Franchise Turkey
>
>
Oyuncak ve Hediyelik

Oyuncak ve Hediyelik sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Alex

OYUNCAK, EGITICI OYUNCAKAMERIKAN ITHAL EDILEN ALEX MARKALI EGITICI OYUNCAK, AKTIVITE, SANAT KAPSAMLI URUNLERIN, DOGRU TUKETICIYI BILGILENDIREREK MARKANIN TURKIYE PAZARINA TANITIMINI SAGLAMAK VE MARKANIN DIGER MARKALARDAN FARKINI HEDEF KITLEYE AKTARMAK.BOLGESEL ANLAMDA URUNLERIN GEREK PERAKENDE GEREKSEDE EGITIM KURUMLARINA VE ALTERNATIF TUKETICILERE ULASTIRMAK, EĞİTİMİNİ VERMEK, SATIS DESTEGI VERMEK VE PERAKENDE ZINCIRI OLUSTURMAK
image

Bun Design

1998 yılında kurulan Bun Design, Türkiye hediye tasarım mağazacılık sektörüne bir çok ilde ve mağazaları ile öncülük ediyor. Yurtiçi ve yurtdışında hızla büyüyen markamızla girişimci olmak isteyenleri bekliyoruz. Hediye tasarım mağazacılık sektöründe lider konumda olan markamız stratejik ortaklık ile markanın hedefleri ve imajı doğrultusunda Shoping shop ve corner bayilik vermektedir. Bayilik başvurularınızın değerlendirilmesi aşamasında hedef Pazar ve mevcut potansiyel dikkate alınmaktadır. Lokasyon ve konsept belirleme, ürün seçimi konusunda alanında uzman ekibimiz sizlere her türlü desteği vermektedir. Bun Design Şartları Yatırım Bütçesi Lokasyonun işlek cadde yaya trafiğinin yoğun olduğu noktada yada Avm’de olması Mağazanın en az 15 m2’de olması Mağazada sadece Bun Design ürünlerinin satışa sunulması Markanın stratejisi ve belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda iş ortaklığı gerçekleştirilecektir. Lokasyon, konum ve konseptte bağlı olarak format belirlenecektir. Bun Design olarak girişimcilerden gelen bayilik başvuruları markanın yetkilileri tarafından markanın hedefleri, müşteri potansiyeli ve konumlandırma gibi kriterler baz alınarak değerlendirilecektir. Bun Design sizlere; Reklam ve pazarlama desteği Eğitim desteği Bölge koruması Yer seçimi İle destek vermektedir. Bun Design olarak sizleri de büyüyen ailemiz arasında görmeyi umuyoruz.
image

OpsPlaykids

Günümüz çocuklarının eğlence ve oyun arayışlarına farklı bir bakış açısı getiren Ops!Co., sektöre giriş yaptığı ilk günden bu yana daima ilklerin üstlenicisi olmaktadır.
image

Peti

1995 yılında okul öncesi eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu eğitim araç ve gereçlerinin tedarikçisi olmak için çıktığımız bu yolda, aradan geçen yıllar boyunca uzmanlığımız her geçen gün arttı. Siz müşterilerimizin tercih ve ilgisi bizi daha da motive etti.
image

Sihirli Sepetler

Hediyelik Hediye sepetleri 2004 yılında İstanbul´da kurulan Sihirlisepetler ,36 kategori ve 500 den fazla hediye sepeti konsepti sunmaktadır .26 Bayi ve Amerika´nın VIRGINIA eyaletinde franchise´ı bulunan sihirlisepetler tüm dünyada yaygın olan hediye sepeti kültürünü Türkiye´ye Sevdirmeyi başarmıştır.Özel günlerde ,açılışlarda,seminer ve toplantılarda ,çeşitli organizasyonlarda hediye sepetleri tasarımları yapan sihirlisepetler yurt dışındanda ciddi talepler almaktadır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim