Franchise Turkey
>
>
Güvenlik - Temizlik

Güvenlik - Temizlik sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Bella Yangın Söndürme Cihazları

Yangın söndürme cihazları pazar sıkıntısı olmayan kanunlarla satışı zorunlu olan yangın söndürme cihazı satış-dolum bakım merkezi
image

Fer Group

Fer Group Türkiye, Bayilik veriyorSirket ProfiliFer Group; 1999 yılından bu yana özellikle Almanyada ve daha sonra Türkiyede faaliyetlerini sürdürmekte. Temizlik, Güvenlik ve Insaat alaninda geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadir. Kadrosunun tamami, konusunda deneyimli profesyonel ve dinamik Personellerden oluşan Fer Group, tüm islerinde son teknolojiyi ve en iyi Malzemeyi kullanmayi kendisine ilke edinmiştir.
image

Legendry Kuru Temizleme

Uzman ve Güler yüzlü kadrosuyla müşterilerine tam memnuniyet sunan LEGENDRY, İzmir'den tüm Türkiye'ye açılıyor, Tüm Türkiye'de Tesis ve İzmir'de Toplama Merkezleri kurmayı hedefleyen firmamız, İzmir'in birçok semtinde mağazalar açmaya devam ediyor.
image

Mr. Jeff

Resmi diline Turkce de ekleyerek faaliyete başlayan profesyonel çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti Mr Jeff, talep üzerine ve aylık abonelik seçenekleri dahil olmak üzere evlere çamaşır yikama servisi ve kuru temizleme hizmetleri sunarak ülkenin çamaşır ve kuru temizleme sektöründe devrim yapmak üzere.
image

Peri Kimya

Peri Kimya; kozmetik, otomotiv, mobilya, plastik, boya, mürekkep, tekstil, gıda, ambalaj gibi örnek sektörlerde müşterilerinin ve diğer üreticilerin solvent bazlı hammadde ve yardımcı ara maddeler ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye’deki ilk Yerli ve Milli Etil Asetat - Butil Asetat üreticisi Kop Acetate firmasının Distrübütörü olarak pazarda yer almaktadır. Aynı zamanda Sentetik Tiner, Selülozik Tiner, Akrilik Tiner üreticisidir. 1lt, 2,5lt , 10lt, 12lt ambalajlar ile Türkiye pazarında yerini almaktadır. Kurulan bölge bayilikleri/satıcı anlaşmaları ile sektörde hızlıca büyümeye devam etmektedir. Güçlü lojistik altyapısıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan kimyasal ürünleri zamanında teslim ederek üretimlerini aksatmadan, dürüst bir tedarikçi olarak kimyasallar pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim