Franchise Turkey

Spor sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

360Fit

1 yılda geri dönen, üstüne zayıflatan iş Kendi işini yapmak isteyenlerin sayısı artıyor. Bunun belli sebepleri var. Ekonomik durgunluk, işsizlik insanları zorluyor. İlk akla gelen de genellikle bir kafe açma fikri oluyor. 360Fit ise yatırımcılara farklı bir alanda üstelik ortalama 1 yılda kendini geri döndüren bir yatırım fırsatı vadediyor.
image

9Round Turkey Kickbox Fitness

IKF Hafif Orta Kickboks Dünya Şampiyonu Shannon “The Cannon” Hudson ve eşi Heather’ın vizyonu ile 2008 yılında Amerika’da kuruldu. Farklı bir fikir ile spor salonunda saatler harcamak yerine daha esnek zaman çizelgesine sahip harika egzersizler yapabilecekleri bir yer yaratmak istediler.
image

Çilek Sports Club

Bayanlara ve çocuklara özel spor Bayanlara ve çocuklara özel spor merkezleri franchise . Fitness *pilates* aerobic* jimnastik birarada Size anahtar teslimi Cilek Sports Club şubesini kurup antrenörünüze ve işletmecinize gerekli eğitimi veriyoruz. Bundan sonra siz de hem insanlara kaliteli spor hizmeti veriyor hem de para kazanıyorsunuz.
image

Girlstop

Hazır Giyimİçgiyim-Gecelik-Pijama-Rahat giyim-Mayo-Aksesuar-Çorap
image

Kangoo Club Turkey

Genel hatları ile Kangoo Jumps ile ilgili misyonumuz spora dayanmaktadır. Günümüzde sporun giderek yaygınlaşması ve daha fazla insanın farklı spor dallarına yönelmesinden dolayı, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Kangoo Jumps ülkemizde de talep edilir hale gelmiştir.
image

Lets Fit

Lets Fit Spor Teknoloji Ltd.Şti., Türkiye ve KKTC'de açılan Lets Fit Corner, Gold ve Premium Exclusive EMS Personal Training Stüdyolarının Franchise kurucusudur. Bayilik veren firmalar kapsamında Lets Fit Ltd.Şti. kurulduğu günden itibaren bir çok ülkeyle ithalat ve ihracat anlamında çalışmalar yapmaktadır. Siz de Letsfit bayilik sistemi sayesinde hızlı ve karlı iş fırsatı yakalayabilirsiniz. LetsFit stüdyoları distribütörü olduğu AQ8 Wireless Multiuser EMS System ile ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.
image

Nyc Pilates Club

As New York CITY Pilates Studios, we would like to contribute to the wellbeing of all ladies and gentelmen living all around the world.
image

She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü

Spor,Sağlıklı Yaşam,Güzellik, ZayıflamaShe-Life, hanımlara çok cazip ücretlerle kendi işini kurma olanağı sağlayan, spor salonu işletmeciliği sektöründe %100 yerli bir franchise (bayilik) sistemidir. Kadın girişimcileri desteklemeyi hedefleyen firmamız, aynı zamanda sporu kadınlarımız için lüks olmaktan çıkararak, her bütçeye uygun üyelik ücretleriyle ve Türkiye genelinde birçok noktada oluşturacağı bayilik (Franchise) ağı ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
image

Super Slow Zone

SuperSlow Zone® Amerika’da yaklaşık 40 yıllık bir bilimsel çalışma sonucu olarak ortaya çıkmış, etki, sonuç ve güvenlik açısından kendini kanıtlamış mükemmel bir kas güçlendirme egzersiz yöntemidir.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim