip gayrimenkul ve lüksün markası Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın liderliğinde gayrimenkul, finans, kültür ve tarih şehri İstanbul’da kuruldu.
image

Remacro United Brokers

Remacro United Brokers, Immobilien Gayrimenkul A.Ş.'ye bağlı olarak emlak sektöründe büyük resmi gören profesyoneller için ortak bir marka olarak kurulmuştur. IMMOnet teknoloji altyapısını kullanan global franchise sistemimiz ile tek ofis olarak elde edilemeyen marka imajı, ulaşılamayan portföyler ve pazarlama olanakları Remacro United Brokers çatısı altında sunulmaktadır.
image

ReyMorris Türkiye

ReyMorris Türkiye Yeni Nesil Gayrimenkul Şirketinin Bir Parçası Olmak Hayatınızı Tümüyle Değiştirecek. ReyMorris Türkiye Gayrimenkul Şirketinin Bir Parçası Olmak İçin Başvuru Yaptığınızda Başvurunuz , Bir Hafta İçinde değerlendirilir ve başvurunuz uygun görülürse, Mülakat İçin Yöneticilerimiz Sizi Ziyaret Ederler. ​ Owner/Broker başvurunuz sonucu yapmış olacağımız mülakat sonrası herşey olumlu ise Franchise işlemlerine başlanır ve öncelikle resmi yasal işlemler tamamlanır, Franchise sözleşmemizin imzalanmasından sonra ,yeni Franchise ortağımız olarak belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. ​ Ofis kurma işlemleriniz tamamlandıktan sonra,ofisin açılışı gerçekleştirlir ve ilk işlemler,çalışma şartları ve Operasyon Kuralları Ofis'le Paylaşılır, Danışman alımları yapılır ve ReyMorris Akademi’de 3 gün sürecek tam kapasiteli Franchisee eğitiminiz başlar. ​
image

Rockefeller Real Estate

Emlakçı, hukuk danışmanı ve pazarlama bölümünden oluşan ekibimiz güvenle yanınızda. Her gün kendimizi tutku ve bağlılıkla müşterilerimizin isteklerine adadık. Gerçek bir emlakçı olarak deneyimlerimizden anladıklarını ve yararlandıklarını hissetmelerine önem veriyoruz. Sahadaki ekibimiz uluslararası olarak konumlandırılmıştır ve bu nedenle birçok yönden geniş bir bilgi ve deneyim yelpazesi sunabilir.
image

Startkey Türkiye

2013 yılında kurulan Startkey İzmir merkezli bir emlak franchise markası. 30 ofisi bulunan Startkey Türkiye’nin Gayrimenkul Markası sloganıyla büyümeye devam ediyor. Marka İzmir, İstanbul, Ankara, Balıkesir, Denizli, Manisa illerinde hizmet veriyor.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim